Компанія LG Electronics (LG) розпочинає продаж OLED-телевізора W7 лінійки LG SIGNATURE. У 2017 році ця модель отримала нагороду «Найкраща інновація» на міжнародній виставці споживчої електроніки CES. Завдяки дизайну «Зображення на стіні» (Picture on Wall) преміальний телевізор OLED W7 має супертонкий корпус і буквально зливається зі стіною. LG OLED W7 підтримує технології Dolby Vision і Dolby Atmos, завдяки яким глядач може відчути себе, наче в кінотеатрі. Модель буде представлена на українському ринку в діагоналі 65 дюймів.

 

Концепція мінімалістичного дизайну телевізора LG W7 була розроблена на основі принципу компанії «Менше означає більше». Завдяки такому підходу товщина панелі LG OLED W7 становить всього 2,57 мм. У поєднанні з технологією безшовного кріплення це дозволяє закріпити телевізор на стіні без зазорів. Таким чином, під час перегляду користувач зможе сфокусуватися тільки на картинці, і його увагу не відволікатимуть елементи кріплення або рамки. Модель LG W7 поставляється в комплекті зі стильним саундбаром, мінімалістічний дизайн якого стане органічним доповненням будь-якого інтер’єру.

 

LG OLED W7 підтримує стандарт Dolby Vision, який використовується в кінотеатрах Dolby по всьому світу. LGпершими оголосили про підтримку технології Dolby Atmos в телевізорах. З Dolby Atmos будь-який звук подається як незалежний звуковий об'єкт, будь то шум автомобіля, гул вертольота, спів птахів тощо. У кожній сцені фільму можуть використовуватися до 128 різних звукових об'єктів одночасно. Dolby Atmos допомагає відстежити їх переміщення у просторі та точно передати звук. Таким чином, у глядача створюється відчуття перебування в епіцентрі подій на екрані.

 

Технологія незалежного підсвічування пікселів від LG дозволяє досягти високого контрасту на картинці та відтворює близько мільярда колірних відтінків. Чіткі лінії та плавні градієнти, насичена колірна палітра й оптимальний контраст допомагають створити нове бачення звичних деталей.

 

LG OLED W7 підтримує відтворення 4К HDR-контенту нового покоління. Підтримка формату Active HDR дозволяє підвищити яскравість зображень за рахунок покадрової обробки. LG OLED W7 працює з найбільш популярними форматами розширеного динамічного діапазону, включаючи Dolby Vision, HDR10 і HLG.

 

Унікальна платформа webOS 3.5 з підтримкою мультизадачності та дистанційний пульт LG Magic Remote також отримали оновлення , які дадуть користувачам ще більше можливостей. Власники телевізора зможуть оцінити швидкий і зручний доступ до контентних сервісів завдяки керуванню за допомогою указки, голосового набору і кнопки-скролла. Пульт LG Magic Remote також матиме фірмову кнопку для швидкого доступу до сервісу Netflix.

 

У 2017 році операційна система webOS 3.5 отримала сертифікат відповідності загальним критеріям безпеки (СВ) Application Security Solution. Вона також показала хороші результати і збереження достатнього рівня захисту при встановленні додатків з фірмового магазину додатків LG.

 

З 6квітня 2018 року телевізор LG OLED W7 буде доступний у роздрібних мережах та інтернет-магазинах України. Рекомендована вартість за інформацією від виробника LG OLED W7 для ринку України становитиме 299 999 грн.

 

 

Технічні характеристики

 

Назва моделі: OLED65W7V

 

Матриця                             

                Розмір екрана (дюйми) — 65

                Роздільна здатність екрана / Resolution — 3840*2160

Відео (Якість зображення)                              

                UHDA Premium

                Active HDR c Dolby vision

                - Dolby Vision

                - HDR10

                - HLG

                Процесор обробки відеосигналу — OLED Master Engine

Звук                      

                Вихідна потужність (Вт) — "60 W (WF: 20W)"

                Система динаміків — 4.2 ch

                DOLBY ATMOS

                Surround Mode (Об’ємний звук) — "Dolby Surround (OLED Surround)"

                Hi-Fi Audio

                LG Sound Sync / Bluetooth

                Підтримка аудіоформату DTS

                Аудіокодек — AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, DTS, DTS-HD, DTS Express, WMA, apt-X

Smart TV                             

                Операційна система — webOS 3.5 / підтримка Magic Remote

                Функція Magic Zoom

                Функція "Віртуальна реальність" (360 VR)

                Voice Recognition

                Magic Link

                Функція "Улюблені канали в меню Смарт ТВ" (My Channels)

 

# # #

 

Про компанію LG Electronics, Inc

LG Electronics, Inc (KSE: 066570.KS) – світовий лідер іноватор у сферіспоживчоїелектроніки, мобільного зв’язку та побутовоїтехніки. У компаніїпрацюють понад 77 000 осіб на 125 підприємствах по всьому світу. У 2016 роціобсяг світових продажів компаніїLG Electronics становив 47,9 млрд доларів США (55,4 трильйонакорейських вон). LG складається з чотирьох підрозділів: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solution та Vehicle Components. LG єодним із провідних світових виробників плоскопанельних телевізорів, мобільних пристроїв, кондиціонерів, пральних машин іхолодильників. У 2016 роціLG Electronics стала партнером Energy Star.

 

Про компанію LG Electronics Home Entertainment

Компанія LG Electronics Home Entertainment – провідний гравець на світовому ринку ТВ, аудіо- та відеосистем, моніторів, персональних комп’ютерів, Digital Signage та комерційних дисплеїв. Компанія запропонувала ТВ-ринку нові, передові рішення, такі як OLED-телевізори та інтуїтивна операційна система, яка дозволяє споживачам оцінити всі переваги технології Smart TV. LG прагне покращувати якість життя користувачів, пропонуючи інноваційні продукти для домашніх розваг, серед яких відзначені нагородами 4K OLED і 4K ULTRA HD телевізори, а також телевізори на платформі webOS.Технологія HDR (High Dynamic Range) — наступний крок у розвитку телевізійних технологій після переходу на роздільну здатність Ultra HD. Технічно під HDR розуміють новий формат відеосигналу, який містить інформацію не тільки про надвисоку роздільну здатність, але й більше деталей про яскравість і колір кожного пікселя. Це дозволяє передати більш реалістичне зображення завдяки тому, що HDR знімає багато обмежень, які існують для звичайних телевізорів.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені