6 березня у Києві відбувся «Річковий Форум 2019», де учасники ринку річкових перевезень обговорили майданчики під будівництво складів, елеваторів, терміналів, проблеми створення і експлуатації річкового флоту та залучення вантажів.

Участь у Форумі окрім представників влади та 60-ти українських компаній також взяли представники СhinaHarborEngineeringCompany, Білоруського річкового пароходства та Білоруського морського пароходства.

Партнерами форуму виступили: Українська Зернова Асоціація, Європейська Бізнес Асоціація, Грейн-Трансшипмент. Організатори – видавництво «Порти України» та Food&AgriPR.

Учасники форуму відзначили на річках України декілька ключових трендів: появу нових перевізників, зростання обсягів перевалки зерна та мінеральних добрив, швидкий розвиток річкової інфраструктури, будівництво річкового флоту.

Проблемним місцем річкових перевезень залишається відсутність Закону про Внутрішні водні шляхи, хронічне недофінансування шлюзів, потреба днопоглиблення, гострий дефіцит флоту та неконкурентні тарифи УЗ на коротке плече в напрямку річкових портів.

Активну участь у форумі окрім безпосередніх операторів річкової інфраструктури взяли представники металургійного сектору (АрселорМіттал, Ferrexpo, Метінвест), а також агросектору та зернотрейдери (Bunge, СOFCO, Сargill, Астарта). Це свідчить про колосальний інтерес до можливостей і перспектив річкових перевезень зі сторони найбільших в Україні вантажовідправників.

Варто зазначити, що в 2018 році по Дніпру було перевезено 9,9 млн тонн вантажів, що на 22,4% більше, ніж у 2017-му році та більш як удвічі більше показників 2013-го року. Окрім того розпочалися перевезення Південним Бугом, де обсяги вантажопотоку склали 850 тисяч тон.

Організатори форуму відзначили спеціальними нагородами компанію «Укррічфлот» за найбільший обсяг перевалки вантажів серед компаній, НІБУЛОН – за найбільший обсяг перевалки вантажів серед компаній (з врахуванням морських суден), Грейн-Трансшипмент – в номінації «прорив року на ринку річкових перевезень» та компанію «Агровіста» - за значний вклад в розвиток річкових перевезень.

Організатори оголосили, що захід проходитиме щороку на початку березня – напереродні початку річкової навігації в Україні.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені