Вода,Напої,Соки,Чай,Кава

ВАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» першим в Україні випустив лінійку дитячих пюре в зручному форматі дой-пак.

 

Формат вакуумної упаковки дой-пак вже давно став популярним в європейських країнах завдяки своїй зручності і безпеці зберігання продукції.

 

До теперішнього часу в Україні, дитячі пюре в такому форматі були представлені лише закордонними виробниками за преміальними цінами. Одеський консервний завод дитячого харчування першим в Україні інвестував в установку лінії Gualapack. Завдяки локалізації виробництва упаковки дой-пак в Україні, а також власній переробці фруктів і овочів для дитячого харчування, бренд «Чудо Чадо» зміг запропонувати більш доступну і високоякісну альтернативу імпортній продукції.

 

Формат дой-пак або «пауч» (від англ. pouch - мішечок) - це м'яка багатошарова упаковка, яка пропонує сучасним батькам зручність і економію часу. Тепер для того, щоб перекусити на прогулянці, не потрібно брати додатковий посуд - їсти можна прямо з упаковки. При цьому, мама може не турбуватися про те, що дитина забрудниться. Крім того, м'яка упаковка легше скляної тари, що робить нову упаковку універсальним рішенням під час коротких і далеких поїздок з дитиною. Переваги новинки зможуть оцінити й самі малюки, які зможуть вчитися їсти з такої упаковки самостійно. Додаткову безпеку для малюка забезпечує широкий ковпачок, який дитина не зможе проковтнути.

 

Ще однією перевагою нового формату є безпека зберігання продукту. Так, матеріал упаковки не пропускає сонячні промені і вологу, оберігає продукт від потрапляння бактерій і повітря. Завдяки цьому пюре зберігає свої корисні властивості. Нові пакетики мають високу міцність, еластичність і стійкість до ударів.

 

Асортимент дитячих пюре ТМ «Чудо Чадо» в форматі дой-пак 90 грам включає 5 найбільш популярних смаків на ринку України: яблуко-груша, яблуко-персик, яблуко-морква-айва, яблуко-банан і фруктовий салат зі злаками і смаком печива. Пюре виготовляється виключно з натуральних інгредієнтів на основі власної переробки фруктів, вирощених в спеціальних сировинних зонах для дитячого харчування.

 

«Запуск пюре в новому форматі дой-пак покликаний полегшити життя сучасної мами і надати їй більше вільного часу. Крім того, ми змогли запропонувати такий продукт як мінімум в півтора рази доступніше імпортних аналогів. Думаю, наші споживачі високо оцінять всі переваги дитячого пюре в новому форматі», - говорить президент компанії «Вітмарк-Україна » Віталій Віницький.

В 2016 году аналитики из компании по автоматизации кафе и ресторанов POSTER  проводили исследование стоимости чашки кофе и выяснили, что эспрессо стоил от 14 до 30 гривен, а капучино от 17 до 36 гривен. По итогам исследования в 2017 году выяснилось, что эти же позиции подорожали за год примерно на 4-5 гривен.

 

Цены на кофе в кофейнях и ресторанах Украины продолжают постепенно расти. Как сообщили в компании по автоматизации кафе, ресторанов и магазинов POSTER, за период с 2014 по 2016 годы цены на кофе в Украине в ресторанах поднялись на 25-30%.

 

Последнее исследование создателей облачной кассы POSTER показало, что тенденция сохраняется. Так, если в 2016 году чашка эспрессо в Украине стоила от 14 до 30 гривен, то в 2017 году стоимость эспрессо уже от 18 (пекарня Mary, Киев, «Скворечник», Днепр) до 50 гривен (ресторан «Матиз», Киев). То же самое произошло и с капучино: в 2016 году чашка стоила от 17 до 36 гривен, в этом году– от 20 (Кафе-бар «3й Массив», Днепр) до 75 гривен (Fair Finch Coffee Center, Киев).

 

Есть и заведения noname, которые не попали в наше исследование, например, кофейня в Киеве на проспекте Владимира Маяковского, где можно найти эспрессо за 8 гривен, а капучино за 12 гривен.

 

Также в POSTER отметили несколько интересных тенденций: сравнив цену на эспрессо и капучино в 5 крупнейших украинских городах Киеве, Харькове, Днепре, Одессе и Запорожье, аналитики заметили, что чем меньше население города, тем дешевле кофе. Именно на эти пять  городов в совокупности приходится более 7500 ресторанов и кафе Украины, это порядка половины всех заведений общепита в стране.

 

В POSTER отмечают, что самый дорогой капучино (60-75 грн) подают в Киеве в премиальных ресторанах, для посетителей которых цена в 75 гривен не является критичной, а самый дешевый (из топ-5 городов) нашелся в Киеве за 20 грн. При этом аналитики сравнивали цены  в ресторанах, не беря в расчет цены кофе на вынос.

 

«Потребление украинцами кофе осталось на прежнем уровне – около 100 чашек в год – именно столько в Украине пьют кофе вне дома – в кафе, ресторанах и навынос. Впрочем, меняется психологическая ценность похода в кафе или ресторан. Даже если гость заказывает кофе и десерт – для него это возможность расслабиться, посидеть в уютном интерьере, отвлечься или наоборот провести деловую встречу, - говорит соучредитель компании по автоматизации кафе, ресторанов и магазинов POSTER Родион Ерошек,  – Также немного изменились предпочтения в кофе. Все более популярна светлая обжарка кофе, а также различные кофейные коктейли, в том числе раф. Постепенно увеличивается доля кофе на вынос. Кофе в картонном стаканчике – это уже символ любого большого делового центра».

 

Владельцы ресторанов, в свою очередь, говорят, что закупочные цены на кофе за последние четыре года выросли в 2-3 раза, но капучино и эспрессо являются якорными позициями для кофеен, небольших кафе, пекарен, кондитерских, поэтому владельцы не спешат пропорционально повышать цены на напитки. Многие из них заключают договоры с поставщиками, которые не позволяют им повышать закупочные цены более, чем на 10%.

 

«У нас растет спрос на подключение к облачной кассе POSTER именно со стороны концептуальных кофеен и ресторанов, я имею в виду малый бизнес, по этому спросу, мы можем судить, что нишевый сегмент достаточно комфортно себя чувствует даже в кризисный период в Украине», - резюмирует Родион Ерошек.

9 червня 2017 у Києві офіційно оголошені результати престижного Восьмого професійного дегустаційного конкурсу напоїв «BEST DRINK 2017». Визначено кращі в Україні алкогольні, безалкогольні напої, води, соки.

«Вітмарк-Україна» підтвердив високу якість своєї продукції, отримавши вищі нагороди за чудові соки однієї своєї лінійки ТМ «Прямосік».

Авторитетний склад експертної комісії Восьмого професійного дегустаційного конкурсу напоїв «BEST DRINK 2017» присудив «Вітмарк-Україна» Гран-прі та 2 перших місця у номінації «Соки».

Комісія галузевих експертів, шляхом закритої дегустації за органолептичними показниками, визнала що Яблучний сік ТМ «Прямосік» гідний вищої нагороди «Гран-прі» серед категорії соків.

У категорії «Соки» чудові відгуки та 1-е місця заслужили яблучно-морквяний сік і яблучно-грушевий сік торгової марки «Прямосік» за високу якість. Ці нагороди підтверджують високий статус продукції Одеського заводу дитячого харчування, що подається компанією «Вітмарк-Україна»
Назва «Прямосік» говорить сама за себе – це сік прямого віджиму, зроблений прямо з свіжозібраних фруктів і овочів. Відмінність «Прямосока» від більшості соків, представлених на вітчизняному ринку, є те, що продукт виробляються виключно за технологією прямого віджиму – тобто прямо з фруктів, виключаючи етапи концентрування та подальшого відновлення, що робить смак соку та його корисні властивості максимально наближеними до свіжих фруктів. Єдиним інгредієнтом цього продукту є власне сік, без додавання води і цукру. А асептична упаковка дозволяє максимально зберегти смак, аромат і якість натурального соку тривалий час.

Сік віджимається з свіжозібраних яблук і овочів, які вирощуються в садових господарствах на Півдні України. «Прямосок» володіє прекрасними смаковими якостями завдяки відбору солодких сортів яблук, таких як Голден Делішес та Ренет Симиренка.

Піввікові традиції якості Одеського заводу дитячого харчування і наявність потужностей для власної переробки українських фруктів і овочів, обсяг яких становить понад 50 тис. тонн на рік, є гарантією стабільно високого рівня смакових характеристик.

«Нагороди від провідних галузевих експертів, отримані нашими соками прямого віджиму, є високою оцінкою півстолітнього досвіду нашого підприємства у переробці свіжих фруктів та створенні корисних і смачних продуктів еталонної якості. Ми сподіваємося, для українських споживачів, вимогливих до якості, Прямосок стане улюбленим соком» – прокоментував вручення дипломів Віталій Виницкий, Президент компанії« Вітмарк-Україна».

Динамика роста рыночной доли ТМ «Наш Сок» за 1 полугодие 2015/2016 составила 4,7%, показав рост с 21,6% до 26,4%.

Торговая марка «Наш Сок» Одесского завода детского питания за первое полугодие 2016 года улучшила свою рыночную позицию на 4,7%, с 21,6% в 2015 г. до 26,4% в 2016 г по данным розничного аудита компании MRC.

В целом соковая категория рынка напитков показывает отрицательную динамику - сократившись на 12,4% за период 1 полугодия 2015/2016.

«Наш Сок» всегда любили за высокое качество, натуральность и доступную цену.

В прошедшем полугодии основой успеха стало поддержание ценовой доступности на фоне неизменного качества, которому доверяют потребителибренд стремится быть доступным для миллионов потребителей, предлагая честную цену. Активности торговой марки были сфокусированы на программах по снижению цен в рознице. Удержание доступных цен и высокого качества стало возможным благодаря собственной переработке фруктов, которая обеспечивает более 70% потребности компании в сырье для производства соков, нектаров и фруктово-овощных пюре. Высококачественное украинское сырье позволяет сделать продукцию с безупречным качеством по доступной цене. Поэтому, в наступившей осени, запланирован рост объемов собственной переработки плодов нового урожая

В первом полугодии бренд «Наш Сок» также запустил коммуникационную кампанию для популяризации потребления соков, предлагая детям чаще угощать родителей вкусным и полезным соком. Основное сообщение кампании отражает основную идею бренда: «Хорошо для детейхорошо для всех».

«Одесский завод детского питания - самый авторитетный в Украине производитель, продуктов для самых маленьких потребителей. Ведь все, что делается для детей, делается особенно тщательно. Полувековой опыт экспертов завода в вопросах качества обязывает этот подход использовать ко всем нашим продуктам, в том числе и к «Нашему соку». Поэтому «Наш Сок» любят в равной степени, как дети, так и взрослые. Настоящий семейный сок объединяет всю семью вместе, и позволяет позаботиться о своих близких. Забота бренда «Наш Сок» о качестве и доступности была оценена потребителями и еще больше укрепила успех марки на рынке», - комментирует Олег Винник, маркетинг менеджер ОКЗДП.

Подробнее www.vitmark.comwww.vitmark.com

 

О КОМПАНИИ:

Компания ООО СП «Витмарк-Украина» создано в 1994 году на базе Одесского завода детского питания, и сегодня является одним из лидеров на украинском рынке соковой и нектаров, занимая долю 27%, и являясь лидером по объемам продаж в категории фруктово-овощных соков и пюре для детского питания, с долей 34%.

Продуктовый портфель «Витмарк-Украина» содержит широкий ассортимент продукции в различных видах упаковки (картон, стекло, ПЭТ), включающий популярные торговые марки – «Jaffa», «Aquarte», а также группу брендов от Одесского завода детского питания – «Наш сок», соки прямого отжима «Прямосок», смузи «Просто Фрукты», детское питание «Чудо-чадо».

Лидерство «Витмарк-Украина» обусловлено высоким качеством выпускаемой продукции, ее натуральностью и доступностью благодаря собственной переработке украинских фруктов и овощей и сотрудничеству с ведущими мировыми поставщиками. В производстве продукции, предприятие использует сырье отечественных агропромышленных хозяйств, расположенных в сертифицированных экологически чистых зонах Украины, а также сырье ведущих мировых производителей фруктово-овощных полуфабрикатов.

Значительная часть продукции производства «Витмарк-Украина» реализуются на экспорт в 21 страну 4-х континентов мира, а уровень ее безопасности обеспечивают системы управления качеством AIJN и НАССР.

Висока якість підтверджена багаторічною історієюце чай Lipton, який протягом 125 років дарує своїм прихильникам бездоганний смак. За ці роки бренд Lipton створив свою унікальну історію. Дотримуючись філософії свого засновника сера Томаса Ліптона: від листочка на чайній плантаціїдо чаю у вашій чашці

 

Чайні експерти ТМ Lipton гарантують якість своє продукції, постійно працює над розширенням асортименту, впроваджує нові технологічні розробки та прискіпливо ставиться  до відбору чайного листа для подальшої обробки та використання при створенні чайних блендів.

Власні чайні плантації в Кенії, висококваліфікований персонал, контроль на всіх ланках виробництва: від збору чайного листа до процесу фасування та транспортування  – все це зберігає незмінним всесвітньо відомий смак чаю ТМ Lipton.

-          При виготовленні нашого чаю ми використовуємо тільки високоякісну сировину. Unilever- єдина компанія в світі, що має власні чайні плантації в Кенії. Такий підхід дає нам можливість не тільки утримувати лідерські позиції, але і розвивати ринок чаю в цілому, – коментує успіх компанії Василь Бовділов, Генеральний директор компанії Unilever Україна. - Ми вдячні нашим споживачам, які люблять і п'ють Lipton кожен день, ми прагнемо відповідати їх  очікуванням, намагаємося радувати їх новими чайними смаками. Ми любимо чай, який створюємо для вас.

Окрему увагу, компанія приділяє асортименту чаю Lipton.

-          Ми, як міжнародна компаніявиробник чаю, прагнемо бути постійно цікавими для наших споживачів, тому значну увагу приділяємо розробці та запуску нових чайних смаків. Для розширення карти смаків Lipton створена команда провідних міжнародних чайних експертів в міжнародному центрі розробок чаю Unilever у Великобританії в місті Шарнбрук. Жоден інший виробник чаю не має такої бази знань про чай і не володіє подібними ресурсами для розробок та інновацій, – констатує факти Олена Шворяк, старший бренд-менеджер категорії «Чай» компанії UnileverУкраїна

Окрім принципів  високих стандартів виробництва, компанія Unilever, як єдиний постачальник ТМ Lipton в Україні, піклується про обізнаність своїх споживачів. Саме з цією метою компанія запропонувала поринути у МАГІЮ ЧАЮ, запросивши в Україну міжнародного чайного гуру Сайєда Ірфана Ахмеда– менеджера чайної експертизи компанії Unilever країн Північної Африки, Близького Сходу, Турції, Росії, України, Білорусії, який протягом 30 хвилин провів чайну екскурсію по всьому світові.

На дегустації пан Ірфан розповів про особливості виробництва, купажу та обробки чайного листа, який, долаючи довгий технологічний шлях, потрапляє до Вашої  чашки. В рамках дегустації пан Ірфан розповів про те, що секрет смаку чаю Lipton – це багатство природи, майстерність людини і величезний досвід чайних експертів. Для якості та смаку чаю дуже важливим є географічний регіонякому його вирощують, а чайні листочки обов’язково треба збирати тільки вручну.

Окрім того чай дуже легко зіпсувати неправильною технологією заварювання, тоді чай може втратити свої смакові та корисні властивості: зелений, ніжний білий чай заварюється 5 хвилин, а чорний необхідно заварювати  3 хвилини.

Наразі чай Lipton представлений у 150 країнах світу, а асортимент продукції дозволить знайти свій улюблений смак для найприскіпливішого чайного гурмана

Бажаємо Вам смачного чаювання разом з Lipton!

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені