Транспорт та Логістика

Brussels Airlines реагує на постійно зростаючий попит на перельоти між Києвом та Брюсселем. Протягом останніх двох років ринковий попит на ці перельоти зріс на 68%. Починаючи від сьогодні авіакомпанія Brussels Airlines здійснює перельоти, з’єднуючи Міжнародний аеропорт «Бориспіль» із європейською столицею чотири рази на тиждень, забезпечуючи таким чином повітряне сполучення Києва з рештою Європи. Сьогодні о 13.25 Посол Бельгії в Україні Алекс Ленартс, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян та 30 дітей із SOS Children’s Villages Ukraine вітали літак Brussels Airlines  - Trident з особливим  дизайном із зображенням Belgian Red Devils –  національна футбольна команда Бельгії.  
 
Завдяки візовій лібералізації для українських громадян, які подорожують до країн Шенгенської зони, а також через те, що Україна рухається в напрямку до ЄС, за останні два роки попит на перельоти між Києвом та Брюсселем виріс на 68%. Щоб відповідати зростаючому попиту, Brussels Airlines розпочинає пряме сполучення між Києвом та Брюсселем 4 рази на тиждень. Київ є важливим промисловим, науковим, освітнім і культурним центром Східної Європи, він є осередком бізнесу, а також популярним напрямком для відпочинку, даючи бельгійській авіакомпанії можливість перевозити велику кількість представників бізнес індустрії та туристів у столицю України. Що стосується пасажирів, що подорожують з України до Бельгії, розклад польотів до Брюсселя дозволяє з'єднати країну з іншими основними напрямками Brussels Airlines у Європі, зокрема у Франції, Португалії, країнах Скандинавії, Іспанії та Великобританії.
 
«Авіакомпанія Brussels Airlines зробила правильний вибір, коли розпочала здійснювати свої рейси до Києва, оскільки Україна стає важливим партнером для Бельгії та країн ЄС. Потенціал України у торгівлі та науковій співпраці, культурному та академічному обміні та міжособових відносинах є величезним. Зв'язок між Брюсселем та Києвом через авіалінії Brussels Airlines буде дуже успішним».
Алекс Ленартс, Посол Бельгії в Україні
 
«Ми дуже раді можливості об'єднати географічний центр Європи (Україну) з політичною столицею Європи, Брюсселем. Україна є важливою для нас в авіакомпанії Brussels Airlines і в Lufthansa Group, до якої входить Brussels Airlines. Lufthansa Group.

За версією авторитетного авіаційного ресурсу «Flightstats» аеропорт «Бориспіль» увійшов у 20-ку рейтингу пунктуальності аеропортів Європи. У вересні головний аеропорт України отримав високу відзнаку разом з аеропортами Мілан Лінате, Ліверпуль імені Джона Леннона, Гельсінкі-Вантаа, Осло Гардермуен та іспанським Лансароте.

Усього експертний рейтинг проаналізував своєчасніcть відправлень рейсів 97 європейських аеропортів. Пунктуальність безпосередньо аеропорту «Бориспіль» склала 82,6% - гідний показник відносно лідерів рейтингу Flightstats – аеропортів Тенеріфе Лос-Родеос та Стокгольм-Бромма (92,4% та 94,3% відповідно). «Входження до рейтингу «Flightstats» свідчить - «Бориспіль» вкотре продемонстрував якісну роботу на результат і отримав стимул для подальшого покращення показника пунктуальності», - зазначив Максим Волошин, директор з розвитку авіаційної діяльності ДП МА «Бориспіль».

Flightstats – потужна платформа, яка акумулює інформацію щодо авіасполучень та діяльності аеропортів по всьому світу. Ознайомитися з аналітикою даного авіаційного ресурсу та, відповідно, з рейтингом пунктуальності за участі аеропорту «Бориспіль» можна за посиланням https://www.flightstats.com/company/monthly-performance-reports/airports/ (Airports by Size and Region – Europe - All Airports).

Нагадаємо у 2018 році аеропорт «Бориспіль» також закріпив позицію серед лідерів авторитетного рейтингу «Міжнародної ради аеропортів» (ACI Europe) за динамікою зростання у групі великих аеропортів, які обслуговують від 10 до 25 млн грн.

З вересня 2018 року Lufthansa Group співпрацює із сервісами Tickets Travel Network (Tickets.UA), Agentskiy® та Tickets Consolidator, які почали використовувати NDC API – прямий інтерфейс системи бронювання Lufthansa Group.  
 
Технологія NDC API дозволить партнерам отримувати доступ до тарифів і вигідних пропозицій Lufthansa Group, які можна забронювати виключно за допомогою NDC Smart Offer.  
 
"Ми отримали перших трьох важливих партнерів в Україні для програми NDC API Lufthansa Group - Tickets.UA, Agentskiy® та Tickets Consolidator. Ми хочемо, щоб українські клієнти та партнери мали змогу використовувати найкращі пропозиції наших авіаліній.  Вже сьогодні у нас є багато партнерів, які використовують NDC Smart Offer та отримуючи переваги від інтерфейсу SPRK. І зараз за допомогою зв’язку NDC API наші партнери зможуть надавати послуги своїм клієнтам ще більш індивідуально та персоніфіковано", - говорить Рене Койнзак, генеральний директор з продажів Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані.   
 
Три нових партнери мають різні підходи до ринку. В той час як Tickets.UA в основному працює з прямими продажами та корпоративним сегментом, Agentskiy® та Tickets Consolidator виступають консолідаторами на ринку туристичних агентств.
 
Комерційний директор Tickets Travel Network  (Tickets.UA) Віктор Войцеховський зазначає: "Ми б хотіли висловити подяку за довіру та лояльність в рамках інтеграційного проекту Lufthansa Group NDC. Метою даного співробітництва є надання пасажирам та корпоративним клієнтам сервісу високої якості та найвигідніших пропозицій Lufthansa Group. Крім того, туристична індустрія проходить через значні технологічні зміни у всьому світі і компанія Lufthansa Group, як провідна компанія, задає тренд  технологічними агенціям, такими як TTN, у напрямку розвитку бізнесу та високих стандартів".
Tickets. UA отримали доступ до NDC API з вересня 2018 року.
 
Agentskiy®, як швидко зростаючий консолідатор, працює з NDC API від технологічного провайдера. Костянтин Сєров, власник бренду Agentskiy® зазначив: «Agentskiy® приділяє увагу інноваціям та активно розвивається і, звісно, намагається надати доступ до широкого переліку сервісів нашим клієнтам. Ось лише декілька з багатьох причин, чому ми віддали перевагу NDC API  від Lufthansa Group. Наші агенти отримати унікальну можливість бронювати квитки та додаткові послуги напряму через Lufthansa Group . NDC - це простий та зручний інтерфейс, який допомагає нашим партнерам працювати більш продуктивно. Ми прагнемо збільшити обсяг продажів за допомогою NDC API від Lufthansa Group, що надасть нові можливості для наших партнерів та їх пасажирів».

19 вересня 2018 року відбулась офіційна прес-конференція компанії Lufthansa Group у м. Києві. На заході топ-менеджери компанії розповіли про вражаючі результати року та про свої найближчі плани на українському ринку.

Серед досягнень компанії були відмічені такі:

·         Lufthansa Group продемонструвала зростання пасажиромісткості на 13,8%, збільшення пасажиропотоку на 14,0% і перевезла понад 551 000 пасажирів в період з січня по серпень 2018 року.

·         Зростання пасажиропотоку: порівняно з попереднім роком, трафік пасажирів з України збільшився на 19,0% і на 9,2% збільшилась кількість пасажирів, які літали в Україну на рейсах Lufthansa Group.

·         Brussels Airlines стане четвертою компанією Lufthansa Group, яка оперує в Україні і почне здійснювати нові рейси із Києва, збільшивши кількість щотижневих рейсів Lufthansa Group до 91.

·         Кількість українських співробітників компанії буде збільшено до більш ніж 200, внаслідок розширення локального call-центру.

 

У 2018 році Lufthansa Group продемонструвала значний ріст на українському ринку авіаперевезень - послугами компаній скористалось більше 551 000 пасажирів, які літали в Україну та з України. У порівнянні з тим же періодом минулого року компанії вдалося збільшити пасажиромісткість на 13,8%, що повністю задовольнило запит ринку та збільшений на 14,0% пасажиропотік.

Розширення Lufthansa Group в Україні буде продовжуватися - з 17 жовтня цього року Brussels Airlines запускає нове щотижневе сполучення з Києва в столицю Бельгії - Брюссель. Brussels Airlines стане другою компанією Lufthansa Group, яка виходить на український ринок цього року. Нагадаємо, що раніше в березні 2018 року авіакомпанія SWISS запустила нові рейси між Києвом та Цюріхом, запропонувавши 4 щотижневих рейси, що також стало свідченням успіху Lufthansa Group в Україні. Разом з новими пропозиціями компанії, Lufthansa Group забезпечить91 щотижневий рейс з України в авіа хаби Європи: Мюнхен, Франкфурт, Цюріх, Відень і, найближчим часом, в Брюссель. Сьогодні Lufthansa Group представлена ​​в Україні такими компаніями: Austrian Airlines, Lufthansa та SWISS.

У Lufthansa Group розуміють вагомість та потенціал українського ринку, який виявився у значному рості авіакомпанії Lufthansa в Україні.

"2018 рік вже став одним з найбільш успішних для нашої компанії в Україні, ми із задоволенням продовжимо розширювати наші пропозиції для українського ринку. Нещодавно ми збільшили кількість щотижневих рейсів Київ-Франкфурт до двадцяти. З запуском рейсів SWISS Київ-Цюріх і запланованого старту рейсів Brussels Airlines, які забезпечать авіасполучення столиць України та Бельгії, наші клієнти отримають ще простіший доступ до нашої масштабної світової мережі», - відзначає Штефан Кройцпайнтнер, віце-президент з продажів LufthansaGroupу Європі, на Близькому Сході та в Африці.

Вихідний трафік Lufthansa Group з України збільшився більш ніж на 19,0%. Зростання трафіку обумовлено збільшенням попиту на польоти до Європи на 26.0% і Азіатсько-Тихоокеанський регіон на 31,3% в порівнянні з попереднім роком. Найпопулярніші серед пасажирів міста - Барселона, Ніцца, Нью-Йорк і Шанхай. Найпопулярнішими країнами для подорожей з України є Сполучені Штати, Іспанія і Франція. Вхідний пасажиропотік в Україну також продемонстрував зростання на 9,2% в 2018 році, в основному завдяки мандрівникам з Європи і Північної Америки.

Ще однією історією успіху компанії є Австрійський сервісний центр у Львові, який пропонує послуги Lufthansa Group для B2B і B2C сегментів 45-ти країн на 17 мовах. Вже цієї осені площа офісного приміщення збільшиться від 900 до 1400 квадратних метрів, що створить 60 додаткових робочих місць. Інший напрямок діяльності Lufthansa Group в Україні включає авіалінії Lufthansa (Продажі і фінанси), Lufthansa Карго і Сервісний центр.

Lufthansa Group вже більше 27 років оперує на українському ринку. У компанії працюють понад 200 українських фахівців. Понад 155 співробітників зайняті в Сервісному центрі компанії у Львові, який незабаром буде розширено.

Nokian Tyres і Valtra встановили світовий рекорд з прибирання снігу на тракторі з автономним управлінням. Швидкісний рекорд був встановлений в березні 2018 року за використання безпілотного трактора Valtra T254 Versu, оснащеного шинами Nokian Hakkapeliitta TRI. Трактор без водія очистив від снігу закриту ділянку дороги на півдні Фінляндії, рухаючись зі швидкістю 73,171 км/год (45,466 миль/год).

 

Трактор Valtra T254 Versu отримав титул «Трактор 2018 року». Він високо цінується підрядниками і фермерами завдяки своїй універсальності при виконанні робіт у багатьох галузях, включаючи сільське господарство, лісове господарство та житлово-комунальну сферу. Стандартна модель T254 Versu оснащується інноваційним інтерфейсом користувача - SmartTouch. Він ніяк не пов'язаний із досягненням рекордної швидкості, але високо цінується трактористами за свою інтуїтивну роботу.

 

«Простота використання системи SmartTouch дозволила багатьом нашим клієнтам знизити обсяг інвестицій у технології, які раніше вважалися надмірно складними. Наприклад, автоматичне прокладання маршруту, управління завданнями і телеметрія. При цьому ми спостерігаємо зростаючий попит на нові технології, які допомагають збільшити ефективність і можуть використовуватися в існуючих бізнес-системах. Ми намагаємося залишатися на передовій прогресу і бути однією з провідних компаній по впровадженню інноваційних технологій на прикладі тракторів з системою SmartTouch», – коментує директор з маркетингу компанії Valtra EME Мікко Лехікойнен.

 

Рекорд швидкості був встановлений у безпечних умовах за участі команд фахівців компаній Nokian Tyres і Valtra. Технологія автономного управління викликає зростаючий інтерес у багатьох галузях, включаючи логістику, дорожню техніку і сільське господарство. Компанія Valtra є провідним виробником тракторів у країнах Північної Європи та має великий досвід у сфері виробництва машин для обслуговування доріг в умовах холодного клімату. Дані, отримані в процесі встановлення рекорду швидкості, стануть дуже цінними для майбутніх досліджень в області автономних технологій.

 

Перевищення звичайної швидкості трактора при наявності переднього навісного обладнання і пересуванні по слизькій поверхні призводить до високого навантаження на трактор і шини. Блоковий малюнок протектора шин Nokian Hakkapeliitta TRI був спеціально розроблений для забезпечення стабільності при пересуванні по зледенілих і засніжених поверхнях.

 

«Продемонстровані шинами Nokian Hakkapeliitta TRI передбачуваність і легкість керування подібні до управління звичайним авто, а в поєднанні з чудовим зчепленням забезпечили популярність даної моделі серед компаній, які виконують роботи взимку», – коментує Тоні Сілфверберг, керівник відділу продажів і маркетингу компанії Nokian Heavy Tyres. – «Дані характеристики також ідеально підходять для роботи на рекордних швидкостях».

 

Це другий світовий рекорд в умовах мінусових температур, встановлений спільно компаніями Nokian Tyres і Valtra. У 2015 році два фінських виробника об'єдналися з легендою авторалі Юхою Канккуненом, щоб встановити діючий рекорд швидкості для трактора на льоду – 130,165 км/год. Для цього використовувався трактор Valtra T234 Versu і шини Nokian Hakkapeliitta TRI.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені