Samsung Electronics, світовий виробник телевізорів, анонсувала флагманську лінійку телевізорів QLED TV 2018 року та лінійку аудіо-відео пристроїв. Анонс відбувся на заході First Look у будівлі Американської фондової біржі (AMEX) на Манхеттені. Компанія представила нове покоління QLED TV для більш ніж 800 відвідувачів. Глядачі познайомилися з новими та вдосконаленими функціями, які гарантують неперевершені враження від перегляду.

 

Під час презентації президент напрямку дисплеїв у Samsung Electronics Йонгхі Хан (Jong-hee Han) та інші керівники Samsung пояснили особливості флагманської лінійки телевізорів 2018 року. Нові функції спрощують доступ до контенту та дозволяють користувачам витрачати більше часу на речі, які їм дійсно подобаються.

 

«Ми змінюємо уявлення про телевізори за допомогою нової лінійки 2018 року, — підкреслює Йонгхі Хан. — Пристрої QLED TV створені для повного занурення у події на екрані та отримання  задоволення від перегляду глядачами всього світу. Телевізори легко налаштувати, при цьому вони дарують чудові враження від знайомства з контентом».

 

На сцені до Йонгхі Хан також приєдналися представники Xbox і The New York Times, які обговорили ключові переваги лінійки телевізорів QLED TV 2018 для кінцевого споживача. Віце-президент Xbox Майк Ніколс (Mike Nichols) поділився своїми амбітними цілями щодо створення екосистеми ігрового контенту завдяки співпраці з Samsung.

 

Партнерство з Samsung також анонсував Марк Томпсон (Mark Thompson), президент і головний виконавчий директор The New York Times Company. «Новий режим Ambient Mode у QLED TV — захоплюючий спосіб знайомитися із журналістською роботою команди The Times», — зазначив він.

 

Програма заходу First Look у Нью-Йорку також передбачала створення спеціальних зон, де відвідувачі змогли особисто познайомитися з новими функціями лінійки QLED TV 2018 року. Виставка включала кілька складових:

 

•   Зону з екранами великих діагоналей, які демонстрували неймовірну якість зображення нових телевізорів Samsung QLED TV 2018. Дисплеї показували поліпшену передачу кольору та контрастність у різних ситуаціях, включаючи перегляд спортивних змагань, фільмів та ігор. Samsung також представила 146-дюймовий телевізор The Wall TV — перший модульний Micro LED телевізор  на ринку, який буде доступний для домашнього використання.

 

•   Режим Ambient Mode, що змінює уявлення про можливості нових технологій у телевізорах QLED TV. Навіть будучи вимкненим, пристрій перетворюється у передовий функціональний екран із корисною інформацією, включаючи новини, погоду та завантаженість доріг. Також AmbientModeнадає змогу телевізору  відтворювати музику або ж повністю зливатися зі стіною.

 

•   Новий 5- та 15-метровий кабель One Invisible Connection (доступний опціонально), що вперше в індустрії об'єднує кабель живлення та дріт передачі даних в одному рішенні. Кабель дає можливість користувачам розміщувати телевізор у будь-якому місці без надлишку дротів на підлозі та стінах.

 

•   Легке та швидке налаштування платформи Samsung Smart TV 2018, що виконується за допомогою додатку SmartThings для найбільш поширеного пристрою користувачів — смартфона.

 

Лінійка QLED TV 2018 буде доступна з червня в Україні.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені