Транспорт та Логістика

Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області логістики для виробників та європейським лідером в області автомобільної логістики, оголосила про запуск своєї Фабрики Інновацій. Ця ініціатива є важливим етапом в інноваційній стратегії Групи та спрямована на просування нових ідей та творчості у команді GEFCO по всьому світу.

 

Підвищення внутрішнього духу інновацій

 

Фабрика Інновацій GEFCO спрямована на розвиток культури інновацій, надаючи можливості кожному співробітнику винаходити та досліджувати інноваційні ідеї, з потенціалом їх розвитку в рішення, які підтримують  зростання бізнесу. Мета Групи - підвищити творчий дух своїх співробітників шляхом надання внутрішнього інкубатора задля їх найперспективніших концепцій.

 

Фабрика Інновацій буде відкрита цілий рік, що дозволить кандидатам, працюючи в командах, представити свої проекти та просувати свої інноваційні ідеї в будь-який час. Вони можуть бути застосованими у будь-якій сфері бізнесу GEFCO, але повинні бути узгоджені з інноваційними рівнями GEFCO, задовольняти потреби клієнта та бути масштабованими для всій Групи. Інноваційний комітет внутрішніх експертів оцінить кращі концепції на основі цих критеріїв. Потім обрані команди будуть запрошені на Фабрику Інновацій, де вони отримають внутрішній досвід, а також ресурси для успішного розвитку свого проекту. Після захисту своїх концепції, учасникам буде запропонована оплачувана відпустка від їхньої постійної роботи, щоб повністю зосередити увагу на розробці своїх ідей.

 

"Ми дуже раді оголосити про відкриття Фабрики Інновацій GEFCO, яка покликана  просувати дух творчості та інновацій серед наших співробітників", - сказав Люк Надаль, Голова правління GEFCO. "Метою GEFCO є надання клієнтам розумних та гнучких рішень для ланцюга постачань, і я впевнений, що наша Фабрика Інновацій допоможе нам відсунути кордони та прискорити зростання".

 

Спільні інновації

 

Компанія GEFCO вже культивує свою внутрішню інноваційну екосистему, з такими досягненнями, як "Мій автомобіль тут"- персоналізована транспортна послуга, яка супроводжує автомобіль до кінцевого споживача за допомогою мобільного додатку на телефоні. 12 червня 2018 року Група GEFCO отримала нагороду Лідер Інновацій за розробку «Мій автомобіль тут» на виставці Automotive Logistics Europe у Бонні, Німеччина.

 

Крім того, Група активно відстежує інноваційні розробки та застосовує підхід «тестуй та навчайся» до нових технологій, використовуючи, наприклад, роботів для управління складом у Франції або дрони для складських запасів в Іспанії. Паралельно, GEFCO співпрацює з новими стартапами для прискорення інновації. Фабрика Інновацій GEFCO узгоджена із політикою інновацій Групи, розпочатою декілька років тому і підтвердженої останніми партнерствами.

 

У березні 2018 року Група оголосила про своє партнерство з Techstars, глобальним акселератором, який підтримав розвиток понад 1000 міжнародних стартапів. Завдяки цій співпраці GEFCO також співпрацює з Partech Shaker, міжнародним стартап кампусом, в якому технологічні компанії з усього світу можуть розвиватися в найкращих умовах.


Warning: getimagesize(file:///C:\Users\Dell\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/bizreliz/bizreliz.com/www/plugins/content/smartresizer.php on line 187

12 червня 2018 року під час конференції «Автомобільна логістика», яка проходила в м. Бонн, Німеччина, Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області логістики для виробників та європейським лідером в області автомобільної логістики, отримала премію «Лідер інновацій» за розробку мобільного додатку «My car is there» («Моя машина тут»).

Під час конференції «Автомобільна логістика в Європі»,Група GEFCO презентувала особисте інноваційне рішення – програмний додаток  для перевезення автомобілів My Car Is There(«Моя машина тут»), який отримав премію «Лідер інновацій». Всього було зареєстровано вісім учасників конкурсу, до складу журі якого увійшли 23 топ-менеджера автомобільної промисловості, експерти-консультанти, викладачі вузів та представники міжнародних організацій.

My Car Is There («Моя машина тут») надає можливість клієнту організувати «під ключ» перевезення одного автомобіля «від дверей до дверей».  Рішення на цифровій платформі призначене для надання послуг з перевезення окремих автомобілів та орієнтоване на ринки B2B та B2C. Зробивши лише декілька кліків, власник може організувати вивезення та доставку свого автомобіля в будь-яку точку, відстежуючи його пересування в режимі реального часу.

За думкою журі, додаток My Car Is There («Моя машина здесь») – це «справжній прорив у транспортному бізнесі», чудова комбінація бізнес-моделі, інноваційного рішення, який відповідає новим вимогам ринку, та нова технологія. «Ми пишаємося отриманням премії «Лідер інновацій» за додаток My Car Is There («Моя машина тут»), відзначив Еммануель Арно, Виконавчий Віце-Президент з маркетингу та продажам Групи GEFCO,- В нашій компанії заохочується і підтримується культура інновацій серед співробітників, а розроблений додаток - чудовий приклад того, чого можна домогтися, працюючи спільно».

Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області промислової логістики та європейським лідером в області автомобільної логістики, відзначає свою 10-річну діяльність на українському ринку із потужним позиціонуванням та стабільним зростанням.

 

КЛЮЧОВІ ПОКАЗНИКИ

·         Входить до ТОП-5 Україні з надання послуг 3 PL (згідно з обігом) в 2017 році;

·         Щорічне зростання обігу на 30%;

·         Щорічно перевезення 15 000 автомобілів;

·         Щорічно експлуатується в середньому 10 000 вантажівок;

·         Повний спектр послуг всіма видами транспорту (автомобільний, залізничний, морський, повітряний, мультимодальний);

·         Зростання загальної кількості клієнтів + 15% у 2017 році;

·         55 співробітників

 

Ключовим фактором стабільного та успішного зростання є те, що основна увага приділяється розвитку бізнес-стратегії компанії GEFCO, що базується не лише на збереженні та розширенні лідерських позицій в автомобільній промисловості, а й на швидкому зростанні на інших ринках, зосереджуючись на бізнес сферах, де історичний досвід є найбільш придатними. Головний пріоритет - надання інтегрованих логістичних рішень для будь-якої задачі або ланцюга постачань.

 

Люк Надаль, Голова Правління Групи GEFCO, наголосив: "На протязі цих 10 років нас визнали на українському ринку завдяки нашим навичкам та вмінням надавати нашим клієнтам повноцінне рішення. Сьогодні наша мета - продовжувати вдосконалення наших позицій на українському ринку. Наша стратегія фокусується на інноваціях, які надають GEFCO конкурентні переваги та будуть корисними для українських споживачів, зокрема через нові ІТ - рішення для ланцюга постачання на автомобільному та інших ринках».

 

Стійке зростання на українському ринку

 

Компанія GEFCO розпочала свою діяльність на українському ринку в 2008 році із привабливої пропозиції, яка створила конкурентні переваги та дала імпульс для подальшого розвитку. До 2017 року GEFCO Україна збільшила свій обіг на 30%, завдяки укладанню знаковим контрактам з такими брендами, як PCU, Winner Imports, Unilever, British American Tobacco, Mondelez, Bosch, Konica Minolta, Corum Group та інші.

 

Відкриття представництва GEFCO в Україні у 2008 році стало одним із етапів міжнародної експансії Групи. На початковому етапі компанія спеціалізувалася на поставках готових автомобілів і змогла зайняти лідируючі позиції в цьому сегменті на деякий час

 

За 10 років компанія GEFCO Україна стала одним з провідних постачальників 3 PLлогістичних послуг на ринку автомобільної логістики, та змогла збільшити портфель своїх клієнтів та постійно розширювати свої послуги та рішення, починаючи від транспортування готових автомобілів та запчастин до організації інтегрованих рішень для ланцюгів постачання провідних міжнародних та українських клієнтів. GEFCO надає послуги в Україні та в усьому світі, пропонуючи комплексні рішення за допомогою усіх  видів транспорту: повітряних, автомобільних, водних, залізничних та мультимодальних.

 

Сьогодні серед наших клієнтів є провідні світові автомобільні виробники, вагомі українські імпортери та виробничі компанії з різних секторів, таких як промисловість, фармацевтика, енергетика, FMCG та агробізнес.

 

Незважаючи на декілька кризових хвиль на українському ринку, GEFCOзмогларозвивати та диверсифікувати свою бізнес-модель в Україні. Наша головна мета залишається незмінною, і наше прагнення - продовжувати розвиток на українському ринку з основними пріоритетами: забезпечення високого рівня якості обслуговування, гнучкого підходу до вимог замовників та інвестицій в інновації, а також кваліфікованих, творчих людей, які приносять нові ідеї.

 

"Ми високо цінуємо довіру наших клієнтів і пишаємося нашими досягненнями та результатами. На протязі 10 років ми перевезли більше ніж 300 000 автомобілів, доставили понад 100 тис. тонн вантажів, здолали мільярди кілометрів доріг, показники сотні наших клієнтів та партнерів зростають. Ці цифри дійсно вражають, але ми рухаємось вперед і ставимо перед собою ще більше складних завдань на майбутні роки", - підкреслила Оксана Яковлєва, генеральний директор GEFCO Україна.

 

ГРУПА GEFCO

Експерти GEFCO впевнені, що довготривала співпраця з партнерами є ключовою у спільному зростанні. Завдяки 69-річному досвіду із багатою автопромисловою спадщиною, ми розробляємо розумні, гнучкі рішення для складних ланцюжків поставок. Сьогодні Група GEFCO є європейським лідером у галузі автомобільної логістики та одним із ТОП-10 глобальних партнерів у сфері надання мультимодальних рішень для ланцюжків постачань. Група обслуговую більше ніж 300 напрямків по всьому світові, 8 надзвичайно великих географічних регіонів та є присутньою у 47 країнах. Штат нараховує 13 тисяч співробітників. В 2017 році Група GEFCO відзвітувала про обіг в  4,4 мільярда євро

 

Подпись: ПРЕС-РЕЛІЗ

 

За оцінкою Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe) у 1-му кварталі 2018 року ДП МА «Бориспіль» продовжило динамічне нарощення пасажиропотоку. Аеропорт увійшов у п’ятірку лідерів рейтингу ACI в групі аеропортів, які обслуговують від 10 до 25 мільйонів пасажирів, забезпечивши зростання пасажиропотоку на 15,3%. Високу динаміку розвитку в групі продемонстрували аеропорти Анкари (+41,3%), Тель-Авіву (+19,5%), Будапешту (+16,9%) та Ізміру (+15,1%).

Також, за підсумками березня місяця «Бориспіль» посів 3 місце в рейтингу великих аеропортів ACI Europe, розділивши першість з аеропортом Анкари (+37,5%) й Тель-Авіву (+23,7%). Головний аеропорт України забезпечив динаміку зростання пасажиропотоку на рівні 21,1%. У своєму звіті ACI Europe визнала високу динаміку показників цих аеропортів, та відзначила, що в 1-му кварталі 2018 року «Бориспіль» був одним з європейських аеропортів з найшвидшим зростанням пасажиропотоку.

Усього за 1-й квартал 2018 року мережа європейських аеропортів продемонструвала зростання пасажиропотоку на 7,6%. Аеропорти Єврозони збільшили динаміку залучення пасажирів на рівні +6,2%, а країни, які не входять до ЄС (Non-EU), покращили результат на 12,9%.

2 лютого 2018 року, Міжнародний аеропорт "Одеса" спільно із авіакомпанією Bulgaria Air презентували пряме авіасполучення Софія-Одеса-Софія, перший регулярний рейс якого відбувся в той самий день.

 

Захід пройшов за участі Генерального консула Республіки Болгарія Дімітара Тучкова, керівництва Міжнарондого аеропорту “Одеса”, Президента асоціації болгар України, Народного депутата України Антона Кіссе, представників авіакомпанії Bulgaria air, директора департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяни Маркової, а також Президента Національної туристичної організації України Івана Ліптуги. Також на презентації були присутні представники ЗМІ та місцевих туристичних агентств.

 

В рамках заходу гості поділилися своїми очікуваннями та враженнями стосовно відкриття авіанапрямку, а також відповіли на питання присутніх.

 

“Говорячи ж про напрям Одеса-Софія, зважаючи на обширні ділові та культурні зв'язки, величезні діаспори у наших країнах, туризм - як літній, так і зимовий, ми віримо, що цей рейс буде успішним. Більше того, він має необхідний потенціал для подальшого збільшення частот польотів”, - поділився директор ТОВ “Міжнародний аеропорт “Одеса” Павло Прусак.

 

Нагадаємо, авіасполучення з Одеси до Софії буде здійснюватися двічі на тиждень - щоп’ятниці та щонеділі. Вильоти з Софії будуть здійснюватися о 19:05 із прибуттям до Одеси о 20:30 (за місцевим часом). З Одеси до Болгарії літаки вилітатимуть о 21:20, і прибуватимуть о 22:40 (за місцевим часом).

 

 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені