GEFCO та BERGE створюють альянс задля розвитку логістики автомобільної промисловості Іспанії.

Нова компанія отримає можливість управляти 1,4 мільйонами автомобілів на рік з більш ніж 3 мільйонами квадратних метрів автомобільних складів, 700 вантажівками, 100 залізничними вагонами та 40 тисячами квадратних метрів приміщень майстерень.

 

Курбевуа, Франція, 4 липня 2018 - Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області логістики для виробників та європейським лідером в області автомобільної логістики, та BERGE, один із провідних гравців у сфері мультимодальних логістичних послуг в Іспанії, погодилися об'єднати зусилля для створення провідної компанії у галузі логістики готових автомобілів ринку Іспанії. Новостворена компанія з рівними частинами BERGÉ GEFCO буде сформована із транспортних логістичних підрозділів двох компаній в Іспанії, через діяльність підрозділів GEFCO Spain FVL та BERGE Automotive Logistics (BAL). Операція підлягає схваленню Європейською комісією.

 

Синергія задля зростання ринку

Ринок готових автомобілів в Іспанії є одним із найбільших у світі: щорічно виробляється 3 мільйони автомобілів, 2,4 мільйона експортується та 1,2 мільйона продається. Метою створення BERGÉ GEFCO є налагодження більш тісних відносин з клієнтами для задоволення їхніх потреб шляхом вдосконалення ключових процесів, оптимізації наявних ресурсів та підвищення реагування. Нова компанія запропонує клієнтам повний комплекс готової транспортної логістики, включаючи транспортування, зберігання, технічні послуги, перевірку та доставку. Комбіновані ресурси та транспортування означає, що  компанії-партнери забезпечать повне комплексне обслуговування, включаючи проектування логістики та інжиніринг від виробничих площадок до постачання кінцевим споживачам.

Збудована на основі досвіду та ресурсів материнських компаній, BERGÉ GEFCO стане динамічним новим лідером на ринку готових автомобілів та створить цінність для клієнтів, партнерів та співробітників. Компанія зосередить свою діяльність на іспанському ринку та допоможе обом партнерам розвивати свої міжнародні мережі на інших ринках.

 

Нові транспортні та складські рішення

BERGÉ GEFCO забезпечить суттєве збільшення обсягу транспортування та зберігання, а також географічного масштабу. Замовники отримають переваги у зберіганні на 3,4 млн квадратних метрах майданчиків та портів, а також спроможність в управлінні та транспортуванні 1,4 млн автомобілів щорічно завдяки парку в більш ніж 700 вантажівок для перевезення автомобілів та 100 вагонів залізничного транспорту. Крім того, нова компанія запропонує широкий спектр додаткових послуг у 10 логістичних центрах по всій Іспанії та свої 40 000 квадратних метрів авто майстерень, включаючи ремонт, фарбувальні роботи, мийку автомобілів, підготовку доставки, якості та фінальний контроль.

"Ми дуже раді створити спільне підприємство з BERGÉ. Наше партнерство дозволить нам запропонувати розширений спектр високоякісних послуг, які нададуть переваги нашим клієнтам, партнерам та працівникам», - підкреслив Люк Надаль, голова правління Групи GEFCO. "Нова компанія буде добре позиціонуватись, щоб передбачити потреби, які будуть розвиватись в автомобільному секторі і ми з нетерпінням чекаємо об'єднання наших ресурсів, щоб стимулювати інновацій".

 

Хайме Горбенья, президент компанії BERGÉ y COMPAÑÍA, зазначив:"Діяльність BERGÉ у співпраці з GEFCO, світовим лідером у галузі промислової логістики, безумовно, посилить наше лідерство в іспанській логістиці готових автомобілів. Ми впевнені, що об'єднання наших знань та досвіду в цьому сегменті покращить нашу сервісну пропозицію та стимулюватиме зростання бізнесу ".

Операційна синергія

BERGÉ GEFCO запропонує великий портфель логістичних рішень існуючим споживачам обох компаній, що дасть їм можливість краще керувати сезонними навантаженнями та отримати вигоду від виділених ресурсів. Крім того, нова компанія розраховує на розвиток потужної операційної синергії шляхом об'єднання ресурсів та можливостей та посиленням своїх позиції на внутрішніх та міжнародних потоках.

Нова компанія буде добре позиціонуватися, щоб заздалегідь передбачати зростаючі потреби у сегменті автомобільної логістики та допомагати клієнтам керувати зростаючими обсягами продажів.

 

BERGÉ GEFCOУ ЦИФРАХ:

·         650 робітників

·         Штаб-квартира: С`емпосуелос (Мадрид, Іспанія)

·         3.4 млн. квадратних метрів складських приміщень

·         1.4 млн готових автомобілів  - ресурс управління 

·         700 вантажівок для перевезення готових автомобілів

·         100 залізничних вагонів

·         40 000 квадратних метрів авто майстерень

·         10 логістичних центрів: С`емпосуелос, Пінто та Віл`яверде (Мадрид), Барселона та Таррагона (Каталонія), Сагунто (Валенсія), Віго та Поріньо (Понтеведро), Сантандер та Сарагоса

·         Представленість у 26 портах по всій Іспанії

Про GEFCO Груп

В GEFCO ми впевнені, що довготривала співпраця з партнерами є ключовою у спільному зростанні. Завдяки 69-річному досвіду із багатою  автопромисловою спадщиною, ми розробляємо розумні, гнучкі рішення для складних ланцюгів постачань. Сьогодні Група GEFCO є Європейським лідером у галузі автомобільної логістики та одним із ТОП-10 глобальних партнерів у сфері надання мультимодальних рішень для ланцюгів постачань. Група обслуговує більш ніж 300 напрямків по всьому світу та є присутньою в 47 країнах. Штат налічує 13 тисяч співробітників. Обіг компанії за  2017 рік склав 4,4 мільярда євро.

Про BERGÉ

BERGÉ є провідним оператором мультимодальної логістики в Іспанії. Має велику структуру, що спеціалізується на інтегрованій логістиці транспортних засобів, портових операціях, логістиці з доданою вартістю, процесу аутсорсингу та морських перевезеннях. Маючи понад 3 млн. логістичних послуг на рік, в портових терміналах працює більше мільйона транспортних засобів. Це склади з високою ємністю зберігання на понад 2 млн. квадратних метрах та мультимодальними поєднаннями (поїзд, корабель та вантажний автомобіль), склади для підготовки доставки, монтажу аксесуарів, налагодження та трансформації, ремонту кузова та фарбування або будь-яких інших технічних послуг. Це частина компанії BERGÉ y COMPAÑÍA -  компанії, яка заснована в Більбао в 1870 році і присутня в морських портах, секторах транспортних засобів та логістики в 9 країнах з приблизно 4 500 працівниками.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені