Авіакомпанія Lufthansa продовжує розширяти свою маршрутну мережу і пропонує нові рейси в США. Починаючи з 3 травня 2019 року почнуть виконуватися перші рейси з Франкфурта в Остін (США). Це третє місто в штаті Техас після Далласа (аеропорт Даллас / Форт-Верт) і Хьюстона, куди будуть літати літаки Lufthansa. З початком дії літнього розкладу 2019 року авіалайнери Airbus A330300 будуть 5 раз в тиждень виконувати рейси по новому маршруту Франкфурт - Остін.

Щодня, за винятком вівторка і четверга, рейс LH 468 авіакомпанії Lufthansa буде вилітати з Франкфурта вранці і прибувати в Остін після обіду (за місцевим часом). Тривалість перельоту - приблизно 10 годин. Назад, рейс запланований на другу половину дня, з вильотом ближче до вечора і прибуттям у Франкфурт вранці наступного дня.

Авіалайнер Airbus A330-300 розрахований на 255 пасажирів та пропонує бізнес, преміум-економ і економ-клас. На борту пасажири можуть розраховувати на високий рівень комфорту рейсів Lufthansa. Квитки можна забронювати вже сьогодні. Крім Остіна, в маршрутній мережі Lufthansa з'явилося ще одне місто в Азії з вильотом з Мюнхена - Бангкок.

Таким чином, авіакомпанія продовжує розвиток свого вузлового аеропорту в Баварії з акцентом на азіатський напрямок. Перший рейс LH 792 запланований на 1 червня 2019 року, а продаж квитків на рейси до столиці Таїланду відкритий вже зараз. Новітній лайнер Airbus A350900 буде відправляться по маршруту Мюнхен - Бангкок щодня, в другій половині дня.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені