У компанії ЮСК є традиція: кожні шість років вони змінюють інтер’єр у більшості своїх крамниць. Гадаю вони відають, що роблять, адже вони, як ніхто інший, знаються на інтер’єрах. Асортимент 47 крамниць JYSK, які розташовані по всій Україні, якраз і складається з товарів без яких домашній затишок не зробить ніяка господиня, ніякий дизайнер: дивани, крісла, фіранки, матраци, ковдри, подушки, комоди, дзеркала, підсвічники,  письмові та кухонні столи, шафи, тумби, карнизи, ролети, простирадла, безліч дрібничок  для декору… І усе у незмінному скандинавському мінімалістичному стилі , який уже знайомий українцям і завдяки безпосередньо товарному асортименту крамниць ЮСК і завдяки Хюге, як символу данської культурної традиції.  

Цього року до скандинавської атмосфери торговельних залів додався ще й новомодній формат 3.0, який зокрема в дизайні магазинів ЮСК, проявляється у розширенні торговельних площ, у збільшенні простору і світла. При  цьому  нові  сучасні стелажі з точковою підсвіткою дозволяють розмістити більше товарів, зробити їх доступнішими для споживачів. 

Напередодні садово-літнього сезону продажів компанія JYSK здійснила капітальний ремонт у 4-х магазинах: Київ ТЦ«Полярний», Житомир ТЦ «Глобал.UA», Дніпро вул. Січеславська Набережна, Херсон ТРЦ «Фабрика». У торгових залах булозамінено підлогове покриття, касові зони та деяке обладнання. Додаткове освітлення з допомогою потужних ламп допомогло візуально збільшити приміщення.

У переддень 8 березня у новому вигляді постали перед покупцями магазини міжнародної мережі JYSK у п’яти  містах України – Житомирі, Дніпрі, Херсоні, Одесі та Києві. У Києві (ТЦ "Україна") та в Одесі (ТРЦ Fontan Sky center) магазини оформлені згідно з новим концептом 3.0, а в інших містах було проведено капітальний сучасний ремонт.

За словами виконавчого директора JYSK в Україні пана Євгена Іваниці, на модернізацію, наприклад,  Київського магазину компанія витратила 4 млн. грн. і півтора місяці.

«Від початку нового фінансового року, який розпочався у вересні 2018 року, компанія JYSKв Україні відкрила 6 нових магазинів та модернізувала 7 магазинів, з яких 2 магазини оформили у новому концепті 3.0, - розповідає пан Іваниця, - При цьому ми зробили все, аби ремонт в приміщеннях не завдавав незручностей нашим покупцям – магазини продовжували працювати в звичному режимі. Зараз ми розпочали підготовчі роботи для відкриття другого магазину в Чернігові, першого магазину у Кам’янці-Подільському та нових трьох магазинів у Києві та на його околицях. У травні JYSKв Україні святкуватиме відкриття п’ятдесятого магазину JYSK».

Узагалі 2019 рік для ЮСК буде визначним, адже цього року компанія святкуватиме 15-ту річницю  початку роботи в Україні. Поряд з представниками іншого данського бізнесу, ЮСК вносить великий вклад у розвиток українсько-данських торговельних відносин.

«Інвестиції в Україну данськими компаніями, - повідомила на відкритті магазину в ТЦ «Україна» заступник Голови Місії Посольства Данії в Україні, Грузії та Вірменії, пані Анне Тофт Соеренсен, - з початку нинішнього року зріс на 15% порівняно з роком минулим і склав 250 млн. доларів».

Торгівля, якою займається мережа ЮСК, до речі, не обмежується лише імпортом. Фахівці компанії давно звертають увагу на якісні товари, які виготовляють українські виробники і включають їх в до асортименту крамниць ЮСК. Наприклад, більшість матраців, що продаються в ЮСК – українські. Більше того, деякі українські вироби відправляються в крамниці Данії. Таким чином данська компанія допомагає потрапити українським товарам до ЄС, що дуже важливо для розвитку економіки України. Таке дружнє відношення до всього українського знаходить відгук у серцях мільйонів наших споживачів, тому JYSK ніякі конкуренти типу ІКЕА не страшні, данці уже мають свого вдячного покупця, який йому не зрадить.  

Олесь Пасічний/Oles Pasichnyi

 

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені