Транспорт та Логістика

2 лютого 2018 року, Міжнародний аеропорт "Одеса" спільно із авіакомпанією Bulgaria Air презентували пряме авіасполучення Софія-Одеса-Софія, перший регулярний рейс якого відбувся в той самий день.

 

Захід пройшов за участі Генерального консула Республіки Болгарія Дімітара Тучкова, керівництва Міжнарондого аеропорту “Одеса”, Президента асоціації болгар України, Народного депутата України Антона Кіссе, представників авіакомпанії Bulgaria air, директора департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяни Маркової, а також Президента Національної туристичної організації України Івана Ліптуги. Також на презентації були присутні представники ЗМІ та місцевих туристичних агентств.

 

В рамках заходу гості поділилися своїми очікуваннями та враженнями стосовно відкриття авіанапрямку, а також відповіли на питання присутніх.

 

“Говорячи ж про напрям Одеса-Софія, зважаючи на обширні ділові та культурні зв'язки, величезні діаспори у наших країнах, туризм - як літній, так і зимовий, ми віримо, що цей рейс буде успішним. Більше того, він має необхідний потенціал для подальшого збільшення частот польотів”, - поділився директор ТОВ “Міжнародний аеропорт “Одеса” Павло Прусак.

 

Нагадаємо, авіасполучення з Одеси до Софії буде здійснюватися двічі на тиждень - щоп’ятниці та щонеділі. Вильоти з Софії будуть здійснюватися о 19:05 із прибуттям до Одеси о 20:30 (за місцевим часом). З Одеси до Болгарії літаки вилітатимуть о 21:20, і прибуватимуть о 22:40 (за місцевим часом).

 

 

Компанія GEFCO, глобальний постачальник в галузі логістики для виробників та європейський лідер в області автомобільної логістики, сьогодні запустила новий фірмовий стиль з оновленим логотипом та слоганом. Новий слоган Групи: «GEFCO: Рartners, unlimited» (GEFCO: Необмежене партнерство) відображає прагнення Групи посилити співпрацю з партнерами та клієнтами, щоб створити більшу цінність у глобальному ланцюжку поставок. У найближчі роки GEFCO також буде розвивати зростання через міжнародну експансію та інновації, прагнучи завжди бути на крок попереду ринку, який швидко змінюється.

 

Основна трансформація з розширенням на нові ринки

З моменту зміни своєї частки в акціонерному капіталі в 2012 році, GEFCO посилила свою діяльність, охопивши широкий спектр від вантажних перевезень автомобільним, повітряним, залізничним та морським транспортом, до інтеграції всіх компаній, залучених в ланцюжок поставок вантажів 4PL (Fourth Party Logistics). GEFCO дає обіцянку звільнити своїх клієнтів від логістичного навантаження та допомогти перетворити свій ланцюжок постачань у ланцюжок доданої вартості. Маючи це на увазі, компанія розробила та впровадила нові форми діяльності, такі як «GEFCO Industrial Services», що дозволяє керувати високоцінними операціями зі складання автомобілів на виробничих підприємствах своїх замовників.

 

GEFCO диверсифікувала свій клієнтський портфель на автомобільному ринку, зберігаючи значний обсяг бізнесу зі своїм історичним клієнтом – групою PSA. Група також прийшла в інші галузі промисловості (авіація, виробництво, важке обладнання, енергетика, фармацевтика та здоров'я, мода, товари для дому, продукти харчування та електроніка), які сьогодні дають майже третину доходів GEFCO.

 

GEFCO також розширила свою глобальну мережу у 60 країнах.

Завдяки 13 000 працівникам з 90 національностей, Група обслуговує 300 напрямків по всьому світу.

 

Органічне зростання GEFCO супроводжувалося суттєвим зовнішнім зростанням. Зокрема, включення компанії IJS Global у 2015 році дозволило підвищити свій експедиторський сервіс та закріпити присутність у Китаї, Південно-Східній Азії та США. У січні 2018 року Група GEFCO придбала іспанську компанію GLT, щоб зміцнити своє позиціонування на ринку імпорту-експорту Європи та Марокко. Група і надалі буде реалізовувати стратегію цільових придбань, яка підтримана надзвичайно здоровою фінансовою ситуацією.

Оновлений брендінг відображає унікальну культуру та сильні амбіції

Оновлений брендінг компанії GEFCO - це результат дворічного проекту дослідження власної ДНК , щоб краще зрозуміти - що  саме робить цей бренд унікальним для своїх клієнтів та партнерів. По суті те, що відрізняє GEFCO - це культура, яку ми називаємо "Нескінченна близькість", яка підтримана рішучістю побудувати довготривалі відносини через співпрацю, щоб заручитися довірою та створити більшу цінність у ланцюжку постачання.

 

Люк Надаль, Голова правління GEFCO, зазначив: «Наша відкритість в поєднанні за нашим вмінням слухати і вчитися у наших партнерів означає, що ми докладаємо спільні зусилля для досягнення успіху. Наш оновлений бренд відображає це з новим логотипом та слоганом. Жовтий бокс логотипу являє собою вікно у світ, а новий слоган «Partners, unlimited» виражає наші нові амбіції та підтверджує нашу прихильність до клієнтів та партнерів.

 

 

Слово «Partners» («Партнери») виражає спільне мислення, на основі якого GEFCO будує відносини зі своїм середовищем (клієнтами, постачальниками та працівниками), спираючись на близькість інтересів та взаємну вигоду. «Unlimited» («Без кордонів») виражає прагнення компанії постійно розширювати свої обрії з точки зору експертизи, географічного простору, сталого розвитку, творчості ... і, звичайно ж, інновацій!»

Увага на інновації

GEFCO працює у постійно мінливому середовищі, що характеризується такими ж швидко мінливими потребами клієнтів та географією ринків, все більш суворими соціальними та екологічними нормами та прогресивними цифровими технологіями, які змінюють виробничі процеси та споживчий спосіб життя.

 

GEFCO інтегрує новітні технології в управління своїми ланцюжками постачання вже протягом декількох років. Зокрема, «Інтернет речей» (IoT) допомагає компанії пропонувати високоцінні послуги, особливо з точки зору моніторингу, в той самий час, як використання «BigData» спрощує процес планування та оптимізації логістичних операцій як з точки зору економії ресурсів, так і з екологічної точки зору.

 

Нещодавно для задоволення потреби споживачів, які все частіше шукають ультра-персоналізовані послуги, GEFCO розробила сервіс My Car Is There «Мій автомобіль тут», який дозволяє кінцевим споживачам керувати доставкою своїх нових автомобілів за допомогою мобільного додатка.

 

Щоб розкрити внутрішню творчу енергію співробітників, GEFCO запускає  проект Innovation Academy («Інноваційна академія») з метою виявлення інноваційних проектів співробітників та забезпечення належними ресурсами для підтримки їх розвитку.

 

Крім того, GEFCO використовує підхід "пробуй та вчись" для моніторингу таких інновацій, як "чисті" двигуни, складські роботи та 3D-друковані запчастини.

 

Група співпрацює з акселераторами, інкубаторами, стартапами, школами та лабораторіями в процесі спільних інновацій. Такий підхід, побудований на співробітництві, дозволить GEFCO розвиватися в таких різноманітних сферах, як електронне керування автомобілями та онлайн центри технічного обслуговування / ремонту для споживачів.

 

Люк Надаль підсумував: "Ринок ланцюжків постачання  продовжить зазнавати вражаючої трансформації. Нові рішення змінюють автомобільний ринок: сьогодні електромотори, завтра - водневі двигуни, а в недалекому майбутньому - машини спільного користування / автономні машини. Нам необхідно бути на крок попереду, інтегруючи ці нововведення, та пропонувати нашим клієнтам відповідні технічні рішення за правильною ціною та в потрібний час. У певному сенсі, ми перемикаємо наш підхід до управління інноваціями, реагуючи на зміни, щоб ефективно передбачати його. Новий слоган відображає нашу відданість постійному розширенню обріїв та крокування шляхом досконалості та зростання".

ГРУПА GEFCO

GEFCO розробляє та реалізує гнучкі, інноваційні рішення щодо ланцюжків постачання, що є цінними для її клієнтів. Група будує довгострокову співпрацю зі своїми партнерами на основі взаємної довіри та спільного зростання. Завдяки постійному розширенню сфери своєї діяльності, GEFCO здатна вирішувати найскладніші завдання.

GEFCO є однією з 10 кращих європейських лідерів на ринку логістики. В 2016 році виручка компанії досягла 4,2 мільярда євро, особовий склад налічує 13 тисяч співробітників з 90 національностей. Спираючись на свою світову мережу з 300 представництв, GEFCO розвиває свій бізнес на всіх п'яти континентах.

 

Группа GEFCO, глобальный логистический оператор и европейский лидер в автомобильной логистике, сообщила сегодня о приобретении испанской компании GLT, специализирующейся на транспортном соединении между Европой и Марокко. Это приобретение имеет стратегическое значение для GEFCO и укрепляет позиции компании в регионе в период быстро растущей торговли между Европой и Марокко в таких отраслях, как автомобильная промышленность, розничная торговля и мода. Соглашение между компаниями GLT и GEFCO подлежит утверждению надлежащими регулирующими органами.

                     

GLT, признанный специалист и лидер в пересечении Гибралтарского пролива.

 

Перспектива слияния компаний GEFCO и GLT носит многообещающий характер, учитывая прочную профессиональную репутацию, которую испанская компания создала за два десятилетия работы на данном рынке. GLT была основана в 1998 году и является признанным специалистом по обеспечению надежной доставки грузов через Гибралтарский пролив. GLT установила прочные партнерские отношения с клиентами в сфере автомобилестроения и моды. Компания является ведущим логистичеким оператором, осуществляющим транспортное соединение между городами Альхесирас (Испания) и Танжер (Марокко): более 16 000 пересечений Гибралтарского пролива в год с использованием 75 грузовиков и 380 трейлеров. GLT предоставляет высокоэффективную организационную структуру и модель ведения бизнеса с единым центром управления для всей цепи, находящимся в г. Оярсун (испанская Страна Басков, недалеко от г. Ирун), а также возможность обеспечения отправки грузов в близлежащие пункты и наличие сервисных центров в Альхесирасе и Танжере.

 

Потребность в логистической поддержке в условиях быстроразвивающейся экономики

 

За многие годы GEFCO накопила богатый опыт в управлении транспортными связями между Европой и странами Магриба. Приобретение GLT позволит GEFCO усилить свое положение в этом регионе и получить новый опыт, а также расширить клиентский портфель, в частности, в таких отраслях, как автомобильная промышленность, мода и розничная торговля.

 

Люк Надаль, Председатель Правления Группы GEFCO, комментирует: «Благодаря динамично развивающемуся и быстро растущему рынку Марокко открывает новые перспективы для нашей компании. Наши ключевые клиенты из таких отраслей, как автомобилестроение, авиационная промышленность, розничная торговля и промышленность осуществляют значительные инвестиции в эту страну с целью наращивания производственной мощности. Это создает потребность в логистической поддержке и надежных решениях. Опираясь на ноу-хау компании GLT, мы сможем воспользоваться возможностями, открывающимися благодаря развитию таких быстро растущих предприятий».

 

Взаимодополняемость сетей, компетенций и клиентских баз обоих бизнесов упростит операционное и коммерческое слияние GLT и GEFCO. Так как команды обеих компаний отличаются одинаково высоким уровнем и надежностью ведения операций, это позволит им быстро добиться успешной реализации данного проекта.

 

План поглощений, нацеленный на рентабельный рост

 

Взаимодополняемость бизнесов GEFCO и GLT в том, что касается опыта, географических сетей и клиентских портфелей, принесет выгоду всем заинтересованным сторонам: клиентам, партнерам, поставщикам и сотрудникам.

 

«Мы очень рады присоединиться к GEFCO, которая является глобальным лидером в сфере логистических услуг и имеет обширную международную сеть», — говорит Кристина Орбеа, генеральный директор GLT. «Мы уверены, что объединение знаний и опыта обеих команд обогатит наше сервисное предложение и поможет нам обеспечить будущий рост».

 

GLT будет полностью принадлежать и находиться под управлением GEFCO Испания как специализированное бизнес-подразделение, отвечающее за транспортное соединение между Европой и Марокко. Испанский филиал GEFCO имеет более 30 лет опыта в сфере логистических услуг высокого уровня. В компании занято 700 сотрудников. Она насчитывает 5 000 промышленных клиентов. Команды GLT продолжат работать в своих отделах, поддерживая высокий уровень сервиса и обеспечивая надежность и безопасность услуг для всех клиентов, а также предлагая новые инициативы.

 

«Приобретение GLT имеет стратегическое значение для расширения нашей сети и профессионального развития. Вслед за успешной интеграцией IJS Global в 2015 году, покупка GLT также отражает нашу способность ускорить рентабельный рост GEFCO за счет поглощений», — говорит Люк Надаль, Председатель Правления Группы GEFCO.

 

Сделка вступит в силу после завершения всех обычных регуляторных формальностей  компетентными органами.

 

 

 

Компания GLT

 

•   Дата основания: 1998

•   Число сотрудников: 229

•   Основатель: Пьер и Кристина Дартигелонге и Микель Орбеа

•   Головной офис: г. Оярсун (Испания)

•   Офисы: Альхесирас, Лиссабон, Мадрид, Танжер        

•    Основные страны, в которые компания оперирует: Бельгия, Великобритания, Германия, Испания, Марокко, Португалия, Франция

•   Оборот: 35 млн. евро (прогноз 2017)

•   Ключевые секторы: автомобилестроение, мода

 

Группа GEFCO

Группа GEFCO наряду с разработкой и внедрением логистических схем создает для производителей дополнительную ценность и способствует повышению их конкурентоспособности. Высокое качество услуг, которое GEFCO предоставляет своим клиентам, стало возможным благодаря 65-летнему опыту работы, в частности, в автомобильной промышленности – одной из самых требовательных отраслей. Благодаря своему присутствию в 150 странах GEFCO входит в ТОП-10 крупнейших логистических операторов в Европе. В 2016 году ее выручка достигла 4,2 миллиарда евро, а штат на сегодня насчитывает 12 000 сотрудников. Опираясь на мировую сеть из 300 представительств, GEFCO предлагает услуги на всех пяти континентах.

У суботу, 25 листопада 2017 року, виповнилося 25 років з дня першого рейсу, виконаного під кодом PS за маршрутом Київ – Лондон. Саме цю дату прийнято вважати днем народження авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України».

За 25 років МАУ перевезла понад 42 мільйони пасажирів та виконала близько 400 тисяч рейсів. Літаки МАУ подолали відстань у приблизно 700 мільйонів кілометрів. Заснована у 1992 році як міжнародний point-to-point перевізник, покликаний налагодити пряме повітряне сполучення між Україною та країнами Західної Європи, через чверть століття МАУ трансформувалася в потужну мережеву авіакомпанію, що охоплює Америку та Африку, Європу та Азію, Близький Схід та країни СНД. Сьогодні МАУ з'єднує Україну з 38-ма країнами, експлуатує флот з 40 літаків, виконує 1100 міжнародних й внутрішніх рейсів на тиждень і забезпечує стикування з маршрутами авіакомпаній-партнерів до більш аніж 3 тисяч міст світу.

У поточному році авіакомпанія збільшила парк повітряних суден на 4 літаки типу Boeing 737-800 NG, з них один безпосередньо з конвеєра, розширила географію польотів до десяти міст України, відкрила кілька нових середньомагістральних рейсів, наростила частотність на західноєвропейських маршрутах, всьоме успішно пройшла аудит на відповідність сучасним вимогам експлуатаційної безпеки IOSA, впровадила нову концепцію реєстрації, а також запропонувала пасажирам свою концепцію low-cost цін на квитки. За 11 місяців 2017-го понад 6,5 мільйонів клієнтів обрали для своїх подорожей крила МАУ. У 2018-му на карті маршрутів МАУ з'являться Канада на Заході та Індія на Сході, також очікується розширення географії польотів у Китаї.

Протягом наступних п'яти років в МАУ планується збільшення й оновлення флоту, в тому числі початок експлуатації далекомагістральних широкофюзеляжних літаків типу Boeing 777, розширення східного та південно-східного векторів маршрутної мережі, нарощування частотності польотів на вже освоєних західних напрямках, а також подальший розвиток транзитного вузла в базовому аеропорту «Бориспіль» зі збільшенням кількості стикувальних хвиль з двох до чотирьох, що дозволить рівномірно розподілити навантаження та підвищити ефективність використання ресурсів та інфраструктури аеропорту.

«Перш за все, хочу щиро подякувати кожному нашому пасажиру, який розділив з нами шлях довжиною в 25 років, – зазначив президент МАУ Юрій Мірошников. – Ми пишаємося тим, що мандрівники з усього світу творили історію МАУ. Історію мрії, що стала реальністю завдяки вірі та волі, зусиллям та копіткій роботі мрійників, новаторів й сміливців, закоханих в небо. Ми не збираємося зупинятися на досягнутому й ставимо перед собою амбітну мету стати провідним мережевим авіаперевізником Східної Європи. Найближчим часом ми розширимо географію польотів до країн Європи та Північної Америки. А вже через кілька років наші пасажири отримають можливість літати до Сінгапура, Гонконга та інших мегаполісів Азії».

Для інформації:

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» – провідний український перевізник, заснований у 1992 році. 100% акцій МАУ знаходяться в приватній власності. Авіакомпанія з'єднує Україну з 80+ столицями та ключовими містами Європи, Азії, Африки, Америки, Близького Сходу та країн СНД, а також забезпечує стикування з маршрутами авіакомпаній-партнерів до більш аніж 3 тисяч міст світу. МАУ виконує понад 1100 регулярних рейсів на тиждень. До флоту МАУ входить 40 авіалайнерів різних модифікацій, включаючи 25 середньомагістральних літаків Boeing-737 NG з середнім віком 9 років. На даний момент середній вік парку МАУ сягає 11,9 років. Базовим аеропортом є Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (KBP).

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені