Транспорт та Логістика

Відомий сервіс по виклику автомобілів Bolt з’явиться нарешті і в Одесі. Запуск сервісу приурочено до початку теплого сезону. Одесити та гості міста зможуть отримати до 50% знижки.

Тарифи на поїздки у Одесі.

Послуга

категорія Bolt

категорія Comfort

Подача авто

20 грн

30 грн

1 км

4.50 грн

4.50 грн

1 хв

1.40 грн

1.50 грн

 

Вже стало доброю традицією, що на честь запуску сервісу на клієнтів очікують знижки.

Промокод HELLOODESA дає кожному клієнту 60 грн знижки на першу поїздку по Одесі.

 

Як і в інших містах, де працює Bolt, в Одесі буде запущено програму брендування авто логотипом компанії. Приватні водії, які візьмуть участь у програмі, зможуть отримувати додаткові бонуси щомісяця. Розмір бонусу залежить від кількості зроблених поїздок протягом місяця та може скласти від 2500 ₴ (за 200 поїздок) до 8000 ₴ (за 600 поїздок).

 

“Саме навесні і влітку до улюбленої багатьма “перлини Чорного моря” з'їжджаються численні туристи та відпочивальники. Автомобілі Bolt  допоможуть гостям міста хутко, легко і комфортно рухатися вулицями Одеси і без блукань діставатися до будь-якого пункту призначення.”, — коментує регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний

 

 

 

 

###

Інформація про Bolt

Компанія Bolt (раніше відома як Taxify) ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок. Її мета ― полегшити пересування містом і зробити цей процес швидким і надійним.

Компанію Bolt заснував Маркус Вілліг у 2013 році. Вона стала найбільш швидкозростаючою платформою для організації поїздоку Європі й Африці.Її інвестори ― Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital і співзасновник TransferWise Таавет Хінрікус.

Bolt має 25 мільйонів клієнтів у більш ніж 30 країнах світу.

Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області промислової логістики та європейським лідером у сфері автомобільної логістики, повідомляє про позитивні результати 2017 та 2018 років та засвідчує розширення діяльності стабільним і успішним зростанням товарообігу на українському ринку протягом цього періоду на 37%, яке супроводжувалося динамічним розвитком й впровадженням інновацій у цей період.

 

Стійке зростання за рахунок реорганізації, диверсифікації бізнесу та інтегрованої логістики

За 11 років компанія GEFCO Україна увійшла до рейтингу ТОП 5 провідних міжнародних постачальників 3 PL логістичних послуг на українському ринку логістики та збільшила портфель своїх клієнтів за рахунок диверсифікації бізнесу й системного розширення своїх послуг у сфері інтегрованих рішень для ланцюгів постачання провідних міжнародних та українських компаній. Завдяки успішній бізнес-стратегії, GEFCO Україна зберігає позитивну динаміку зростання товарообігу на 37% протягом останніх двох років.

 

Не менш важливим вектором розвитку є внутрішня регіональна реорганізація та можливості професійного зросту співробітників. Такі структурні рішення призвели до зміни підпорядкування, коли Україна перейшла із регіону 1520 до регіону CEBAME (Центральна Європа, Балкани, Близький Схід, Західна Європа), де у кластері Польща–Україна має єдину стратегію розвитку логістичної галузі. Внутрішні зміни надали команді України нового лідера -  Ірину Новікову, новопризначеного Генерального директора GEFCO Україна.

 

«Економічний розвиток країни є чітким показником для диверсифікації бізнесу, тому за останні два роки до клієнтського портфоліо додалися компанії з найбільш динамічних сфер економіки: агробізнес, фармацевтика, відновлювальна енергетика.   Наша міжнародна експертиза у логістиці автомобільної індустрії допомагає застосувати цей досвід до будь-яких індустрій. У першу чергу ми створюємо рішення для ринкових сегментів в Україні, де наш досвід досягає максимального ефекту та створює найбільшу додаткову вартість для наших клієнтів», - сказала Ірина Новікова, Генеральній директор GEFCO Україна.    

 

В 2018 році позитивну динаміку росту продажів нових автомобілів на 5,6% демонструє автомобільна промисловість, де вже історично GEFCO Україна надає експертизу інтегрованих логістичних рішень - як у транспортуванні готових автомобілів, так і у постачаннях запасних частин та комплектуючих. Активне зростання зафіксоване у сегменті вживаних автомобілів, де група GEFCO упевнено стає одним із ключових провайдерів, здатним керувати всією логістикою і надавати додаткові комерційні послуги за рахунок власних ресурсів.

 

Фокус на інновації

GEFCO Україна однією із перших у групі розробила логістичні потоки автомобілів та запасних частин бренду OPEL та інтегрувала їх до вже існуючих потоків концерну PSA на український ринок на початку 2019 року.  

 

До кінця року планується запуск в Україні ITрішення для дилерів автомобільних брендів Peugeot, Citroenта Opel. Це спеціалізований мобільний додаток для водіїв, який відслідковує у реальному часі рух транспортування автомобіля від майданчика збору, де завантажується транспортний засіб (POC - Proof Of Collection), - до кінцевої точки доправлення та підтвердження вивантаження транспортного засобу (POD -Proof Of Delivery), з функціями  доданих документів на вантаж, підписом одержувача та резервуванням.

 

GEFCO Україна активно впроваджує нові рішення у швидко зростаючому сегменті термінових постачань (Time Critical Solutions - TCS), пропонуючи індивідуальні рішення для клієнтів, які потребують доправлення вантажів у чітко зазначений термін - коли швидкість та ефективність мають ключове значення.

 

ПРО ГРУПУ GEFCO

Компанія GEFCO є Європейським лідером у галузі автомобільної логістики, а також входить до ТОП-10 світових партнерів у сфері мультимодальних рішень для ланцюгів постачань. Завдяки 70-річний експертизі та команді із 13 000 співробітників, GEFCO розробляє інноваційні та гнучкі рішення для найскладніших задач у сфері ланцюгів постачань в усіх галузях промисловості. Завдяки присутності у 47 країнах, маючи потужну глобальну мережу партнерів, GEFCO обслуговує 300 напрямків по всьому світу. Обіг групи за 2017 рік склав 4,4 млрд євро.

Сьогодні Єдиний диспетчерський центр управління транспортом допомагає Києву стежити за трафіком на дорозі та ефективно контролювати якість роботи комунальної техніки. Завдяки співпраці міської ініціативи Kyiv Smart City, Київської міської державної адміністрації та комунального підприємства «Інформатика» центр почав працювати в пілотному режимі в грудні 2018 року.


Презентація діяльності Центру відбулася на III міжнародній виставці City Trance Ukraine. Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров розповів про інструменти автоматизації контролю роботи комунального транспорту представникам українських міст, комунальних підприємств, перевізникам та виробникам транспортного устаткування.


Єдиний диспетчерський центр об`єднує технологічний та пасажирський транспорт комунальної корпорації Київавтодор. Диспетчери мають доступ до 729 транспортних засобів, під’єднаних до автоматизованої системи. Інформацію про рух техніки надають 6 тисяч камер відеоспостереження, розташованих у Києві.


Завдяки моніторингу можна простежити столичний трафік та зафіксувати перевищення швидкості. У системі працює журнал «З’їздів із маршруту», який опрацьовує дані з GPS-трекерів, реєструє відхилення від маршруту та сповіщає про це відповідних користувачів системи.


Юрій Назаров прокоментував: «Діяльність Єдиного диспетчерського центру управління транспортом дозволяє оцінити ефективність роботи комунального транспорту та виявити, які заходи необхідно вжити для покращення його функціонування. Тому я впевнений, що досвід Києва, який ми сьогодні успішно реалізовуємо, допоможе й іншим містам покращити якість роботи комунального транспорту».

Ринку навантажувачів і складської техніки в Україні в найближчі кілька років пророкують стабільне зростання. За даними ГК «Логістик Форкліфт» оборот ринку продажів вантажної техніки в країні становить близько $10 мільйонів доларів США, але у нього є потенціал для зростання. Аналітики ГК «Логістик Форкліфт» розповіли, як відчуває себе ринок навантажувачів і складської техніки і що його чекає в найближчому майбутньому.

 

Пропозиція і попит

 

На ринку України на даний момент працюють близько 5 великих компаній, що продають навантажувачі та близько 30 невеликих операторів, які займаються перепродажем вживаної раніше техніки. За даними аналітиків «Логістик Форкліфт» середня сума угоди на ринку становить $15000, а в рік продається більше 1000 одиниць нової і вживаноїтехніки.

 

«Основними постачальниками вантажної техніки є Китай, Японія, Європа. Виробники з Болгарії, Білорусії та вітчизняні марки займають дуже невелику частку ринку - 1-2% », - зазначає Станіслав Дерець, генеральний директор«Логістик Форкліфт», - Вжене менше 10 років китайські виробники комплектуються японськими двигунами і виводять на ринок навантажувачі нової якості . Це дозволяє їм конкурувати за ціною з високим рівнем надійності. Серед таких марок можу відзначити Goodsense. Японські, американські і європейські марки в більшості потім формують ринок вживаноїтехніки».

 

Основні тенденції та прогнози

 

Ринок збуту навантажувачів і спецтехніки залежить від кількох галузей економіки і вони показали хороші тенденції в 2017-2018 роках в Україні, хоча учасники ринку відзначають, що пряма кореляція швидше є з майстерністю продажів і доречними консультаціями. За даними ГК «Логістик Форкліфт» основними покупцями навантажувачів і складської техніки стали замовники з аграрного сектора, виробники будматеріалів, рітейлери, переробна і видобувна галузі, м'ясна і рибна промисловість.

 

 

У «Логістик Форкліфт» відзначають, що кризові явища, які спостерігаються в Україні з 2014 року, в останні два роки сходять нанівець, а минулакриза принесла ринку і позитивні зміни. За цей час сформувався відкладений попит на нову техніку, а також підвищилась довіра до китайських виробників. Тому в найближчі 2-3 роки ринок буде рости. «Обсяг продажів в 2016-2017 роках став відновлюватися, покупців все більше цікавить нова техніка, активно заключаютьсяугоди купівлі-продажу, йде навчання фахівців-операторів навантажувачів і в 2019-2021 ці тренди збережуться. Ми вважаємо, що в 2019-2021 роках ринок буде рости, як мінімум, на 5-7% в рік», - резюмує Станіслав Дерець.

 

Для довідки:

 

ГК «Логістик Форкліфт» була заснована в 1997 році як офіційний дилер навантажувачів і шин. Першою почала поставку в Україну вживаних навантажувачів з Японії, Європи і США, з 2004 року ексклюзивний дилер Goodsense (Японія-Китай). Сьогодні компанія продає більше 300 найменувань навантажувачів європейських, японських і китайських брендів, і надає повний спектр послуг з обслуговування вантажної і складської техніки. У 2005 році на базі ГК «Логістик Форкліфт» відкрита власна школа навчання для водіїв навантажувачів, школа випустилапонад 5000 осіб.

6 березня у Києві відбувся «Річковий Форум 2019», де учасники ринку річкових перевезень обговорили майданчики під будівництво складів, елеваторів, терміналів, проблеми створення і експлуатації річкового флоту та залучення вантажів.

Участь у Форумі окрім представників влади та 60-ти українських компаній також взяли представники СhinaHarborEngineeringCompany, Білоруського річкового пароходства та Білоруського морського пароходства.

Партнерами форуму виступили: Українська Зернова Асоціація, Європейська Бізнес Асоціація, Грейн-Трансшипмент. Організатори – видавництво «Порти України» та Food&AgriPR.

Учасники форуму відзначили на річках України декілька ключових трендів: появу нових перевізників, зростання обсягів перевалки зерна та мінеральних добрив, швидкий розвиток річкової інфраструктури, будівництво річкового флоту.

Проблемним місцем річкових перевезень залишається відсутність Закону про Внутрішні водні шляхи, хронічне недофінансування шлюзів, потреба днопоглиблення, гострий дефіцит флоту та неконкурентні тарифи УЗ на коротке плече в напрямку річкових портів.

Активну участь у форумі окрім безпосередніх операторів річкової інфраструктури взяли представники металургійного сектору (АрселорМіттал, Ferrexpo, Метінвест), а також агросектору та зернотрейдери (Bunge, СOFCO, Сargill, Астарта). Це свідчить про колосальний інтерес до можливостей і перспектив річкових перевезень зі сторони найбільших в Україні вантажовідправників.

Варто зазначити, що в 2018 році по Дніпру було перевезено 9,9 млн тонн вантажів, що на 22,4% більше, ніж у 2017-му році та більш як удвічі більше показників 2013-го року. Окрім того розпочалися перевезення Південним Бугом, де обсяги вантажопотоку склали 850 тисяч тон.

Організатори форуму відзначили спеціальними нагородами компанію «Укррічфлот» за найбільший обсяг перевалки вантажів серед компаній, НІБУЛОН – за найбільший обсяг перевалки вантажів серед компаній (з врахуванням морських суден), Грейн-Трансшипмент – в номінації «прорив року на ринку річкових перевезень» та компанію «Агровіста» - за значний вклад в розвиток річкових перевезень.

Організатори оголосили, що захід проходитиме щороку на початку березня – напереродні початку річкової навігації в Україні.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені