Ринку навантажувачів і складської техніки в Україні в найближчі кілька років пророкують стабільне зростання. За даними ГК «Логістик Форкліфт» оборот ринку продажів вантажної техніки в країні становить близько $10 мільйонів доларів США, але у нього є потенціал для зростання. Аналітики ГК «Логістик Форкліфт» розповіли, як відчуває себе ринок навантажувачів і складської техніки і що його чекає в найближчому майбутньому.

 

Пропозиція і попит

 

На ринку України на даний момент працюють близько 5 великих компаній, що продають навантажувачі та близько 30 невеликих операторів, які займаються перепродажем вживаної раніше техніки. За даними аналітиків «Логістик Форкліфт» середня сума угоди на ринку становить $15000, а в рік продається більше 1000 одиниць нової і вживаноїтехніки.

 

«Основними постачальниками вантажної техніки є Китай, Японія, Європа. Виробники з Болгарії, Білорусії та вітчизняні марки займають дуже невелику частку ринку - 1-2% », - зазначає Станіслав Дерець, генеральний директор«Логістик Форкліфт», - Вжене менше 10 років китайські виробники комплектуються японськими двигунами і виводять на ринок навантажувачі нової якості . Це дозволяє їм конкурувати за ціною з високим рівнем надійності. Серед таких марок можу відзначити Goodsense. Японські, американські і європейські марки в більшості потім формують ринок вживаноїтехніки».

 

Основні тенденції та прогнози

 

Ринок збуту навантажувачів і спецтехніки залежить від кількох галузей економіки і вони показали хороші тенденції в 2017-2018 роках в Україні, хоча учасники ринку відзначають, що пряма кореляція швидше є з майстерністю продажів і доречними консультаціями. За даними ГК «Логістик Форкліфт» основними покупцями навантажувачів і складської техніки стали замовники з аграрного сектора, виробники будматеріалів, рітейлери, переробна і видобувна галузі, м'ясна і рибна промисловість.

 

 

У «Логістик Форкліфт» відзначають, що кризові явища, які спостерігаються в Україні з 2014 року, в останні два роки сходять нанівець, а минулакриза принесла ринку і позитивні зміни. За цей час сформувався відкладений попит на нову техніку, а також підвищилась довіра до китайських виробників. Тому в найближчі 2-3 роки ринок буде рости. «Обсяг продажів в 2016-2017 роках став відновлюватися, покупців все більше цікавить нова техніка, активно заключаютьсяугоди купівлі-продажу, йде навчання фахівців-операторів навантажувачів і в 2019-2021 ці тренди збережуться. Ми вважаємо, що в 2019-2021 роках ринок буде рости, як мінімум, на 5-7% в рік», - резюмує Станіслав Дерець.

 

Для довідки:

 

ГК «Логістик Форкліфт» була заснована в 1997 році як офіційний дилер навантажувачів і шин. Першою почала поставку в Україну вживаних навантажувачів з Японії, Європи і США, з 2004 року ексклюзивний дилер Goodsense (Японія-Китай). Сьогодні компанія продає більше 300 найменувань навантажувачів європейських, японських і китайських брендів, і надає повний спектр послуг з обслуговування вантажної і складської техніки. У 2005 році на базі ГК «Логістик Форкліфт» відкрита власна школа навчання для водіїв навантажувачів, школа випустилапонад 5000 осіб.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені