Алко

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Алко
Зберегти
Скасувати
Відновити

Вино

Italian Wine Expo у Києві

Image - Italian Wine Expo у Києві

7 липня 2017 року відбувся урочистий захід “Italian Wine Expo”, присвячений вину та винному мистецтву Італії, який бувпроведенийу формі семінару    майстер-класу для імпортерів та дегустації для гостей. Метою такого широкого представлення винної про

Субота, 15.07.2017 COMMENTS

Горілка

Зловживання у спиртовій галузі

У «Народному контролі» вимагають розслідувати зловживань у спиртовій галузі та на Держпідприємствах агросектору. Про це під час брифінгу у ВРУ заявив депутат міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Андрій Антонищак. Він зазначив, що практику, кол

Четвер, 12.05.2016 COMMENTS

Коньяки, Лікери

Найкращий коньяк - в Одесі!

Image - Найкращий коньяк - в Одесі!

На дегустаційному конкурсі Best Drink-2015 визначили найкращі українські міцні напої. Кращим коньяком України і володарем Гран-прі став марочний коньяк «Ювілейний» виробництва Одеського коньячного заводу. Урезультаті сліпих дегустацій, що проводилися без афішування наз

П'ятниця, 3.07.2015 COMMENTS

Пиво та Слабоалкогольні напої

Майстри крафтового - на заводі

1 грудня майбутні майстри крафтового пивоваріння відвідали Київський пивоварний завод Carlsberg Ukraine, для того, щоби перейняти досвід однієї з провідних пивоварних груп у світі. Під час першого етапу візиту, студенти заг

П'ятниця, 15.12.2017 COMMENTS

Вино

7 липня 2017 року відбувся урочистий захід “Italian Wine Expo”, присвячений вину та винному мистецтву Італії, який бувпроведенийу формі семінару    майстер-класу для імпортерів та дегустації для гостей.

Метою такого широкого представлення винної продукції Італіїдля організаторів було  налагодження торговельних відносин між Італією та Україною та створення умов для подальшого співробітництва у сфері виноробства.

Захід організовано спільно з Торгово-промисловою палатою України та ЦУМом, за підтримки Почесного Консула України в Італії у Падуї, регіонах Венето, Трентіно-Альто Адідже, Фріулі-Венеція-Джулія Марко Тозона.

Під час презентації італійської продукціїпроведено дeгустацію більш ніж 100 видів вин таких італійських торговельних марок, як «ACINATICO”,  “Le Monde”, “Pian delle Vette”, “Marisa Cuomo”, “Biagi”, “Castello di Roncade” з найдавнішими виноградарськими традиціями, представленими безпосередньо виробниками з різних регіонів Італії. На заході також булипредставлені італійські продукти харчування: “Bonazza”(ковбасні вироби), “Buono e onesto” (сирні вироби), “Avesani” (макаронні вироби), та багато інших.

Слід зауважити про дійсно високий рівень презентації Італійських вин. Про свої вина розповідали самі виробники, самі власники виноградників і виноробних компаній. Наприклад, сеньйор Тізіано Аккордіні (Tiziano Accordini) привіз вина  ACINATICO власної компанії, яку заснував ще його батько Стефано Аккордіні. Тепер виноробна компанія так і називається StefanoAccordini.

А центральною подією ділової програми стала цікава зустріч з відомим сомельє Італії - BartolomeoRobertoLepori. Разом з українським сомельє Григорієм Баландіним вони провели майстер-клас для сомельє та представників торговельних організацій з усієї України. Завершилося свято Італійського вина концертом струнного квартету Music Mission Kyiv.

Олесь Пасічний/Oles Pasichnyi

Сьогодні за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства, за участі фахівців, експертів, науковців, депутатів різних рівнів відбувся Перший національний виноробний форум. На ньому фахівці виноробної галузі зазначили, що на сьогодні підприємствами Закарпатської області використовуються наявні потужності з розливу тільки на 10%. Про це проінформували у Закарпатській обласній раді, повідомляє УННУНН

Так, при потужності винзаводів у 8 мільйонів 400 тисяч декалітрів на рік, у 2015 році розлито 800 тисяч декалітрів вин.

За даними фахівців департаменту агропромислового розвитку Закарпатської ОДА, виноробні підприємства Закарпатської області мають потужності переробки близько 60 тисяч тон винограду, з розливу вин – 8 мільйонів 400 тисяч декалітрів на рік та коньяку 700 тисяч декалітрів на рік.

Разом з тим, наголошують, у облдержадміністрації, під такі обсяги виробництва необхідно розвивати сировинну базу, а дане питання сьогодні є проблемним для регіону.

У цілому ж на Закарпатті щорічно виробляється близько 800 тисяч декалітрів виноградних вин та 300 тисяч декалітрів коньяків. Для виробництва таких обсягів винопродукції значна частина сировини завозиться із-за меж області.

ДжерелоУННУНН
Як врятувати виноробну галузь УкраїниПерший національний виноробний форум шукатиме відповіді на складні питання 24 лютого 2016 року у приміщенні ТПП УкраїниChamberPlaza                                                   Початок  о 10.00 Реєстрація з 9.00. 
 
Від ефективності заходів, які найближчим часом має вжити держава щодо виведення виноробної галузі з кризи, залежить узагалі існування виноробства в Україні. У цьому впевнені організатори Першого національного виноробного форуму, який відбудеться  24 лютого 2016 року в Торгово-промисловій палаті України. Захід ініційовано Торгово-промисловою палатою України, медіа-групою «Українська правда» та корпорацією «Укрвинпром» та проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

 Що необхідно для збереження та розвитку виноробної галузі? Чому в  нашій країні знищується виноградно-виноробна галузь попри те, що вона  є бюджетонаповнюючою, даючи робочі місця тисячам людей? Чи є майбутнє у мікровиробника, які перепони стоять на шляху великих виноробних підприємств і що необхідно терміново зробити для покращення інвестиційної привабливості галузі? Відповіді на ці питання експерти, представники бізнесу й органів влади шукатимуть на Форумі.

Національний виноробний форум проводиться в нашій країні вперше. Передумовою для його проведення стало загострення проблем, які щодня перешкоджають виробникам виноградно-виноробної продукції.Як зазначають експерти, причини криються у відсутності державної підтримки таневрегульованості проблем галузі на законодавчому рівні, що істотно впливає на зниження інвестиційної привабливості держави.

Щоб не втратити виноградно-виноробну галузь України, організатори Форуму запрошують усіх зацікавлених підприємців, експертів, науковців та депутатів залучитися до відкритого обговорення проблематики. Під час заходу відбудеться гала-сесія, темою якої стане «Конкурентоспроможність виноградно-виноробної галузі України в нових економічних умовах». Також пройдуть панельні дискусії, учасники яких обговорять стан, перешкоди та перспективи у мікровиноробстві та на великих виноробних підприємствах галузі, експортний потенціал та конкурентоспроможність вітчизняної виноробної продукції на світовому ринку. У них візьмуть участь представники професійних організацій виноградно-виноробної галузі, малих, середніх та великих підприємств.
За підсумками Форуму буде прийнято Звернення до органів державної влади з пропозиціями, спрямованими на стабілізацію ситуації в цій галузі.
Також до участі у Форумі запрошені міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко, голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, голова представництва ЄК в Україні Ян Томбінський, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України– торговийпредставник України Наталія Микольська, заступник міністра фінансів України Олена Макеєва, голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна й інші чиновники.

ТПП України закликає державні органи не допустити знищення виноградно-виноробної галузі в Україні. Наразі Палата занепокоєна конфліктом, який склався між відомим приватним французьким виноробом Крістофом Лакареном та податковою службою Одеської області. Як зазначають експерти Палати, причини такого конфлікту криються у неурегульованості проблем виноробної галузі на законодавчому рівні, що суттєво впливає на зниження інвестиційної привабливості держави


«Україна має дуже великий потенціал у розвитку виноробства. Проте сьогодні  державні ліцензії на виробництво мають 128 підприємств, а на оптову торгівлю із них лише 88 підприємствЦя цифра вражає, адже, наприклад, у Франції працює понад 40 тис. виноробень. На жаль, на державному рівні наразі не створені умови для підтримки малого і мікробізнесу у цій сфері, а навпаки, їх діяльності створюються тільки перешкоди. Саме тому ТПП України вже давно взяла це питання під свій контроль. Зокрема, 24 лютого 2016 року разом із «Укрвинпромом» та медіа-групою «Українська правда» ми ініціюємо проведення Першого національного виноробного форуму, на якому ми і плануємо публічно обговорити й вирішити проблемні питання», - коментує ситуацію Геннадій Чижиков, президент ТПП України та почесний консул Франції
Наразі Торгово-промислова палата України закликає уряд накласти мораторій на перевірки  фермерських виноробних мікрогосподарств до врегулювання питання на законодавчому рівні
Тема несприятливої акцизної політики та необґрунтовано високої вартості ліцензій в галузі виноробства неодноразово розглядалась на засіданнях комітету підприємців АПК  ТПП України. Звернення бізнесу з проханням вирішити питання направлялися до відповідних органів.
Крім того, 22 грудня 2015 року ТПП України разом із корпорацією «Укрвинпром» відкрито звернулися  до уряду  щодо недопущення знищення виноградно-виноробної галузі України шляхом постійного підвищення акцизних податків та вартості ліцензій. Проте, ситуація і досі не змінилася.
            «Сьогодні в Україні малому фермерському господарству отримати  ліцензію на оптовий продаж вина практично неможливо. Невеличке приватне господарство не може собі дозволити оплатити ліцензію, яка коштує 500 тис. грн. на рік. Такі суми можуть дозволити собі тільки великі заводи», - пояснює ситуацію голова комітету підприємців АПК ТПП України Олег Юхновський.
Як підтримати малого та мікровиробника та нагальні кроки, які необхідно здійснити для покращення інвестиційної привабливості галузі, будуть публічно обговорені в ТПП України за участі представників державних органів вже 24 лютого 2016 року на Першому національному виноробному форумі. Організатори заходу - Торгово-промислова палата України, медіа-група «Українська правда», корпорація «Укрвинпром».
 
Прес-служба ТПП України

Особи, які незаконно працюють на керівних посадах у Державному концерні «Національне виробничо-аграрне об'єднання «Масандра», нестимуть кримінальну відповідальність за знищення колекції унікальних вин. Так радник міністра аграрної політики і продовольства України Олександр Лієв прокоментував рішення окупаційної адміністрації «Масандри» про продаж 13 тисяч пляшок колекційних вин.

«Попереджаємо співробітників підприємства про кримінальну відповідальність, передбачену за незаконні розпродажі національного надбання України, яким є винна колекція« Масандри». Йдеться, у тому числі, про застосування міжнародних санкцій», - повідомив Лієв.

Він застерігає можливих покупців вин з колекції «Масандри». «Попереджаємо всіх, хто збирається брати участь у розпродажі. Подібні дії будуть кваліфіковані відповідно до українського та міжнародного законодавства. Ми впевнені, що поважні міжнародні і російські колекціонери віддають собі звіт в тому, що ризикують потрапити під дії міжнародних санкцій за незаконні економічні дії у анексованому РФ Криму. Україна разом з партнерами з ЄС і США має широкі можливості відслідковувати подібні аукціони і формувати на основі їхніх результатів уточнені санкційні списки», - підкреслив Олександр Лієв.

«Упевнений що наші попередження значно знизять попит на награбоване і дозволять Україні зберегти унікальну колекцію вин, а чесним колекціонерам зберегти своє обличчя», - наголосив Олександр Лієв.

НагадаємоМінагрополітики розраховують, що відновлення виробництва вин під ТМ «Масандра» у материковій Україні буде відновлено у 2016 році. Розпорядженням КМУ вже призначено Генріха Мікаеляна виконуючим обов’язки генерального директора Державного концерну “Національне виробничо-аграрне об’єднання “Масандра”.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені