Україна і світ

За останні 10 років Естонія стала одним з найрозвиненіших цифрових суспільств світу в плані використання сучасних цифрових технологій у роботі як власних державних інституцій, так і приватного сектору. З моменту отримання незалежності в 1991 році країна інвестувала в розвиток власної IT-сфери близько 1% ВВП.

І приватний, і державний сектори вирішили скористатися шансом на розробку рішень у сфері digitalта електронних послуг для країн з невеликою кількістю населення, що проживає на великій території (великій в рамках Європи; Естонія є  більшою країною, аніж Нідерланди чи Швейцарія), оскільки неможливо було б  розмістити банківські філії у кожному невеликому місті, або мати державне відділення з повним набором послуг в кожному селі.

У результаті, в 2005 році Естонія стала першою країною, яка змогла провести всезагальне голосування громадян через інтернет. Протягом багатьох років, в режимі онлайн, естонці, серед інших сервісів, створювали компанії через e-Business Register, перевіряли оцінки та домашні завдання своїх дітей через e-School, подавали податкові декларації через e-Tax, отримували рецепти через e-prescriptions. Естонія, мабуть, єдина в світі країна, де 99% державних послуг є доступними в режимі онлайн цілодобово. За допомогою електронних сервісів неможливо лише вступати до шлюбу, розлучатися та здійснювати операції з нерухомістю – для цього вам все одно доведеться вийти з оселі. В наші дні естонці (як пересічні громадяни, так і представники органів влади) все більше довіряють цифровому підпису, ніж такому, що написаний від руки.

Сьогодні все більше і більше людей по всій планеті готові скористатися цими досягненнями, подавши запит на отримання електронної резиденції в Естонії.

Серед усіх держав-членів Євросоюзу Естонія вважається однією з найбільш придатних для ведення бізнесу. Прозоре податкове законодавство, низький рівень корупції та повсюдне використання цифрових систем дозволяють підприємцям стабільно розвивати власну справу, не відчуваючи тиску з боку силових структур або державних контролюючих органів.

Уряд Естонії всіляко заохочує розвиток бізнесу на території країни. Наприклад, реінвестований прибуток за місцевим законодавством не підлягає жодному оподаткуванню. Також велика увага приділяється стартапам. Їх Естонія охоче запрошує навіть з сусідніх держав, в тому числі з України. Особливий попит мають наші IT-спеціалісти, адже очільники країни навіть не думають припиняти розвиток власного інформаційно-комунікаційного сектору.

Наступним кроком після впровадження цифрових державних сервісів мало стати забезпечення доступу до них з боку глобальних громадян. Сучасна електронна резиденція Естонії — це безперешкодний доступ до найсучаснішого цифрового суспільства, цілодобово та з будь-якої точки світу. За допомогою електронної резиденції у цифровому вигляді можна:

·         реєструвати міжнародні підприємства ЄС і керувати ними дистанційно;

·         відкривати банківські рахунки і отримувати кредитні карти;

·         налаштовувати електронний банкінг;

·         подавати естонські податкові декларації (якщо є така можливість);

·         ставити під документами і контрактами цифровий підпис;

·         отримувати доступ до міжнародних платіжних систем (Paypal, Braintre і інші).

Після отримання e-Residencyвідкрити підприємство, що зареєстровано в ЄС та придатне для роботи у всьому світі, займає всього один день. У 2009 році було встановлено світовий рекорд – один з користувачів зміг повністю зареєструвати власну компанію всього за 18 хвилин!

E-Residency є найбільш корисною для бізнесменів з-поза ЄС, які хочуть мати доступ Внутрішнього ринку Європейського Союзу; фрілансерів на ринках, що розвиваються, котрим необхідна можливість приймати платежі з кредитних карток в режимі онлайн, але які на даний момент не мають такого доступу в своїй країні; цифрових кочівників, що подорожують світом і хочуть з легкістю керувати своєю компанією онлайн, незалежно від місця перебування; початкових підприємців, яким потрібен доступ до транскордонних потоків капіталу; бізнесменів з ЄС, що прагнуть зменшити адміністративні витрати компанії, а також мають кілька бізнес-партнерів з різних країн.

Розгляд запиту на отримання електронної резиденції займає приблизно місяць. Для подачі запиту необхідно сплатити державний збір у розмірі 100 євро. У разі позитивної відповіді від естонських органів влади залишиться тільки забрати спеціальну електронну ID-карту з картрідером, що дозволяє ідентифікувати особу. Зробити це можна в консульстві або посольстві Естонії, зокрема у Києві. Після цього вам стануть доступні переваги однієї з найрозвинутіших цифрових держав Європи.

07 грудня 2017 року відбулася прес-конференція щодо внеску Королівства Норвегія на реалізацію Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. Завдяки цьому внеску у розмірі 10 млн норвезьких крон буде забезпечено безперебійну роботу проектів Ради Європи в Україні над реформами у сфері прав людини та верховенства права у перехідний період між завершенням роботи за попереднім Планом дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки та новим Планом дій на 2018-2021 роки.

У прес-конференції взяли участь Уле Т. Хорпестад, Посол Норвегії в Україні та Мортен Енберг, Голова Офісу Ради Європи в Україні.

 

Посол Норвегії в Україні, Уле Т. Хорпестад, зазначив, що Норвегія надала 3,6 мільйона євро для здійснення Плану дій для України на 2015-2017 рр. (1 мільйон євро на рік протягом 3-х років та ще додаткові внески у 2016 році). Таким чином, Норвегія є одним із головних донорів Плану дій. Крім того, Норвегія надала гарантії додаткової підтримки у розмірі 950 000 євро в 2017 році для забезпечення переходуміж поточним та майбутнім Планом дій (2018-2021 р).

 

«Ми сподіваємось, що новий 4-річний План дій Ради Європи для України буде ухвалено якомога скоріше. Це необхідно для того, щоб дотримуватись заданого темпу у здійсненні великої програми реформ в Україні. Рада Європи відіграє важливу роль у процесі реформ в Україні та надає цьому процесу легітимності. Ми підтримуватимемо зусилля України щодо здійснення реформ. Сподіваємось, що Україна проявить політичне лідерство та рішучість у здійсненні реформ. Під час свого візиту до Страсбурга у жовтні 2017 року Президент Петро Порошенко підкреслив готовність України здійснювати програму реформ завдяки майбутньому Плану дій та висловив глибоку вдячність за зусилля Ради Європи,» - зазначив Посол Хорпестад.

 

Голова Офісу Ради Європи в Україні, Мортен Енберг, у свою чергу, висловив подяку уряду Норвегії за стабільну підтримку Плану дій Ради Європи для України, а також коротко зупинився на основних досягненнях поточного Плану дій на 2015-2017рр. 

"Виділення Королівством Норвегія цих коштів означає, що Рада Європи зможе продовжувати у співпраці з українським урядом реформування судової системи, медіасфери, реформу децентралізації, та інших сфер під час перехідного періоду між завершенням роботи за попереднім Планом дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки та новим Планом дій на 2018-2021 роки. Нам дуже важливо, щоб робота над тими досягненнями, які ми можемо констатувати за результатами поточного трирічного Плану дій, не припинялася і не зазнавала перерв, бо кожен наступний План дій враховує успіхи попереднього і реалізовується на їх основі. Тому ми дуже вдячні Норвегії за підтримку у цей важливий час для проведення реформ в Україні» - зазначив голова Офісу Ради Європи в Україні.

 

Плани дій Ради Європи для України є спільною ініціативою Ради Європи та української влади. Їх мета - підтримати Україну у виконанні її статутних і специфічних зобов’язань як держави-члена Ради Європи та сприяти вирішенню фундаментальних питань у сфері прав людини та верховенства права в Україні. Ця ініціатива поновлює зобов’язання Ради Європи допомагати Україні в проведенні необхідних реформ у сферах, що належать до компетенції Ради Європи – прав людини, верховенства права та демократії. Плани дій затверджуються на строк тривалістю 3-4 роки. Проекти, що впроваджувалися в рамках Плану дій на 2015-2017 роки, були спрямовані на підтримку конституційної реформи і функціонування демократичних інституцій, судової реформи, демократичного врядування, прав людини, зокрема запобіганню жорсткому поводженню та боротьбі з безкарністю, реформи поліції та пенітенціарної реформи, Уповноваженого ВРУ з прав людини, антикорупційної реформи, свободимедіа, захисту меншин, антидискримінації, соціальних прав та прав дітей, боротьби з насильством щодо жінок та дітей. Наступний план дій буде охоплювати приблизно такий же обсяг напрямків роботи, але акценти будуть розставлені з урахуванням побажань від українських партнерів. Зараз План дій 2018-2021 ще проходить процес погодження.

Згідно з даними групи організацій, що надають гуманітарну допомогу в Україні на чолі з ООН, у 2018 році гуманітарні потреби залишатимуться значними, і, ймовірно, стануть ще більш суворими та складними. Тривалі військові дії, поєднані з недостатнім фінансуванням, наклали суттєвий відбиток на соціально-економічну ситуацію у враженому регіоні; наприклад, продовольча незахищеність подвоїлася за останній рік. Збіднівши, багато людей, що постраждали внаслідок конфлікту, особливо ті, що проживають в межах 5 км по обидва боки від лінії зіткнення та знаходяться під щоденними обстрілами, продовжують залежати від гуманітарної допомоги, страждаючи від перебоїв доступу до життєво-необхідних та соціальних послуг.

Донорська та дипломатична спільнота закликає до надання повного доступу гуманітарним організаціям для надання допомоги на територіях, що не контролюються урядом, враховуючи, що потреби там є найбільшими. Ми визнаємо, що складні верифікаційні процедури щодо реєстрації внутрішньо-переміщених осіб та заборона переміщення комерційного вантажного транспорту через лінію зіткнення надалі загострюють гуманітарні потреби по обидва боки лінії зіткнення.

Донорська та дипломатична спільнота глибоко стурбована систематичним порушенням режиму припинення вогню. Ми висловлюємо серйозне занепокоєння щодо нещодавнього відновлення військових дій поблизу інфраструктурних об’єктів, які здійснюють забезпечення водою, електроенергією та газом населення Донецької області. З початком зими будь-яке істотне порушення надання основних послуг, таких як постачання води, електроенергії та опалення посеред мінусових температур може мати серйозні наслідки для мільйонів українців. Ми закликаємо всі сторони дотримуватися Міжнародного гуманітарного права та забезпечити доступ гуманітарної допомоги до всіх, хто її потребує, особливо до тих, хто перебуває на непідконтрольних територіях, де потреби є найбільшими.

Ми закликаємо Уряд України зробити все можливе для того, щоби захистити свободу пересування для населення шляхом покращення умов на пунктах пропуску між підконтрольною та непідконтрольною територіями, та доступ до основних послуг, включаючи пенсії та соціальні виплати.

Ми звертаємо увагу на запуск «Плану гуманітарної допомоги 2018», який підкреслює, що 3.4 мільйона людей продовжують критично потребувати допомоги. Хоча люди похилого віку становлять найбільшу частку тих, хто постраждав внаслідок конфлікту, нас непокоїть різнобічний вплив конфлікту на окремі групи населення, такі, як люди з обмеженими можливостями, ВІЛ-позитивні, роми, та інші маргіналізовані групи. Ми зауважуємо наявність непропорційного впливу конфлікту на цивільних жінок, що спричиняє збільшення їх обов’язків щодо забезпечення та догляду за домогосподарством, зростання рівня вимушеної проституції та насилля, а також наявність потенційного довгострокового шкідливого впливу на дітей. Ми відзначаємо ретельний підхід групи організацій, що надають гуманітарну допомогу Україні, у визначенні критичних пріоритетів, особливо зважаючи на глобальний гуманітарний контекст та потреби. Гуманітарні організації повинні сфокусувати свою діяльність на наданні допомоги найбільш нужденним групам населення, вздовж лінії зіткнення та на непідконтрольній території.

Ми відзначаємо, що продовження забезпечення цих критичних потреб є важливим. Ми визнаємо, що багато реформ, безпосередньо децентралізація, призначені для розподілу коштів по регіонах, включаючи східні території, що постраждали внаслідок конфлікту. Ми відзначаємо відповідальність та спроможність Уряду України щодо полегшення страждань шляхом надання критичних послуг своїм громадянам, починаючи зі спрощення реєстраційних та верифікаційних процедур, та подальшої роботи щодо визначення тривалого рішення щодо внутрішньо-переміщених осіб, включно з питаннями житла. Прикладом практичного підходу Уряду було би відображення потреб Донбасу у національних реформах, включаючи реформу охорони здоров’я та соціального захисту: згодом це сприяло би інтеграції всього Донбасу.

Ми продовжимо працювати разом з Урядом України над посиленням зусиль щодо полегшення ситуації, а також над заповненням прогалин між гуманітарною допомогою та урядовими послугами за допомогою фінансування програмами розвитку. Це допоможе Уряду України надати найнеобхідніші послуги та донести процес реформ до груп населення, що найбільш постраждало внаслідок конфлікту, і посилити свою зростаючу роль у вирішенні їх нагальних потреб.

Посольство Канади
Посольство Естонії
Посольство Франції
Посольство Норвегії
Посольство Швеції
Посольство Швейцарії
Посольство США
Посольство Великої Британії
Представництво Європейського Союзу

 

У Брюсселі відбувся П’ятий Саміт Східного партнерства. Під час заходу було відзначено досягнення попередніх двох років відносин Європейського Союзу з шістьма східними країнами-партнерами і запропоновано 20 практичних результатів до 2020 року, які принесуть відчуть переваги громадянам.
 
Саміт, який проводиться на рівні Голів Держав і Урядів, зібрав в одному колі інституції Європейського Союзу, представлені Президентом Європейської Комісії Жаном-Клодом Юнкером і Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, 28 Держав-членів ЄС і шість східних Держав-партнерів, а саме Азербайджан, Білорусь, Вірменію, Грузію, Республіку Молдову й Україну. До них також приєдналися Високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки та віце-президент Європейської Комісії Федеріка Могеріні, член Європейської Комісії з питань Європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоганнес Ган і член Європейської Комісії з питань торгівлі Сесилія Мальмстрьом.
 
Учасники схвалили Спільну декларацію Саміту, а також просунилися вперед щодо низки договорів, зокрема нової двосторонньої угоди між Європейським Союзом і Вірменією, Угоди про спільний авіаційний простір з Вірменією й Угоди про розширення Транс’європейської транспортної мережі ЄС (TEN-T) до східних країн-партнерів.
 
"Східне партнерство – це насамперед партнерство людей. Його мета полягає у покращенні рівня життя в наших країнах, зближення наших суспільств. Воно означає захист цінностей, принципів і прагнень, які люди поділяють разом у Європейському Союзі та у східних країнах-сусідах," – зазначив Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер на спільній прес-конференції після Саміту. "На сьогоднішньому Саміті ми узгодили 20 конкретних заходів для впровадження до 2020 року. Завдяки Східному партнерству Європейський Союз допоміг створити 10 тис. робочих місць, провести навчання 20 тис. людей і надати 100 тис. кредитів підприємствам. Ми покращили доступ до безкоштовних правових послуг, інвестували у транспортні сполучення, сприяли гендерній рівності та допомогли тисячам студентів пересуватися між Європою та регіоном Східного партнерства. Нині, коли ми розглядаємо період до 2020 року та після нього, настав час діяти ще більше. Ми на правильному шляху, тож рухаймося далі у цьому напрямку."
 
Весь виступ Президента Юнкера на спільній прес-конференції знаходиться за цим посиланням.
 
Східне партнерство дає відчутні переваги для громадян: 20 практичних результатів до 2020 року
Покращення щоденного життя громадян є основою Східного партнерства. Після попереднього Саміту в Ризі у 2015 році співпраця спиралася на чотири пріоритетні сфери:

 1. Сильніша економіка: економічний розвиток і кращі ринкові можливості;
 2. Сильніше державне управління: посилення інституцій та якості державного управління;
 3. Сильніше взаємосполучення: покращення взаємозв’язків, зокрема у сфері транспорту й енергетики, а також охорони довкілля та зміни клімату;
 4. Сильніше суспільство: посилення мобільності й соціально-культурних контактів.
У межах цих пріоритетів Європейський Союз, його Держави-члени та Держави-партнери схвалили наступні двадцять практичних результатів, що визначають чіткий план дій до 2020 року:
 • Ширша взаємодія з базовими організаціями громадянського суспільства та їхня цільова підтримка; 
 • Підтримка підприємств і надання кредитів у місцевій валюті у партнерстві з ключовими міжнародними фінансовими організаціями;
 • Покращення спроможності країн-партнерів до використання переваг можливостей торгівлі з ЄС і один з одним;
 • Зобов’язання у сфері реформ і конкретні інвестиції в галузі енергоефективності;
 • Розвиток якісніших і безпечніших транспортних зв’язків до 2030 року за допомогою довгострокових інвестицій, спрямованих на забезпечення сполучення країн-партнерів з ЄС і між собою;
 • Цифровий пакет, у тому числі конкретні кроки в напрямку гармонізації роумінгового ціноутворення та зниження роумінгових тарифів між країнами-партнерами, простіший і дешевший доступ в інтернет за допомогою розгортання національних стратегій широкосмугових мереж і підтримка створення робочих місць у цифрових галузях;
 • Новий посилений пакет підтримки молоді й освіти;
 • Новий всеосяжний підхід до комунікації з питань допомоги у рамках Східного партнерства і посилення стратегічної комунікації.
На Саміті також було схвалено переглянуту багатосторонню інституційну структуру Східного партнерства, що передбачає посилення політичної координації та більш орієнтований на результат підхід до співпраці.
 
Східне партнерство – результативне партнерство
Після попереднього Саміту Східного партнерства у Ризі в 2015 році було досягнуто значного прогресу у відносинах між ЄС і шістьма Державами-партнерами. Повністю набули чинності Угоди про асоціацію та поглиблені й всеосяжні зони вільної торгівлі з Грузією, Республікою Молдовою й Україною, що відкриває нові можливості для тіснішої співпраці та вирішення основних викликів, а також економічної інтеграції та торгівлі. Значно зросли обсяги торгівлі між трьома асоційованими країнами-партнерами і Європейським Союзом. Угоди впроваджуватимуться відповідно до нещодавно оновлених Порядків денних асоціації. За результатами здійснення реформ, що вимагали значних зусиль, було запроваджено безвізовий режим з країнами Шенгенської зони для власників біометричних паспортів Грузії та України, у той час як громадяни Республіки Молдова вже користуються таким режимом з 2014 року. 
 
Рух вперед відбувся у відносинах з Вірменією, Азербайджаном і Білоруссю. Сьогодні Європейський Союз і Вірменія підписали Угоду про всеосяжне і розширене партнерство, яка дозволить обом сторонам співпрацювати над вирішенням викликів, що стоять перед ними, та якнайкраще скористатися отриманими можливостями. Хороший прогрес було досягнуто у переговорах щодо нової рамкової угоди з Азербайджаном, тоді як у відносинах з Білоруссю було зроблено крок вперед завдяки новоствореній Координаційній групі. Майбутні Пріоритети партнерства з усіма трьома країнами закладуть нові стратегічні рамки для допомоги з боку ЄС. Пріоритети партнерства з Вірменією було узгоджено, а з Азербайджаном і Білоруссю – обговорюються.
 
ЄС і Вірменія також сьогодні парафували Угоду про спільний авіаційний простір. Це покращить доступ до ринків для авіаліній з обох сторін і забезпечить краще взаємосполучення, що розширить наявний вибір, підвищить якість послуг і сприятиме зменшенню тарифів на пасажирські перевезення. Зазначена угода, що є частиною Авіаційної стратегії Європейської Комісії для Європи, також запровадить спільні регуляторні рамки, наприклад у сфері безпеки польотів і авіаційної безпеки. Більше інформації тут.
 
У галузі транспортних взаємосполучень ЄС і країни-партнери узгодили індикативні карти розширення базової Транс’європейської транспортної мережі ЄС (TEN-T) до східних країн-партнерів, як основи для посилення транспортного взаємозв’язку та визначення спільних інфраструктурних пріоритетів. Для цього у рамках Саміту було підписано документи про взаєморозуміння на високому рівні.
                                  
Східне партнерство формується ширшим суспільством
Напередодні Саміту 2017 року відбулася низка пов’язаних заходів за участі громадянського суспільства, медіа, ділових кіл, парламентів та інших зацікавлених сторін, що свідчить про вихід Східного партнерства за межі міжурядових відносин й охоплення ширшого суспільства.

Британо-Українська Торгова Палата («БУТП»), у співпраці з Йельським клубом в Україні, Кембріджським товариством України, Гарвардським клубом в Україні та Американо-українською діловою радою, організувала візит професора Джеймса Рубіна до України в рамках проекту БУТП з імпресіонізму протягом тижня з 29 жовтня до 3 листопада 2017.

Проект БУТП «Український імпресіонізм та відродження пам’яті про художника Михайла Ткаченка»: Михайло Ткаченко – український художник з Харкова, який протягом 1890-х у Парижі був визнаний як винятковий митець. Після того, як російський імператор подарував Президентові Франції дві картини Ткаченка, провідна французька газета описала митця як одного з найвидатніших імпресіоністів. Ткаченко мав дві персональні виставки в Гранд Палє – одному з найвідоміших виставкових залів у Парижі – і виграв дві золоті медалі за найкращий художній твір на найбільших паризьких виставках. Він помер у 1916 році, під час Першої світової війни, і був похований у Харкові. На жаль, його імя був забуте після того, як Україна стала частиною Радянського Союзу. Нещодавно Національні музеї у Харкові, Києві, Львові, разом з галереєю Корнерс (яка дослідила архіви Ткаченка в Парижі), провели виставку живописних робіт Ткаченка в Україні.

Проект БУТП націлений на відновлення світової репутації Ткаченка як відомого імпресіоніста і як українського митця. БУТП вперше запросила професора Джеймса Г. Рубіна до України 2013 року, де він досліджував картини Ткаченка у галереї Корнерс, Національному художньому музеї у Києві та у приватних колекціях. Професор Рубін був глибоко вражений високою якістю робіт Ткаченко і здивований, що ані він, ані жоден з його колег, які спеціалізуються на західному імпресіонізмі, ніколи не чули про Ткаченка. Професор Рубін повернувся в Україну минулого тижня, щоб прочитати лекції в українських університетах, академіях мистецтв та музеях на тему імпресіонізму та Михайла Ткаченка та щоб дослідити більше його картин.

БУТП має на меті, завдяки цьому проекту, побудувати міцні зв’язки між західним та українським мистецтвом, і в подальшому здійснювати промоцію українського мистецтва та України загалом. Цей проект може також допомогти бізнес-зв’язкам у мистецтві, сприятиме фінансовій підтримці музеїв та інших культурних інституцій в Україні.

Професор Джеймс Рубін: професор Рубін – один з найвидатніших світових експертів з імпресіонізму. Він навчався в Академії Філліпса (Андовер), Йельському університеті, Паризькому університеті (Сорбонна) та Гарвардському університеті, і спеціалізується на історії, теорії та критиці європейського мистецтва ХІХ сторіччя, особливо французького, викладаючи на курсах бакалаврату та аспірантури. Його інтереси є міждисциплінарними і поєднують історію культури, політику та філософію з мистецтвом. Професор Рубін є автором сімдесяти трьох книг, статей та есеїв, включно з 13 книгами про французький реалізм та імпресіонізм. Його книга про Мане, опублікована французьким видавництвом Фламмаріон, вважається найвичерпнішою роботою про цього митця.

Події у Львові 30 жовтня 2017: професор Рубін розпочав тиждень у Львові лекціями у Львівській національній академії мистецтв та Українському католицькому університеті. У цих лекціях він аналізував та порівнював окремі картини Ткаченка з картинами всесвітньо відомих імпресіоністів, таких як Мане, Моне, Піссарро, Сезана, Ренуара та інших. Офіційне прийняття відбулось у Національному художньому музеї імені Андрія Шептицького з представниками культурних інституцій, бізнесу, Львівської міської ради, асоціацій – таких як Датською бізнес асоціацією та Американо-українською діловою радою. Після презентації професора Рубіна усі охочі мали змогу побачити дипломну роботу Михайла Ткаченка, представлену в діючій експозиції.

Події у Києві 1 листопада та у Харкові 2 листопада 2017: 1 листопада у Києві професор Рубін прочитав лекцію в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Прийняття було проведене в Болрумі в готелі Хаят Рідженсі, де 20 картин Ткаченко були представлені на одноденній виставці, організованій галереєю Корнерс. Дискусія продовжилась за вечерею з професором Рубіним в Лондон Румі в Хаяті. 2 листопада 2017 професор Рубін приїхав до Харкова – батьківщини Ткаченка – щоб зустрітися з директором Харківського національного музею та оглянути найбільшу колекцію робіт Ткаченка. Він був дуже вражений ними, як і іншими роботами з експозиції.

Наступні етапи цього проекту: наступним кроком розвитку проекту стане публікація нової, більш повної книги про Ткаченка та його картин англійською, французькою та українською, для якої професор Рубін планує написати вступну статтю. Виставка буде організована в Києві, щоб зібрати усі роботи Ткаченка, для якої буде також видано каталог англійською, французькою та українською. Далі виставка буде демонструватись у Лондоні, Парижі та Нью-Йорку.

Професор Рубін висловив зацікавлення в допомозі проекту БУТП та у подальшому дослідженні українських митців загалом. Як сказав професор Рубін, «це захоплююче – перевідкривати імпресіоніста такої високої якості, який був високо поцінований протягом періоду імпресіонізму, але якого, через історичні обставини, було забуто».

 

БУТП вдячна партнерам проекту: SoftServe, юридичній фірмі B.C.Toms & Co, Lufthansa, готелю Leopolis та Hyatt Regency Kyiv.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені