Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області логістики для виробників та європейським лідером в області автомобільної логістики, оголосила про співробітництво із Techstars, світовою мережею, яка допомагає підприємцям добиватися успіху і володіє досвідом співпраці із понад 1 000 міжнародних стартапів. Початок цього партнерства, який став першим для компанії GEFCO в сфері підтримки стартапів, є важливим етапом у стратегії Групи і ставить метою стимулювання спільних інновацій з новими екосистемами.

Ця співпраця представляє собою унікальну можливість для GEFCO використати досвід команди Techstars у сфері підприємництва та інновацій, а також її галузеві ноу-хау для програми.

Це партнерство дозволить GEFCO:

•              Співпрацювати разом з дуже перспективними стартапами, які є рушійною силою в  суттєвих галузевих трансформаціях, мають конкретні кейси користувачів та революційні бізнес-моделі:

•              Посилити трансформації, які вже розпочато, щодо робочих моделей та групової культури за допомогою пілотних програм та бізнес-акселераторів;

•              Отримати доступ до мережі талановитих підприємців, а також до мережі  експертів галузевих та інноваційних напрямків.

Група GEFCO зосереджена на просуванні нових ідей та прискоренні реалізації проектів, щоб втілити в життя еволюцію в логістиці та транспортній галузі. До участі в програмі Techstars Paris заохочуються стартапи, які працюють в наступних сферах:

•              Аналіз даних з оптимізації маршрутів або потоків, які  збільшують коефіцієнт використання активів;

•              Розподілене програмне забезпечення блокчейну, яке доведе до втілення безпаперових електронних послуг в логістичній екосистемі;

•              Нові розумні трекери та сенсори, за допомогою яких можуть з’явитися нові послуги або покращиться ефективність діяльності.

.

«Ми надзвичайно раді співпрацювати з Techstars, бізнес - акселератором з виключним досвідом з підтримки стартапів які розвиваються. Завдяки нашій угоді, GEFCO отримає унікальну можливість встановити контакти із відданими своїй справі підприємцями зі всього світу задля вивчення та інвестування у ланцюжок поставок майбутнього. Ми прагнемо додати свій внесок завдяки експертизі компанії GEFCO та використати підприємницькі ідеї та креативність мережі Techstars», - заявив Люк Надаль, Голова Правління компанії GEFCO. Крім того, GEFCO запропонує підприємцям можливість запускати пілотні проекти в окремих країнах та надавати ресурси для тестування ідей.

Завдяки цьому партнерству GEFCO також почала співпрацю із міжнародним стартап - кампусом Partech Shaker - місцем, де технологічні компанії з усього світу можуть розвивати свій бізнес в найкращих умовах.

«У Techstars ми допомагаємо підприємцям досягти успіху, і ми можемо зробити це за підтримки активних партнерів - таких, як GEFCO», - додав Скотт Форд, генеральний директор Techstars. - GEFCO зможе стати керівником і наставником для підприємців  всієї мережі Techstars, зокрема, за допомогою програми Techstars Paris, яка керується за підтримки експертів».

Група GEFCO

Експерти GEFCO впевнені, що довготривала співпраця з партнерами є ключовою у спільному зростанні. Завдяки 69-річному досвіду із багатою  автопромисловою спадщиною, ми розробляємо розумні, гнучкі рішення для складних ланцюжків поставок. Сьогодні Група GEFCO є європейським лідером у галузі автомобільної логістики та одним із ТОП-10 глобальних партнерів у сфері надання мультимодальних рішень для ланцюжків постачань. Група має мережу із 300 представництв по всьому світу, виконує транспортування по 8 глобальним напрямкам та є присутньою в 47 країнах. Штат налічує 13 тисяч співробітників, а в 2016 році Група констатувала обіг в  4,2 мільярда євро

 

Про мережу Techstars

Techstars – це всесвітня мережа, яка допомагає підприємцям домогтися успіху. Засновники Techstars співпрацюють з іншими підприємцями, експертами, наставниками, випускниками, інвесторами, лідерами громад та корпораціями, щоб розвивати свої компанії. Techstars представлена 4 підрозділами: програми Techstars Startup, керований експертами акселератор Techstars, корпоративне інноваційне партнерство Techstars і венчурний фонд Techstars

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені