Компанія GEFCO, глобальний постачальник в галузі логістики для виробників та європейський лідер в області автомобільної логістики, сьогодні запустила новий фірмовий стиль з оновленим логотипом та слоганом. Новий слоган Групи: «GEFCO: Рartners, unlimited» (GEFCO: Необмежене партнерство) відображає прагнення Групи посилити співпрацю з партнерами та клієнтами, щоб створити більшу цінність у глобальному ланцюжку поставок. У найближчі роки GEFCO також буде розвивати зростання через міжнародну експансію та інновації, прагнучи завжди бути на крок попереду ринку, який швидко змінюється.

 

Основна трансформація з розширенням на нові ринки

З моменту зміни своєї частки в акціонерному капіталі в 2012 році, GEFCO посилила свою діяльність, охопивши широкий спектр від вантажних перевезень автомобільним, повітряним, залізничним та морським транспортом, до інтеграції всіх компаній, залучених в ланцюжок поставок вантажів 4PL (Fourth Party Logistics). GEFCO дає обіцянку звільнити своїх клієнтів від логістичного навантаження та допомогти перетворити свій ланцюжок постачань у ланцюжок доданої вартості. Маючи це на увазі, компанія розробила та впровадила нові форми діяльності, такі як «GEFCO Industrial Services», що дозволяє керувати високоцінними операціями зі складання автомобілів на виробничих підприємствах своїх замовників.

 

GEFCO диверсифікувала свій клієнтський портфель на автомобільному ринку, зберігаючи значний обсяг бізнесу зі своїм історичним клієнтом – групою PSA. Група також прийшла в інші галузі промисловості (авіація, виробництво, важке обладнання, енергетика, фармацевтика та здоров'я, мода, товари для дому, продукти харчування та електроніка), які сьогодні дають майже третину доходів GEFCO.

 

GEFCO також розширила свою глобальну мережу у 60 країнах.

Завдяки 13 000 працівникам з 90 національностей, Група обслуговує 300 напрямків по всьому світу.

 

Органічне зростання GEFCO супроводжувалося суттєвим зовнішнім зростанням. Зокрема, включення компанії IJS Global у 2015 році дозволило підвищити свій експедиторський сервіс та закріпити присутність у Китаї, Південно-Східній Азії та США. У січні 2018 року Група GEFCO придбала іспанську компанію GLT, щоб зміцнити своє позиціонування на ринку імпорту-експорту Європи та Марокко. Група і надалі буде реалізовувати стратегію цільових придбань, яка підтримана надзвичайно здоровою фінансовою ситуацією.

Оновлений брендінг відображає унікальну культуру та сильні амбіції

Оновлений брендінг компанії GEFCO - це результат дворічного проекту дослідження власної ДНК , щоб краще зрозуміти - що  саме робить цей бренд унікальним для своїх клієнтів та партнерів. По суті те, що відрізняє GEFCO - це культура, яку ми називаємо "Нескінченна близькість", яка підтримана рішучістю побудувати довготривалі відносини через співпрацю, щоб заручитися довірою та створити більшу цінність у ланцюжку постачання.

 

Люк Надаль, Голова правління GEFCO, зазначив: «Наша відкритість в поєднанні за нашим вмінням слухати і вчитися у наших партнерів означає, що ми докладаємо спільні зусилля для досягнення успіху. Наш оновлений бренд відображає це з новим логотипом та слоганом. Жовтий бокс логотипу являє собою вікно у світ, а новий слоган «Partners, unlimited» виражає наші нові амбіції та підтверджує нашу прихильність до клієнтів та партнерів.

 

 

Слово «Partners» («Партнери») виражає спільне мислення, на основі якого GEFCO будує відносини зі своїм середовищем (клієнтами, постачальниками та працівниками), спираючись на близькість інтересів та взаємну вигоду. «Unlimited» («Без кордонів») виражає прагнення компанії постійно розширювати свої обрії з точки зору експертизи, географічного простору, сталого розвитку, творчості ... і, звичайно ж, інновацій!»

Увага на інновації

GEFCO працює у постійно мінливому середовищі, що характеризується такими ж швидко мінливими потребами клієнтів та географією ринків, все більш суворими соціальними та екологічними нормами та прогресивними цифровими технологіями, які змінюють виробничі процеси та споживчий спосіб життя.

 

GEFCO інтегрує новітні технології в управління своїми ланцюжками постачання вже протягом декількох років. Зокрема, «Інтернет речей» (IoT) допомагає компанії пропонувати високоцінні послуги, особливо з точки зору моніторингу, в той самий час, як використання «BigData» спрощує процес планування та оптимізації логістичних операцій як з точки зору економії ресурсів, так і з екологічної точки зору.

 

Нещодавно для задоволення потреби споживачів, які все частіше шукають ультра-персоналізовані послуги, GEFCO розробила сервіс My Car Is There «Мій автомобіль тут», який дозволяє кінцевим споживачам керувати доставкою своїх нових автомобілів за допомогою мобільного додатка.

 

Щоб розкрити внутрішню творчу енергію співробітників, GEFCO запускає  проект Innovation Academy («Інноваційна академія») з метою виявлення інноваційних проектів співробітників та забезпечення належними ресурсами для підтримки їх розвитку.

 

Крім того, GEFCO використовує підхід "пробуй та вчись" для моніторингу таких інновацій, як "чисті" двигуни, складські роботи та 3D-друковані запчастини.

 

Група співпрацює з акселераторами, інкубаторами, стартапами, школами та лабораторіями в процесі спільних інновацій. Такий підхід, побудований на співробітництві, дозволить GEFCO розвиватися в таких різноманітних сферах, як електронне керування автомобілями та онлайн центри технічного обслуговування / ремонту для споживачів.

 

Люк Надаль підсумував: "Ринок ланцюжків постачання  продовжить зазнавати вражаючої трансформації. Нові рішення змінюють автомобільний ринок: сьогодні електромотори, завтра - водневі двигуни, а в недалекому майбутньому - машини спільного користування / автономні машини. Нам необхідно бути на крок попереду, інтегруючи ці нововведення, та пропонувати нашим клієнтам відповідні технічні рішення за правильною ціною та в потрібний час. У певному сенсі, ми перемикаємо наш підхід до управління інноваціями, реагуючи на зміни, щоб ефективно передбачати його. Новий слоган відображає нашу відданість постійному розширенню обріїв та крокування шляхом досконалості та зростання".

ГРУПА GEFCO

GEFCO розробляє та реалізує гнучкі, інноваційні рішення щодо ланцюжків постачання, що є цінними для її клієнтів. Група будує довгострокову співпрацю зі своїми партнерами на основі взаємної довіри та спільного зростання. Завдяки постійному розширенню сфери своєї діяльності, GEFCO здатна вирішувати найскладніші завдання.

GEFCO є однією з 10 кращих європейських лідерів на ринку логістики. В 2016 році виручка компанії досягла 4,2 мільярда євро, особовий склад налічує 13 тисяч співробітників з 90 національностей. Спираючись на свою світову мережу з 300 представництв, GEFCO розвиває свій бізнес на всіх п'яти континентах.

 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені