З вересня 2018 року Lufthansa Group співпрацює із сервісами Tickets Travel Network (Tickets.UA), Agentskiy® та Tickets Consolidator, які почали використовувати NDC API – прямий інтерфейс системи бронювання Lufthansa Group.  
 
Технологія NDC API дозволить партнерам отримувати доступ до тарифів і вигідних пропозицій Lufthansa Group, які можна забронювати виключно за допомогою NDC Smart Offer.  
 
"Ми отримали перших трьох важливих партнерів в Україні для програми NDC API Lufthansa Group - Tickets.UA, Agentskiy® та Tickets Consolidator. Ми хочемо, щоб українські клієнти та партнери мали змогу використовувати найкращі пропозиції наших авіаліній.  Вже сьогодні у нас є багато партнерів, які використовують NDC Smart Offer та отримуючи переваги від інтерфейсу SPRK. І зараз за допомогою зв’язку NDC API наші партнери зможуть надавати послуги своїм клієнтам ще більш індивідуально та персоніфіковано", - говорить Рене Койнзак, генеральний директор з продажів Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані.   
 
Три нових партнери мають різні підходи до ринку. В той час як Tickets.UA в основному працює з прямими продажами та корпоративним сегментом, Agentskiy® та Tickets Consolidator виступають консолідаторами на ринку туристичних агентств.
 
Комерційний директор Tickets Travel Network  (Tickets.UA) Віктор Войцеховський зазначає: "Ми б хотіли висловити подяку за довіру та лояльність в рамках інтеграційного проекту Lufthansa Group NDC. Метою даного співробітництва є надання пасажирам та корпоративним клієнтам сервісу високої якості та найвигідніших пропозицій Lufthansa Group. Крім того, туристична індустрія проходить через значні технологічні зміни у всьому світі і компанія Lufthansa Group, як провідна компанія, задає тренд  технологічними агенціям, такими як TTN, у напрямку розвитку бізнесу та високих стандартів".
Tickets. UA отримали доступ до NDC API з вересня 2018 року.
 
Agentskiy®, як швидко зростаючий консолідатор, працює з NDC API від технологічного провайдера. Костянтин Сєров, власник бренду Agentskiy® зазначив: «Agentskiy® приділяє увагу інноваціям та активно розвивається і, звісно, намагається надати доступ до широкого переліку сервісів нашим клієнтам. Ось лише декілька з багатьох причин, чому ми віддали перевагу NDC API  від Lufthansa Group. Наші агенти отримати унікальну можливість бронювати квитки та додаткові послуги напряму через Lufthansa Group . NDC - це простий та зручний інтерфейс, який допомагає нашим партнерам працювати більш продуктивно. Ми прагнемо збільшити обсяг продажів за допомогою NDC API від Lufthansa Group, що надасть нові можливості для наших партнерів та їх пасажирів».

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені