Здоров'я та Краса

17-го листопада, у Всесвітній день відмови від куріння, відбулася прес-конференція, під час якої було представлено проект зі створення національного сервісу для надання допомоги у припиненні куріння. Це ініціатива, яка впроваджується громадською організацією «Життя» в рамках спільного проекту Міністерства охорони здоров’я України та Бюро ВООЗ, за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва «Неінфекційні захворювання (НІЗ): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні».

«Заходи з контролю над тютюном спрямовані на створення умов, які сприяють тому, щоб курці могли відмовитись від куріння. Допомога у відмові від вживання тютюну є однією із ключових стратегій ВООЗ у подоланні тютюнової епідемії», - пояснила Наталія Король, фахівець із неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні.

Реальність отримання допомоги у відмові від куріння на даний час така, що лише 2% тих, хто раніше намагалися кинути, отримали консультацію або допомогу лікаря, і це переважно курці старшого віку із хронічними захворюваннями, викликаними вживанням тютюну. За даними Глобального опитування дорослих щодо вживання тютюну (GATS) 2010 р., 40,5% курців пробували кинути курити, однак лише 6,7% змогли це зробити[1].

За результатами загальноукраїнського опитування курців, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології у вересні-жовтні цього року, в Україні існує значна потреба у сервісі з надання професійної допомоги у припиненні куріння: 77% респондентів опитування вважають створення такого сервісу з надання доступної допомоги потрібним. Таку ж думку поділяють навіть 60% з тих, хто самі поки що не бажають відмовлятися від куріння. В той же час 69% опитаних курців висловили бажання кинути курити, 70% респондентів-курців вже робили принаймні одну спробу. При цьому 34% курців хотіли би відмовитися від вживання тютюну протягом найближчого місяця, а більше половини з них (або 23% від усіх опитаних) вже самостійно роблять спроби кинути курити або шукають сторонньої допомоги.

Українські курці готові користуватися різноманітними сучасними засобами отримання поради та допомоги: 21% респондентів, які планують кинути курити, зазначили, що в процесі відмови від куріння вони готові користуватися веб-сайтом для отримання допомоги у відмові від куріння, а 19% - телефонними консультаціями. Майже 30% хотіли би звернутись за допомогою до лікаря або психолога.

«Відповідно до результатів різноманітних досліджень, проведених в Україні, від 0,5 до 1,5 мільйонів курців на рік роблять спроби припинити куріння і мають потребу отримати для цього зовнішню допомогу. Це свідчить про те, що попит на професійні послуги з відмови від куріння є досить великим. На жаль, на сьогодні в Україні немає допомоги, яка б могла задовольнити цю потребу, тому ми маємо докласти зусиль для її створення»говорить Тетяна Андреєва, експерт з охорони громадського здоров’я та головний редактор журналу «Tobacco Control and Public Health in Eastern Europe».

Одним із видів такої допомоги є сервіс національного рівня, який заплановано розгорнути в Україні.

«В межах проекту передбачено створити комбіновану систему, що складатиметься з телефонної службигаряча» лінія для курців) та інтерактивного веб-сайту, інтегрованих  між собою з використанням сучасних технологій. Таке рішення дозволить не тільки забезпечити ефективну допомогу курцям, які хочуть кинути курити, але і дозволить зібрати дані про потреби курців та налаштувати систему таким чином, щоб відповідати очікуванням користувачів», - розповіла Катерина Римаренко, координатор проектів ГО «Життя».

Подібні сервіси діють у багатьох країнах та вже довели свою ефективність, оскільки дозволяють знизити захворюваність на низку смертельно небезпечних хвороб, які виникають внаслідок вживання тютюну. Зазвичай телефони гарячих ліній та адреси веб-сайтів друкують на пачках сигарет разом із попередженнями про шкоду куріння.

«Ті заходи, які мають бути реалізовані в рамках проекту по відмові від куріння, надзвичайно важливі, адже передбачають підтримку людей, які перебувають на складному життєвому етапіетапі відмови від куріння. Центр громадського здоров’я має надію, що створення сервісу із надання допомоги курцям принесе свої плоди та дозволить зменшити захворюваність на неінфекційні хвороби. Адже саме тютюнокуріння є однією із основних причин серцево-судинної, легеневої  патології та онкологічних захворювань», - сказала професор Алла Щербінська, радник генерального директора ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

«Кинути курити не пізно у будь-якому віці та при будь-якому стані здоров'я і захворюваннях, адже споживання тютюну є одним із основних факторів ризику виникнення багатьох смертельних недуг, які знесилюють та калічать людину. Відмова від споживання тютюну є найкращим способом захисту здоров’я, як курців, так і інших людей», - наголосив Отто Стойка, головний лікар Київського міського центру здоров’я.

Відмова від куріння має величезне позитивне значення, як для самого курця, так і для суспільства загалом. Вже протягом одного дня, як тільки людина припинила курити, рівень оксиду вуглецю (чадного газу) падає до рівня некурця. У жінок, які відмовилися від куріння до вагітності, значно знижується ризик народження недоношеної дитини. До того ж, відмова від куріння має очевидні економічні вигоди: кинувши курити, за рік можна заощадити приблизно 7300 грн.[2] При цьому покращується продуктивність праці й скорочуються витрати на лікування, що, безумовно, вигідно і людині, і державі.

«Сьогодні ми нарешті прийшли до розуміння того, що хворобу дешевше попередити, ніж лікувати. Допомога курцям у припиненні курінняце важливий внесок у запобігання різноманітним захворюванням, зокрема, серцево-судинним. Ми знаємо, що від цих хвороб в Україні щорічно помирає близько півмільйона українців і одним із основних факторів, які спричиняють серцево-судинні хвороби, є куріння. Якщо курець матиме доступ до фахової допомоги, це підвищить його шанси відмовитись від куріння. Тому розробка сервісу з відмови від куріння є вкрай важливою. Міністерство охорони здоров’я вітає подібні ініціативи», - наголосив Олег Дудін, головний спеціаліст відділу координації з іншими центральними органами виконавчої влади та міністерствами Управління громадського здоров'я МОЗ України.

 

Довідково.

Опитування курцівбуло проведено Київським міжнародним інститутом соціології у вересні-жовтні 2016 року. Методом телефонного інтерв’ю було опитано 1400 курців у віці 18 років і старшеза вибіркою, репрезентативною для України. Опитування проводилосьв усіх областях України, окрім АР Крим та непідконтрольних Україні територій у Донецькій та Луганській областях. Похибка вибірки не перевищує 2.7% (без врахування дизайн-ефекту).

Тютюн містить нікотин- наркотик, що викликає залежність подібно героїну і кокаїну. Більшість споживачів тютюну мають залежність від нікотину і їм складно самостійно припинити куріння. Основною функцією куріння сигарет є швидка доставка дози нікотину в мозок. Наслідки вживання тютюну і нікотину, що викликають залежність і абстиненцію (ломку), визначаються Міжнародною статистичною класифікацією хвороб та проблем, пов'язаних зі здоров'ям [МКХ-10] як хвороба з категорії «Синдром залежності внаслідок вживання тютюну». Діагностичний і статистичний довідник психічних розладів [D.S.M-IV] також класифікує розлади, пов'язані з нікотином, як розлади з підкатегорій залежності [305.10] і абстиненції [292.0], які можуть виникнути при використанні всіх форм тютюну[3].[2]якщо рахувати споживання однієї пачки сигарет в день по 20 грн.

Напередодні Дня фізичної культури та спорту, який відзначається 10-го вересня, зіркові українські спортсмени заявили про те, що куріння значно погіршує фізичне здоров’я та спортивну продуктивність.

 «Я не бачив жодного олімпійського чемпіона, який би курив. Куріння є неприйнятним серед спортсменів. Особисто я не готовий травити себе ще й платити за це гроші. Молоді я раджу взагалі не починати курити. А політиків закликаю підвищити ціни на такі товари, які руйнують здоров’я нації», - Жан Беленюк, борець греко-римського стилю, призер Олімпійських ігор 2016 р.

Куріння заважає ефективно займатися спортом. Тютюновий дим містить чадний газ, що проникає в кров і зв'язується з еритроцитами. Це порушує рух кисню до клітин серця та інших м’язів. До того ж куріння також звужує кровоносні судини, обмежуючи приплив крові до м'язів. Менший потік крові та кисню ускладнює процес нарощування м’язової тканини та пришвидшує появу відчуття втоми[1].

Нікотин у свою чергу звужує кровоносні судини і спричиняє додаткове навантаження на серце. У курців збільшується частота скорочень серця, тому вони витрачають більше енергії під час силових вправ. Це негативно пливає на набір м’язової маси.

Куріння руйнує тканину легень, тому курці страждають від задишки в три рази частіше, від тих людей, які не курять. Отже, силові показники та витривалість курців нижчі.

Крім того, нікотин та токсини загрожують здоров’ю кіток. Тому кістки в курців більш слабкі та крихкі, а це дуже небезпечно для тих, хто займається спортом.

«Нікотин дуже шкідливий і небезпечний для здоров'я. Люди, які професійно займаються спортом, знають це. Куріння породжує залежність, руйнує організм, погіршує самопочуття. Тому моя порада молодим людям і спортсменам - бережіть здоров'я!», - закликає Юрій Уткін, біатлоніст, призер зимових Паралімпійських ігор 2014 р.

Таким чином, куріння та низька фізична активність є одними із основних факторів ризику виникнення неінфекційних захворювань, що сприяють передчасній смерті, відповідно до матеріалів Всесвітньої організації охорони здоров’я[2].

«Я вкрай негативно ставлюсь до куріння. Весь світ вже давно веде активну боротьбу з цією залежністю, істотно піднімаючи ціни на сигарети, проводячи всілякі антитютюнові кампанії, зменшуючи кількість випущених сигарет. Рада, що Україна стає на цей шлях. Але у всій цій сигаретній історії мене найбільше турбують підлітки і дівчата, які курять. Діти - наше майбутнє, жінки - мами, які повинні родити здорових діток. Закликаю всіх звернути увагу на те, яку шкоду завдає куріння організму людини. Україна повинна бути здоровою і успішною країною, - наголошує Ганна Різатдінова, художня гімнастка, призерка Олімпійських ігор 2016 р.

До речі, заняття спортом допомагають позбутися тютюнової належності, що має позитивний вплив на здоров’я.

Нагадаємо, що у Верховній Раді зареєстровані два важливих антитютюнових законопроектиЗаконопроект №2820 «Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну» пропонує заборонити ароматизовані сигаретизапровадити великі попередження про шкоду куріння і розташувати їх у верхній половині пачки з обох боків. Законопроект №4030а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту громадського здоров'я від шкідливого впливу тютюнового димупередбачає заборону на видиме розміщення тютюнових виробів у місцях продажу та посилення законодавства про звільнення від куріння в громадських місць.

 

Український Центр контролю над тютюномУкраїнський Центр контролю над тютюном:аналітичний та адвокаційний центр, діяльність якого направлена на моніторинг, експертизу та аналіз визначених сфер контролю над тютюном для посилення та виконання антитютюнового законодавства України з метою скорочення поширеності куріння. Діяльність Центру заснована на ключових стратегіях Рамкової конвенції ВООЗ з боротьби проти тютюну. Проектреалізується ГО «Центром громадянського представництва «Життя»ГО «Центром громадянського представництва «Життя».

 

26 липня у Києві бренд «Растішка», який виготовляє один із найулюбленіших молочних продуктів українських дітей, що підтримує їхній здоровий ріст та повноцінний розвиток, організував відкриту дискусію, присвячену здоровому харчуванню та проблемі нестачі кальцію в організмі малюків. Як сформувати правильний раціон і захистити здоров’я дитини, розповів відомий дитячий лікар Євген Комаровський.

У форматі живого спілкування мами і татусі отримали відповіді доктора Комаровського на питання, що найбільше цікавлять сучасних українських батьків. Серед них – питання про кисломолочні продукти, роль кальцію та вітаміну D у харчуванні та розвитку дитини.

Кальцій як будівельний матеріал особливо потрібний організму дитини у періоди активного росту та розвитку. Адже відомо, що діти віком від 3 до 6 років підростають у середньому на 6 см за рік. Кістки скелету та зуби містять 99% всього кальцію в організмі, а 1% знаходиться у кров`яному руслі. Там він буде завжди, адже бере участь у процесах передачі нервового імпульсу, скороченні м`язів тощо. Нестача кальцію в щоденному раціоні призводить до того, що для забезпечення цим елементом нервової та м’язової системи організм дитини звертається в «депо» кальцію, а саме в кістки, забираючи його з них.

Ось чому важливо споживати продукти, які є джерелом кальцію, щодня. Для маленької дитини це вкрай необхідно, адже 70% кісток людини виростають протягом 10 перших років її життя. Крім того, як зазначив лікар Комаровський, в розвитку дитини є особливі періоди, коли їй необхідно більше кальцію: це дошкільний вік (3-6 років) та підлітковий вік. Збалансований раціон із достатнім вмістом кальцію може захистити здоров’я дитини та позбавити її від багатьох проблем у дорослому віці.

Саме тому слід дбати про харчування дитини, забезпечувати різноманітність продуктів, що містять кальцій, додавати вітамін D, який сприяє найбільш ефективному засвоєнню мінерала. При цьому зрозуміло, що не можна зробити це одноразово та забути – кістки у дітей ростуть постійно, тож слідкувати за цим потрібно системно.

Питання від батьків та поради від доктора Комаровського:

1.    В чому дійсна користь кисломолочних продуктів?

«У кисломолочних продуктах містяться всі основні елементи молока в оптимальних для дитини пропорціях, а також корисні бактерії, що допомагають травленню. Як найкращий слід розглядати такий варіант харчування, коли молочні та кисломолочні продукти складають від половини до двох третин денного раціону. В принципі, акцент на молочне в перші три роки життя – це закономірно.

Сучасні кисломолочні продукти для дітей – зручні, безпечні та корисні для малюків. І найголовніше – вони звільняють жінку від «рабської» роботи на кухні J».

 

2.    Які потреби організму дитини в кальції?

«Дитині з 3 до 6 років на добу необхідно отримувати мінімум 800 мг кальцію. Цю кількість можна забезпечити через повноцінний раціон: кисломолочні продукти, зокрема йогурти з додаванням кальцію, овочі, риба.

При цьому слід пам’ятати, що для засвоювання кальцію та інших мінералів і вітамінів необхідна також фізична активність. Саме тому у дітей, що ще лежать чи повзають, потреба кальцію значно нижча, ніж у дітей після року».

 

3.    Які продукти харчування можна рекомендувати у якості джерела кальцію?

«Кальцій міститься у багатьох продуктах. Наприклад, багата цим мінералом листова селера, петрушка. Проте, щоб забезпечити організм необхідною кількістю кальцію, дитині доведеться з’їсти близько півкілограма даного продукту, що є нереальним J

Топ-5 продуктів, які можна назвати основним джерелом кальцію: молоко, йогурти, молочно-круп’яні каші, кисломолочні сирки, кефір».

 

Тема експертної зустрічі була обрана невипадково. За статистикою, у 8 із 10 українських дітей відчувається нестача кальцію в харчуванні, що надалі може негативно вплинути на їхнє здоров'я*.

Для того щоб обговорити питання здорового харчування та проблему дефіциту кальцію у дітей і надати батькам ефективні поради та рішення, бренд «Растішка», продукти якого містять третину денної норми кальцію та вітаміну D3 для дітей від 3 до 6 років**, зібрав разом експертів, мам і представників ЗМІ.

Спілкування відбулося у надзвичайно теплій атмосфері. На зустріч прийшли понад 200 допитливих батьків з дітьми та майбутні мами. Всі гості мали змогу спробувати смачні та корисні йогурти, а під час спілкування батьків з лікарем аніматори активно розважали дітлахів у спеціальній дитячій зоні з м’якими пуфами, батутом, вимірювачем довжини стрибків та зросту, басейном із кульками та іншими іграшками. На пам’ять про зустріч із видатним педіатром у всіх охочих залишилися фото та автографи від доктора Комаровського.

 

* згідно з даними Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НAMH України.

**наказ N272 МОЗ

 

16-18 июня 2016 года киевском салоне Schwarzkopf ASK Education (ул. Демеевская, 13) состоялись Schwarzkopf Beauty Days, организованные компанией «Хенкель Украина» и ключевыми брендами компании, известными игроками мирового рынка средств по уходу за волосами, Schauma, Taft, Palette. Героинями Дней красоты стали более 40 сотрудниц благотворительного Детского городка в г. Бровары, созданного в рамках международного проекта SOS Childrens Villages (СОС Детский городок).

SOS Childrens Villages International – независимая неправительственная социальная благотворительная организация, деятельность которой направлена на поддержку, защиту и всестороннее развитие детей, оставшихся без родительской опеки. «Хенкель» активно сотрудничает с SOS Childrens Villages во всех странах, где есть представительства компании.

Одним из основополагающих принципов деятельности «Хенкель» является социальная составляющая. Компания часто выступает с различными социальными инициативами, участвует в благотворительных программах. Одна из таких международных инициативпроект Million Chances – направлена на помощь женщинам мира в реализации их личностных и профессиональных планов, социальной адаптации, т.д. Результатом работы в этом направлении в Украине стал проект Schwarzkopf Beauty Day разработанный «Хенкель Украина».

«Мы высоко ценим вклад, который сотрудницы центра «СОС Детский городок» в Украине вносят в развитие подрастающего поколения. Это работа, которая требует не только огромной любви к детям, к людям, к своему делу, но и колоссальной физической и моральной отдачи, – отметила руководитель проекта Beauty Day Ольга Шелистова – При этом, несмотря на проблемы и усталость, женщины всегда остаются женщинами, и каждая хочет быть красивой и привлекательной. В рамках проекта Beauty Day мы дарим им возможность порелаксировать, изменить свой привычный имидж и стать еще прекраснее благодаря нашим брендам Palette, Schauma, Taft и волшебству парикмахеров и колористов Schwarzkopf. Для наших героинь мы подготовили целый комплекс услуг красотыуход за волосами, окрашивание, стрижку, укладку – с применением продукции ведущих мировых брендов, Schauma, Palette и Taft. Очень приятно было наблюдать, как преображаются наши участницы, как они расцветают буквально на глазах».

 

Справочно:

«Хенкель» является международной компанией; ведущие бренды и технологии компании распределены в трех подразделениях: Средства для стирки и ухода за домом (Laundry & Home Care), Косметические средства (Beauty Care) и Клеевые технологии (Adhesive Technologies). Компания «Хенкель» была основана в 1876 году и сейчас удерживает ведущие рыночные позиции как в потребительском, так и в промышленном секторах. Ее наиболее известные бренды – Persil, Schwarzkopf и Loctite. В «Хенкель» работают около 50 000 человек, заявленный объем продаж составляет 18,1 млрд. евро, а скорректированная прибыль от основной деятельности в 2015 финансовой году составила 2,9 млрд. евро. Привилегированные акции «Хенкель» указаны в немецком фондовом индексе (DAX).

SOS Childrens Villages International – независимая неправительственная социальная благотворительная организация, деятельность которой направлена на поддержку, защиту и всестороннее развитие детей, оставшихся без родительской опеки. Автор идеиавстриец Герман Гмайнер. В 1949 году он инициировал строительство первого благотворительного детского центра в г. Имст, который стал приютом для детей, потерявших родных в годы Второй Мировой Войны. Впоследствии идея получила поддержку не только на родине, в Австрии, но и в Европе и за ее пределами. Сегодня SOS Childrens Villages действует в 134 странах мира, в том числе в Украине. Уже открыты более 500 Детских городков, более 162 млн детей получают помощь в рамках программ укрепления семьи, школах и социальных центрах, и более 73 тыс. детей и подростков обрели в центрах SOS Childrens Villages по всему миру свой настоящий дом.

 

Компанія АрселорМіттал, виробник сталі №1 у світі, сьогодні відзначає десятий щорічний День здоров'я та безпеки. Цього дня ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» традиційно підводить підсумки своєї діяльності у сфері охорони праці, а також аналізує причини нещасних випадків на виробництві з метою запобігання їм надалі
 
Лакшмі Міттал, Голова правління і Генеральний директор компанії АрселорМіттал: «Цього року темою Дня здоров'я та безпеки є девіз «Разом за безпеку. Бережіть себе!». Десять років тому, створюючи компанію АрселорМіттал в червні 2006 р., ми вирішили, що безпека буде нашим головним пріоритетом. Це спонукало організувати щорічний День здоров'я та безпеки як найважливіший компонент нашої роботи, направленої на покращення показників у сфері охорони праці та здоров'я. Наш коефіцієнт частоти травм з тимчасовою втратою працездатності (Кч на 1 млн. відпрацьованих людино-годин), що в 2007 р. складав 3,1, тепер дорівнює 0,72. Це результат реального та постійного прагнення до досконалості, направленого на зміну відношення до питань охорони праці та здоров'я. Проте цей шлях ще не завершено, оскільки нашою остаточною метою є зниження нещасних випадків і нещасних випадків із смертельним результатом на робочих місцях до нуля. Необхідно вийти на рівень, коли кожен працівник постійно застосовуватиме інструменти та системи забезпечення безпеки світового класу, для створення яких ми доклали стільки зусиль». 
 
Парамжит Калон, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «День здоров'я та безпеки став традицією в компанії АрселорМіттал і покликаний нагадати всім нам про те, що людина – це головна цінність, а охорона праці та здоров'я працівників – це основний пріоритет нашого бізнесу. В 2006-2015 рр. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало понад 1,6 млрд. грн. в охорону праці та заходи з промислової безпеки. На підприємстві впроваджуються технічні заходи, направлені на покращення умов праці, запобігання виробничому травматизму та професійним захворюванням. У 2015 р. компанія АрселорМіттал розпочала впровадження концепції стійкого розвитку, заснованої на 10-ти цілях, досягнення яких сприятиме розвитку компанії та підвищенню задоволеності всіх зацікавлених сторін. Безпека, здоров'я та якість життя – це перша з 10-ти цілей стійкого розвитку як всієї корпорації, так і ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». 
 
За результатами роботи в 2015 р. у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» коефіцієнт частоти виробничого травматизму по власному персоналу та персоналу підрядних організацій (кількість нещасних випадків на 1 мільйон відпрацьованих людино-годин) в цілому склав 0,39. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує залишатися в числі підприємств з найменшим коефіцієнтом частоти виробничого травматизму серед всіх підприємств компанії АрселорМіттал. За підсумками роботи в 2015 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» посідає третю позицію за рівнем коефіцієнту частоти виробничого травматизму (Кч) після підприємств в Чехії та Аргентині (Кч=0,37). 
 
В рамках Тижня охорони праці, який стартував 21 квітня 2016 р., в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було проведено ряд практикумів з метою вирішення конкретних завдань із забезпечення безпечної роботи великого металургійного підприємства. 

 

Коментарі

Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...
Изображение
Джеффрі Пайєт:"Як все змінилося за рік..."
02.11.2015
Хочу подякувати Моргану Вільямсу, Президентові Бізнесової Ради... Подробнее...
Изображение
Олександр Маляр:"Персперктиви партнерства на селі"
27.10.2015
Соціально-економічний розвиток сільських територій значною мірою залежить від... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені