3 квітня 2019 року мережа гіпермаркетів «Велмарт» оголосила про офіційний запуск мобільного додатка Pick&go. Вперше в Україні покупці можуть оплачувати  товари всупермаркетах із QR-кодом без участі касира.

Все, що потрібно для початку роботи, — завантажити мобільний додаток у смартфон, зареєструвати банківську картку в мобільному гаманці Masterpass та вирушати за покупками, скануючи штрихкоди товарів. На виході з торгового залу покупець самостійно проводить оплату в додатку — без черги та касира.

Сьогодні за допомогою Pick&go відвідувачі магазину можуть контролювати вартість усієї покупки до оплати, редагувати список товарів, переглядати історію покупок, ознайомитися з акційними пропозиціями та швидко знайти найближчий магазин. У разі виникнення будь-яких запитань у процесі використання Pick&go завжди можна звернутися до консультанта в торговому залі. 

Мобільний додаток доступний в AppleStore та GooglePlay

Протягом наступних місяців Retail Group планує розширити функціонал розробки та впровадити систему самостійної купівлі в інших своїх торгових мережах «Велика Кишеня» та «ВК Експрес».

Мережа пропонує разом із широким асортиментом товарів, власним виробництвом, бездоганною якістю та прийнятними цінами ще й інноваційний сервіс, який дозволяє керувати часом, бюджетом та робить процес купівлі зручнішим.

 Довідка:

Retail Group — компанія, яка динамічно розвивається у сфері ритейлу та орієнтується на впровадження нових технологій і новаторських проектів у своєї діяльності.

Холдинг Retail Group управляє добре відомими українському покупцеві продуктовими мережами: гіпермаркетами-дискаунтерами «Велмарт» в Україні та Молдові, супермаркетами «Велика Кишеня» та  магазинами формату «біля дому» «ВК Експрес» в Україні. Також в управлінні компанії знаходиться мережа супермаркетів Green Hills Market (Молдова).

У травні 2013 року Retail Group впровадила власну розробку IT-фахівців компанії — каси самообслуговування в усій мережі магазинів.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені