TV, Аудіо, Відео, Фототехніка

Компанія LG Electronics (LG) розпочинає продаж OLED-телевізора W7 лінійки LG SIGNATURE. У 2017 році ця модель отримала нагороду «Найкраща інновація» на міжнародній виставці споживчої електроніки CES. Завдяки дизайну «Зображення на стіні» (Picture on Wall) преміальний телевізор OLED W7 має супертонкий корпус і буквально зливається зі стіною. LG OLED W7 підтримує технології Dolby Vision і Dolby Atmos, завдяки яким глядач може відчути себе, наче в кінотеатрі. Модель буде представлена на українському ринку в діагоналі 65 дюймів.

 

Концепція мінімалістичного дизайну телевізора LG W7 була розроблена на основі принципу компанії «Менше означає більше». Завдяки такому підходу товщина панелі LG OLED W7 становить всього 2,57 мм. У поєднанні з технологією безшовного кріплення це дозволяє закріпити телевізор на стіні без зазорів. Таким чином, під час перегляду користувач зможе сфокусуватися тільки на картинці, і його увагу не відволікатимуть елементи кріплення або рамки. Модель LG W7 поставляється в комплекті зі стильним саундбаром, мінімалістічний дизайн якого стане органічним доповненням будь-якого інтер’єру.

 

LG OLED W7 підтримує стандарт Dolby Vision, який використовується в кінотеатрах Dolby по всьому світу. LGпершими оголосили про підтримку технології Dolby Atmos в телевізорах. З Dolby Atmos будь-який звук подається як незалежний звуковий об'єкт, будь то шум автомобіля, гул вертольота, спів птахів тощо. У кожній сцені фільму можуть використовуватися до 128 різних звукових об'єктів одночасно. Dolby Atmos допомагає відстежити їх переміщення у просторі та точно передати звук. Таким чином, у глядача створюється відчуття перебування в епіцентрі подій на екрані.

 

Технологія незалежного підсвічування пікселів від LG дозволяє досягти високого контрасту на картинці та відтворює близько мільярда колірних відтінків. Чіткі лінії та плавні градієнти, насичена колірна палітра й оптимальний контраст допомагають створити нове бачення звичних деталей.

 

LG OLED W7 підтримує відтворення 4К HDR-контенту нового покоління. Підтримка формату Active HDR дозволяє підвищити яскравість зображень за рахунок покадрової обробки. LG OLED W7 працює з найбільш популярними форматами розширеного динамічного діапазону, включаючи Dolby Vision, HDR10 і HLG.

 

Унікальна платформа webOS 3.5 з підтримкою мультизадачності та дистанційний пульт LG Magic Remote також отримали оновлення , які дадуть користувачам ще більше можливостей. Власники телевізора зможуть оцінити швидкий і зручний доступ до контентних сервісів завдяки керуванню за допомогою указки, голосового набору і кнопки-скролла. Пульт LG Magic Remote також матиме фірмову кнопку для швидкого доступу до сервісу Netflix.

 

У 2017 році операційна система webOS 3.5 отримала сертифікат відповідності загальним критеріям безпеки (СВ) Application Security Solution. Вона також показала хороші результати і збереження достатнього рівня захисту при встановленні додатків з фірмового магазину додатків LG.

 

З 6квітня 2018 року телевізор LG OLED W7 буде доступний у роздрібних мережах та інтернет-магазинах України. Рекомендована вартість за інформацією від виробника LG OLED W7 для ринку України становитиме 299 999 грн.

 

 

Технічні характеристики

 

Назва моделі: OLED65W7V

 

Матриця                             

                Розмір екрана (дюйми) — 65

                Роздільна здатність екрана / Resolution — 3840*2160

Відео (Якість зображення)                              

                UHDA Premium

                Active HDR c Dolby vision

                - Dolby Vision

                - HDR10

                - HLG

                Процесор обробки відеосигналу — OLED Master Engine

Звук                      

                Вихідна потужність (Вт) — "60 W (WF: 20W)"

                Система динаміків — 4.2 ch

                DOLBY ATMOS

                Surround Mode (Об’ємний звук) — "Dolby Surround (OLED Surround)"

                Hi-Fi Audio

                LG Sound Sync / Bluetooth

                Підтримка аудіоформату DTS

                Аудіокодек — AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, DTS, DTS-HD, DTS Express, WMA, apt-X

Smart TV                             

                Операційна система — webOS 3.5 / підтримка Magic Remote

                Функція Magic Zoom

                Функція "Віртуальна реальність" (360 VR)

                Voice Recognition

                Magic Link

                Функція "Улюблені канали в меню Смарт ТВ" (My Channels)

 

# # #

 

Про компанію LG Electronics, Inc

LG Electronics, Inc (KSE: 066570.KS) – світовий лідер іноватор у сферіспоживчоїелектроніки, мобільного зв’язку та побутовоїтехніки. У компаніїпрацюють понад 77 000 осіб на 125 підприємствах по всьому світу. У 2016 роціобсяг світових продажів компаніїLG Electronics становив 47,9 млрд доларів США (55,4 трильйонакорейських вон). LG складається з чотирьох підрозділів: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solution та Vehicle Components. LG єодним із провідних світових виробників плоскопанельних телевізорів, мобільних пристроїв, кондиціонерів, пральних машин іхолодильників. У 2016 роціLG Electronics стала партнером Energy Star.

 

Про компанію LG Electronics Home Entertainment

Компанія LG Electronics Home Entertainment – провідний гравець на світовому ринку ТВ, аудіо- та відеосистем, моніторів, персональних комп’ютерів, Digital Signage та комерційних дисплеїв. Компанія запропонувала ТВ-ринку нові, передові рішення, такі як OLED-телевізори та інтуїтивна операційна система, яка дозволяє споживачам оцінити всі переваги технології Smart TV. LG прагне покращувати якість життя користувачів, пропонуючи інноваційні продукти для домашніх розваг, серед яких відзначені нагородами 4K OLED і 4K ULTRA HD телевізори, а також телевізори на платформі webOS.Технологія HDR (High Dynamic Range) — наступний крок у розвитку телевізійних технологій після переходу на роздільну здатність Ultra HD. Технічно під HDR розуміють новий формат відеосигналу, який містить інформацію не тільки про надвисоку роздільну здатність, але й більше деталей про яскравість і колір кожного пікселя. Це дозволяє передати більш реалістичне зображення завдяки тому, що HDR знімає багато обмежень, які існують для звичайних телевізорів.

Samsung Electronics, світовий виробник телевізорів, анонсувала флагманську лінійку телевізорів QLED TV 2018 року та лінійку аудіо-відео пристроїв. Анонс відбувся на заході First Look у будівлі Американської фондової біржі (AMEX) на Манхеттені. Компанія представила нове покоління QLED TV для більш ніж 800 відвідувачів. Глядачі познайомилися з новими та вдосконаленими функціями, які гарантують неперевершені враження від перегляду.

 

Під час презентації президент напрямку дисплеїв у Samsung Electronics Йонгхі Хан (Jong-hee Han) та інші керівники Samsung пояснили особливості флагманської лінійки телевізорів 2018 року. Нові функції спрощують доступ до контенту та дозволяють користувачам витрачати більше часу на речі, які їм дійсно подобаються.

 

«Ми змінюємо уявлення про телевізори за допомогою нової лінійки 2018 року, — підкреслює Йонгхі Хан. — Пристрої QLED TV створені для повного занурення у події на екрані та отримання  задоволення від перегляду глядачами всього світу. Телевізори легко налаштувати, при цьому вони дарують чудові враження від знайомства з контентом».

 

На сцені до Йонгхі Хан також приєдналися представники Xbox і The New York Times, які обговорили ключові переваги лінійки телевізорів QLED TV 2018 для кінцевого споживача. Віце-президент Xbox Майк Ніколс (Mike Nichols) поділився своїми амбітними цілями щодо створення екосистеми ігрового контенту завдяки співпраці з Samsung.

 

Партнерство з Samsung також анонсував Марк Томпсон (Mark Thompson), президент і головний виконавчий директор The New York Times Company. «Новий режим Ambient Mode у QLED TV — захоплюючий спосіб знайомитися із журналістською роботою команди The Times», — зазначив він.

 

Програма заходу First Look у Нью-Йорку також передбачала створення спеціальних зон, де відвідувачі змогли особисто познайомитися з новими функціями лінійки QLED TV 2018 року. Виставка включала кілька складових:

 

•   Зону з екранами великих діагоналей, які демонстрували неймовірну якість зображення нових телевізорів Samsung QLED TV 2018. Дисплеї показували поліпшену передачу кольору та контрастність у різних ситуаціях, включаючи перегляд спортивних змагань, фільмів та ігор. Samsung також представила 146-дюймовий телевізор The Wall TV — перший модульний Micro LED телевізор  на ринку, який буде доступний для домашнього використання.

 

•   Режим Ambient Mode, що змінює уявлення про можливості нових технологій у телевізорах QLED TV. Навіть будучи вимкненим, пристрій перетворюється у передовий функціональний екран із корисною інформацією, включаючи новини, погоду та завантаженість доріг. Також AmbientModeнадає змогу телевізору  відтворювати музику або ж повністю зливатися зі стіною.

 

•   Новий 5- та 15-метровий кабель One Invisible Connection (доступний опціонально), що вперше в індустрії об'єднує кабель живлення та дріт передачі даних в одному рішенні. Кабель дає можливість користувачам розміщувати телевізор у будь-якому місці без надлишку дротів на підлозі та стінах.

 

•   Легке та швидке налаштування платформи Samsung Smart TV 2018, що виконується за допомогою додатку SmartThings для найбільш поширеного пристрою користувачів — смартфона.

 

Лінійка QLED TV 2018 буде доступна з червня в Україні.

В 2017 году компания Sony представила линейку 4K HDR телевизоров BRAVIA OLED серии A1, которые были позитивно оценены покупателями, так и экспертами рынка. В основе успеха лежит сочетание оригинального монолитного дизайна, высококачественного изображения OLED-экрана и реалистичного звука, который передается всей поверхностью экрана благодаря технологии Acoustic Surface™.

 

На выставке CES 2018 компания Sony представила новые высокотехнологичные OLED-телевизоры серии AF8 для более широкой аудитории. В нихиспользован уникальный процессор обработки изображения Sony 4K HDR X1™Extreme, а также технология Acoustic Surface™, дополняющая качественную картинку захватывающе реалистичным звуком.

        

Благодаря OLED-экрану телевизоры серии AF8 обеспечивают поразительную детализацию изображения, глубокий черный цвет, насыщенные и реалистичные цвета, а также максимально широкий угол обзора. Уже больше полувека компания Sony разрабатывает технологии для обработки видео. Полученный опыт позволил нам создать систему, максимально точно управляющую 8 миллионами пикселей на OLED-экране для получения непревзойденного по качеству изображения в формате 4K HDR. В дополнение к этому, технология Acoustic Surface переносит источник звука прямо на экран, создавая захватывающий эффект для зрителя. Монолитный дизайн дает возможность избавиться от привычных динамиков, чтобы зритель видел перед собой только качественную картинку и ничего лишнего. Минимальный размер подставки телевизора серии AF8 позволяет без проблем установить его где угодно.     

 

Параллельно с этим в 2018 году компания Sony расширит линейку ЖК-телевизоров, чтобы удовлетворить растущий спрос на 4K HDR-модели высокого класса с большим экраном. Одной из таких новинок станут телевизоры серии XF90 с диагональю экрана 75, 65, 55 и 49 дюймов, которые оснащены передовым процессором X1 Extreme.

 

Чем больше экран, тем сильнее будут заметны нечеткие элементы изображения, особенно в динамичных сценах. Чтобы справиться с этой проблемой, в телевизорах серии XF90 используется новая технология X-Motion Clarity™ для четкойи плавной передачи динамичных сцен. В основе технологии X-Motion Clarity лежит запатентованный алгоритм локального затемнения ЖК-экрана от Sony. Такой алгоритм позволяет эффективно управлять яркостью, оптимизируя ее длительность. В итоге зритель получает четкое и плавное изображение практически без ущерба для яркости.

         

Обе новые серии, AF8 и XF90, также поддерживают стандарт Dolby Vision™*1 — HDR-формат, разработанный компанией Dolby Laboratories. Он еще больше обогащает зрительное восприятие за счет поразительно ярких светлых участков, глубоких темных оттенков и натуральной цветопередаче.

 

Также компания Sony объявила, что в 2018 году в продаже появятся и другие 4K HDR-телевизоры. Даты доступности на украинском рынке и стоимость будут анонсированы позже. 

 

Новые модели телевизоров Sony и их основные характеристики:

 

OLED-телевизор серии  AF8 (размер экрана 65 и 55 дюймов)

• OLED-матрица с 8 миллионами самосветящихся пикселей значительно улучшает качество изображения благодаря реалистичной передаче цветов (включая беспрецедентно глубокий черный) и широкому углу обзора.

 

• Процессор 4K HDR X1 Extreme обеспечивает непревзойденное качество картинки за счет трех технологий: HDR-ремастеринг на основе объектов, Super Bit Mapping™ 4K HDR и обработка с помощью двух баз данных.

 

• Технология Acoustic Surface — высококачественный звук исходит из самого экрана по всей его площади. Таким образом, картинка и звуковое сопровождение воспринимаются как единое целое, что недостижимо в обычных телевизорах.

 

• Технология TRILUMINOS Display™ еще больше повышает яркость и точность передачи оттенков.

 

• Минималистичный дизайн: телевизоры AF8 выполнены в элегантном и минималистичном стиле, который не отвлекает зрителя от самого важного — изображения. Миниатюрная подставка позволяет легко установить телевизор AF8 практически в любом месте.

 

• Платформа Android TV™ позволяет исследовать мир кино, музыки, фотографий, игр и предоставляет множество функций, включая поиск и работу с приложениями. Функция голосового поиска используется для поиска нужного контента и управления телевизором. Встроенный модуль Chromecast™ для простой трансляции на телевизор контента со смартфона или планшета. С помощью магазина приложений Google Play™ вы можете установить любимые Android-приложения прямо в память телевизора.

 

• Поддержка технологии HDR дает возможность воспроизводить видеосигнал нового стандарта, поступающий из интернет-видеосервисов и устройств, подключенных посредством кабелей HDMI, с улучшенной яркостью, контрастностью и цветопередачей. Поддерживается только формат Dolby Vision HDR*1.

 

ЖК-телевизор серии  XF90 (размер экрана 75, 65, 55 и 49 дюймов)

• Процессор 4K HDR X1 Extreme обеспечивает непревзойденное качество картинки за счет трех технологий: HDR-ремастеринг на основе объектов, Super Bit Mapping 4K HDR и обработка с помощью двух баз данных.

 

• Технология X-tended Dynamic Range PRO. Повышает качество видео в различных форматах, включая HDR, путем регулировки яркости подсветки в отдельных областях экрана на основе уникальной технологии. (В 6 раз более высокая контрастность по сравнению с технологией XDR*2.)

 

• X-Motion Clarity. Эта новая технология повышает четкость и плавность передачи динамичных сцен. Точный алгоритм управления сводит к минимуму эффект размытия быстро движущихся объектов. Даже самые динамичные сцены будут оставаться максимально реалистичными без ущерба для общей яркости.

 

• Технология TRILUMINOS Display™ еще больше повышает яркость и точность передачи цветов.

• Платформа Android TV™ позволяет исследовать мир кино, музыки, фотографий, игр и предоставляет множество функций, включая поиск и работу с приложениями. Функция голосового поиска используется для поиска нужного контента и управления телевизором. Встроенный модуль Chromecast™ для простой трансляции на телевизор контента со смартфона или планшета. С помощью магазина приложений Google Play™ вы можете установить любимые Android-приложения прямо в память телевизора.

 

• Поддержка технологии HDR дает возможность воспроизводить видеосигнал нового стандарта, поступающий из интернет-видеосервисов и устройств, подключенных посредством кабелей HDMI, с улучшенной яркостью, контрастностью и цветопередачей. Поддерживается только формат Dolby Vision HDR*1.

 

*1 Поддержка Dolby Vision будет доступна после будущего обновления микропрограммного обеспечения.

 

*2XDR — сокращение от X-tended Dynamic Range, обозначающее воспринимаемый диапазон контрастности, расширенный с помощью технологии X-tended Dynamic Range PRO. Он выражается уникальной величиной, которая вычисляется для фактически воспринимаемого зрителем уровня контрастности (контрастность XDR). За основу были взяты характеристики обычных телевизоров без локального затемнения.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені