Крупний оператор медичного туризму Туреччини Ata Vizyon Health виходить на український ринок.  Компанія планує інвестувати понад 1,5 млн USD у розвиток і просування нового напрямку в Україні.

 

Українці отримали доступ до понад 30 тис. лікувальних закладів і 1500 термальних джерел Туреччини.Одна з турецьких компаній-лідерів у сфері лікувально-оздоровчого туризму Ata Vizyon Health (Ата-Візіон Здоров'я) має намір активно розвивати цей нішевий напрямок серед українців. Найближчим часом компанія розраховує підписати десятки договорів з гравцями туріндустрії України.

За заявами компанії, в її планах - завоювання 25% ринку виїзного медичного туризму України протягом наступних п'яти років. Протягом цього періоду Ata Vizyon Health вкладе понад 1,5 млн USD в просування і розвиток напрямку в Україні.

 "Туреччина для українців давно є популярним місцем для курортного туризму. Наша мета - відкрити і показати всі можливості окремих напрямків - лікувально-оздоровчого та термального", - запевняє Яшар Тюрксой, директор зі зв'язків з міжнародною громадськістю і корпоративних комунікацій компанії Ata Vizyon Health.

Згідно зі звітом Глобального альянсу трудових ресурсів охорони здоров'я,Туреччина займає третє місце в світі за кількістю іноземних «пацієнтів». На частку країни припадає 12,2% від усіх медичних туристів в світі, а це - близько півмільйона людей щорічно.

У країні функціонує понад 30 тис. медичних установ і близько 1500 термальних джерел. За допомогою програм Ata Vizyon Health, українці зможуть пройти лікування або реабілітацію в будь-якому з них.

За словами представників туроператора, «середній чек двотижневого оздоровлення в Туреччині становить близько 1 400 USD, що на 35-40% нижче конкурентних пропозицій традиційних європейських напрямків медичного туризму. При цьому, пакетні пропозиції турецького напрямку сформовані за принципом «все включено», завдяки чому українці можуть заощадити значні кошти. «Ата-Візіон Здоров'я» має спеціальну угоду з надання послуг провідними готелями Туреччини, завдяки чому у «турпацієнта» з України з'являється можливість заощадити тільки на проживанні 25-30%», - підкреслює Яшар Тюрксой.

«У Туреччині налічується 60 медичних факультетів, дипломи яких визнаються в усьому світі, а рівень медичних послуг, які надаються тут, відповідає кращим європейським стандартам. Медичні установи Туреччини оснащені найсучаснішим високотехнологічним обладнанням. Наша країна також займає перше місце в Європі з точки зору ресурсного потенціалу і третє місце в світі за кількістю курортних зон», - коментує генеральний директор Асоціації термального і медичного туризму «Тестуд» Явиз Йилик.

У Ata Vizyon Health розраховують на великий потенціал у співпраці українських туроператорів з турецькими клініками в сфері медичного туризму.  

 

 

Турецьке агентство медичного туризму Ata Vizyon Health спеціалізується на термальному лікуванні. Ata Vizyon Health співпрацює з кращими лікарями і лікарнями в Турецькій республіці, є членом асоціації турецьких туристичних агентств (TÜRSAB).

Ключові напрямки роботи «Ата Візіон Здоров'я»:

- Лікувально-оздоровчий туризм в Туреччині - організація лікування в провідних клініках країни, які надають кваліфіковану допомогу в усіх напрямках сучасної медицини, включаючи лікування з використанням технології CyberKnife (Кіберніж) і роботичних технологій.

- Термальний туризм в Туреччині - відвідування термальних курортів з метою якнайшвидшого відновлення після лікування або оздоровлення організму. На сьогоднішній день Туреччина входить в топ-7 країн за кількістю та різноманітністю термальних джерел. За лікувальними властивостями місцеві джерела знаходяться на першому місці в світі. Вони надають оздоровчий вплив при таких захворюваннях як артрит, ревматизм, захворювання м'язових тканин, проблеми в області ортопедії та неврології, ускладнення після переломів і операцій, спортивні травми, шкірні та гінекологічні захворювання.

«Ата Візіон Здоров'я» співпрацює з кращими клініками і термальними курортами Туреччини. Додатково компанія надає своїм клієнтам туристичні послуги: бронювання авіаквитків, отримання візи, резервування готелю або гостьового будинку, трансфер, послуги перекладача та особистого помічника, допомагає організувати дозвілля.

 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені