Після заяви Групи компаній МХП про намір щодо стратегічного входження у власність Perutnina Ptuj Group керівництво потенційного нового власника разом із керівництвом Perutnina Ptuj провело зустріч з фермерами птахофабрики Ptuj. Компанія Perutnina Ptuj повідомила про свої очікування потенційному новому власнику. Керівництво МХП представило бачення та плани подальшого розвитку компанії Perutnina Ptuj щодо розширення та інвестицій у фермерство в межах існуючої бізнес-моделі. Після зустрічі вони відвідали одного із селян, який займається так званою сертифікованою курячою селекцією.

 

«Для подальшого розвитку та конкурентоспроможності на вимогливому світовому ринку Perutnina Ptuj потребує потужного стратегічного партнера в галузі, який готовий зміцнити існуючу бізнес-модель, інвестувати в розвиток і технології, а також розвивати сильні бренди компанії», –заявив Тибор Шимонка, голова правління Perutnina Ptuj.

 

Д-р Джон Річ, невиконавчий директор МХП, звернув увагу, щоодним із ключових планівМХП є інвестування приблизно 200 мільйонів євро протягом найближчих чотирьох-п'яти років, головним чином у виробничу базу компанії Perutnina Ptuj. Інвестиції дозволять модернізувати обладнання та технології, щоб вони відповідали провідномурівнюгалузі. Цевідновлення, модернізація та розширення тваринництва селекціонерами та посилення розвитку відповідно до основних принципів сталого функціонування та підтримки місцевих громад. Компанія також інвестуєу розвиток впізнаваних брендів Perutnina Ptuj.

 

Д-р Джон Річ прямо відповів на запитання, поставлені фермерами: «Ми будемо підтримувати вже встановлену модель вертикальної інтеграції:від домашнього птахівництва, яким займаються вітчизняні фермери, до заводів та мереж збуту. Наша бізнес-модель також базується на повній вертикальній інтеграції: від ферми до розгалудження процесів, де нічого не відбувається випадково».

 

МХП має намір зміцнити відносини з усіма співвласниками, які допомогли побудувати компанію, а також сильні та надзвичайно популярні марки Perutnina Ptuj, включаючи чинне керівництво, співробітників, фермерів та інших ділових партнерів у регіоні.

 

Крім того, д-р Річ зазначив, що м'ясо та продукти MHP відповідають найвищим міжнародним стандартам якості та що метою не є імпортування м'яса, виробленого в Україні, на словенський та інші ринки Південно-Західної Європи. З оголошеними інвестиціями компанія має намір зміцнити та розвинути процеси вирощування та виробництвау Словенії та країнах, де Perutnina Ptuj створила вертикально організоване виробництво. Є глибоке переконання, що за рахунок інвестицій у Словенії можна збільшити обсяги продажів продукції Perutnina Ptuj на існуючих ринках, таких як Словенія, Сербія, Хорватія та Боснія і Герцеговина, водночас компанія  шукатиме нові потенційні можливості на інших ринках, особливо на західноєвропейських.

 

Плани розвитку птахівництвау Птуї були схвалені фермерами після зустрічі: «Раді, що після презентації потенційного нового власника керівництвом Perutnina Ptuj ми також зустрілися з керівництвом МХП, яке представило своє бачення розвитку Perutnina Ptuj та інвестування в селекційну базу. Тішимося, що подальший розвиток і розширення птахівництва в Словенії є гарантованим», –заявив Андрій Ткалець, директор кооперативу птахівництва міста Птуй.

 

МХП вже отримав схвалення регулюючих органів в Австрії, Македонії, Сербії та Румунії. Очікується лише підтвердження Словенського Агентства з питань захисту конкуренції.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені