Транспорт та Логістика

За оцінкою Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe) у 1-му кварталі 2018 року ДП МА «Бориспіль» продовжило динамічне нарощення пасажиропотоку. Аеропорт увійшов у п’ятірку лідерів рейтингу ACI в групі аеропортів, які обслуговують від 10 до 25 мільйонів пасажирів, забезпечивши зростання пасажиропотоку на 15,3%. Високу динаміку розвитку в групі продемонстрували аеропорти Анкари (+41,3%), Тель-Авіву (+19,5%), Будапешту (+16,9%) та Ізміру (+15,1%).

Також, за підсумками березня місяця «Бориспіль» посів 3 місце в рейтингу великих аеропортів ACI Europe, розділивши першість з аеропортом Анкари (+37,5%) й Тель-Авіву (+23,7%). Головний аеропорт України забезпечив динаміку зростання пасажиропотоку на рівні 21,1%. У своєму звіті ACI Europe визнала високу динаміку показників цих аеропортів, та відзначила, що в 1-му кварталі 2018 року «Бориспіль» був одним з європейських аеропортів з найшвидшим зростанням пасажиропотоку.

Усього за 1-й квартал 2018 року мережа європейських аеропортів продемонструвала зростання пасажиропотоку на 7,6%. Аеропорти Єврозони збільшили динаміку залучення пасажирів на рівні +6,2%, а країни, які не входять до ЄС (Non-EU), покращили результат на 12,9%.

19 квітня 2018 року у Києві відбувся ІII «Український інфраструктурний форум» – найбільший форум в Україні з фокусом на залучення інвестицій в інфраструктурний сектор. Організатор Форуму – A7 CONFERENCES. Партнер сонячної енергетики – RENTECHNO, Партнер – Лемтранс. Юридичний Авіа Партнер – Ecovis. Офiцiйний перевізник – Turkish Airlines, Партнер ділових поїздок – AirLife. Інвестиційний партнер – A7 CAPITAL.

 

Основний акцент Українського інфраструктурного форуму – це інвестиційні можливості локального ринку інфраструктури. Цього року пройшов вже третій форум, який став найбільшим заходом в Україні, що об’єднав більше як 250 учасників, 132 представника медіа та 30 спікерів. Нагальні питання української інфраструктури, проблемні моменти та здобутки обговорювали на Українському інфраструктурному форумі.

 

Перша і основна сесія Форуму присвячена інвестиціям. Основною метою Форуму є привернення уваги міжнародних інвесторів до українських інфраструктурних проектів. Марія Барабаш, Президент A7 GROUP,  Співзасновниця Спілки українських підприємців, розповіла про те, наскільки інфраструктура є пріоритетною для інвесторів: "Я вірю, що Україна є тим правильним місцем, правильним часом і правильними людьми, з якими потрібно працювати і інвестувати в Україну. Тому місією компанії A7 GROUPє промоція інтересів України за кордоном. Ми задумали цей форум для привернення інтересу до України з боку іноземних інвесторів та іноземних партнерів. Я дуже вдячна, що ми кожного року збираємося і нас стає все більше!".

 

Акцент на Форумі ставили також на законодавчої готовності держави допомагати українським інфраструктурним проектам залучати інвестиції. Віктор Довгань, Заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, зазначив про кілька важливий кроків, які треба зробити: «Важливим є вихід на сталий розвиток логістики; розвиток логістичного потенціалу; зміцнення мультимодальних взаємозв'язків між різними видами транспорту; модернізація логістичної та транспортної інфраструктури; спрощення митних процедур; сприяння енергоефективному транспорту, та інше».

 

Також обговорювали повітряний транспорт, залізничний та приміський транспорт, а також логістикою в Україні. Євген Кравцов, В.о. голови правління, ПАТ «Укрзалізниця», розповів про декілька ключових ініціатив і напрямків, за якими на сьогоднішній день працює українська залізнична дорога: "Залізниця є  основою нашою транспортної системи. Вокзальні комплекси, як один з елементів пасажирської інфраструктури в цілому, повинні бути першим кроком до того, що шукати механізми підвищення прибутковості та залучення приватного капіталу до перевезення пасажирів.»

 

Володимир Мезенцев, Генеральний директор, Лемтранс, зазначив: "Якщо дотримуватися логіки реформи, треба дати чітку відповідь на питання про лібералізацію ринку тяги. «Укрзалізниці» необхідно швидше відкривати ринки для приватних інвесторів. Треба розуміти, що поява сьогодні приватної тяги - не самоціль, а лише засіб покращення перевізного процесу. Адже кожна невивезена тонна вантажу - це втрати залізниць, вантажовідправників, операторів і втрати економіки України".

 

Славомір Новак, В.о. Голови, Державне агентство автомобільних доріг України: «За півтора року ми запровадили ряд системних змін, які дозволяють розвиватися галузі. Ми втілюємо у життя дві фундаментальні реформи дорожньої галузі. По-перше, це децентралізація. З 1 січня на плечі ОДА та губернаторів ми передали 120 тис. кілометрів доріг. На центральному рівні залишилось 50 тис. кілометрів. Реформу треба продовжувати. Друга реформа - це дорожній фонд. Це європейський стандарт, який тут почав працювати з 1 січня 2018 року. Це дозволяє прозоро та розумно спланувати коли будемо ремонтувати які дороги. За цих півтора року, можна сказати, що ми запровадили конституцію дорожнього транспорту.  Нещодавно на Кабміні було затверджено Програму розвитку на середньострокову перспективу. Вона стала виконавчим актом цієї Конституції. Програма 2018-2022 є першим масштабним п’ятирічним планом, за яким буде розвиватися галузь. В результаті за 5 років  плануємо з’єднати якісними дорогами усі регіональні центри країни.»

 

Серед ключових спікерів Форуму: Ярослав Дубневич, Голова Комітету з питань транспорту, Верховна Рада України, Віктор Довгань, Заступник Міністра з питань європейської інтеграції, Міністерство інфраструктури України, Євген Кравцов, В.о. голови правління, ПАТ "Укрзалізниця, Марія Барабаш, Президент, A7 GROUP,  Володимир Мезенцев, Генеральний директор, Лемтранс, Володимир Шульмейстер, Директор напряму «Інфраструктура майбутнього», Український інститут майбутнього, Віктор Чумак, Заступник голови Комітету з питань запобігання і протидії корупції, Верховна Рада України, Славомір Новак, В.о. Голови, Державне агентство автомобільних доріг України,  Дінчер Саїджи, Генеральний директор Представництва авіакомпанії «Тюркіш Ерлайнз Інк.» в м. Києві, Марина Петров, Заступник директора в Україні, ЄБРР, Павло Рябікін, Генеральний директор, Міжнародний аеропорт "Бориспіль", Олена Волошина, Голова представництва в Україні, Міжнародна фінансова корпорація (IFC), Олег Бондар, Керуючий партнер, ECOVIS Бондар та Бондар, Сергій Фоменко, Віце-президент, Міжнародні Авіалінії України, Олена Кашперська, Голова комітету ІАТА-агентств, Асоціація лідерів туристичного бізнесу України, Євгеній Дихне, Перший заступник Генерального директора, Міжнародний аеропорт "Бориспіль", Дмитро Бабейчук, Директор, Украерорух, Оксана Дягілєва, Директор департаменту досліджень і розслідувань, Антимонопольний комітет України,Олександр Лісовик, Директор, Представництво Silk Way Airlines в Україні, Антон Саболевський, Директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики, Укрзалізниця, Дмитро Беспалов, Директор, A+C Україна, Марк Магалецький, Старший Банкір, Керівник сектору інфраструктури в Україні, ЄБРР, Сінан Хасекі, Комерційний керівник, General Electric Transportation, Юрій Твердов, Заступник директора Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту, Міністерство інфраструктури України, Андрій Шкляр, Співголова логістичного комітету, ЄБА; Керівник аналітичного напрямку, ЦТС-консалтинг, Марія Григорак, Президент, Асоціація «Український логістичний альянс», Віктор Загреба, Команда підтримки реформ, Міністерство інфраструктури України, Олександр Перцовський, Перший заступник генерального директора, Укрпошта, Андрій Івасів, Співзасновник, Delivery Group та інші.

 

Організатор Форуму– A7 CONFERENCES. Партнер сонячної енергетики– RENTECHNO, Партнер– Лемтранс. Юридичний Авіа Партнер – Ecovis. Офіційний перевізник – Turkish Airlines, Партнер ділових поїздок– AirLife. Інвестиційний Партнер– A7 CAPITAL. Генеральний Інформаційний ТВ-Партнер- News One. Ексклюзивний ТБ-Партнер – Перший діловий телеканал. Генеральний Інформаційний Партнер – РБК Україна. Генеральний Новинний Партнер – Інтерфакс-Українa. Генеральний Радіо Партнер – радіо «Голос столиці». Ексклюзивний Бізнес Медіа-Партнер – журнал «Бізнес». Міжнародний Бізнес Медіа-Партнер – UBJ. Генеральний Діловий Медіа-Партнер – Фокус. Інформаційний Аналітичний Партнер – Liga.zakon. Медіа-Партнери: Новое время, група видань Капстроительство, Екологія підприємства, Liga.net, Міжнародний журнал "Судоходство", BuildPortal, Delo.ua, журнал Перевізник, Центр транспортних стратегій, журнал «Термінал». За підтримки: Американська торгівельна палата, Kyiv Post, Українська асоціація інвестиційного бізнесу, Всеукраїнський Центр Реформ Транспортної Інфраструктури, Рада підприємців при КМУ, Обладнання та інструменти для професіоналів, АМЕУ, Промисловість у фокусі, Спілка підприємців України і т.д.

Lufthansa Group запустила простий і зручний механізм посадки на рейс із застосуванням біометрії, зокрема технології розпізнавання облич. Інноваційний пілотний проект став можливим завдяки співпраці Lufthansa Group з її давнім IТ-партнером компанією Amadeus, а також з митно-прикордонною службою США (US Customs and Border Protection, CBP), адміністрацією аеропорту Лос-Анджелеса (Los Angeles World Airports Authority, LAWA) та компанією Vision Box.

Наразі проект запущений у міжнародному аеропорту Лос-Анджелеса (LAX). У ході випробувань Lufthansa отримала безліч позитивних відгуків від гостей і здійснила посадку 350 пасажирів у літак A380 всього за 20 хвилин.

Ось як це працює:

•       гейти самообслуговування зі спеціалізованими камерами для розпізнавання облич отримують знімки облич пасажирів під час їхнього наближення до пристрою;

•       отримані фотографії передаються через захищене з'єднання до бази даних митно-прикордонної служби, де перевіряються у режимі реального часу;

•       після успішного проходження перевірки, яка триває всього кілька секунд, система вважає пасажира таким, що «сів у літак»;

•       пасажиру більше не потрібно показувати посадковий талон або паспорт біля виходу на посадку.

«У сьогоднішніх умовах, коли авіакомпанії, аеропорти і державні служби прагнуть надати гостям можливість більш швидкого і зручного проходу всіх етапів контролю в терміналі, біометричні технології мають унікальний потенціал. Lufthansa докладає всіх зусиль, щоб поліпшити якість обслуговування пасажирів, у тому числі впроваджує новітні технології та інноваційні рішення. І цей проект – ще один крок до досягнення нашої мети»,– коментує Бйорн Бекер (Bjoern Becker), старший директор підрозділу Product Management Ground and Digital Services в Lufthansa.

З урахуванням пасажиропотоків, що збільшуються, і ускладнення інфраструктурних обмежень в аеропортах біометричні технології стають тим ключовим елементом, який дозволяє підвищити пропускну здатність, забезпечує належний рівень захисту і безпеки для пасажирів. У США авіакомпаніям не потрібно створювати і підтримувати власну базу біометричних даних, оскільки перевізники можуть користуватися інформацією з центрального джерела – митно-прикордонної служби, що забезпечує виняткову точність і ефективність роботи.

«Митно-прикордонна служба у співпраці з партнерами з тревел-індустрії, такими як Lufthansa, рада показати, яким чином технології розпізнавання облич створюють цілу низку переваг для мандрівників, допомагаючи зробити поїздку ще зручнішою і безпечнішою»,–коментує Джон Вагнер (John Wagner), заступник головного інспектора департаменту діяльності на місцях Митно-прикордонної служби США.

Компанія Amadeus, яка є постачальником системи обслуговування пасажирів Passenger Service System (Altéa) для Lufthansa, що включає в себе рішення Altéa Departure Control, розробила спільно з авіакомпанією розширення для роботи з біометричними технологіями. Після успішних випробувань у Лос-Анджелесі Lufthansa має намір розширити дію пілотної програми і на інші аеропорти США, які обслуговують польоти через Атлантику, а також інші пропускні пункти. Завершення випробувань слугуватиме своєрідним запрошенням і для інших авіакомпаній, що працюють із рішеннями Amadeus Altéa, які тепер зможуть швидко запровадити біометричні технології посадки на рейс для своїх пасажирів.

«Використання біометричних технологій при здійсненні посадки на рейси дозволяє помітно поліпшити якість обслуговування пасажирів і зробити цю процедуру зручнішою. Минулого року за допомогою Amadeus Altéa на рейси було зареєстровано понад 1,6 мільярда пасажирів. Місія Amadeus полягає у розробці технологій, здатних зробити подорожі максимально зручними для туристів з усього світу, і ми раді співпраці з нашим давнім партнером, авіакомпанією Lufthansa, в результаті якої зможемо запропонувати ринку цю інноваційну технологію»,– коментує Гвідо Хаарман (Guido Haarmann), керуючий директор підрозділу Amadeus з роботи з авіакомпаніями в Центральній і Східній Європі.

«Ми очікуємо, що вже в найближчому майбутньому біометричні технології широко використовуватимуться при посадці на рейс, а також на інших етапах подорожей як в аеропортах США, так і в інших країнах»,– додав Бйорн Бекер з Lufthansa.

2 лютого 2018 року, Міжнародний аеропорт "Одеса" спільно із авіакомпанією Bulgaria Air презентували пряме авіасполучення Софія-Одеса-Софія, перший регулярний рейс якого відбувся в той самий день.

 

Захід пройшов за участі Генерального консула Республіки Болгарія Дімітара Тучкова, керівництва Міжнарондого аеропорту “Одеса”, Президента асоціації болгар України, Народного депутата України Антона Кіссе, представників авіакомпанії Bulgaria air, директора департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяни Маркової, а також Президента Національної туристичної організації України Івана Ліптуги. Також на презентації були присутні представники ЗМІ та місцевих туристичних агентств.

 

В рамках заходу гості поділилися своїми очікуваннями та враженнями стосовно відкриття авіанапрямку, а також відповіли на питання присутніх.

 

“Говорячи ж про напрям Одеса-Софія, зважаючи на обширні ділові та культурні зв'язки, величезні діаспори у наших країнах, туризм - як літній, так і зимовий, ми віримо, що цей рейс буде успішним. Більше того, він має необхідний потенціал для подальшого збільшення частот польотів”, - поділився директор ТОВ “Міжнародний аеропорт “Одеса” Павло Прусак.

 

Нагадаємо, авіасполучення з Одеси до Софії буде здійснюватися двічі на тиждень - щоп’ятниці та щонеділі. Вильоти з Софії будуть здійснюватися о 19:05 із прибуттям до Одеси о 20:30 (за місцевим часом). З Одеси до Болгарії літаки вилітатимуть о 21:20, і прибуватимуть о 22:40 (за місцевим часом).

 

 

Компанія GEFCO, глобальний постачальник в галузі логістики для виробників та європейський лідер в області автомобільної логістики, сьогодні запустила новий фірмовий стиль з оновленим логотипом та слоганом. Новий слоган Групи: «GEFCO: Рartners, unlimited» (GEFCO: Необмежене партнерство) відображає прагнення Групи посилити співпрацю з партнерами та клієнтами, щоб створити більшу цінність у глобальному ланцюжку поставок. У найближчі роки GEFCO також буде розвивати зростання через міжнародну експансію та інновації, прагнучи завжди бути на крок попереду ринку, який швидко змінюється.

 

Основна трансформація з розширенням на нові ринки

З моменту зміни своєї частки в акціонерному капіталі в 2012 році, GEFCO посилила свою діяльність, охопивши широкий спектр від вантажних перевезень автомобільним, повітряним, залізничним та морським транспортом, до інтеграції всіх компаній, залучених в ланцюжок поставок вантажів 4PL (Fourth Party Logistics). GEFCO дає обіцянку звільнити своїх клієнтів від логістичного навантаження та допомогти перетворити свій ланцюжок постачань у ланцюжок доданої вартості. Маючи це на увазі, компанія розробила та впровадила нові форми діяльності, такі як «GEFCO Industrial Services», що дозволяє керувати високоцінними операціями зі складання автомобілів на виробничих підприємствах своїх замовників.

 

GEFCO диверсифікувала свій клієнтський портфель на автомобільному ринку, зберігаючи значний обсяг бізнесу зі своїм історичним клієнтом – групою PSA. Група також прийшла в інші галузі промисловості (авіація, виробництво, важке обладнання, енергетика, фармацевтика та здоров'я, мода, товари для дому, продукти харчування та електроніка), які сьогодні дають майже третину доходів GEFCO.

 

GEFCO також розширила свою глобальну мережу у 60 країнах.

Завдяки 13 000 працівникам з 90 національностей, Група обслуговує 300 напрямків по всьому світу.

 

Органічне зростання GEFCO супроводжувалося суттєвим зовнішнім зростанням. Зокрема, включення компанії IJS Global у 2015 році дозволило підвищити свій експедиторський сервіс та закріпити присутність у Китаї, Південно-Східній Азії та США. У січні 2018 року Група GEFCO придбала іспанську компанію GLT, щоб зміцнити своє позиціонування на ринку імпорту-експорту Європи та Марокко. Група і надалі буде реалізовувати стратегію цільових придбань, яка підтримана надзвичайно здоровою фінансовою ситуацією.

Оновлений брендінг відображає унікальну культуру та сильні амбіції

Оновлений брендінг компанії GEFCO - це результат дворічного проекту дослідження власної ДНК , щоб краще зрозуміти - що  саме робить цей бренд унікальним для своїх клієнтів та партнерів. По суті те, що відрізняє GEFCO - це культура, яку ми називаємо "Нескінченна близькість", яка підтримана рішучістю побудувати довготривалі відносини через співпрацю, щоб заручитися довірою та створити більшу цінність у ланцюжку постачання.

 

Люк Надаль, Голова правління GEFCO, зазначив: «Наша відкритість в поєднанні за нашим вмінням слухати і вчитися у наших партнерів означає, що ми докладаємо спільні зусилля для досягнення успіху. Наш оновлений бренд відображає це з новим логотипом та слоганом. Жовтий бокс логотипу являє собою вікно у світ, а новий слоган «Partners, unlimited» виражає наші нові амбіції та підтверджує нашу прихильність до клієнтів та партнерів.

 

 

Слово «Partners» («Партнери») виражає спільне мислення, на основі якого GEFCO будує відносини зі своїм середовищем (клієнтами, постачальниками та працівниками), спираючись на близькість інтересів та взаємну вигоду. «Unlimited» («Без кордонів») виражає прагнення компанії постійно розширювати свої обрії з точки зору експертизи, географічного простору, сталого розвитку, творчості ... і, звичайно ж, інновацій!»

Увага на інновації

GEFCO працює у постійно мінливому середовищі, що характеризується такими ж швидко мінливими потребами клієнтів та географією ринків, все більш суворими соціальними та екологічними нормами та прогресивними цифровими технологіями, які змінюють виробничі процеси та споживчий спосіб життя.

 

GEFCO інтегрує новітні технології в управління своїми ланцюжками постачання вже протягом декількох років. Зокрема, «Інтернет речей» (IoT) допомагає компанії пропонувати високоцінні послуги, особливо з точки зору моніторингу, в той самий час, як використання «BigData» спрощує процес планування та оптимізації логістичних операцій як з точки зору економії ресурсів, так і з екологічної точки зору.

 

Нещодавно для задоволення потреби споживачів, які все частіше шукають ультра-персоналізовані послуги, GEFCO розробила сервіс My Car Is There «Мій автомобіль тут», який дозволяє кінцевим споживачам керувати доставкою своїх нових автомобілів за допомогою мобільного додатка.

 

Щоб розкрити внутрішню творчу енергію співробітників, GEFCO запускає  проект Innovation Academy («Інноваційна академія») з метою виявлення інноваційних проектів співробітників та забезпечення належними ресурсами для підтримки їх розвитку.

 

Крім того, GEFCO використовує підхід "пробуй та вчись" для моніторингу таких інновацій, як "чисті" двигуни, складські роботи та 3D-друковані запчастини.

 

Група співпрацює з акселераторами, інкубаторами, стартапами, школами та лабораторіями в процесі спільних інновацій. Такий підхід, побудований на співробітництві, дозволить GEFCO розвиватися в таких різноманітних сферах, як електронне керування автомобілями та онлайн центри технічного обслуговування / ремонту для споживачів.

 

Люк Надаль підсумував: "Ринок ланцюжків постачання  продовжить зазнавати вражаючої трансформації. Нові рішення змінюють автомобільний ринок: сьогодні електромотори, завтра - водневі двигуни, а в недалекому майбутньому - машини спільного користування / автономні машини. Нам необхідно бути на крок попереду, інтегруючи ці нововведення, та пропонувати нашим клієнтам відповідні технічні рішення за правильною ціною та в потрібний час. У певному сенсі, ми перемикаємо наш підхід до управління інноваціями, реагуючи на зміни, щоб ефективно передбачати його. Новий слоган відображає нашу відданість постійному розширенню обріїв та крокування шляхом досконалості та зростання".

ГРУПА GEFCO

GEFCO розробляє та реалізує гнучкі, інноваційні рішення щодо ланцюжків постачання, що є цінними для її клієнтів. Група будує довгострокову співпрацю зі своїми партнерами на основі взаємної довіри та спільного зростання. Завдяки постійному розширенню сфери своєї діяльності, GEFCO здатна вирішувати найскладніші завдання.

GEFCO є однією з 10 кращих європейських лідерів на ринку логістики. В 2016 році виручка компанії досягла 4,2 мільярда євро, особовий склад налічує 13 тисяч співробітників з 90 національностей. Спираючись на свою світову мережу з 300 представництв, GEFCO розвиває свій бізнес на всіх п'яти континентах.

 

 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені