GEFCO та BERGE оголошують про підписання угоди про створення провідного провайдера логістики готових автомобілів.

Це оголошення зроблено через кілька днів після того, як Європейська комісія схвалила створення спільного підприємства між двома найбільшими гравцями в автомобільній логістиці. Нова компанія BERGÉ GEFCO матиме у своєму розпорядженні більш ніж 3 млн м2 для зберігання 120 000 автомобілів, 700 автовозів, 100 залізничних вагонів та 40 000 м2 площ для технічного обслуговування.

 

BERGÉ GEFCO S.L. – це назва нової компанії, партнери якої будуть володарями в рівних частках. Отримавши всі необхідні дозволи, GEFCO та BERGE об'єднають свою експертизу для покращення сервісної пропозиції та розробки нових послуг для клієнтів. Об'єднана компанія, яка почала свою роботу 2 січня 2019 року, має намір стати лідером іспанського ринку, що динамічно розвивається, в області логістики готових автомобілів.

 

BERGÉ GEFCO, об'єднавши експертизу, досвід та ресурси компаній, запропонує своїм клієнтам більш широкі можливості з транспортування та зберігання. Це дозволить збільшити кількість цінних пропозицій на іспанському ринку готових автомобілів, одному з найбільших в світі: щорічне виробництво складає більше 3 млн. автомобілів. До послуг клієнтів - більше 3,4 млн м2 для зберігання понад 120 000 автомобілів на складах та в портах, транспортний парк із 700 автовозів та 100 залізничних вагонів.

 

«Спільне підприємство посилить наші лідерські позиції на ринку автомобільної логістики, - коментує Люк Надаль, Голова Правління Групи GEFCO. - У новій компанії достатньо гарні позиції на ринку, щоб спрогнозувати майбутні потреби автомобільного сектора, що динамічно розвивається, і розробити інноваційні рішення, які відповідають потребам клієнтів, партнерів та співробітників».

 

«Ми дуже раді, що отримали "зелене світло "на початок нашої роботи і на підписання угоди з GEFCO. Ми переконані, що це зміцнить наше лідерство на іспанському ринку в області логістики готових автомобілів, адже інноваційні послуги, розроблені на основі експертизи обох компаній, сприятимуть зростанню цього сектора», - коментує Хайме Горбенья (Jaime Gorbena), Президент BERGÉ.

 

Нові послуги, які розробляються під потреби ринку, що швидко розвивається

 

BERGÉ GEFCO запропонує розширений портфель послуг існуючим клієнтам обох компаній-партнерів, що дозволить знизити ризики, пов'язані із сезонністю, та отримувати додаткові переваги. Крім того, нова компанія зробить особливий акцент на інновації для розробки рішень під операційні завдання клієнтів, з урахуванням зростаючої потреби в швидкості та якості.

 

Нова компанія буде здійснювати логістичну підтримку як нових, так і вживаних автомобілів. Зокрема, в сегменті вживаних автомобілів компанія стане єдиним провайдером, здатним керувати всією логістикою і надавати комерційні послуги за рахунок власних ресурсів. Рішення компанії для автовиробників, лізингових компаній та дилерів включатимуть перевезення, зберігання, технічне обслуговування, інспекцію, модернізацію, доставку, трейдинг, управління продажами (онлайн / аукціони / експорт), адміністративні питання та управління парком.

www.berge-gefco.comwww.berge-gefco.com

 

ПРО ГРУПУ GEFCO

Група GEFCO є Європейським лідером у галузі автомобільної логістики та одним із ТОП-10 глобальних партнерів у сфері надання мультимодальних рішень для ланцюгів постачань. Спираючись на 69-річний досвід та своїх 11 000 співробітників, GEFCO розробляє інноваційні та гнучкі рішення для найскладніших проблем у ланцюгах поставок у всіх галузях промисловості. У 2017 році Група згенерувала продажів у розмірі 4,4 млрд. євро. Завдяки присутності в 47 країнах та інтегрованій мережі, GEFCO обслуговує 300 напрямків по всьому світу на п'яти континентах.

www.gefco.netwww.gefco.net

 

про компанію BERGÉ

BERGÉ (www.bergelogistics.comwww.bergelogistics.com) - провідний мультимодальний логістичний оператор в Іспанії. BERGÉ спеціалізується на комплексній логістиці готових автомобілів, портових послугах, морських перевезеннях та аутсорсингу. Щорічно компанія обробляє понад 1 млн автомобілів в рамках портових операцій та надає більш 3 млн логістичних послуг. Складські площі оператора займають понад 2 млн м2 і мають у своєму розпорядженні під'їзні шляхи для різних видів транспорту (залізниця, море, авто). Склади обладнані всім необхідним для монтажу / встановлення аксесуарів, індивідуалізації, кузовних робіт, фарбування або будь-яких інших видів технічного обслуговування. Bergé Logistics входить до складу Групи компаній BERGÉ, яка була заснована в Більбао в 1870. Група BERGÉ займається перевезеннями готових автомобілів, є присутньою в морських портах та логістичних ринках 9 країн світу. У штаті Групи- 4 500 співробітників.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені