Україна і світ

 

 17 серпня, у Києві, на території 1-го Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування ДСНС України відбулась церемонія передачі нового сучасного обладнання та захисного одягу для ДСНС від Уряду Німеччини. Рятувальники ДСНС отримали 1,5 тис. комплектів захисного протипожежного одягу на загальну суму 20,5 млн грн та дихальні апарати з комплектуючими загальною вартістю 27,3 млн грн, закуплені в рамках реалізації проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на замовлення Уряду Німеччини.

 

Участь у заході взяли заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький, заступник директора GIZ в Україні Фолькер Боде, керівник проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» Крістіан Пошман, представники апарату ДСНС.

Нове сучасне спорядження, а саме: захисні шоломи, чоботи, рукавиці та протипожежні костюми, а також дихальні апарати, повнолицьові маски, тестери та компресори вже найближчим часом будуть розподілені між підрозділами Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Київської областей та міста Києва.

Серед переданого спорядження і 4 комплекти навчального обладнання для обслуговування дихальних апаратів. Дані комплекти буде розподілено у 4 навчальні заклади в різних областях. Заняття з використанням комплектів навчального обладнання допоможуть значно подовжити строк експлуатації дихальних апаратів.

 

Нагадаємо, що у березні цього року українські рятувальники вже отримували від Уряду Німеччини нове оснащення. Тоді, окрім касок та пожежних рукавів, Німецьким товариством міжнародного співробітництва додатково були передані 5 пневмокаркасних наметів та 2 дизельні генератори потужністю 600 кВт, які були доставлені до м. Авдіївка для виконання завдань за призначенням.

«Сьогодні в рамках нашої співпраці ми передаємо обладнання та захисний одяг, які щодня допомагатимуть рятувальникам ще краще виконувати їх роботу. Загальна вартість переданого обладнання та захисного одягу склала близько 47,8 млн грн. Разом з тим, зазначу, що наша співпраця не обмежується лише технічною підтримкою. Ми проводимо низку тренінгів для підвищення рівня підготовки фахівців ДСНС, надаємо підтримку у розробці концепції децентралізації. Проект триватиме до кінця 2018 року і, звичайно, багато роботи у нас ще попереду. Зі свого боку ми докладемо всіх зусиль, аби зробити нашу співпрацю з ДСНС України максимально успішною та плідною», - зазначив Крістіан Пошман, керівник проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями».

12-13 липня у Києві пройшов 19-ий саміт між Європейським Союзом та Україною. Ще до саміту ЄС завершив процес ратифікації Угоди про асоціацію між ЄС та Україною. А в червні громадяни України отримали можливість без віз подорожувати до Шенгенської зони.
 
На Саміті ЄС-Україна Європейський Союз представляли Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер та Президент Європейської Ради Дональд Туск. Україну представляв її Президент Петро Порошенко. Від Європейської Комісії в саміті взяли участь також Віце-Президент Валдіс Домбровскіс, Комісари Йоганнес Ган та Сесілія Мальмстрьом.
 
Під час спільної прес-конференції Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер відзначив: “За останні три роки було досягнуто більше, ніж за попередні двадцять; Україна має пишатися своїми звершеннями”.
 
ЄС та Україна: сильніші разом
 
Від часу проведення останнього саміту ЄС-Україна, що відбувся в Брюсселі в листопаді 2016 року, було здійснено серйозний поступ. Він приніс позитивні зміни в життя громадян України та Євросоюзу.
 
Завдяки завершенню процесу ратифікації Угоди про асоціацію два дні тому, зокрема норм про поглиблену та всеохопну зону вільної торгівлі (ПВЗВТ), вже 1 вересня 2017 року ця Угода повністю набуде чинності. Угода про асоціацію є основою для проведення Україною її амбітних реформ. Вона також сприяє розвитку торгівлі та інвестицій між Європейським Союзом та Україною. Більш ніж через рік після початку застосування ПВЗВТ на тимчасовій основі торгівля зросла на 10%. ЄС, таким чином, є на сьогодні найбільшим торговельним партнером України. Крім того, лідери держав та інституцій ЄС привітали угоду про надання автономних торговельних преференцій Україні. Ці преференції означають додаткове скасування тарифів та митних зборів на експорт сільськогосподарської та промислової продукції, що ще більше сприятиме розвитку двосторонньої торгівлі між ЄС та Україною.
 
Цей саміт в Києві пройшов через один місяць та два дні після історичної події - запровадження безвізового режиму для в’їзду на територію Шенгенської зони. Безвізовий режим відкрито для українських громадян, що мають біометричні паспорти. Завдяки чинному безвізовому режиму та зобов’язанням України продовжувати виконувати вимоги Плану дій щодо візової лібералізації, громадяни України та ЄС мають змогу більш активно взаємодіяти та налагоджувати контакти один з одним. Таким чином, наші громадяни можуть стати значно ближчими між собою. За перший місяць безвізового режиму Шенгенський простір за новими умовами відвідало понад 95000 українців. 
 
Учасники саміту також розглянули процес здійснення амбітних реформ в Україні. Українська влада провела складні та безпрецедентні реформи в багатьох сферах, зокрема:

 • децентралізація
 • суспільне мовлення
 • боротьба з корупцією
 • судочинство
 • реформа поліції
 • система державного управління
 • управління державними фінансами та державних закупівель
 • торгівля
 • енергетика
 • банківський сектор
 • охорона здоров’я

Все це досягнуто попри складні безпекові виклики, з якими сьогодні стикається Україна через активний конфлікт на її східних територіях. Під час саміту лідери ЄС наголосили на важливості продовжувати реформи та більш активно їх впроваджувати в ключових сферах, таких як боротьба з корупцією. Тому надзвичайно важливо надати нового поштовху в сфері підвищення ефективності роботи та посилення незалежності антикорупційних органів, таких як Національне антикорупційне бюро України; скасувати зобов’язання подавати електронні декларації для активістів та співробітників антикорупційних громадських організацій; створити Вищий антикорупційний суд та забезпечити прозорість процесу відбору суддів Верховного суду. У зв’язку з цим під час саміту лідери ЄС та України визначили подальші пріоритети реформування країни на наступні місяці та роки. Президент Порошенко представив Стратегію 2020 та урядовий План дій 2017-2020. Всі сторони зійшлись на потребі швидше продовжувати реформи та забезпечити досягнення точки неповернення у їхній реалізації.
Європейський Союз надає Україні безпрецедентний рівень підтримки. Однак ця підтримка надаватиметься за умови, що Україна й надалі продовжуватиме здійснювати реформи. Під час саміту Європейський Союз оголосив про підготовку виділення 200 мільйонів євро на пріоритетні програми в 2017 році. Серед них: підтримка територій на сході України, які охоплені конфліктом; програми з енергоефективності, зокрема внесок у роботу Фонду енергоефективності, що його створює Україна; управління державними фінансами; підтримка ключових реформ та імплементації Угоди про асоціацію та ПВЗВТ через програми технічної співпраці. Новоутворений План зовнішніх інвестицій ЄС передбачає додаткові можливості для отримання фінансування Україною.
 
В квітні Україна отримала другий транш макрофінансової допомоги ЄС обсягом в 600 мільйонів євро. Після цього лідери Євросоюзу наголосили на тому, що українська влада має пришвидшити процес виконання всіх вимог у сфері проведення структурних реформ, пов’язаних з макрофінансовою допомогою. Тобто Україна має виконати всі зобов’язання у боротьбі з корупцією, прийняти законодавство в енергетичному та фінансовому секторах, скасувати заборону на експорт деревини, скасувати збільшені мита на експорт металобрухту та забезпечити внутрішньо переміщених осіб (ВПО) соціальною допомогою та соціальними послугами. 

Європейський Союз вкотре підтвердив свою постійну та незмінну підтримку єдності, суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України. Європейський Союз засуджує й надалі не визнає незаконну анексію Криму та міста Севастополь Російською Федерацією.  Під час саміту лідери вкотре підтвердили, що  повне виконання Мінських угод є основою для стійкого та мирного врегулювання конфлікту на сході України. Вони також розглянули питання постійного погіршення ситуації із правами людини в непідконтрольних українській владі регіонах Донецької та Луганської областей. Учасники саміту не оминули й порушення прав осіб, які не визнають незаконну анексію. Серед них: кримські татари, українці та представники інших етнічних та релігійних груп.

За перший місяць роботи безвізового режиму між Україною та ЄС, який набрав чинності 11 червня, 95 461 українець скористався можливістю подорожувати з біометричними  паспортами без віз.
 
Більше третини з них летіли до країн Європи літаком – 34 364 особи. Морський транспорт обрали лише 15 безвізових мандрівників.
 
Найбільше українців з біометричними паспортами без віз перетнули сухопутні кордони з країнами Євросоюзу – 61 082 особи. 32 062 з них попрямували до Польщі; до Угорщини в’їхали 13 600 українців; кордон з Румунією перетнули без віз 9 758 українців; до Словаччини в’їхали 5 662 громадян України.
 
За перші 30 днів роботи безвізового режиму відмову у в’їзді до країн ЄС отримали 50 українців з біометричними паспортами без віз, що складає 0,001% від загальної кількості безвізових українських мандрівників. Основними причинами відмови у в’їзді цим громадянам були нездатність обґрунтувати мету перебування та попередні порушення міграційного законодавства ЄС.
 
Загалом протягом 30 днів дії безвізового режиму до країн ЄС виїхали 1 875 647 громадян України. З них 434 074 особи перетнули кордон з біометричними паспортами з візами.

Безвізовий режим з ЄС для громадян України набув чинності 11 червня цього року. Тепер українцям відкрита можливість їздити з біометричними паспортами без віз до 30 країн Європи, у тому числі до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії.
 
Всеукраїнська комунікаційна кампанія «Відкрий Європу» щодо візової лібералізації з країнами Євросоюзу стартувала в Україні 11 травня. Головна інформаційна платформа кампанії – веб-сайт www.openeurope.in.ua. Його матеріали орієнтовані на найширшу аудиторію та подані у зручній формі запитань та відповідей, простою й доступною мовою.

V Global Ukrainians Forum - завдяки експатам Україна стала глобальною. Промоція іміджу України у світі - надзвичайно важливий напрям роботи, який потребує консолідації зусиль усіх українців світу.

V Global Ukrainians Forum зібрав 07 та 08 липня в Києві представників 40 організацій українців з 22 країн. Загалом 450 зареєстрованих

учасників взяли участь у дводенному ювілейному Форумі з метою консолідації зусиль задля більш системного та ефективного просування українських інтересів у світі, з особливим акцентом на допомозі українському бізнесу та креативному класу у виході на іноземні ринки.

Організатори Форуму – мережа молодих високоосвічених українських лідерів-експатів, які мають міжнародний досвід та глобальне мислення. З 2015р. Форум Global Ukrainians створює комунікаційну платформу для українців із США, Канади, Ізраїлю, Австралії, Японії, країн ЄС, Азії, Африки та арабського світу.

Під час офіційного відкриття форуму учасникам представили звіти представників мережі, розроблену Стратегію розвитку народної дипломатії, можливості залучення українських експатів до реформування України. На початку заходу ініціаторка та співзасновниця мережі Global Ukrainians Віолета Москалу, доктор філософії, експерт з питань державного управління та міжнародного розвитку, Голова Міжнародної Організації Глобал Юкрейн (Франція) підбила підсумки діяльності мережі, представила результати роботи інформаційного агентства Global Ukraine News та новостворену платформу для розвитку бізнес-дипломатії Global Ukraine Business Hub - глобальний комунікаційний ресурс для всіх зацікавлених у просуванні українських брендів у світі.

Віолета зазначила: «Ключові фактори, які допоможуть Україні стати успішною країною щасливих людей - це взаємодопомога українців у світі, вміння думати глобально та критична необхідність навчитись думати на три кроки вперед, грати в шахи, щоб використовувати всі можливості для просування іміджу креативної та талановитої України на глобальному рівні».

Геннадій Чижиков, Президент Торгово-промисловoï палати України, закликав українців до співробітництва для допомоги українському бізнесу за кордоном: «Українці всіх країн - об’єднуйтеся і давайте робити зміни разом, Україна повинна співпрацювати з закордонними українцями, як з найбільшим джерелом допомоги, колосальний досвід експатів не можна ігнорувати».

Артем Біденко, державний секретар Міністерства Інформаційної Політики, зазначив, що «Global Ukraine - приклад організації, яка не просто конкурент державі в ніші культурної дипломатії, а й її партнер».

Гіоргі Вашадзе, грузинський політик, засновник Фонду Інновацій та розвитку IDF Reforms Lab, який виступив генеральним партнером Форуму, привітав гостей, усіх глядачів онлайн та зазначив: «Повсюди у світі, в Google, у Facebook працюють українці. Люди, які діють, які змінюють, які хочуть чути, що Україна - це сильна країна, з європейськими цінностями. Треба відчинити двері для молоді та експатів, які будуть мріяти, будуть боротися за нову Україну».

Активісти мережі Global Ukrainians, осередки якої діють у понад 70-ти країнах світу, ділилися з учасниками особливостями своєї діяльності:

- українці Йорданії мають нагороду від йорданської королеви та перекладають українські пісні арабською мовою;

- українці ПАР планують організувати економічний форум;

- українці Австрії провели неймовірний мегауспішний фестиваль української культури у Відні та діляться досвідом брендингу України;

- українці Польщі проводять і наукові, і культурні, і інформаційні заходи та показують Україну через звичайних людей;

- українці Кіпру пишаються тим, що в місцевих готелях запрацював перший український телеканал;

- українці Ізраїлю активно допомагають українським стартапам та засновують венчурний фонд.

Надзвичайну атмосферу Форуму створювали музиканти, яких по праву можна назвати культурними послами України в світі - скрипаль, маестро Святослав Кондратюк та бандуристка Ольга Буга.

Другий день Форуму складався з чотирьох панелей, присвячених бізнесу, ІТ технологіям та венчурним фондам, освіті та культурі, а також з прикінцевого обговорення щодо майбутнього розвитку мережі Global Ukrainians.

- Global Ukrainians - Venture Platform. Залучення інвестицій, нові венчурні стратегії.

Розбудова венчурної платформи мережі, для залучення інвестицій та для розвитку нових венчурних стратегій.

- Global Ukraine Business Hub. Просування українських брендів на глобальному рівні, презентація конкретних інструментів та алгоритмів роботи інтерактивної комунікаційної онлайн бізнес платформи Global Ukraine Business Hub для динамічного просування українських брендів на глобальному рівні.

- Global Ukrainians - Education Platform. Нова освіта: знання, формат, синергія. Про необхідну синергію серед найкращих інноваційних проектів освітньої платформи мережі, що об’єднає українських вчених та успішних українців з усього світу.

- Культурна дипломатія та бренд України: досвід мережі Global Ukrainians.

- Голосування за правління та Хартію мережі Глобал Юкрейніанс. Інституціоналізація мережі Global Ukrainians.

«Україна - startup nation, - переконаний Андрій Колодюк, голова Наглядової Ради UVCA, оскільки українці розвивали стартап-екосистему самостійно. - Наші завдання зараз: зробити Україну технологічно цікавою для іноземців та поширювати досвід українців, які працюють по світу, та залучити їх до розвитку українського технологічного ринку».

Анна Жарова, співзасновник ГО «Ізраїльські друзі України», генеральний директор ізраїльсько-українського альянсу, менеджер з розвитку в NEO.VC (Ізраїль) підкреслила: «Global Ukrainians є унікальним інструментом для просування українських стартапів за кордоном, адже вони, як ніхто інший, знають всі особливості того, як функціонує бізнес у тій чи іншій країні».

До активних дій та правильного застосування ресурсу «українці світу» закликав і Євген Уткін, засновник і президент hi-tech холдингу KM Core. Цікавим у плані погляду на Україну зі сторони іноземних інвесторів був виступ Ейтана Каца, спеціального гостя з Ізраїлю, CEO and co-founder of Neo.vc (Israel): «Я втретє відвідую Україну за кілька місяців і мені подобається те, що я тут бачу. Люди озуміють, що вони можуть створювати власні компанії, засновувати стартапи та бути успішними».

Активною була дискусія, що розгорнулася навколо нового проекту мережі, Global Ukraine Business Hub, до якої долучилися Артем Яковенко, представник бренду Kseniyakovenko family art, один з перших тридцяти українських брендів, які будуть представлені на платформі глобальних українців, представники Укрпошти Юлія Павленко та ТПП Геннадій Болдирь, представник Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine Тарас Демкура та Михайло Петруняк, президент Іспано-Української Торгової палати. Учасники дискусії погодилися, що українці створюють справді креативні продукти, які можуть вразити іноземну публіку, а Global Ukraine Business Hub - інструмент з надзвичайним потенціалом, який дасть не просто вихід на нові ринки, але й формуватиме в іноземців розуміння того, що Україна справді - #CreativeNation.

Спікери освітньої панелі ділилися з учасниками Форуму особливостями функціонування нових освітніх інструментів, які допоможуть покращити освіту в Україні: Alumni Fund Ukraine, GoGlobal, проекти Brain Basket Foundation, центр Про.Світ та EdEra. Світлана Лукасевич, співзасновниця Alumni Fund Ukraine / БО «Фонд Випускників України» (Швейцарія - Україна) підкреслила, що «існує величезна мережа успішних українців в світі, які хочуть допомагати освітнім закладам в Україні, а освіта саме та сфера, де потрібно в першу чергу робити зміни».

На останній панелі «культурна дипломатія та бренд України: досвід мережі Global Ukrainians» активісти з Австрії, Польщі, Йорданії, ПАР, Франції, Португалії ділилися досвідом щодо просування сучасної та традиційної культури. Найгострішими питаннями для будь-яких культурних ініціатив за кордоном є залучення іноземної публіки та фінансування, учасники даної дискусії спробували спільно знайти рішення для цих проблем.

Олександра Саєнко з Австрії, ініціаторка українського фестивалю U-stream підкреслила, що «правильні локації, добрий аналіз іноземної публіки, вибір справді якісних українських проектів - ось рецепт успіху для культурних українських ініціатив». Проведення виступів українських митців за участі відомих представників країни перебування радять Наталка Панченко та Дзвінка Качур. Допоможе також і платформа #MyGlobalUkrainians, яка дозволить обмінюватися досвідом та знаходити нові рішення для спільних викликів.

Форум закінчився обранням стратегічних органів мережі Global Ukrainians, до правління долучились представники 40 організацій, які підтримали Хартію мережі Global Ukrainians. Запропонована модель управління передбачає ротаційне лідерство та координацію, для того щоб кожен учасник зміг себе реалізувати (в комітетах та в проектних робочих групах), та розвивати свої компетенції, за допомогою однодумців яких можна знайти в мережі, горизонтальні відносини, гнучка структура якої дозволяє уникнути недоліки класичних пірамідальних бюрократичних структур. 

 

Промоція іміджу України у світі та ментальна модернізація країни, основні цілі мережі Global Ukrianians до яких Ви також можете доєднатись.

Досвід французьких компаній може бути застосований для розвитку аграрної переробки в Україні та впровадження європейських стандартів якості. Про це під час виступу на Форумі французьких інвесторів, організованому Асоціацією «Французька ділова спільнота в Україні», заявив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

«Загалом сільське господарство в Україні генерує 12% валового внутрішнього продукту та забезпечує надходження понад 40% валютної виручки, що дозволяє нам говорити про АПК як про галузь №1 в Україні. З іншого боку, ми розуміємо, що сьогодні, на жаль, в її основі лежить сировинний експорт, тому ми прагнемо поглиблювати переробку всередині країни. У нас є величезний потенціал, який можна реалізувати завдяки іноземним інвестиціям та досвіду, який є у Європі», - зазначив Максим Мартинюк.

За його словами, французькі компанії демонструють інноваційні підходи до організації бізнесу в Україні і ці практики можуть бути суттєво розширені. Зокрема, можливості для налагодження співпраці є у тваринницькій галузі, яка потребує впровадження сучасних бізнес-процесів і дуже відповідального ставлення до якості продукції.

Крім того, французький бізнес може надати експертну допомогу щодо удосконалення національних систем охорони прав на сорти рослин, здійснення контролю за сортовою та посівною якістю насіння, організації системи контролю якості виноробної продукції та адаптації до європейських практик технологічної та нормативної документації з виноградарства та виноробства. Також французькі компанії можуть стати активними учасниками процесу роздержавлення в АПК.

«В аграрній галузі більше ніж півтисячі державних підприємств. Потенційно, кожне із цих 500 підприємств – окремий інвестиційний проект, який може бути реалізований спільно з, в тому чисті, і французькими інвесторами», - підкреслив Максим Мартинюк.

Наразі Уряд системно знижує рівень регуляції ведення бізнесу та спрощує адміністративні процедури, що позитивно позначилось на інвестиційному кліматі загалом в країні та в АПК зокрема.

«Були скасовані тисячі актів, які регулювали бізнес і сенсу їхнього існування вже не було. Україна підписала Асоціацію з Європейським Союзом і також Угоду про зону вільної торгівлі. Це означає, що Україна визнає і прагне досягти прозорості стандартів в адмініструванні ведення бізнесу, які є в Європейському Союзі», - наголосив перший заступник Міністра.

Довідково:

У 2016 році Україна експортувала до Франції сільськогосподарської продукції майже на 343,4 млн дол. США, або 8,1% українського сільськогосподарського експорту до країн ЄС. Загалом частка Франції в експорті сільгосптоварів до всіх країн світу за 2016 рік склала 2,2%.

Основними українськими товарами, які постачаються на ринок Франції, є: м'ясо птиці, мед, казеїн, готові чи консервовані продукти з м’яса, горіхи та ягоди, ріпак, насіння соняшнику, соняшникова та ріпакова олія, соняшникова та соєва макуха.

В Україні французькі компанії успішно реалізують двосторонні інвестиційні проекти переважно в молочній галузі та галузі насінництва.

Прес-служба Мінагрополітики

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені