Warning: getimagesize(file:///C:\Users\Dell\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/bizreliz/bizreliz.com/www/plugins/content/smartresizer.php on line 187

Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області промислової логістики та європейським лідером в області автомобільної логістики, відзначає свою 10-річну діяльність на українському ринку із потужним позиціонуванням та стабільним зростанням.

 

КЛЮЧОВІ ПОКАЗНИКИ

·         Входить до ТОП-5 Україні з надання послуг 3 PL (згідно з обігом) в 2017 році;

·         Щорічне зростання обігу на 30%;

·         Щорічно перевезення 15 000 автомобілів;

·         Щорічно експлуатується в середньому 10 000 вантажівок;

·         Повний спектр послуг всіма видами транспорту (автомобільний, залізничний, морський, повітряний, мультимодальний);

·         Зростання загальної кількості клієнтів + 15% у 2017 році;

·         55 співробітників

 

Ключовим фактором стабільного та успішного зростання є те, що основна увага приділяється розвитку бізнес-стратегії компанії GEFCO, що базується не лише на збереженні та розширенні лідерських позицій в автомобільній промисловості, а й на швидкому зростанні на інших ринках, зосереджуючись на бізнес сферах, де історичний досвід є найбільш придатними. Головний пріоритет - надання інтегрованих логістичних рішень для будь-якої задачі або ланцюга постачань.

 

Люк Надаль, Голова Правління Групи GEFCO, наголосив: "На протязі цих 10 років нас визнали на українському ринку завдяки нашим навичкам та вмінням надавати нашим клієнтам повноцінне рішення. Сьогодні наша мета - продовжувати вдосконалення наших позицій на українському ринку. Наша стратегія фокусується на інноваціях, які надають GEFCO конкурентні переваги та будуть корисними для українських споживачів, зокрема через нові ІТ - рішення для ланцюга постачання на автомобільному та інших ринках».

 

Стійке зростання на українському ринку

 

Компанія GEFCO розпочала свою діяльність на українському ринку в 2008 році із привабливої пропозиції, яка створила конкурентні переваги та дала імпульс для подальшого розвитку. До 2017 року GEFCO Україна збільшила свій обіг на 30%, завдяки укладанню знаковим контрактам з такими брендами, як PCU, Winner Imports, Unilever, British American Tobacco, Mondelez, Bosch, Konica Minolta, Corum Group та інші.

 

Відкриття представництва GEFCO в Україні у 2008 році стало одним із етапів міжнародної експансії Групи. На початковому етапі компанія спеціалізувалася на поставках готових автомобілів і змогла зайняти лідируючі позиції в цьому сегменті на деякий час

 

За 10 років компанія GEFCO Україна стала одним з провідних постачальників 3 PLлогістичних послуг на ринку автомобільної логістики, та змогла збільшити портфель своїх клієнтів та постійно розширювати свої послуги та рішення, починаючи від транспортування готових автомобілів та запчастин до організації інтегрованих рішень для ланцюгів постачання провідних міжнародних та українських клієнтів. GEFCO надає послуги в Україні та в усьому світі, пропонуючи комплексні рішення за допомогою усіх  видів транспорту: повітряних, автомобільних, водних, залізничних та мультимодальних.

 

Сьогодні серед наших клієнтів є провідні світові автомобільні виробники, вагомі українські імпортери та виробничі компанії з різних секторів, таких як промисловість, фармацевтика, енергетика, FMCG та агробізнес.

 

Незважаючи на декілька кризових хвиль на українському ринку, GEFCOзмогларозвивати та диверсифікувати свою бізнес-модель в Україні. Наша головна мета залишається незмінною, і наше прагнення - продовжувати розвиток на українському ринку з основними пріоритетами: забезпечення високого рівня якості обслуговування, гнучкого підходу до вимог замовників та інвестицій в інновації, а також кваліфікованих, творчих людей, які приносять нові ідеї.

 

"Ми високо цінуємо довіру наших клієнтів і пишаємося нашими досягненнями та результатами. На протязі 10 років ми перевезли більше ніж 300 000 автомобілів, доставили понад 100 тис. тонн вантажів, здолали мільярди кілометрів доріг, показники сотні наших клієнтів та партнерів зростають. Ці цифри дійсно вражають, але ми рухаємось вперед і ставимо перед собою ще більше складних завдань на майбутні роки", - підкреслила Оксана Яковлєва, генеральний директор GEFCO Україна.

 

ГРУПА GEFCO

Експерти GEFCO впевнені, що довготривала співпраця з партнерами є ключовою у спільному зростанні. Завдяки 69-річному досвіду із багатою автопромисловою спадщиною, ми розробляємо розумні, гнучкі рішення для складних ланцюжків поставок. Сьогодні Група GEFCO є європейським лідером у галузі автомобільної логістики та одним із ТОП-10 глобальних партнерів у сфері надання мультимодальних рішень для ланцюжків постачань. Група обслуговую більше ніж 300 напрямків по всьому світові, 8 надзвичайно великих географічних регіонів та є присутньою у 47 країнах. Штат нараховує 13 тисяч співробітників. В 2017 році Група GEFCO відзвітувала про обіг в  4,4 мільярда євро

 

Подпись: ПРЕС-РЕЛІЗ

 

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені