Транспорт та Логістика

ХХ Ювілейний Всеукраїнський День Логіста: роботи, автоматизація і майбутнє рітейлу, яке вже настало.

Кінець осені-2018 ознаменувався проведенням ХХ Всеукраїнського Дня Логіста.

Учасниками заходу стали понад 150 топ-менеджерів логістики компаній виробників, рітейлерів, дистриб'юторів, а також представників суміжних галузей українського бізнесу.

Засновник конференції В2В медіа-група TradeMasterGroup дякує спікерам і партнерам за співпрацю і підтримку:

Логістичного партнера - Neolit Logistics

Партнера ІнтерКаргоТракІнтерКаргоТрак- виробника фургонів

Надійного постачальника акумуляторів батарей - ACCUM group of companies

Трансформаційного партнера - YouCoach

Постачальника СУЧАСНИХ вантажівок - АВТЕК

Партнера кава-брейків - TREVI

 

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ:

Журнали: «Упаковка», «Food.ua», «Маркетинг і реклама», «Логістика: проблеми та рішення», «Промисловість у фокусі», «Судноплавство», «Напої. Технології та інновації », «Транспорт», «М'ясний бізнес », « Хлібний і кондитерський бізнес »,« Будівельний журнал ».

Газета: «Аграрник», «Агробізнес сьогодні».

Бюлетень «Перевізник».

Інформаційні Портали «NEWS.KOMPASS.UA», «Бізреліз», «Клуб Експортерів України», «Logistics-GR», «Харчовик», «Простобіз», «Worldexpo», «Інформаційні технології для менеджменту», «Hubs». Агропромисловий портал «Украпк».

8 Телеканал.

 

Як скоро українських робітників замінять роботи? Про майбутнє, яке вже настало, в своїй доповіді "Lean 4.0: Чому без принципів Lean ми не зможемо увійти в еру Industry 4.0 і штучного інтелекту" розповів Максим Жадан, lean експерт-практик.

Ми живемо в еру Індустрії 4.0, тобто Четвертої промислової революції (після парової машини, електрики і комп'ютерів). Індустрія 4.0 - це кіберфізичні системи, тобто виробництво без людей. Втім, додає Максим Жадан, "без людей" не означає, що незабаром мільйони втратять роботу. Навпаки: щоб контролювати машини, знадобиться багато кваліфікованих кадрів. Окреме питання - де їх взяти в Україні.

Скільки років потрібно тим або іншим технологіям для 100 мільйонів клієнтів? Телефону - 75 років. Інтернету - 7 років. Фейсбук - 4 роки. Інстаграму - 2 роки. І тільки 1 місяць - з додатком Покемон-Гоу. Індустрія 4.0 прискорила виробничі темпи, скоротивши при цьому людський персонал. Скільки потрібно було людей, щоб всі ми користувалися телефонами? А для додатка "Покемон-Гоу" досить 10 програмістів, 2 дизайнерів і директора. Програмісти, які написали "Покемон-Гоу", цілком могли бути українськими розробниками.

Історія з попереднього абзацу - відповідь на питання "кому робити Четверту промислову революцію". Програмістам. У прогресивних компаніях, айтішники - вже давно не ті, кому доручають перевстановити Windows, або замінити картридж в принтері. Бізнес, який йде в ногу з часом, переводить програмістів в команди по автоматизації, де саме вони прописують алгоритми для машин нового покоління.

 

Про тотальну роботизації, яка чекає нас уже через кілька десятиліть, розповів і Олександр Попов, директор офісу проектів логістики Fozzy Group, в доповіді "Технологічні інновації як ДНК Логістики".

Світові консалтингові компанії прогнозують: співвідношення робочих годин між людьми і машинами становить сьогодні 71% проти 29%. Вже через сім років, в 2025 році, ці показники будуть 48% проти 52%. Уже в 2030 році безробітних з цієї причини може бути від 400 до 800 мільйонів чоловік. Тому, вважає Олександр Попов, для української логістики особливо важливо освоїти нові технології нарівні з рештою світу, щоб плавно ввести інновації в свою економіку.

 

Автоматизоване майбутнє вже настало - про це в доповіді "Автоматизовані магазини - майбутнє рітейлу та логістики" розповів Сергій Євтушенко, власник мережі "Червоний Маркет". У цьому році "Червоний маркет" відкрив в Києві свій перший магазин нового покоління.

"Ми відкрили магазин, куди ви приходите, а замість візка вам дають сканер - або ви використовуєте власний мобільний телефон. Ви просто скануєте штрих код, він падає в вашу віртуальну корзину, і біля каси ви отримуєте весь обраний товар відразу ", - розповів Сергій Євтушенко. Новий формат магазину дуже схожий на сервіс Amazon Go: в дату запуску "Червоний Маркет" відстав від нього всього на тиждень.

Однією з інновацій мережі магазинів також є автоматизація складів. Переживши ефективний перехід на WMS систему, на сьогоднішній день фахівці компанії вже пропонують автоматизацію, як окрему послугу своїм колегам.

"За автоматизацією майбутнє України, - зазначив Сергій Євтушенко. - Всі ми хочемо жити в цивілізованій країні. Але на жаль, ми втрачаємо людей, які їдуть працювати на Захід. Тому я чітко вірю, що автоматизація дуже перспективна ".

 

Наявність кваліфікованих кадрів - ключова умова розвитку логістичних компаній, вважає аналітик компанії Pro-Consulting Іван Шпак. У своїй доповіді "Аналіз ринку логістичних послуг. Тренди і перспективи галузі "він позначив проблемні точки української логістики.

35% українських підприємств вважають, що їх розвиток головним чином залежить від наявності кваліфікованих кадрів. Але таких кадрів не вистачає. Так, за даними служби зайнятості, дефіцит водіїв-експедиторів на сьогоднішній день налічує 20 тисяч осіб. Вже через рік ця цифра може збільшитися ще на кілька тисяч.

Чому так? Причина проста. Середня зарплата водія в Україні - близько 12 тисяч гривень. Тоді як в сусідній Польщі він може заробляти до 1300 євро. Якщо українські логістичні компанії хочуть розвиватися швидше, їм варто задуматися насамперед над вирішенням цієї проблеми.

 

Рішення проблеми поганих продажів в магазинах запропонував у своїй доповіді "Автозамовлення, як інструмент логістики для запобігання порожніх полиць" керівник відділу підтримки та розвитку SAP ERP Фармацевтичної Фірми "Дарниця" Валерій Якушко.

Автозамовлення - підтримка буфера запасу від точки замовлення до точки замовлення відповідно до динаміки продажів, - часто стає першим інструментом, який впроваджують рітейлери. Причина - в його ефективності: мінімум витрат і максимум вигоди. Якщо, звичайно, в ваших даних немає помилок.

"Коли ми запустили систему Автозамовлення, перше, що ми побачили - ми можемо довіряти тільки лінії з продажу, - зазначає Валерій Якушко. - Тому що це інформація з кас, достовірні дані, і ця крива правдоподібна. При цьому ми зіткнулися з некоректними залишками на магазинах. Вони відразу впливають на коректність замовлення. Автозамовлення бачить залишки, і не бачить потреби в дозамовлення товару ".

Перше, що варто проаналізувати при впровадженні Автозамовлення - це динаміка продажів і коректність залишків на магазині, вважає Валерій Якушко. Що робити якщо залишки некоректні? Дозволити магазину провести технічну інвентаризацію. Також варто перевірити: чи відповідає дата поставок за документами - фактичну дату. Розбіжності, викликані бюрократичними зволіканнями, можуть спричинити виникнення порожній полки навіть в тому випадку, якщо Автозамовлення працює ідеально.

 

Валентина Мальчевска, директор департаменту транспортної політики Асоціації Міжнародних Автомобільних перевізників України, розповіла про те, як правильно здійснювати міжнародні автомобільні перевезення. У доповіді "Оптимізація процесу отримання і обліку разових дозволів на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень", зокрема, Валентина Мальчевска перерахувала країни, які збільшили квоти дозволів для українських перевізників: Німеччина, Польща, Франція, Чехія та інші.

Щоб уникнути простою товару на кордоні, з подальшими негативними наслідками для бізнесу, необхідно враховувати особливості дозвільної системи. Так, наприклад, з першого січня наступного року до Великобританії зможуть в'їжджати без дозволу автомобілі екологічних стандартів Євро-5 і Євро-6. А Франція ввела систему багаторазових дозволів ще з березня цього року.

 

Володимир Лисоконь, виконавчий директор ГК "Neolit Logistics", в своїй доповіді "Крадіжки вантажу і шахрайство при перевезеннях автомобільним і ж / д транспортом", розповів про те, як не стати жертвою злочинних схем при перевезеннях вантажів. Перша схема - підроблені документи. У своїй презентації Володимир Лисоконь наочно демонструє: ось паспорт, права і техпаспорт автомобіля перевізника. На перший погляд все нормально: документи начебто справжні, водій - осудний. Вантаж завантажується, машина їде, і - більше не повертається. Уже при перевірці документів у поліції виявляється: паспорт - підроблений, а на техпаспорт зареєстрований не вантажівка МАН, а звичайна "таврія". Як бути в таких випадках? Зайти в Open Data Bot в додатку Telegram: всього за хвилину там можна звірити дані перевізника на предмет автентичності.

Друга схема - перехоплення вантажу. Водієві дзвонять нібито зі складу: вибачте, ми перевантажені, доведеться почекати. Найчастіше телефонують в п'ятницю, а чекати пропонують до понеділка. Водій закономірно засмучений. І тут шахраї знаходять "рішення" його проблеми: завдяки щасливому збігу обставин його вантаж можна залишити на складі в сусідньому місті. Наївний водій їде туди, відвантажує вантаж, і - пастка закривається. Спосіб уникнути такого шахрайства - спілкуватися з водієм на постійній основі, нагадуючи, що про будь-які зміни маршруту він зобов'язаний повідомляти всім учасникам угоди: диспетчеру, власнику вантажу і вантажоодержувачу.

 

Як оптимізувати роботу Автозамовлення під потреби магазину, розповів також Юрій Поенко, директор з логістики ТОВ "Омега" (мережа супермаркетів VARUS), у своїй лекції "Управління запасами в магазинах різного формату".

"Коли ми запускали систему Автозамовлення, найменша площа магазина становила близько тисячі метрів квадратних, в магазинах було місце, всі магазини будувалися окремо, ми перебували в зоні комфорту, - зазначив Юрій Поенко. - Однак у міру відкриття нових магазинів ми зрозуміли, що ситуація виходить з-під контролю ". Магазини, чия площа становила 200 і менше метрів квадратних, не могли справлятися з масивом вступників товарів. Дефіцит місця і робочих рук впливав як на зовнішній вигляд магазинів, так і на кількість покупок, зроблених там.

Щоб вирішити проблему, було вирішено ввести фізичне обмеження. Так, наприклад, якщо в магазині з "чистим складом" (відсутністю складського приміщення) на полицю містилося лише шість пляшок елітного алкоголю, максимальна цифра замовленого товару повинна була не перевищувати шість одиниць, а мінімальна - одну одиницю, яка за будь-яких обставин повинна була перебувати на полиці. Уточнення даних Автозамовлення для невеликих магазинів допомогло налагодити роботу мережі.

 

Про останні тенденції в організації авто-перевезень розповів Сергій Волоський, комерційний директор компанії "ІнтерКаргоТрак", в своїй доповіді "Індивідуальний підхід в технологіях виробництва фургонів, як інструмент створення бренду виробника і джерело додаткової генерації прибутку".

Серед основних ризиків логістики, пов'язаної з фургонами, виділяють наступні:

• недовезення товару в разі поломки шасі автомобіля;

• псування товару через низьку якість фургона (невідповідність температурного режиму).

Щоб не втрачати симпатії покупців і власні гроші, все більше компаній систематично оновлюють свій автопарк - адже часто дешевше купити нову техніку, ніж ремонтувати стару з урахуванням озвучених вище ризиків, які можуть виникнути.

Крім того, автофургон - особа виробника на дорозі. Брендовану рекламу, розміщену на фургоні, може побачити велику кількість потенційних покупців.

 

Автоматизувати побудову маршруту для оптимізації логістичних процесів вирішили в компанії ТОВ "Небесна Криниця ЛТД". Про те, як це було, розповіладиректор з розвитку Євгенія Кривонос в своїй доповіді "Впровадження програмного забезпечення для маршрутизації доставки води. Практичний досвід".

Тенденції європейського ринку доставки води такі: кількість клієнтів не збільшується, і більшість з них хочуть отримувати свої замовлення строго за графіком. При цьому спостерігається прагнення до об'єднання продуктів в водно-кавові компанії. Слідувати за цими тенденціями часто заважає людський фактор.

Євгенія Кривонос зазначає: щоб вирішити проблему відразу в двох аспектах, - чіткої фіксації інформації і якості обслуговування, - було прийнято рішення автоматизувати доставку води. Для цього використовували такі принципи:

• формування маршруту комп'ютером з урахуванням часу доставки і логістичних особливостей (пробки, кількість часу у клієнта);

• маршрутні листи зберігаються в програмі;

• автоматично вважається пробіг авто - точна дата ТО;

• GPS навігація на всіх авто;

• моніторинг проходження по маршруту за часом (запізнення або випередження) і зупинок (гарантія якісної продукції).

Як результат - при мінімальних затратах пального компанія отримала максимальну завантаженість автопарку. Витрати часу за однією адресою опустилися до рекордних 12 хвилин.

 

Про нюанси спілкування українського бізнесу з митницею розповів Валерій Губарєв, представник компанії "Незалежна митна агенція", в своїй доповіді "Митні ризики в логістичних процесах міжнародної торгівлі. Як правильно використовувати митну логістику у зовнішньоекономічній діяльності ".

Логістика імпорту традиційно пов'язане з великою кількістю проблем для бізнесу. Саме тут стягуються великі мита; саме тут товар часто простоює недозволено довго, запізнюючись до покупців. І найчастіше - зовсім не зі злого умислу митників, а від незнання правил міжнародних перевезень бізнесом, вважає Валерій Губарєв.

Що потрібно зробити, щоб не мати проблем на митниці? Перш за все - бути зареєстрованим в митних органах України. Зробити сьогодні це можна онлайн в будь-якій точці країни. Крім того - важливо повідомити митниці про товар, який ви очікуєте. В іншому випадку митники просто не знатимуть, з ким розмовляти в разі виникнення проблем.

Складання попередньої декларацією з описом товару і його вартості, також сильно скорочує час і нерви, які підприємець може втратити на митниці.

 

Про те, який клімат склався в складської логістики України, розповів Дмитро Пасенков, керівник департаменту агентських і консультаційних послуг у сфері промислової та логістичної нерухомості, Cushman & Wakefiel, в доповіді "Тенденції та перспективи ринку складської логістики 2018-2019. Вакантність, попит, основні угоди в 2018 році ". Так, серед останніх тенденцій - збільшення орендної ставки, тиск зниженою вакантності. Фактично вибору на ринку немає, вважає Дмитро Пасенков. Ряд проектів в складської логістики відкладені до моменту закінчення українських виборів, оскільки для їх завершення важливо розуміти: як буде розвиватися країна, яка буде політична ситуація, а також - до яким ризикам готуватися.

 

У фіналі "ХХ Дня Логиста" вручили дипломи постійним учасникам конференції - в таких номінаціях:

Євгеній Нікушин - почесному модератору Всеукраїнського Дня Логіста, за активну участь і внесок в розвиток ринку логістики України.

Fozzy Group - за регулярну участь у Всеукраїнському Дні Логіста найбільшим складом. За внесок в розвиток ринку логістики України.

Денису Сімочкіну - за регулярне і активну участь у Всеукраїнському Дні Логіста. За внесок в розвиток ринку логістики України.

Аліні Ганноцькій - за багаторічну підтримку Всеукраїнського Дня Логіста, і внесок в розвиток ринку логістики України.

 

Організатор конференції - B2B Медіа-група TradeMasterGroup, вітає всіх учасників Всеукраїнської конференції "ХХ Всеукраїнський День Логіста" з набутими знаннями, корисними знайомствами і новими проектами.

До зустрічі на наших наступних конференціях!

 

Контакти організаторів:

067- 828-22-59, 067-502-99-00

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Розміщено на правах партнера

 

Авіакомпанія Lufthansa продовжує розширяти свою маршрутну мережу і пропонує нові рейси в США. Починаючи з 3 травня 2019 року почнуть виконуватися перші рейси з Франкфурта в Остін (США). Це третє місто в штаті Техас після Далласа (аеропорт Даллас / Форт-Верт) і Хьюстона, куди будуть літати літаки Lufthansa. З початком дії літнього розкладу 2019 року авіалайнери Airbus A330300 будуть 5 раз в тиждень виконувати рейси по новому маршруту Франкфурт - Остін.

Щодня, за винятком вівторка і четверга, рейс LH 468 авіакомпанії Lufthansa буде вилітати з Франкфурта вранці і прибувати в Остін після обіду (за місцевим часом). Тривалість перельоту - приблизно 10 годин. Назад, рейс запланований на другу половину дня, з вильотом ближче до вечора і прибуттям у Франкфурт вранці наступного дня.

Авіалайнер Airbus A330-300 розрахований на 255 пасажирів та пропонує бізнес, преміум-економ і економ-клас. На борту пасажири можуть розраховувати на високий рівень комфорту рейсів Lufthansa. Квитки можна забронювати вже сьогодні. Крім Остіна, в маршрутній мережі Lufthansa з'явилося ще одне місто в Азії з вильотом з Мюнхена - Бангкок.

Таким чином, авіакомпанія продовжує розвиток свого вузлового аеропорту в Баварії з акцентом на азіатський напрямок. Перший рейс LH 792 запланований на 1 червня 2019 року, а продаж квитків на рейси до столиці Таїланду відкритий вже зараз. Новітній лайнер Airbus A350900 буде відправляться по маршруту Мюнхен - Бангкок щодня, в другій половині дня.

Партнерство з Actility та Wakeo дозволяє GEFCO впроваджувати інноваційне та індивідуальне рішення для оптимізації процесів керування платформами для транспортування мотоциклів в Європі, посилюючи лідируючі позиції в автомобільній логістиці.

Цей останній розвиток також демонструє унікальну додану вартість, надану клієнтам інноваційною стратегією GEFCO, яка в минулому році призвела до початку ще одного ключового партнерства з акселератором Techstars.

 

Інноваційне, індивідуальне рішення приносить додану вартість клієнтам

 

Як тільки мотоцикли виходять з заводу, вони зберігаються та транспортуються до приміщень дилерів на платформах. Нестача платформ створює додаткові витрати та проблеми з управлінням виробництва. Платформи нелегко відслідковувати, а іноді вони губляться або крадуться, що зменшує виробничий парк тай призводить до затримок доставки. GEFCO розробила унікальну індивідуальну пропозицію для вирішення операційних проблем та спрощення процесів керування платформами в Європі шляхом партнерства з Actility, провідним постачальником LoRaWAN рішень (Long Range wide-area networks -технологія модуляції дальнього зв’язку), та Wakeo, постачальником платформи відслідковування в реальному часі.

 

Actility - глобальний лідер з LoRaWAN рішень.LoRaWAN - бездротовий протокол низької потужності для широких мереж, який дозволяє пристроям бути в комунікації з програмами на базі Інтернету речей на дальніх бездротових радіусах дії зв’язку (до 15 кілометрів) з тривалим терміном служби батареї (до 10 років). Actility налічує більше ніж 50 громадських  LoRaWAN постачальників послуг у більш ніж 30 країнах, а також керованих виробничих мереж для виділених вертикальних рішень Інтернету рчечй. Actility також надає рішення геолокації для багатьох країн через свій роумінговий хаб LoRaWAN та його дочірню компанію Abeeway, яка виробляє низьку потужність, довговічні прилади відслідковування (трекери).

 

Wakeo надає платформу SaaS задля забезпечення видимості на В2В мультимодальних транспортних потоках в режимі реального часу.

Програмне забезпечення збирає дані постачальників транспортних засобів та гарантує якість даних, наповнюючи його незалежною інформацією (IoT дані від партнерів з приладів, AIS та супутникові дані). Використовуючи внутрішні алгоритми, Wakeo прогнозує час прибуття та надсилає попереджувальні сповіщення, які дозволяють оперативним командам передбачати затримки.

Brussels Airlines реагує на постійно зростаючий попит на перельоти між Києвом та Брюсселем. Протягом останніх двох років ринковий попит на ці перельоти зріс на 68%. Починаючи від сьогодні авіакомпанія Brussels Airlines здійснює перельоти, з’єднуючи Міжнародний аеропорт «Бориспіль» із європейською столицею чотири рази на тиждень, забезпечуючи таким чином повітряне сполучення Києва з рештою Європи. Сьогодні о 13.25 Посол Бельгії в Україні Алекс Ленартс, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян та 30 дітей із SOS Children’s Villages Ukraine вітали літак Brussels Airlines  - Trident з особливим  дизайном із зображенням Belgian Red Devils –  національна футбольна команда Бельгії.  
 
Завдяки візовій лібералізації для українських громадян, які подорожують до країн Шенгенської зони, а також через те, що Україна рухається в напрямку до ЄС, за останні два роки попит на перельоти між Києвом та Брюсселем виріс на 68%. Щоб відповідати зростаючому попиту, Brussels Airlines розпочинає пряме сполучення між Києвом та Брюсселем 4 рази на тиждень. Київ є важливим промисловим, науковим, освітнім і культурним центром Східної Європи, він є осередком бізнесу, а також популярним напрямком для відпочинку, даючи бельгійській авіакомпанії можливість перевозити велику кількість представників бізнес індустрії та туристів у столицю України. Що стосується пасажирів, що подорожують з України до Бельгії, розклад польотів до Брюсселя дозволяє з'єднати країну з іншими основними напрямками Brussels Airlines у Європі, зокрема у Франції, Португалії, країнах Скандинавії, Іспанії та Великобританії.
 
«Авіакомпанія Brussels Airlines зробила правильний вибір, коли розпочала здійснювати свої рейси до Києва, оскільки Україна стає важливим партнером для Бельгії та країн ЄС. Потенціал України у торгівлі та науковій співпраці, культурному та академічному обміні та міжособових відносинах є величезним. Зв'язок між Брюсселем та Києвом через авіалінії Brussels Airlines буде дуже успішним».
Алекс Ленартс, Посол Бельгії в Україні
 
«Ми дуже раді можливості об'єднати географічний центр Європи (Україну) з політичною столицею Європи, Брюсселем. Україна є важливою для нас в авіакомпанії Brussels Airlines і в Lufthansa Group, до якої входить Brussels Airlines. Lufthansa Group.

За версією авторитетного авіаційного ресурсу «Flightstats» аеропорт «Бориспіль» увійшов у 20-ку рейтингу пунктуальності аеропортів Європи. У вересні головний аеропорт України отримав високу відзнаку разом з аеропортами Мілан Лінате, Ліверпуль імені Джона Леннона, Гельсінкі-Вантаа, Осло Гардермуен та іспанським Лансароте.

Усього експертний рейтинг проаналізував своєчасніcть відправлень рейсів 97 європейських аеропортів. Пунктуальність безпосередньо аеропорту «Бориспіль» склала 82,6% - гідний показник відносно лідерів рейтингу Flightstats – аеропортів Тенеріфе Лос-Родеос та Стокгольм-Бромма (92,4% та 94,3% відповідно). «Входження до рейтингу «Flightstats» свідчить - «Бориспіль» вкотре продемонстрував якісну роботу на результат і отримав стимул для подальшого покращення показника пунктуальності», - зазначив Максим Волошин, директор з розвитку авіаційної діяльності ДП МА «Бориспіль».

Flightstats – потужна платформа, яка акумулює інформацію щодо авіасполучень та діяльності аеропортів по всьому світу. Ознайомитися з аналітикою даного авіаційного ресурсу та, відповідно, з рейтингом пунктуальності за участі аеропорту «Бориспіль» можна за посиланням https://www.flightstats.com/company/monthly-performance-reports/airports/ (Airports by Size and Region – Europe - All Airports).

Нагадаємо у 2018 році аеропорт «Бориспіль» також закріпив позицію серед лідерів авторитетного рейтингу «Міжнародної ради аеропортів» (ACI Europe) за динамікою зростання у групі великих аеропортів, які обслуговують від 10 до 25 млн грн.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені