Перший міжнародний готель України Radisson Blu Hotel, Kyiv святкує своє 10-річчя у вересні.

За ці 10 років готель приймав безліч зіркових гостей: королеву Швеції, Алессандро Сафіна, Тото Кутуньо, групу Машина Времени, співачку Ніно Катамадзе, DJ Армін ван Бююрен та Фредд ле Гранд, і президента Грузії, а зараз губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі.

«Багато співробітників почали свою кар'єру в Radisson Blu Hotel, Kyivрівно 10 років тому, у день відкриття готелю,» - сказав Клод Булте, генеральний менеджер Radisson Blu Hotel, Kyivі регіональний директор по Україні та Грузії. На знак подяки та визнання працівники отримають значок «Yes I Can» із діамантом за кожні п'ять років роботи в компанії Carlson Rezidor Hotel Group. Yes I Can - це особлива філософія сервісу, котра вирізняє нас поміж конкурентів. Справжня, щира гостинність Yes I Can – це перш за все неподільна увага до кожного гостя в будь-яку мить.

Mille Miglia & Enoteca, справжній італійський ресторан, розташований у Radisson Blu Hotel, Kyiv, також святкує 10-річчя. Шеф-кухар Фабріціо Рігетті, родом із Риму, не йде на поступки і готує страви середземноморської кухні за секретними місцевими рецептами.

Готель Radisson Blu Hotel, Kyiv готується до масштабної реконструкції, зокрема конференц-зони, яка слугувала виставковим павільйоном для великих автомобільних компаній, фешн-музеєм і подіумом для модних показів. Функціональність, новітній дизайн і сучасні умови для зустрічей, весіль, банкетів і конференційці риси стануть головними для оновлених конференц-залів готелю.

Детальну інформацію про Radisson Blu Hotel, Kyiv можна знайти через нещодавно запущений мобільний додаток - One Touch App, за допомогою якого забронювати будь-який сервіс заздалегідь стало ще легше. Розігріти сауну до приїзду гостя, замовити вечерю в номер чи забронювати місце для парковки – все це одним дотиком до екрана гаджета.

 

Інформація про Rezidor Hotel Group:

 

Готель Radisson Blu Hotel належить до Rezidor Hotel Group, компанії готельної індустрії, що належить до Carlson Rezidor Hotel Group і швидкість розвитку якої є однією з найвищих у світі. Портфель Групи нараховує більше 430 діючих готелів та тих, що будуються, із номерних фондом 95,000+ кімнат у 69 країнах світу.

Rezidor здійснює свою діяльність під брендами Radisson Blu and Park Inn by Radisson у країнах Європи, Близького Сходу та Африки, разом із програмою лояльності Клаб Карлсон, для постійних клієнтів. Із 2014 року Rezidor Hotel Group, разом із Carlson, почали діяльність під ще двома новими брендами: Radisson Red (стиль життя) та Quorvus Collection (люкс). Rezidor реалізує програму відповідального бізнесу і був визнаний однією з найбільш етичних компаній світу згідно з американським дослідницьким центром Ethisphere.  У листопаді 2006 року компанія Rezidor була зареєстрована на Cтокгольмській фондовій біржі. Головним акціонером є Carlson, світова готельно-туристична компанія приватної форми власності, головний офіс якої розміщено в Міннеаполісі (США). Головний офіс Rezidor Hotel Group знаходиться у Брюсселі (Бельгія).

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені