Партнерство з Actility та Wakeo дозволяє GEFCO впроваджувати інноваційне та індивідуальне рішення для оптимізації процесів керування платформами для транспортування мотоциклів в Європі, посилюючи лідируючі позиції в автомобільній логістиці.

Цей останній розвиток також демонструє унікальну додану вартість, надану клієнтам інноваційною стратегією GEFCO, яка в минулому році призвела до початку ще одного ключового партнерства з акселератором Techstars.

 

Інноваційне, індивідуальне рішення приносить додану вартість клієнтам

 

Як тільки мотоцикли виходять з заводу, вони зберігаються та транспортуються до приміщень дилерів на платформах. Нестача платформ створює додаткові витрати та проблеми з управлінням виробництва. Платформи нелегко відслідковувати, а іноді вони губляться або крадуться, що зменшує виробничий парк тай призводить до затримок доставки. GEFCO розробила унікальну індивідуальну пропозицію для вирішення операційних проблем та спрощення процесів керування платформами в Європі шляхом партнерства з Actility, провідним постачальником LoRaWAN рішень (Long Range wide-area networks -технологія модуляції дальнього зв’язку), та Wakeo, постачальником платформи відслідковування в реальному часі.

 

Actility - глобальний лідер з LoRaWAN рішень.LoRaWAN - бездротовий протокол низької потужності для широких мереж, який дозволяє пристроям бути в комунікації з програмами на базі Інтернету речей на дальніх бездротових радіусах дії зв’язку (до 15 кілометрів) з тривалим терміном служби батареї (до 10 років). Actility налічує більше ніж 50 громадських  LoRaWAN постачальників послуг у більш ніж 30 країнах, а також керованих виробничих мереж для виділених вертикальних рішень Інтернету рчечй. Actility також надає рішення геолокації для багатьох країн через свій роумінговий хаб LoRaWAN та його дочірню компанію Abeeway, яка виробляє низьку потужність, довговічні прилади відслідковування (трекери).

 

Wakeo надає платформу SaaS задля забезпечення видимості на В2В мультимодальних транспортних потоках в режимі реального часу.

Програмне забезпечення збирає дані постачальників транспортних засобів та гарантує якість даних, наповнюючи його незалежною інформацією (IoT дані від партнерів з приладів, AIS та супутникові дані). Використовуючи внутрішні алгоритми, Wakeo прогнозує час прибуття та надсилає попереджувальні сповіщення, які дозволяють оперативним командам передбачати затримки.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені