ТОВ «ВОЛИЦЯ-АГРО» придбало земельну ділянку площею 4 га на території індустріального парку «Біла Церква»індустріального парку «Біла Церква», що входить до складу інвестиційної групи UFuture. Вже цього року ТОВ «ВОЛИЦЯ-АГРО» планує розпочати тут будівництво сучасного логістичного комплексу зі зберігання та переробки зернових, в який збирається вкласти 12 млн. доларів. Для його обслуговування буде створено близько 100 нових робочих місць.

Компанія планує запустити в експлуатацію першу чергу комплексу у 2020 році. Вона включатиме елеватор загальною потужністю 40 тис. тонн одночасного зберігання зерна з добовою продуктивністю прийому на рівні 3 тис. тонн. Елеватор буде обладнано сучасною лабораторією, зерносушарками, силосами для вологого і сухого зерна. Комплекс зможе приймати та відвантажувати зернові як автомобільним, так і залізничним транспортом. Планується, що звідси продукція компанії відправлятиметься на експорт.

«Ми розуміємо, що сьогодні іноземні інвестори не надто охоче заходять в Україну через ризики. Але є місцеві підприємці, які готові запускати тут виробництво, що працюватиме не лише для внутрішнього ринку, а й для експорту. Тому ми сконцентрувалися на створенні майданчика і всіх необхідних умов для таких підприємств. Наша мета – підтримати повний цикл виробництва продукту всередині України. Це стимулюватиме появу нових робочих місць та зростання економіки регіону та країни в цілому», – зауважив засновник UFuture Василь Хмельницький.

«ВОЛИЦЯ-АГРО» – вже друга компанія, яка зайшла на територію індустріального парку. За місяць тут запустять нещодавно збудований завод Plank ElectrotechnicPlank Electrotechnic, який першим в Україні вироблятиме сучасні електроустановчі системи. Наразі керівництво індустріального парку здійснює виділення земельної ділянки для будівництва третього заводу та веде переговори з декількома потенційними резидентами.

«Ця модель працює. На послуги, які ми надаємо, є попит. Інвесторові справдізручно прийти і відразу отримати земельну ділянку та всі необхідні інженерні комунікації. Задля зручності й економії часу клієнта ми надаємо йому комплексну підтримку, щоб звести бюрократію до мінімуму», – зазначив директор індустріального парку «Біла Церква» Володимир Хмурич.

«Ми зробили ставку на вигідне розташування, зручну логістику та кваліфіковану робочу силу, які є основними перевагами індустріального парку «Біла Церква». Наявність аеродрому, двох залізничних станцій та міжнародної автомагістралі забезпечують доступ до головних ринків країни та зарубіжжя», – прокоментував своє рішення директор ТОВ «ВОЛИЦЯ-АГРО»Володимир Покровський.

Наразі потужності зізберігання та перевантаження зернових є одним із найпривабливіших вкладень в Україні з інвестиційної точки зору, адже врожай зерна з року в рік зростає. 2018-й став рекордним: країна зібрала понад 70 млн. тонн. Виникає нагальна потреба в нових зерносховищах, тому уряд наразі активно заохочує розвиток цієї сфери. 30 січня 2019 року Кабінет Міністрів ухвалив держпрограму компенсації 30% від вартості будівництва об’єктів для зберігання та переробки зернових.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені