У лютому лінійка безалкогольного енергетичного напою  PIT BULL™ поповнилася фруктовою новинкою з вибуховим цитрусовим акцентом – PIT BULL Х. Напій має виражений апельсиновий смак, що захльостує рецептори свіжістю, і трендовий мінімал-дизайн із барвистою плямою кольору морської хвилі – яскравим мазком на фоні буднів.

PIT BULL Х випускається в новому сучасному форматі – алюмінієвій банці об’ємом 0,25 л. Зручна на кожен випадок життя упаковка to go найбільш популярна серед молоді, що веде активний спосіб життя.

Назва нового енергетика, що сповнена інтриги, невипадково залишає багато простору споживачеві для індивідуальних суджень. «Шанувальник бренду PIT BULL™ – сильна самобутня персона з власними прагненнями та незалежною життєвою позицією, вона не визнає авторитетів і не терпить догматів. Тому, що саме позначає Х – кожен спроможний для себе вирішувати сам, адже недаремно в математиці це – невідома змінна. Х може символізувати самостійні пошуки меж незвіданого, без зовнішніх підказок і наведень. Х може бути нахльостуванням думок, батлом поглядів і світоглядів, де лише цілісні особистості знайдуть точку перетину та взаємного респекту. А може, Х – це просто центр уваги, немов перетин променів софітів, куди неодмінно потрапляє яскрава індивідуальність на бекграунді сірих індустріальних буднів», – поділилася роздумами PR-директор Групи Компаній «Нові Продукти» Олена Селютіна.

Сьогодні Україна належить до тих країн, де ринок енергетиків залишається «молодим та енергійним», демонструючи тенденцію зростання мало не в геометричній прогресії. PIT BULL™ є одним із безперечних лідерів у цьому продуктовому сегменті. Бренд представлено на ринку з 2011 року і він займає одну з ключових позицій у портфелі Групи Компаній «Нові Продукти». Ринкова доля напою від року до року зростає, завойовуючи популярність і лояльність аудиторії. Лише за останній рік продажі напою зросли на 2 млн. л, а з 2014 – більше ніж удвічі: з 6,9 до 14, 9 млн л. На бренд PIT BULL™ припадає 24% від усіх продажів енергетиків в Україні.

Наразі лінійка PIT BULL™ представлена класичним напоєм PIT BULL™ ENERGY DRINK із смаком дикої ягоди та спеціальним триб’ют-випуском PIT BULL™ BATTLE з незвичайним поєднанням барбарису і гуарани. Новинка PIT BULL X, розроблена фахівцями ГК «Нові Продукти», – це безалкогольний сильногазований енергетичний напій із підвищеним вмістом кофеїну й таурину, які дають швидкий приплив сил, стимулюючи обмінні процеси в м’язах і тканинах, та вітамінним комплексом B5, B6, B9 – корисним природним джерелом енергії.

На полицях українських магазинів PIT BULL Х з’явиться у березні. Вартість новинки буде демократичною – 8,5 грн.

Довідка

Група компаній «Нові Продукти» один з найбільших виробників напоїв і снеків в Україні. Компанія працює вже понад 15 років і входить до Реєстру найбільших платників податків країни.

Сьогодні ГК «Нові Продукти» експортує свою продукцію у 20 країн світу, серед яких Китай, Італія, Німеччина, Чехія, Угорщина, Ізраїль, Білорусь, Молдова, Азербайджан, Грузія, Вірменія та інші. Штат співробітників підприємства складає понад 1 500 осіб. Щодня ГК «Нові Продукти» обслуговує понад 25 000 замовників і 106 000 активних торгових точок по всьому світу

Група Компаній виробляє 42 найменування продуктів під 13 брендами: APPS, WHY NOT, «Природне Джерело», SHAKE, NON STOP, PIT BULL, KING’S BRIDGE, REVO Energy, REVO Alco Energy, EatMe, GREEN ENERGY, DIABLO, FRIDAY.

Перевірка якості напоїв відбувається на всіх етапах виробництва та здійснюється у спеціальній атестованій лабораторії. На нашому підприємстві впроваджена сертифікована інтегрована система  менеджменту, управління якістю та безпекою харчових продуктів, яка базується на основі відповідності двом міжнародним стандартам ISO 9001ISO 9001 та ISO 22000ISO 22000.

Щороку Благодійний фонд «Нова Громада»Благодійний фонд «Нова Громада», що був створений Групою Компаній у 2014 році та діє виключно за рахунок її добровільних відрахувань від прибутку, виділяє на соціально-благодійні проекти понад 1,5 млн грн.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені