Група Компаній «Нові Продукти» випустила унікальний для українського ринку енергетичний напій з екстрактом канабісу –Green Energy™.

Принципово новий енергетичний напій з натуральним екстрактом насіння канабісу (конопель), кофеїном, таурином і вітамінами В-комплексу, Green Energy™допомагає організму засвоювати глюкозу, забезпечуючи прилив енергії, особливо в періоди підвищеної активності. Крім того, новинка дозволяє легше переносити стреси та боротися з тривожністю і поганим настроєм.

«При цьому Green Energy– цілком легальний напій, що не містить жодних наркотичних та психотропних речовин. Тетрагідроканнабінол (ТГК) – головний психоактивний компонент каннабісу – виключений з екстракту рослини, котрий входить до складу енергетика. А тому можна не хвилюватися і бути впевненим, що з Green Energyви отримаєте тільки корисні властивості канабісу та природний тонус, нічого забороненого, а тим більше небезпечного», – робить важливе уточнення Геннадій Довгань, маркетинг-директор ГК «Нові Продукти».

У світі конопля (більш поширена в Україні назва канабісу) більш відома, на жаль, своїми психотропними властивостями, хоча насправді рослина містить багато корисних речовин і має потужний лікувальний ефект. Цей родич хмелю і кропиви джерело багате на вітамін К, каротин, жирну олії, холін, едестін, сапоніни, фітонциди. А ефірне масло конопель цінується як антибактеріальний, розслабляючий і знеболюючий засіб. Доведено, що канабіс уповільнює процеси старіння, здійснює нейропротекторний вплив на мозок, допомагає впоратися зі стресом.

Тож не дивно, що екстракт насіння конопель, очищений від психотропного ТГК, стає все більш популярним серед прихильників здорового способу життя і людей, які прагнуть максимально довго виглядати молодо і залишатися у гарній формі. Енергетичні напої і інші продукти з екстрактом насіння канабісу стали трендом у багатьох західних країнах – США, Великобританії, Швейцарії, Нідерландах, Німеччині, Австрії, Польщі, Чехії, Іспанії.

Мода на корисний канабіс без наркотичних властивостей приходить і в Україну. І продуктом номер один у новому сегменті став енергетичний напій Green Energy™від ГК «Нові Продукти». Зручний об’єм –0,5 л і 1 л, а також трендова упаковка привернуть увагу до енергетикаяк сучасних молодих людей, які роблять ставку на активний спосіб життя, так і шанувальників канабіс-символіки.

У роздрібних мережах України Green Energy™з'явився в березні 2018 року.

 

Довідка

Група компаній «Нові Продукти»– один з найбільших виробників напоїв і снеків в Україні. Компанія працює вже понад 15 років і входить до Реєстру найбільших платників податків країни.

Сьогодні ГК «Нові Продукти» експортує свою продукцію у 15 країн світу, серед яких Китай, Німеччина, Італія, Нігерія, США, В'єтнам, Азербайджан та інші. Штат співробітників підприємства складає понад 1 500 осіб. Щодня ГК «Нові Продукти» обслуговує понад 25 000 замовників і 106 000 активних торгових точок по всьому світі.

Серед найбільш відомих брендів Компанії: APPS, WHYNOT, SHAKE,NONSTOP, PITBULL, KING’SBRIDGE, REVO,«Природне Джерело», EATMEта інші.

Перевірка якості напоїв відбувається на всіх етапах виробництва та здійснюється у спеціальній атестованій лабораторії. На нашому підприємстві впроваджена сертифікованаінтегрована система менеджменту, управління якістю та безпекою харчових продуктів, яка базується на основі відповідності двом міжнародним стандартам –ISO9001ISO9001 та ISO22000ISO22000.

Щороку Благодійний фонд «Нова Громада»Благодійний фонд «Нова Громада», що був створений Групою Компаній у 2014 році та діє виключно за рахунок її добровільних відрахувань від прибутку, виділяє на соціально-благодійні проекти понад 2,5 млн грн.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені