Теле

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Теле
Зберегти
Скасувати
Відновити

Інтернет

Vodafone розширив мережу

Vodafone розширив 4G мережу в діапазоні 1,8 ГГц. Нове 4G покриття з'явилося ще в шести обласн

Понеділок, 22.10.2018 COMMENTS

Ринок Медія

Незалежне мовлення для У

Для України, більше ніж будь коли, важливе незалежне й ефективне Суспільне мовлення, — Мінг

Вівторок, 9.10.2018 COMMENTS

Ринок телекому

Документооборот Lifecell

14 листопада 2018 р. діджитал-оператор lifecell переходить на електронний документ

Неділя, 18.11.2018 COMMENTS

Технології, Тарифи

Забути на рік про платеж

Vodafone запропонував клієнтам Vodafone SuperNet послугу «Рік без абонплат», завдяки

П'ятниця, 7.12.2018 COMMENTS

Теле

Vodafone запропонував клієнтам Vodafone SuperNet послугу «Рік без абонплат», завдяки якій користувачі актуальної тарифної лінійки зможуть забути на рік про регулярні платежі. Для цього достатньо сплатити необхідну суму один раз на рік замість регулярних платежів. При цьому новий пакет послуг буде підключатися автоматично кожні 4 тижні протягом року.

Підключити послугу клієнти можуть самостійно, в додатку для самообслуговування My Vodafone або за допомогою USSD команди *365# і кнопка виклику.

Лінійка тарифів Vodafone SuperNet розроблена спеціально для користувачів мобільного інтернету в мережі 4G. В рамках лінійки клієнтам доступні різні обсяги мобільного інтернету – від 4 ГБ і до безліміту, вартістю від 65 до 115 грн відповідно.

14 листопада 2018 р. діджитал-оператор lifecell переходить на електронний документообіг за допомогою сервісу "Вчасно", який переміг у відповідному тендері. Провівши піврічний тестовий період з двома видами документів, оператор також протестував технологію Mobile ID для підписання з боку lifecell.
 
Діджитал-оператор lifecell вирішив перейти на електронний документообіг і звести до мінімуму використання паперових документів. Вибір партнера для обміну документами онлайн проводився через тендер, в якому переможцем став сервіс онлайн-обміну документами "Вчасно".
 
"Ми вирішили перейти на електронний документообіг з кількох причин. У першу чергу, це підвищує ефективність і прозорість процесів, економить ресурси і час – підписання деяких документів скоротилося з двох тижнів до 1-2 днів. Як соціально-відповідальна компанія, ми прагнемо скоротити витрати природних ресурсів, і діджитал-технології дають нам таку можливість", – прокоментувала Наталія Дороніна, в.о. директора з підтримки бізнесу lifecell.
 
Під час тестового періоду в компанії lifecell почали обмінюватися кількома видами юридично значимих електронних документів, і це дало змогу адаптувати систему під потреби компанії перед масштабуванням. Серед поліпшень – управління користувачами з можливістю розширення повноважень співробітника відповідно до зміни його посадових обов'язків; система тегів для спрощення роботи з різними типами документів; послідовне підписання документів декількома керівниками. У планах – перевести в електронний вигляд понад 30 бізнес-процесів, як зовнішніх, так і внутрішніх.
 
Крім того, тестуючи електронний документообіг всередині компанії, lifecell використовує технологію Mobile ID, що дозволяє підписувати документи протягом декількох секунд з мобільного телефона – завдяки тому, що ключ електронного цифрового підпису (кваліфікованого електронного підпису) зберігається просто на SIM-карті. Пройшовши всі етапи впровадження Mobile ID всередині компанії, на початку наступного року lifecell запропонує користувачам максимально зручний інструмент, який дасть змогу оптимізувати роботу з документами і полегшити безліч інших бізнес-процесів.
 
"Перемога в тендері, який оголосила компанія lifecell, для нас дуже важлива. Забезпечувати документообіг одного з трьох найбільших мобільних операторів – хороший виклик для команди "Вчасно". Ми пройшли разом з lifecell тестовий період, і це був успішний досвід. Тепер наша мета – забезпечити безболісний перехід понад 30 бізнес-процесів компанії в онлайн-формат за допомогою нашого сервісу", – розповідає Антон Скоков, керівник команди з впровадження онлайн-сервісу "Вчасно".
 
Все більше і більше компаній усвідомлюють необхідність використовувати цифрові технології для зовнішніх і внутрішніх робочих процесів. Зокрема вони готові відмовлятися від паперових документів і впроваджувати у себе електронний документообіг. І від цього вони тільки виграють, бо бізнес, який раніше усвідомлює важливість автоматизації більшість процесів, матиме суттєву конкурентну перевагу. 

У листопаді Vodafone Україна завершує перехід на роботу під брендом Vodafone. Зокрема, будуть закриті останні архівні тарифи МТС – тарифи контрактної форми підключення. Абоненти цих тарифів зможуть вибрати для себе будь-який з тарифів Vodafone.

У будь-якому з тарифів Vodafone пропонує безлімітні дзвінки абонентам Vodafone і пакет швидкісного мобільного інтернету – від 7 Гб до безліміту. Крім того, в тарифи Vodafone включені пакети хвилин для дзвінків на інші мережі – від 100 до 500 хвилин, а також дзвінки за кордон і безлімітне спілкування в соціальних мережах.

Якщо абонент не зможе вибрати тариф самостійно, оператор запропонує кожному клієнту найбільш оптимальний для нього варіант тарифу, виходячи з інформації про щомісячні витрати на зв'язок, наборі і обсязі послуг, якими користується клієнт.

Перехід в актуальні тарифи безкоштовний і для клієнтів більшості старих тарифів МТС завершиться до 30 листопада. Кожен абонент отримає SMS-повідомлення з інформацією про закриття тарифу і термінами для переходу в тарифи Vodafone.

Київстар запустив нову лінійку тарифів для корпоративних абонентів: Kyivstar 4G, Kyivstar 4GExtra, Kyivstar 4GUltra, Kyivstar 4GBusiness, Kyivstar 4GBusiness VIP. У представлених тарифах  передбачено ще більше корисних можливостей для бізнес-комунікацій.

Серед них:

·         безлімітний доступ до інтернету*;

·         збільшена кількість хвилин для дзвінків на інші мережі по Україні;

·         хвилини для дзвінків на інші мережі відтепер можна використовувати і для дзвінків за кордон**;

·         користування сервісами MicrosoftOffice365 (для тарифних планів Kyivstar 4GBusinessи Kyivstar 4GBusiness VIP);

·         сервіс «Інтернет SIM-пара», який дозволяє за одним мобільним номером мати доступ до інтернету на двох пристроях одночасно;

·         оплата за послуги на умовах постоплати  - «користуйся зараз, плати потім»;

·         безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.

 

Додаткова перевага – пропозиція "Київстар Команда", яка створює умови для роботи цілого колективу. Відтепер можна підключити одразу кілька мобільних номерів на один особовий рахунок клієнта. При переході на «Київстар Команда» з тарифів передплаченої форми обслуговування абонплата становитиме лише 75 грн на місяць.

А клієнтам, які цінують комплексні рішення, разом із підключенням до нових тарифів Київстар надає знижки на послуги «Wi-FiІнтернет» та «IP-телефонні лінії».  

Оптимальне наповнення нових тарифних планів та їх зручність дають можливість легко перейти на корпоративне обслуговування тим представникам бізнесу, які досі користувалися послугами Київстар на умовах передплаченого зв’язку. Зважені корпоративні пропозиції пропонують широкий вибір за тарифною лінійкою від 75 до 1000 грн абонплати на місяць та враховують потреби корпоративних клієнтів різних галузей та із будь-якими обсягами бізнесу.

Детальніше про усі тарифні пропозиції та умови підключення можна дізнатися на сайті.

 

*Київстар відзначений як оператор з найшвидшим мобільним Інтернетом в середньому по країні серед мобільних операторів України. Дані отримані за результатами аналізу тестів у застосунку Speedtest® від Ookla® за другий та третій квартали 2018 року.

**Хвилини на інші напрямки можна використовувати для дзвінків на номери фіксованого та мобільного зв’язку в Італії, Польщі та Росії. За даними Київстар: 83% всіх дзвінків абонентів за кордон відбуваються саме у ці країни.

Vodafone розширив 4G мережу в діапазоні 1,8 ГГц. Нове 4G покриття з'явилося ще в шести обласних центрах України: у Вінниці, Черкасах, Житомирі, Рівному, Тернополі та Хмельницькому. Також 4G мережа запущена у містах Берегово Закарпатської області та Дубно Рівненської області. Покриття в цих містах буде розширюватися протягом декількох тижнів.

На сьогоднішній день близько 18 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе 24областей України. Оператор продовжує активне будівництво.

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G – від 4 ГБ і до безліміту, вартістю від 65 до 115 грн відповідно.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно та безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажу стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені