Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області логістики для виробників та європейським лідером в області автомобільної логістики, оголосила про запуск своєї Фабрики Інновацій. Ця ініціатива є важливим етапом в інноваційній стратегії Групи та спрямована на просування нових ідей та творчості у команді GEFCO по всьому світу.

 

Підвищення внутрішнього духу інновацій

 

Фабрика Інновацій GEFCO спрямована на розвиток культури інновацій, надаючи можливості кожному співробітнику винаходити та досліджувати інноваційні ідеї, з потенціалом їх розвитку в рішення, які підтримують  зростання бізнесу. Мета Групи - підвищити творчий дух своїх співробітників шляхом надання внутрішнього інкубатора задля їх найперспективніших концепцій.

 

Фабрика Інновацій буде відкрита цілий рік, що дозволить кандидатам, працюючи в командах, представити свої проекти та просувати свої інноваційні ідеї в будь-який час. Вони можуть бути застосованими у будь-якій сфері бізнесу GEFCO, але повинні бути узгоджені з інноваційними рівнями GEFCO, задовольняти потреби клієнта та бути масштабованими для всій Групи. Інноваційний комітет внутрішніх експертів оцінить кращі концепції на основі цих критеріїв. Потім обрані команди будуть запрошені на Фабрику Інновацій, де вони отримають внутрішній досвід, а також ресурси для успішного розвитку свого проекту. Після захисту своїх концепції, учасникам буде запропонована оплачувана відпустка від їхньої постійної роботи, щоб повністю зосередити увагу на розробці своїх ідей.

 

"Ми дуже раді оголосити про відкриття Фабрики Інновацій GEFCO, яка покликана  просувати дух творчості та інновацій серед наших співробітників", - сказав Люк Надаль, Голова правління GEFCO. "Метою GEFCO є надання клієнтам розумних та гнучких рішень для ланцюга постачань, і я впевнений, що наша Фабрика Інновацій допоможе нам відсунути кордони та прискорити зростання".

 

Спільні інновації

 

Компанія GEFCO вже культивує свою внутрішню інноваційну екосистему, з такими досягненнями, як "Мій автомобіль тут"- персоналізована транспортна послуга, яка супроводжує автомобіль до кінцевого споживача за допомогою мобільного додатку на телефоні. 12 червня 2018 року Група GEFCO отримала нагороду Лідер Інновацій за розробку «Мій автомобіль тут» на виставці Automotive Logistics Europe у Бонні, Німеччина.

 

Крім того, Група активно відстежує інноваційні розробки та застосовує підхід «тестуй та навчайся» до нових технологій, використовуючи, наприклад, роботів для управління складом у Франції або дрони для складських запасів в Іспанії. Паралельно, GEFCO співпрацює з новими стартапами для прискорення інновації. Фабрика Інновацій GEFCO узгоджена із політикою інновацій Групи, розпочатою декілька років тому і підтвердженої останніми партнерствами.

 

У березні 2018 року Група оголосила про своє партнерство з Techstars, глобальним акселератором, який підтримав розвиток понад 1000 міжнародних стартапів. Завдяки цій співпраці GEFCO також співпрацює з Partech Shaker, міжнародним стартап кампусом, в якому технологічні компанії з усього світу можуть розвиватися в найкращих умовах.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені