Сьогодні Єдиний диспетчерський центр управління транспортом допомагає Києву стежити за трафіком на дорозі та ефективно контролювати якість роботи комунальної техніки. Завдяки співпраці міської ініціативи Kyiv Smart City, Київської міської державної адміністрації та комунального підприємства «Інформатика» центр почав працювати в пілотному режимі в грудні 2018 року.


Презентація діяльності Центру відбулася на III міжнародній виставці City Trance Ukraine. Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров розповів про інструменти автоматизації контролю роботи комунального транспорту представникам українських міст, комунальних підприємств, перевізникам та виробникам транспортного устаткування.


Єдиний диспетчерський центр об`єднує технологічний та пасажирський транспорт комунальної корпорації Київавтодор. Диспетчери мають доступ до 729 транспортних засобів, під’єднаних до автоматизованої системи. Інформацію про рух техніки надають 6 тисяч камер відеоспостереження, розташованих у Києві.


Завдяки моніторингу можна простежити столичний трафік та зафіксувати перевищення швидкості. У системі працює журнал «З’їздів із маршруту», який опрацьовує дані з GPS-трекерів, реєструє відхилення від маршруту та сповіщає про це відповідних користувачів системи.


Юрій Назаров прокоментував: «Діяльність Єдиного диспетчерського центру управління транспортом дозволяє оцінити ефективність роботи комунального транспорту та виявити, які заходи необхідно вжити для покращення його функціонування. Тому я впевнений, що досвід Києва, який ми сьогодні успішно реалізовуємо, допоможе й іншим містам покращити якість роботи комунального транспорту».

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені