За версією авторитетного авіаційного ресурсу «Flightstats» аеропорт «Бориспіль» увійшов у 20-ку рейтингу пунктуальності аеропортів Європи. У вересні головний аеропорт України отримав високу відзнаку разом з аеропортами Мілан Лінате, Ліверпуль імені Джона Леннона, Гельсінкі-Вантаа, Осло Гардермуен та іспанським Лансароте.

Усього експертний рейтинг проаналізував своєчасніcть відправлень рейсів 97 європейських аеропортів. Пунктуальність безпосередньо аеропорту «Бориспіль» склала 82,6% - гідний показник відносно лідерів рейтингу Flightstats – аеропортів Тенеріфе Лос-Родеос та Стокгольм-Бромма (92,4% та 94,3% відповідно). «Входження до рейтингу «Flightstats» свідчить - «Бориспіль» вкотре продемонстрував якісну роботу на результат і отримав стимул для подальшого покращення показника пунктуальності», - зазначив Максим Волошин, директор з розвитку авіаційної діяльності ДП МА «Бориспіль».

Flightstats – потужна платформа, яка акумулює інформацію щодо авіасполучень та діяльності аеропортів по всьому світу. Ознайомитися з аналітикою даного авіаційного ресурсу та, відповідно, з рейтингом пунктуальності за участі аеропорту «Бориспіль» можна за посиланням https://www.flightstats.com/company/monthly-performance-reports/airports/ (Airports by Size and Region – Europe - All Airports).

Нагадаємо у 2018 році аеропорт «Бориспіль» також закріпив позицію серед лідерів авторитетного рейтингу «Міжнародної ради аеропортів» (ACI Europe) за динамікою зростання у групі великих аеропортів, які обслуговують від 10 до 25 млн грн.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені