LG Electronics (LG)  оголосила, що продаж нових преміум-телевізорів з серії 2019 року з передовими технологіями OLED і NanoCell стартує на цьому тижні. Цього року моделі OLED становитимуть 20% висококласного телевізійного портфоліо компанії. Очікується зростання попиту на OLED-телевізори до 3,6 мільйонів одиниць у цьому році, 7 мільйонів одиниць у 2020 та 10 мільйонів у 2021 році. Також LG прагне розширити своє лідерство у секторі преміум-телебачення. Починаючи з цього місяця, покупці в Південній Кореї та Сполучених Штатах будуть першими, хто зможе забрати додому телевізор LG із серії 2019 року. Згодом вони стануть доступними на основних ринках Азії, Європи та Південної Америки.

 

Цього року компанія LG представляє нову серію LCD телевізорів з технологією OLED і NanoCell. Нові телевізори 
гарантують покращену якість зображення і звуку завдяки прогресивному процесору другого покоління α (Alpha) 9 Gen 2 
і технології поглибленого навчання. Більш того, у другому кварталі вийде оновлення, за допомогою якого нові
телевізори будуть підтримувати Apple AirPlay 2 і Apple HomeKit. Це дозволить з легкістю завантажувати відео та 
аудіо контент і підключатись до інших приладів Apple smart home. Телевізори LG 2019 також включатимуть Amazon Alexa,
що буде доповненням додатку Google Assistant - перші комерційно доступні телевізори, що підтримують AI. 

 

Процесор α9Gen2 в серії телевізорів LGW, Eі Cз OLEDтехнологією покращує якість зображення та звуку за допомогою технології поглибленого навчання та доступу до об’ємної бази даних візуальної інформації. Це дозволяє процесору оптимізувати зображення, розпізнаючи якість вихідного вмісту та реалізуючи кращий алгоритм для відображення приголомшливо реального зображення. Процесор також аналізує зовнішні фактори для досягнення оптимального рівня яскравості екрану.

 

Нова серія товарів 2019 року у компанії LG представлена провідними телевізорами із технологією  OLED з різним розширенням екранів: W9 (модель 77 / 65W9), Е9 (модель 65 / 55Е9), С9 (модель 77/65 / 55С9) і В9 (модель 65 / 55В9). Перший у світі 8Kтелевізор із технологією OLED (модель 88Z9) розширює портфоліо  компанії LG до категорії преміум телевізорів. Найсучасніша технологія NanoCell надає телевізорам нової серії неймовірну якість зображення, яскраві картинки, точні кольори та ширші кути огляду. Все це ви отримуєте у найтонших рамках на ще більш великих екранах цього року, ніж будь-коли раніше. Вибрані моделі телевізорів OLED та NanoCell серії 2019 року підтримують HDMI 2.1 для перегляду 4K контенту зі швидкістю 120 кадрів в секунду, а також пропонують високу частоту кадрів (4K HFR), автоматичний режим з низькою затримкою (ALLM), змінну частоту оновлення (VRR) і розширений аудіо канал повернення (eARC).

 

Крім того, телевізори LG 2019 розумно налаштовують контент. Разом з Dolby Vision забезпечує чудові враження HDR, навіть у яскраво освітлених умовах. Процесор α9 Gen2 також чудово налаштовує звук відповідно до різного контенту, що полегшує розуміння фільмів і телевізійних передач, а також забезпечує чітке, ясне звучання у піснях. У той час, як AI налаштовує звук на ідеальний рівень відповідно до зовнішніх факторів, користувачі також можуть налаштовувати його вручну. Надсучасні телевізори LG нової серії знову мають функцію Dolby Vision, що дає реалістичний та захоплюючий звук.

 

Асортимент LG NanoCell 2019 року включає в себе чотирнадцять моделей з підтримкою AI, доступних у розмірах від 49 до 86 дюймів*. Інші моделі телевізорів LG в серії цього року включають 8К OLED-телевізори (модель 88Z9) і один у своєму роді рухомий LG SIGNATURE OLED TVR (модель 65R9). Саме ця модель телевізора вразила аудиторію на початку цього року на Міжнародній Виставці Побутової Електроніки (CES).Конкретні дати початку продажу та ціни будуть оголошені на місцевому рівні.

 

"LG продовжує виходити за рамки телевізійних технологічних інновацій, що яскраво підтверджує наша нова серія преміум-телевізорів 2019 року", - сказав Брайан Квон, президент компаній MobileCommunicationsта HomeEntertainment. " LG вдосконалила технології AI для покращення якості зображення та збагаченого звуку і посилення враження від перегляду."

 

# # #

 

* Моделі 75SM99, 65 / 55SM95, 86/75/65 / 55SM90, 75/65/55 / 49SM85 і 65/55 / 49SM80.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені