Nokian Tyres і Valtra встановили світовий рекорд з прибирання снігу на тракторі з автономним управлінням. Швидкісний рекорд був встановлений в березні 2018 року за використання безпілотного трактора Valtra T254 Versu, оснащеного шинами Nokian Hakkapeliitta TRI. Трактор без водія очистив від снігу закриту ділянку дороги на півдні Фінляндії, рухаючись зі швидкістю 73,171 км/год (45,466 миль/год).

 

Трактор Valtra T254 Versu отримав титул «Трактор 2018 року». Він високо цінується підрядниками і фермерами завдяки своїй універсальності при виконанні робіт у багатьох галузях, включаючи сільське господарство, лісове господарство та житлово-комунальну сферу. Стандартна модель T254 Versu оснащується інноваційним інтерфейсом користувача - SmartTouch. Він ніяк не пов'язаний із досягненням рекордної швидкості, але високо цінується трактористами за свою інтуїтивну роботу.

 

«Простота використання системи SmartTouch дозволила багатьом нашим клієнтам знизити обсяг інвестицій у технології, які раніше вважалися надмірно складними. Наприклад, автоматичне прокладання маршруту, управління завданнями і телеметрія. При цьому ми спостерігаємо зростаючий попит на нові технології, які допомагають збільшити ефективність і можуть використовуватися в існуючих бізнес-системах. Ми намагаємося залишатися на передовій прогресу і бути однією з провідних компаній по впровадженню інноваційних технологій на прикладі тракторів з системою SmartTouch», – коментує директор з маркетингу компанії Valtra EME Мікко Лехікойнен.

 

Рекорд швидкості був встановлений у безпечних умовах за участі команд фахівців компаній Nokian Tyres і Valtra. Технологія автономного управління викликає зростаючий інтерес у багатьох галузях, включаючи логістику, дорожню техніку і сільське господарство. Компанія Valtra є провідним виробником тракторів у країнах Північної Європи та має великий досвід у сфері виробництва машин для обслуговування доріг в умовах холодного клімату. Дані, отримані в процесі встановлення рекорду швидкості, стануть дуже цінними для майбутніх досліджень в області автономних технологій.

 

Перевищення звичайної швидкості трактора при наявності переднього навісного обладнання і пересуванні по слизькій поверхні призводить до високого навантаження на трактор і шини. Блоковий малюнок протектора шин Nokian Hakkapeliitta TRI був спеціально розроблений для забезпечення стабільності при пересуванні по зледенілих і засніжених поверхнях.

 

«Продемонстровані шинами Nokian Hakkapeliitta TRI передбачуваність і легкість керування подібні до управління звичайним авто, а в поєднанні з чудовим зчепленням забезпечили популярність даної моделі серед компаній, які виконують роботи взимку», – коментує Тоні Сілфверберг, керівник відділу продажів і маркетингу компанії Nokian Heavy Tyres. – «Дані характеристики також ідеально підходять для роботи на рекордних швидкостях».

 

Це другий світовий рекорд в умовах мінусових температур, встановлений спільно компаніями Nokian Tyres і Valtra. У 2015 році два фінських виробника об'єдналися з легендою авторалі Юхою Канккуненом, щоб встановити діючий рекорд швидкості для трактора на льоду – 130,165 км/год. Для цього використовувався трактор Valtra T234 Versu і шини Nokian Hakkapeliitta TRI.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені