Туризм, Готелі, Краєзнавство

Перед початком літнього сезону 2019 року туризм оживає, ледь втомившись від сезону зимового. Швейцарія не виключення, адже у неї, як туристичної Мекки, теж основні два сезони: сезон лиж і сезон яхт, тобто зимовий сезон і літній. І хоча у Швейцарії є що знайти і в міжсезоння, зима і літо основні для тих туристів, хто хоче відпочивати і мандрувати.

Посольство Швейцарії в Україні на чолі з послом паном Гійомом Шойрером минулого тижня радо зустрічало українських журналістів та гостей зі Швейцарії.Останні представляли Національну туристичну корпорацію Switzerland Tourism і провідні готелі. Швейцарці представили пресі нові і традиційні  туристичні напрямки, розповіли про цьогорічні події, які можуть зацікавити відвідувачів Швейцарії.

Але як без транспортної інфраструктури? Ніяк не обійдеться турист без Національного перевізника Швейцарії авіакомпанії SWISS, яка є частиною Lufthansa Group. Як повідомив на медія-сесії у посольстві Швейцарії Генеральний директор регіонального представництва авіакомпанії Lufthansa Group в Україні пан Рене Койнзак, потік пасажирів з України до Швейцарії, тобто за маршрутом Київ-Цюрих-Київ постійно зростає, тому з 7 квітня 2019 року кількість рейсів буде збільшено до шести на тиждень, а з липня вони здійснюватимуться щоденно. Також, за його словами, у 2019 році буде оновлено авіапарк, введуться в практику нові сервіси, які зроблять пасажирам час у польоті ще комфортнішим.

Директор з нових ринків і спеціальних проектів Національної туристичної корпорації Switzerland Tourism Федеріко Соммаруга на прес-зустрічі розповів про нові тенденції у туристичній індустрії Швейцарії, про події 2019 року, які варто відвідати. У першу чергу він звернув увагу на позитивний тренд: збільшення туристів з України.  

Як українські, так і туристи з інших країн, полюбили Швейцарію за її гостинність, за якісний готельний сервіс і відмінну кухню, яка сформована на сирній основі. Фондю, раклет – це як наслідок сирної традиції, яка сягає глибин віків. Взагалі швейцарські сири, як і годинники, шоколад і складані ножі, входять до основних символічних сувенірних атрибутів Швейцарії, її гордість. Проте, основну гордість альпійської країни складають люди, місцеві жителі, які гостинно приймають туристів. А подивитися їм, як завжди є що.

Для всебічного ознайомлення з Швейцарією експерти рекомендують вибрати  легендарний автомобільний маршрут Grand Tour of Switzerland довжиною в 1600 км, який проходить по всій країні.  Можна і потягом: Цюріх, Люцерн, Монтрьо, Ст.Моріц,   Тірано, Лугано… Для зручності бронюється поїздка у будь-який час і почати її можна з будь-якого міста, купивши квиток Swiss Travel Pass на 4, або 8 днів у панорамному вагоні.    

Але можна подорожувати і пішки. Мода на хайкінг- і трекінг-маршрути дуже стійка і постійно розширює свою географію. Відпочинок на природі популярний і в нас, в Україні, але ж у нас, в основному, виїжджають на свіже повітря, щоб сидіти там, наминаючи шашлики… А в Швейцарії популяризують активний піший відпочинок в гори і долини, з розвиненою інфраструктурою. Туристам пропонується на вибір вивірені маршрути, з мапою історичних пам’яток, місць відпочинку, харчування тощо.

Наприклад, маршрут Via Alpina (390 км, підйом 23600 м) є класикою для досвідчених туристів. Він пролягає по 14 гірським перевалам в 6 кантонах через північну частину Альп Швейцарії, Вадуц в Ліхтенштейні до Монтрьо на Женевському озері. Для менш активних туристів є маршрут Jura Crest Trail (320 км, підйом 13600 м) по пагорбам регіона Юра. Найстаріший пішохідний маршрут створено у далекому 1905 році, починається він біля Цюріха в Дільсдорфі і закінчується в Ньоні на березі Женевського озера. Цей напрямок відрізняється від інших унікальними ландшафтами, місцевою культурою і кухнею,  видовищними пейзажами, а також романтичними ночівлями в гірських хатах…

Окрім незмінної швейцарської краси і якості в альпійській країні є ще й актуальні події сьогодення, які постійно оновлюються і які можна відвідати туристам з України. Знавцям кіно відомо, що Чарлі Чаплін прожив останні 25 років на березі Женевського озера в місті Веве. Протягом 2019 року в честь 130-ої річниці від дня його народження в музеї Чапліна відкриється нова воскова фігура «Бродяги», відбудеться прем’єра документального фільму про життя і творчість видатного режисера, актора і сценариста. Любителям рок-музики у сусідньому з Веве місті Монтрьо можна подивитися пам’ятник Фреді Меркюрі. Тут він жив і записував на студії свої пісні.

Урізноманітнити свою мандрівку до Швейцарії українці можуть відвідавши Національний альпійський фестиваль швейцарської боротьби 2019 у місті Цуге з 23 по 25 серпня. Помірятися силою швейцарці збираються лише кожні три роки.

Ще раніше, з 18 липня по 11 серпня 2019 року у тому ж містечку Веве пройде свято вина, Фестиваль виноробів (FetedesVigneros), якому нещодавно присвоєно статус Нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. З 18 сторіччя  Фестиваль виноробів проводиться Братством Виноробів і проходить він лише 4 рази у сторіччя.

Культурна програма туристичного сезону 2019 року може включати і відвідини з 6 липня по 13 жовтня виставки робіт англійського живописця Джозефа Меллорда Вільяма Тернера в Художньому музеї Люцерни. Експозиція присвячена 200-річчю Товариству художників Люцерни. Любителям фольклору рекомендую побувати на Федеральному фестивалі фольклорної музики в Кран-Монтані з 19 по 22 вересня.

Розбудовуючи свою країну, в тому числі, і туристичний бізнес, українці з радістю пізнають Швейцарію, як і швейцарці потроху  пізнають Україну, адже дружба народів має бути взаємною. В Україні вже не один рік діє Швейцарський проект з розвитку органічного виробництва ФІБЛ/FIBL. У Швейцарії ж нещодавно почали діяти Українознавчі студії URIS (Ukrainian Researchin Switzerland), які дають можливість зацікавленим особам поглибити свої знання з україністики у Швейцарії.

Подібні організації зріднюють наші народи і дають перспективу співробітництва не тільки в туризмі чи аграрному секторі. Хоча туризм, як ніщо інше, зближує людей різних національностей, навчає розуміти один одного. Тим паче, прикро, що у посольстві не знайшлося україномовних брошур про Швейцарію, бо ті що журналісти отримали, були російськомовні, або взагалі з розкладом польотів з Москви і Петербургу, тобто з країни, яка присилає в Україну не туристів, а смертоносну зброю і брехливу антиукраїнську пропаганду.

Олесь Пасічний/Oles Pasichnyi

       

Херсонська область претендує на звання одного з найкращих туристичних регіонів України за умови формування тут сучасної інфраструктури.

Про це в межах панельних дискусій на міжнародному інвестиційному форумі "Таврійські горизонти" сказав заступник голови Херсонської облдержадміністрації Андрій Балонь, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Херсонська область має унікальне географічне розташування, теплий клімат, збільшення інтересу до регіону, але точка економічного зростання може зупинитися, якщо не буде якісної інфраструктури", - вважає Балонь.

За його словами, з січня по серпень цього року до бюджету області надійшло 2,2 млн грн туристичного збору. Загалом капітал туристичної галузі за вісім місяців 2018 року становив 22 млн грн.

Проте, переконаний замголови облдержадміністрації, збільшене впродовж останніх трьох років зростання інтересу туристів до Херсонської області необхідно підтримувати не лише "двомісячним пляжним відпочинком", а й приділяти увагу створенню більш якісного туристичного продукту.

Як запевнив чиновник, міжнародний інвестиційний форум "Таврійські горизонти" дає Херсону унікальну можливість "об'єднати зусилля, презентувати свої можливості... і знайти свого інвестора".

У межах панельних дискусій, присвячених проблемам туризму, відбулася презентація туристичного регіону, розташованого на території Щасливцевської сільради Генічеського району Херсонщини. Лише три населені пункти цієї сільради за вісім місяців цього року принесли половину туристичного збору всієї Херсонської області.

У презентаційному ролику йшлося не лише про 23-кілометрову смугу чистих пісочних пляжів на березі Азовського моря, а й про цілюще озеро Сиваш, про грязеві джерела й перспективи будівництва на Арабатській стрілці бальнеологічного курорту.

Як повідомлялося, в п'ятницю в Києві відбувся 10-й за ліком міжнародний інвестиційний форум "Таврійські горизонти". Цього року він уперше проводився в столиці України. На форум прибули близько 600 учасників із 30 країн. У межах форуму було підписано меморандуми про реалізацію інвестиційних проектів на загальну суму 625 млн доларів. Генеральним партнером форуму виступила норвезька компанія NBT AS. Також партнером заходу стало ТОВ "Дніпро-Бузька вітрова електростанція".


Преміальний автовиробник Volvo Cars і сервіс з бронювання дизайн-готелів Tablet Hotels запускають спільний проект під назвою Get Away Lodge. Завдяки йому мандрівники зможуть відновити життєву енергію і «перезавантажитися» в унікальному відокремленому готелі на півночі Швеції.

 

Новий проект - частина глобальної кампанії по запуску нового V90 Cross Country, автомобіля для тих, хто цінує гармонію і баланс між улюбленою роботою і насиченим особистим життям. Об'єднавши зусилля, Volvo і Tablet Hotels придумали особливий вид відпочинку в безтурботних засніжених горах Північної Швеції. На час дії пропозиції будь-який бажаючий може забронювати відокремлений будиночок, розташований неподалік від жвавого зимового спортивного курорту Оре в провінції Емтланд, Швеція (Åre, Jämtland County). Традиційний гірський котедж був недавно відреставрований і декорований відповідно до сучасних тенденцій скандинавського дизайну.

 

Гості готелю, які обирають цю пропозицію, отримають в повне розпорядження новий Volvo V90 Cross Country, що ідеально підходить для складних погодних умов. Постійний повний привід, збільшений дорожній просвіт (21 см) та інноваційні системи для комфортного керування, зроблять пересування по гірських зимовим трасах зручним і безпечним. Автомобіль ідеально підходить як для подорожей по мальовничих околицях і засніжених дорогах, так і для поїздки в розташований неподалік всесвітньо відомий ресторан Fäviken Magasinet, відзначений двома зірками Мішлен.

 

 «Наше дослідження показує, що шість з десяти людей по всьому світу хочуть проводити більше часу на свіжому повітрі, а не в офісі, - каже Бйорн Анвалл (Björn Annwall), старший віце-президент з маркетингу, продажів і обслуговування клієнтів Volvo Car Group. - Ми хочемо спонукати людей переглянути пріоритети і повернутися до своїх забутих бажань і захоплень. Котедж ідеально вписався в місце, куди можна вирватися на кілька днів з суєти, відновити такий бажаний баланс між роботою та справжнім життям».

 

Оточений засніженими горами, густими лісами і мальовничою річкою, ексклюзивний котедж із спальнею для двох, повністю обладнаною кухнею з приголомшливим панорамним видом на пік Орескутан і вітальнею з великим каміном. До послуг гостей їдальня, кабінет і кімната релаксації, оснащена килимками для йоги, лампами для пахощів і свічками. У кімнаті для екіпіровки можна знайти спортивне спорядження для занять зимовими видами відпочинку: лижі, теплий зимовий одяг і взуття. У повній відповідності з концепцією бренду Volvo готель пропонує максимальну розкіш в шведському розумінні.

 

 Цілодобова консьєрж-служба допоможе гостям замовити вечерю, скласти план розваг і переконатися, що факели на території котеджу горять щоночі.

 

 «У автомобілів та індустрії гостинності є дещо спільне: в основі затишку і комфорту лежить наполеглива робота. Саме так твориться диво, - говорить Лоран Верне (Laurent Vernhes), один із засновників і генеральний директор Tablet Hotels. - У Volvo придумали дійсно унікальний відпочинок, від якого наші клієнти будуть в захваті. А я зроблю все можливе, щоб Get Away Lodge став лише першим з багатьох подібних

 

Обмежена пропозиція на розміщення в Get Away Lodge дійсна протягом березня 2017 року.

Перший міжнародний готель України Radisson Blu Hotel, Kyiv святкує своє 10-річчя у вересні.

За ці 10 років готель приймав безліч зіркових гостей: королеву Швеції, Алессандро Сафіна, Тото Кутуньо, групу Машина Времени, співачку Ніно Катамадзе, DJ Армін ван Бююрен та Фредд ле Гранд, і президента Грузії, а зараз губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі.

«Багато співробітників почали свою кар'єру в Radisson Blu Hotel, Kyivрівно 10 років тому, у день відкриття готелю,» - сказав Клод Булте, генеральний менеджер Radisson Blu Hotel, Kyivі регіональний директор по Україні та Грузії. На знак подяки та визнання працівники отримають значок «Yes I Can» із діамантом за кожні п'ять років роботи в компанії Carlson Rezidor Hotel Group. Yes I Can - це особлива філософія сервісу, котра вирізняє нас поміж конкурентів. Справжня, щира гостинність Yes I Can – це перш за все неподільна увага до кожного гостя в будь-яку мить.

Mille Miglia & Enoteca, справжній італійський ресторан, розташований у Radisson Blu Hotel, Kyiv, також святкує 10-річчя. Шеф-кухар Фабріціо Рігетті, родом із Риму, не йде на поступки і готує страви середземноморської кухні за секретними місцевими рецептами.

Готель Radisson Blu Hotel, Kyiv готується до масштабної реконструкції, зокрема конференц-зони, яка слугувала виставковим павільйоном для великих автомобільних компаній, фешн-музеєм і подіумом для модних показів. Функціональність, новітній дизайн і сучасні умови для зустрічей, весіль, банкетів і конференційці риси стануть головними для оновлених конференц-залів готелю.

Детальну інформацію про Radisson Blu Hotel, Kyiv можна знайти через нещодавно запущений мобільний додаток - One Touch App, за допомогою якого забронювати будь-який сервіс заздалегідь стало ще легше. Розігріти сауну до приїзду гостя, замовити вечерю в номер чи забронювати місце для парковки – все це одним дотиком до екрана гаджета.

 

Інформація про Rezidor Hotel Group:

 

Готель Radisson Blu Hotel належить до Rezidor Hotel Group, компанії готельної індустрії, що належить до Carlson Rezidor Hotel Group і швидкість розвитку якої є однією з найвищих у світі. Портфель Групи нараховує більше 430 діючих готелів та тих, що будуються, із номерних фондом 95,000+ кімнат у 69 країнах світу.

Rezidor здійснює свою діяльність під брендами Radisson Blu and Park Inn by Radisson у країнах Європи, Близького Сходу та Африки, разом із програмою лояльності Клаб Карлсон, для постійних клієнтів. Із 2014 року Rezidor Hotel Group, разом із Carlson, почали діяльність під ще двома новими брендами: Radisson Red (стиль життя) та Quorvus Collection (люкс). Rezidor реалізує програму відповідального бізнесу і був визнаний однією з найбільш етичних компаній світу згідно з американським дослідницьким центром Ethisphere.  У листопаді 2006 року компанія Rezidor була зареєстрована на Cтокгольмській фондовій біржі. Головним акціонером є Carlson, світова готельно-туристична компанія приватної форми власності, головний офіс якої розміщено в Міннеаполісі (США). Головний офіс Rezidor Hotel Group знаходиться у Брюсселі (Бельгія).

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені