Транспорт та Логістика

Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області логістики для виробників та європейським лідером в області автомобільної логістики, повідомляє про завершення придбання компанії GLT, спеціаліста з транспортного напрямку Європа- Марокко. Плановане придбання було оголошено 11 січня 2018 року та покупка отримала схвалення Європейського регулятора.

Придбання GLT дозволить GEFCO зміцнити свої позиції та експертизу у регіоні, одночасно зміцнюючи та розширюючи свій портфель клієнтів, особливо в автомобільному секторі, модної індустрії та секторі роздрібної торгівлі.

"Ми дуже раді  завершенню придбання GLT. GLT надає нам понад два десятиліття потужного досвіду логістичних потоків між Європою та Марокко ",- прокоментував Люк Надаль, голова Правління GEFCO -Ми раді привітати всіх співробітників GLT в групі GEFCO і ми з нетерпінням очікуємо об'єднання наших оперативних знань задля підвищення цінності для наших клієнтів ".

 

Заснована у 1998 році, GLT визнана абсолютно безпечним фахівцем логістичних потоків через протоку Гібралтар та є провідним оператором переходу між Альхесірасом та Танжером. Компанія забезпечує понад 16 000 перетинань на рік, із 75 вантажівками та 380 причепами.

 

GLT буде власністю та управлятися компанією GEFCO Іспанія як спеціалізований бізнес підрозділ з переходу Європа - Марокко. Іспанське дочірнє підприємство GEFCO має більш ніж 30-річний досвід роботи з високоякісних логістичних послуг,  та нараховує  700 співробітників та 5000 промислових клієнтів.


Warning: getimagesize(file:///C:\Users\Dell\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/bizreliz/bizreliz.com/www/plugins/content/smartresizer.php on line 187

Nokian Tyres і Valtra встановили світовий рекорд з прибирання снігу на тракторі з автономним управлінням. Швидкісний рекорд був встановлений в березні 2018 року за використання безпілотного трактора Valtra T254 Versu, оснащеного шинами Nokian Hakkapeliitta TRI. Трактор без водія очистив від снігу закриту ділянку дороги на півдні Фінляндії, рухаючись зі швидкістю 73,171 км/год (45,466 миль/год).

 

Трактор Valtra T254 Versu отримав титул «Трактор 2018 року». Він високо цінується підрядниками і фермерами завдяки своїй універсальності при виконанні робіт у багатьох галузях, включаючи сільське господарство, лісове господарство та житлово-комунальну сферу. Стандартна модель T254 Versu оснащується інноваційним інтерфейсом користувача - SmartTouch. Він ніяк не пов'язаний із досягненням рекордної швидкості, але високо цінується трактористами за свою інтуїтивну роботу.

 

«Простота використання системи SmartTouch дозволила багатьом нашим клієнтам знизити обсяг інвестицій у технології, які раніше вважалися надмірно складними. Наприклад, автоматичне прокладання маршруту, управління завданнями і телеметрія. При цьому ми спостерігаємо зростаючий попит на нові технології, які допомагають збільшити ефективність і можуть використовуватися в існуючих бізнес-системах. Ми намагаємося залишатися на передовій прогресу і бути однією з провідних компаній по впровадженню інноваційних технологій на прикладі тракторів з системою SmartTouch», – коментує директор з маркетингу компанії Valtra EME Мікко Лехікойнен.

 

Рекорд швидкості був встановлений у безпечних умовах за участі команд фахівців компаній Nokian Tyres і Valtra. Технологія автономного управління викликає зростаючий інтерес у багатьох галузях, включаючи логістику, дорожню техніку і сільське господарство. Компанія Valtra є провідним виробником тракторів у країнах Північної Європи та має великий досвід у сфері виробництва машин для обслуговування доріг в умовах холодного клімату. Дані, отримані в процесі встановлення рекорду швидкості, стануть дуже цінними для майбутніх досліджень в області автономних технологій.

 

Перевищення звичайної швидкості трактора при наявності переднього навісного обладнання і пересуванні по слизькій поверхні призводить до високого навантаження на трактор і шини. Блоковий малюнок протектора шин Nokian Hakkapeliitta TRI був спеціально розроблений для забезпечення стабільності при пересуванні по зледенілих і засніжених поверхнях.

 

«Продемонстровані шинами Nokian Hakkapeliitta TRI передбачуваність і легкість керування подібні до управління звичайним авто, а в поєднанні з чудовим зчепленням забезпечили популярність даної моделі серед компаній, які виконують роботи взимку», – коментує Тоні Сілфверберг, керівник відділу продажів і маркетингу компанії Nokian Heavy Tyres. – «Дані характеристики також ідеально підходять для роботи на рекордних швидкостях».

 

Це другий світовий рекорд в умовах мінусових температур, встановлений спільно компаніями Nokian Tyres і Valtra. У 2015 році два фінських виробника об'єдналися з легендою авторалі Юхою Канккуненом, щоб встановити діючий рекорд швидкості для трактора на льоду – 130,165 км/год. Для цього використовувався трактор Valtra T234 Versu і шини Nokian Hakkapeliitta TRI.

GEFCO та BERGE створюють альянс задля розвитку логістики автомобільної промисловості Іспанії.

Нова компанія отримає можливість управляти 1,4 мільйонами автомобілів на рік з більш ніж 3 мільйонами квадратних метрів автомобільних складів, 700 вантажівками, 100 залізничними вагонами та 40 тисячами квадратних метрів приміщень майстерень.

 

Курбевуа, Франція, 4 липня 2018 - Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області логістики для виробників та європейським лідером в області автомобільної логістики, та BERGE, один із провідних гравців у сфері мультимодальних логістичних послуг в Іспанії, погодилися об'єднати зусилля для створення провідної компанії у галузі логістики готових автомобілів ринку Іспанії. Новостворена компанія з рівними частинами BERGÉ GEFCO буде сформована із транспортних логістичних підрозділів двох компаній в Іспанії, через діяльність підрозділів GEFCO Spain FVL та BERGE Automotive Logistics (BAL). Операція підлягає схваленню Європейською комісією.

 

Синергія задля зростання ринку

Ринок готових автомобілів в Іспанії є одним із найбільших у світі: щорічно виробляється 3 мільйони автомобілів, 2,4 мільйона експортується та 1,2 мільйона продається. Метою створення BERGÉ GEFCO є налагодження більш тісних відносин з клієнтами для задоволення їхніх потреб шляхом вдосконалення ключових процесів, оптимізації наявних ресурсів та підвищення реагування. Нова компанія запропонує клієнтам повний комплекс готової транспортної логістики, включаючи транспортування, зберігання, технічні послуги, перевірку та доставку. Комбіновані ресурси та транспортування означає, що  компанії-партнери забезпечать повне комплексне обслуговування, включаючи проектування логістики та інжиніринг від виробничих площадок до постачання кінцевим споживачам.

Збудована на основі досвіду та ресурсів материнських компаній, BERGÉ GEFCO стане динамічним новим лідером на ринку готових автомобілів та створить цінність для клієнтів, партнерів та співробітників. Компанія зосередить свою діяльність на іспанському ринку та допоможе обом партнерам розвивати свої міжнародні мережі на інших ринках.

 

Нові транспортні та складські рішення

BERGÉ GEFCO забезпечить суттєве збільшення обсягу транспортування та зберігання, а також географічного масштабу. Замовники отримають переваги у зберіганні на 3,4 млн квадратних метрах майданчиків та портів, а також спроможність в управлінні та транспортуванні 1,4 млн автомобілів щорічно завдяки парку в більш ніж 700 вантажівок для перевезення автомобілів та 100 вагонів залізничного транспорту. Крім того, нова компанія запропонує широкий спектр додаткових послуг у 10 логістичних центрах по всій Іспанії та свої 40 000 квадратних метрів авто майстерень, включаючи ремонт, фарбувальні роботи, мийку автомобілів, підготовку доставки, якості та фінальний контроль.

"Ми дуже раді створити спільне підприємство з BERGÉ. Наше партнерство дозволить нам запропонувати розширений спектр високоякісних послуг, які нададуть переваги нашим клієнтам, партнерам та працівникам», - підкреслив Люк Надаль, голова правління Групи GEFCO. "Нова компанія буде добре позиціонуватись, щоб передбачити потреби, які будуть розвиватись в автомобільному секторі і ми з нетерпінням чекаємо об'єднання наших ресурсів, щоб стимулювати інновацій".

 

Хайме Горбенья, президент компанії BERGÉ y COMPAÑÍA, зазначив:"Діяльність BERGÉ у співпраці з GEFCO, світовим лідером у галузі промислової логістики, безумовно, посилить наше лідерство в іспанській логістиці готових автомобілів. Ми впевнені, що об'єднання наших знань та досвіду в цьому сегменті покращить нашу сервісну пропозицію та стимулюватиме зростання бізнесу ".

Операційна синергія

BERGÉ GEFCO запропонує великий портфель логістичних рішень існуючим споживачам обох компаній, що дасть їм можливість краще керувати сезонними навантаженнями та отримати вигоду від виділених ресурсів. Крім того, нова компанія розраховує на розвиток потужної операційної синергії шляхом об'єднання ресурсів та можливостей та посиленням своїх позиції на внутрішніх та міжнародних потоках.

Нова компанія буде добре позиціонуватися, щоб заздалегідь передбачати зростаючі потреби у сегменті автомобільної логістики та допомагати клієнтам керувати зростаючими обсягами продажів.

 

BERGÉ GEFCOУ ЦИФРАХ:

·         650 робітників

·         Штаб-квартира: С`емпосуелос (Мадрид, Іспанія)

·         3.4 млн. квадратних метрів складських приміщень

·         1.4 млн готових автомобілів  - ресурс управління 

·         700 вантажівок для перевезення готових автомобілів

·         100 залізничних вагонів

·         40 000 квадратних метрів авто майстерень

·         10 логістичних центрів: С`емпосуелос, Пінто та Віл`яверде (Мадрид), Барселона та Таррагона (Каталонія), Сагунто (Валенсія), Віго та Поріньо (Понтеведро), Сантандер та Сарагоса

·         Представленість у 26 портах по всій Іспанії

Про GEFCO Груп

В GEFCO ми впевнені, що довготривала співпраця з партнерами є ключовою у спільному зростанні. Завдяки 69-річному досвіду із багатою  автопромисловою спадщиною, ми розробляємо розумні, гнучкі рішення для складних ланцюгів постачань. Сьогодні Група GEFCO є Європейським лідером у галузі автомобільної логістики та одним із ТОП-10 глобальних партнерів у сфері надання мультимодальних рішень для ланцюгів постачань. Група обслуговує більш ніж 300 напрямків по всьому світу та є присутньою в 47 країнах. Штат налічує 13 тисяч співробітників. Обіг компанії за  2017 рік склав 4,4 мільярда євро.

Про BERGÉ

BERGÉ є провідним оператором мультимодальної логістики в Іспанії. Має велику структуру, що спеціалізується на інтегрованій логістиці транспортних засобів, портових операціях, логістиці з доданою вартістю, процесу аутсорсингу та морських перевезеннях. Маючи понад 3 млн. логістичних послуг на рік, в портових терміналах працює більше мільйона транспортних засобів. Це склади з високою ємністю зберігання на понад 2 млн. квадратних метрах та мультимодальними поєднаннями (поїзд, корабель та вантажний автомобіль), склади для підготовки доставки, монтажу аксесуарів, налагодження та трансформації, ремонту кузова та фарбування або будь-яких інших технічних послуг. Це частина компанії BERGÉ y COMPAÑÍA -  компанії, яка заснована в Більбао в 1870 році і присутня в морських портах, секторах транспортних засобів та логістики в 9 країнах з приблизно 4 500 працівниками.

12 червня 2018 року під час конференції «Автомобільна логістика», яка проходила в м. Бонн, Німеччина, Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області логістики для виробників та європейським лідером в області автомобільної логістики, отримала премію «Лідер інновацій» за розробку мобільного додатку «My car is there» («Моя машина тут»).

Під час конференції «Автомобільна логістика в Європі»,Група GEFCO презентувала особисте інноваційне рішення – програмний додаток  для перевезення автомобілів My Car Is There(«Моя машина тут»), який отримав премію «Лідер інновацій». Всього було зареєстровано вісім учасників конкурсу, до складу журі якого увійшли 23 топ-менеджера автомобільної промисловості, експерти-консультанти, викладачі вузів та представники міжнародних організацій.

My Car Is There («Моя машина тут») надає можливість клієнту організувати «під ключ» перевезення одного автомобіля «від дверей до дверей».  Рішення на цифровій платформі призначене для надання послуг з перевезення окремих автомобілів та орієнтоване на ринки B2B та B2C. Зробивши лише декілька кліків, власник може організувати вивезення та доставку свого автомобіля в будь-яку точку, відстежуючи його пересування в режимі реального часу.

За думкою журі, додаток My Car Is There («Моя машина здесь») – це «справжній прорив у транспортному бізнесі», чудова комбінація бізнес-моделі, інноваційного рішення, який відповідає новим вимогам ринку, та нова технологія. «Ми пишаємося отриманням премії «Лідер інновацій» за додаток My Car Is There («Моя машина тут»), відзначив Еммануель Арно, Виконавчий Віце-Президент з маркетингу та продажам Групи GEFCO,- В нашій компанії заохочується і підтримується культура інновацій серед співробітників, а розроблений додаток - чудовий приклад того, чого можна домогтися, працюючи спільно».

Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області промислової логістики та європейським лідером в області автомобільної логістики, відзначає свою 10-річну діяльність на українському ринку із потужним позиціонуванням та стабільним зростанням.

 

КЛЮЧОВІ ПОКАЗНИКИ

·         Входить до ТОП-5 Україні з надання послуг 3 PL (згідно з обігом) в 2017 році;

·         Щорічне зростання обігу на 30%;

·         Щорічно перевезення 15 000 автомобілів;

·         Щорічно експлуатується в середньому 10 000 вантажівок;

·         Повний спектр послуг всіма видами транспорту (автомобільний, залізничний, морський, повітряний, мультимодальний);

·         Зростання загальної кількості клієнтів + 15% у 2017 році;

·         55 співробітників

 

Ключовим фактором стабільного та успішного зростання є те, що основна увага приділяється розвитку бізнес-стратегії компанії GEFCO, що базується не лише на збереженні та розширенні лідерських позицій в автомобільній промисловості, а й на швидкому зростанні на інших ринках, зосереджуючись на бізнес сферах, де історичний досвід є найбільш придатними. Головний пріоритет - надання інтегрованих логістичних рішень для будь-якої задачі або ланцюга постачань.

 

Люк Надаль, Голова Правління Групи GEFCO, наголосив: "На протязі цих 10 років нас визнали на українському ринку завдяки нашим навичкам та вмінням надавати нашим клієнтам повноцінне рішення. Сьогодні наша мета - продовжувати вдосконалення наших позицій на українському ринку. Наша стратегія фокусується на інноваціях, які надають GEFCO конкурентні переваги та будуть корисними для українських споживачів, зокрема через нові ІТ - рішення для ланцюга постачання на автомобільному та інших ринках».

 

Стійке зростання на українському ринку

 

Компанія GEFCO розпочала свою діяльність на українському ринку в 2008 році із привабливої пропозиції, яка створила конкурентні переваги та дала імпульс для подальшого розвитку. До 2017 року GEFCO Україна збільшила свій обіг на 30%, завдяки укладанню знаковим контрактам з такими брендами, як PCU, Winner Imports, Unilever, British American Tobacco, Mondelez, Bosch, Konica Minolta, Corum Group та інші.

 

Відкриття представництва GEFCO в Україні у 2008 році стало одним із етапів міжнародної експансії Групи. На початковому етапі компанія спеціалізувалася на поставках готових автомобілів і змогла зайняти лідируючі позиції в цьому сегменті на деякий час

 

За 10 років компанія GEFCO Україна стала одним з провідних постачальників 3 PLлогістичних послуг на ринку автомобільної логістики, та змогла збільшити портфель своїх клієнтів та постійно розширювати свої послуги та рішення, починаючи від транспортування готових автомобілів та запчастин до організації інтегрованих рішень для ланцюгів постачання провідних міжнародних та українських клієнтів. GEFCO надає послуги в Україні та в усьому світі, пропонуючи комплексні рішення за допомогою усіх  видів транспорту: повітряних, автомобільних, водних, залізничних та мультимодальних.

 

Сьогодні серед наших клієнтів є провідні світові автомобільні виробники, вагомі українські імпортери та виробничі компанії з різних секторів, таких як промисловість, фармацевтика, енергетика, FMCG та агробізнес.

 

Незважаючи на декілька кризових хвиль на українському ринку, GEFCOзмогларозвивати та диверсифікувати свою бізнес-модель в Україні. Наша головна мета залишається незмінною, і наше прагнення - продовжувати розвиток на українському ринку з основними пріоритетами: забезпечення високого рівня якості обслуговування, гнучкого підходу до вимог замовників та інвестицій в інновації, а також кваліфікованих, творчих людей, які приносять нові ідеї.

 

"Ми високо цінуємо довіру наших клієнтів і пишаємося нашими досягненнями та результатами. На протязі 10 років ми перевезли більше ніж 300 000 автомобілів, доставили понад 100 тис. тонн вантажів, здолали мільярди кілометрів доріг, показники сотні наших клієнтів та партнерів зростають. Ці цифри дійсно вражають, але ми рухаємось вперед і ставимо перед собою ще більше складних завдань на майбутні роки", - підкреслила Оксана Яковлєва, генеральний директор GEFCO Україна.

 

ГРУПА GEFCO

Експерти GEFCO впевнені, що довготривала співпраця з партнерами є ключовою у спільному зростанні. Завдяки 69-річному досвіду із багатою автопромисловою спадщиною, ми розробляємо розумні, гнучкі рішення для складних ланцюжків поставок. Сьогодні Група GEFCO є європейським лідером у галузі автомобільної логістики та одним із ТОП-10 глобальних партнерів у сфері надання мультимодальних рішень для ланцюжків постачань. Група обслуговую більше ніж 300 напрямків по всьому світові, 8 надзвичайно великих географічних регіонів та є присутньою у 47 країнах. Штат нараховує 13 тисяч співробітників. В 2017 році Група GEFCO відзвітувала про обіг в  4,4 мільярда євро

 

Подпись: ПРЕС-РЕЛІЗ

 

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені