Алко

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Алко
Зберегти
Скасувати
Відновити

Вино

Вино "Артемівське" у

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху», який проводить незалежне дослідження споживчих уподобань в Україні, підбив підсумки за 2017 рік. У номінації «Найкраще ігристе вино українського виробництва» перемогла торгова марка «Артемiвське». Всього в р

Субота, 17.02.2018 COMMENTS

Горілка

Зловживання у спиртовій галузі

У «Народному контролі» вимагають розслідувати зловживань у спиртовій галузі та на Держпідприємствах агросектору. Про це під час брифінгу у ВРУ заявив депутат міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Андрій Антонищак. Він зазначив, що практику, кол

Четвер, 12.05.2016 COMMENTS

Коньяки, Лікери

Найкращий коньяк - в Одесі!

Image - Найкращий коньяк - в Одесі!

На дегустаційному конкурсі Best Drink-2015 визначили найкращі українські міцні напої. Кращим коньяком України і володарем Гран-прі став марочний коньяк «Ювілейний» виробництва Одеського коньячного заводу. Урезультаті сліпих дегустацій, що проводилися без афішування наз

П'ятниця, 3.07.2015 COMMENTS

Пиво та Слабоалкогольні напої

Підсумки Carlsberg Ukraine

За підсумками 2017 року, Carlsberg Ukraine продовжує займати лідерську позицію на ринку пива як в натуральному, так і в грошовому вираженні, з часткою ринку 31,1*% в об'ємному обчисленні, що на 0,3

Середа, 14.03.2018 COMMENTS

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху», який проводить незалежне дослідження споживчих уподобань в Україні, підбив підсумки за 2017 рік. У номінації «Найкраще ігристе вино українського виробництва» перемогла торгова марка «Артемiвське». Всього в рейтингу були представлені 19 учасників ринку.

ТМ «Артемiвське» посіла першу позицію рейтингу й отримала почесне звання «Абсолютний фаворит — 2017». Відповідно до правил конкурсу, при визначенні переможців враховується думка галузевих експертів, пересічних споживачів і українських знаменитостей, серед яких телеведучі, артисти, музичні продюсери, громадські діячі. Результати опитувань завіряються маркетинговою дослідницькою компанією InMind і проходять аудит Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Мета дослідження —визначення тих українських торгових марок, які користуються найбільшою популярністю. Щорічно переможцями в різних номінаціях рейтингу стають бренди, які можуть похвалитися найбільшою довірою і підтримкою українців протягом усього року.

Коментуючи перемогу, директор з виробництва та якості компанії «Артвайнері» Людмила Поваляєва зазначила: «Для нас результат цього конкурсу не став несподіванкою. Торгова марка «Артемiвське» існує на ринку України з 1992 року та є флагманом серед брендів нашого підприємства. Уже 25 років ця торгова марка лідирує на ринку ігристих вин за впізнаваністю та популярністю серед споживачів. За всі ці роки «Артемiвське» стало символом стабільності та високої якості, і чергове визнання для нас означає, що ми на правильному шляху».

 

Довідка:

 

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху»— перший і єдиний в Україні конкурс торгових марок, який цікавиться думкою безпосередніх споживачів і публікує рейтинги гравців ринку у відкритому доступі. Конкурс проводиться щорічно з 2003 року за прозорою методикою вивчення громадської думки з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних споживачами і рекомендованих експертами брендів українського ринку, а також найяскравіших представників шоу-бізнесу. У рейтингу автоматично беруть участь усі без винятку торгові марки, що офіційно діють на українському ринку, в категоріях, розділених за напрямами споживчих товарів і послуг. Переможці конкурсу, фаворити громадських уподобань і народної довіри, визначаються за підсумками масштабних опитувань за участі трьох респондентських груп: експертного журі (профільні фахівці різних напрямів українського ринку товарів і послуг), журі успішних людей (публічні та відомі люди України, знаменитості) і безпосередніх споживачів, які вказують свої персональні уподобання, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями в інтернеті, на порталі FAVOR.com.ua.

 

ПрАТ «Артвайнері» — одне з найбільших підприємств у Східній Європі з виробництва ігристих вин класичним пляшковим методом. Весь цикл виробництва в «Артвайнері» розташований на глибині понад 72 метри в підземних гіпсових тунелях, що цілий рік зберігають унікальні мікрокліматичні умови – постійні температуру та вологість.

Ігристі вина підприємства експортуються до більш ніж 20 країн світу і представлені в асортименті ON- і OFF-TRADE в Україні, країнах ближнього зарубіжжя, Центральної та Західної Європи.

На території України продукція представлена торговими марками: Krimаrt, «Артемiвське», «Крим», Charte, Soloking.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені