Теле

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Теле
Зберегти
Скасувати
Відновити

Інтернет

Дальнейшее расширение ин

Компания Analysys Mason своей оценкой подчеркивает важность универсального принятия для дальн

Середа, 12.04.2017 COMMENTS

Ринок Медія

Новий продукт BIG DATA U

У п'ятницю, 21 квітня, відбулася закрита презентація нового продукту компанії BIG DATA UA. Са

Середа, 26.04.2017 COMMENTS

Ринок телекому

"Київстар" послухався АК

АМКУ рекомендував ПрАТ «Київстар» створити окремі тарифні плани, в яких прирівняти та

Середа, 26.04.2017 COMMENTS

Технології, Тарифи

Дешевше на стаціонарні н

Абоненти національного телеком-оператора Київстар зможуть дзвонити на номери фіксованого зв'я

Середа, 26.04.2017 COMMENTS

Теле

АМКУ рекомендував ПрАТ «Київстар» створити окремі тарифні плани, в яких прирівняти тарифи на вихідні дзвінки власних абонентів на телефонні номери абонентів рухомого (мобільного) зв’язку та на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України, для забезпечення рівних умов до застосування рівнозначних угод зі споживачами.

 

 Антимонопольний комітет схвалив рекомендації ПрАТ «Київстар» припинити дії, які містять ознаки зловживання монопольним становищем шляхом встановлення на економічно необґрунтованому рівні тарифів на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України.

 

Таке рішення Комітет прийняв на засіданні 20 квітня 2017 року. Зокрема, для забезпечення рівних умов до рівнозначних угод зі споживачами Комітет рекомендував ПрАТ «Київстар» вжити заходів щодо встановлення ціни (тарифу) на послугу зі здійснення вихідних дзвінків на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України на економічно обґрунтованому рівні шляхом зміни певних тарифних планів та/або впровадження нових тарифних планів, в яких ціна (тариф) на вказану послугу буде прирівняна до ціни (тарифу) на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України.

 

Станом на 26.04.2017 року ПрАТ «Київстар» вже повідомило АМКУ про виконання рекомендацій, а саме, про внесення змін до умов надання та підключення тарифних планів «Комфорт», «Комфорт+» та «Ультракомфорт» для абонентів передплаченого зв’язку, які забезпечують виконання наданих рекомендацій.

 

Зокрема, згідно розпорядження ПрАТ «Київстар» від 24.04.2017 абонентів передплаченого зв’язку ПрАТ «Київстар» повідомлено про прирівняну вартість вихідних дзвінків на телефонні номери абонентів мереж інших операторів рухомого (мобільного) та фіксованого зв’язку України, яка в межах наданих 30 хвилин складе 16 копійок, а поза межами використання наданих хвилин – 0,74 грн, що майже вдвічі нижче від попередньо встановленої вартості хвилини дзвінка на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України.

У п'ятницю, 21 квітня, відбулася закрита презентація нового продукту компанії BIG DATA UA. Сама компанія створена Сергієм Бойко, ТОП-менеджером, який має багаторічний досвід роботи на ринку інвестицій і консалтингу, платного телебачення і телекомунікацій.

Компанія надала нову інформаційну систему «BIG DATA RATING», яка дозволяє відслідковувати,  як в поточному так і в історичному проміжках часу перегляд телевізійних передач і телеканалів телевізійною аудиторієюУкраїни.

Продукт, представлений компанією, є інноваційним, оскільки моніторить в реальному часі дані від понад 150 тисяч домогосподарств, які є комерційно привабливою аудиторією.

Передумовами для розробки і запуску нового продукту слугувало те,щосегмент IP-телебачення постійно зростає, а кількість підключених до нього користувачів збільшується в рази з кожним роком, при цьому українці, які вибирають IPTV, - це соціально активна сучасна аудиторія, з великих міст і з досить високим рівнем доходів. Вони є лідерами думок і по ним будують тренди переглядів на майбутнє. Тому так важливо глибоко дослідити саме їх «профіль поведінки» при перегляді телеконтенту, щоб зробити прогнози поведінкивсіх споживачів в майбутньому.

Для провайдерівплатного телебачення BIG DATA RATING буде служити інструментом для ефективного формування пакетів і зміни пакетів телеканалів, а для телекомпаній - дозволить оперативно змінювати свою сітку мовлення для отримання максимальних показників перегляду, а для нішевих телеканалів - нарешті отримати доступну можливість продавати рекламу на підставі цього рейтингу .

Рекламні агентства зможуть користуватися BIG DATA RATING як для перевірки інших джерел вимірювань перегляду, так і для отримання спеціалізованих даних щодо перегляду телеканалів комерційно привабливою аудиторією.

Незалежне рейтингове агентство BIG DATA UA- перша в Україні компанія, продукти якої засновані на сучасних цифрових технологіях, що спеціалізується на вимірюванні поведінки перегляду аудиторії сервісів IPTV (Internet Protocol Television) і OTT (Over the Top, частина технології IPTV). Команда BIG DATA UA має експертні знання і унікальний досвід в проведенні різновекторних досліджень і надання якісного та технологічного сервісу.

З 1993 р Бойко Сергій працював в юридичній компанії помічником юриста, юристом, начальником юридичного відділу. У 1995 р створив власну юридичну фірму.

З 1996 року очолив юридичний відділ у міжнародній інвестиційній компанії SigmaBleyzer, а з 1998 р увійшов до складу ради директорів компанії.

У 1999-2001 рр. входив до складу або очолював наглядові ради підприємств інвестиційного портфеля, серед яких найбільші підприємства України в галузях суднобудування, машинобудування, харчової промисловості, кабельного телебачення.

У 2000 р створив і очолив бізнес-лінію SigmaBleyzer з надання послуг консалтингу щодо підвищення ефективності управління компаніями і персоналом.

З 2002 по 2016 рік - президент компанії «Воля».

З жовтня 2016 року - заснував і очолив Незалежне рейтингове агентство BIG DATA UA.

Абоненти національного телеком-оператора Київстар зможуть дзвонити на номери фіксованого зв'язку за вигіднішими тарифами.

Так, з 4 травня 2017 р. у тарифних планах «Комфорт», «Комфорт+» і «Ультра Комфорт» встановлюється нова ціна хвилини на номери міських телефонів: від 0,05 до 0,16 грн. Щодня абонентам вказаних тарифних планів надаватимуться 30 хвилин для таких дзвінків.

Окрім вигідної ціни на дзвінки в фіксовані мережі, в кожному тарифному плані оновленої лінійки з'явилося чимало додаткових переваг: збільшено кількість мегабайтів інтернету, а також хвилин і SMS на номери Київстар.

Так, у тарифному плані «Комфорт» дзвінки на міські номери в рамках щоденного пакету хвилин коштують 16 копійок. Окрім того, клієнтам щодня надаються 100 хвилин дзвінків і 20 SMS на номери Київстар, а також 50 МБ дата-трафіку. У тарифі «Комфорт+» хвилина дзвінка в рамках щоденного пакету обійдеться абоненту в 11 копійок. Також до тарифу включені 200 хвилин дзвінків і 15 SMS на номери Київстар та 50 МБ дата-трафіку щодня. У тарифі «Ультра Комфорт» вартість дзвінків на міські номери становить всього 5 копійок за хвилину, також клієнти отримують 200 хвилин дзвінків і 25 SMS на номери Київстар та 50 МБ дата-трафіку. Щоденна абонентна плата в залежності від обраного тарифного плану –від 1,97 до 3,19 грн.

Важливо, що скористатися поліпшеними тарифними планами можуть як нові, так і наявні абоненти Київстар. Для переходу на оновлені тарифи необхідно зателефонувати на номер 477*1 або оформити заявку на сайті чи в системі «Мій Київстар».

Також нагадаємо, що для клієнтів, які часто телефонують на номери фіксованого зв'язку, але хочуть обслуговуватися без зміни тарифного плану, є можливість замовляти пакети хвилин за потреби. Наприклад, «30 хвилин на міські номери» (ціна хвилини 0,35 грн), «10 хвилин на міські номери» (ціна хвилини 0,50 грн) або «5 хвилин на міські номери (ціна хвилини 0,60 грн).

«Ми проаналізували, в яких обсягах наші абоненти використовують голосовий трафік, і запропонували лінійку оптимальних тарифів, які враховують потреби як у фіксованому, так і в мобільному зв'язку. Крім того, ми забезпечили клієнтам альтернативні можливості: вони можуть підключати як тарифний план, так і додаткові опції, що дозволяють зменшити вартість дзвінків на міські телефони»,коментує Павло Даніман, в.о. директора з маркетингу Київстар.

 

Компания Analysys Mason своей оценкой подчеркивает важность универсального принятия для дальнейшего расширения интернета.

В результате нового исследования выявлена потенциальная возможность роста онлайн-дохода на 9,8 миллиарда долларов США посредством обычного обновления интернет-систем, в том числе предназначенных для тех, кто говорит на языках, в которых не используется английский алфавит.

Отчет был заказан технологической консультационной и исследовательской фирме Analysys Mason Группой управления по универсальному принятию (UASG), и в нём наглядно отражена экономическая, социальная и культурная польза, которую принесет универсальное принятие (UA) интернет-доменов. 

Универсальное принятие — это фундаментальное условие создания поистине многоязычного интернета, в котором пользователи по всему миру могут свободно работать на родном языке. Кроме того, это ключевое условие для высвобождения потенциала новых доменов общего пользования верхнего уровня (gTLD), которые способны активизировать конкуренцию, расширить возможности выбора потребителей и породить инновации в доменной отрасли. 

Система доменных имен (DNS) значительно расширилась, и теперь в нее входит более 1200 gTLD. Многие из этих доменов верхнего уровня длиннее исторических трехсимвольных доменных имен (например, .com, .edu и .org) или выражены при помощи алфавитов, основанных не на латинице (таких как китайский, арабский или кириллица).

Теперь люди могут выбрать доменное имя, которое наилучшим образом отражает их самоопре-деление и язык, но такие доменные имена не проходят проверку во многих онлайн-системах. Например, могут возникнуть проблемы, когда пользователь вводит доменное имя или связанный с ним адрес электронной почты в онлайн-форму на веб-сайте, и оно отклоняется. Когда такое происходит, это не только раздражает пользователя и лишает организацию возможности обрести нового клиента, но также снижает культурную, социальную и экономическую пользу интернета.

Как сказал председатель UASG Рам Мохан (Ram Mohan): «Чтобы преуспеть в долгосрочной перспективе, организациям необходимо воспользоваться возможностью и взять на себя ответственность за обеспечение взаимодействия своих систем с общей инфраструктурой интернета — системой доменных имен. Универсальное принятие открывает путь к значительным экономическим перспективам и к следующему миллиарду пользователей интернета, обеспечивая пользователям во всём мире одинаково положительные впечатления. Кроме того, правительства и НПО смогут лучше послужить своим гражданам и группам интересов, выбрав универсальное принятие».

По самым скромным подсчетам в ходе недавно опубликованного независимого исследования,благодаря поддержке интернационализированных доменных имен (IDN, возможность выражения доменных имен на всех языках мира) в интернете может появиться 17 миллионов новых пользователей. В это число входят пользователи, для которых ранее барьером полноценного пользования интернетом был недостаток языкового обслуживания на местном уровне.

Расчет в отчете основан на изучении лишь пяти основных языков и языковых групп, которым были бы полезны IDN, поскольку в них используются нелатинские алфавиты (русская, китайская, арабская, вьетнамская и индийская языковая группа), и доле лиц, не являющихся пользователями интернета, и для которых представляет собой барьер недостаток языкового обслуживания на местном уровне. Согласно исследованию, начальные расходы этих новых пользователей IDN в интернете могут составить 6,2 миллиарда долларов США в год.

Кроме того, из отчета видно потенциальное повышение дохода от существующих пользователей gTLD. В соответствии с одним исследованием, 13 процентов веб-сайтов отклоняют новые доменные имена, состоящие более чем из трех букв, тогда как простое обновление этих веб-сайтов (по сути, «устранение ошибки») могло бы повысить онлайн-доход на 3,6 миллиарда долларов США в год в результате универсального принятия. В совокупности согласованная работа программных систем и общей инфраструктуры интернета потенциально может ежегодно приносить 9,8 миллиарда долларов США в год. Это еще заниженный показатель, поскольку в данной цифре не учитывается возможный будущий рост расходов в электронной торговле или количества регистраций новых доменов. 

Как сказал Эндрю Клёден (Andrew Kloeden), занимающий должность директора в Analysys Mason: «Наш анализ свидетельствует о том, что главным препятствием для универсального принятия является недостаток осведомленности о вопросе, а не какие-либо технические проблемы. Это нетяжело. Действия, необходимые со стороны владельцев программ и приложений, не требуют особых усилий; на самом деле большинство компаний рассматривают проблемы UA просто как вопросы устранения ошибок».

Во всём мире организации добились значительных успехов в отношении универсального принятия, но над этим предстоит поработать еще. Предметные исследования в отчете свидетельствуют о том, что многие крупные глобальные компании, такие как Adobe, Verizon, Wells Fargo и Twitter, осуществили необходимые изменения для подготовки своих систем взаимодействия с клиентами к UA. Однако процесс не завершен, и многие приложения по-прежнему не принимают новые домены. Успехи в универсальном принятии не так заметны в отношении IDN, как для gTLD.

Чтобы узнать больше и просмотреть отчет полностью, перейдите сюда https://uasg.tech/whitepaper.  

Про UASG

Группа управления по универсальному принятию была основана по инициативе интернет-сообщества в феврале 2015 года для выполнения работы, которая будет реально способствовать универсальному принятию всех допустимых доменных имен и адресов электронной почты. Члены этой группы представляют более 120 компаний (в том числе Apple, GoDaddy, Google, Microsoft и Verisign), правительства и группы сообщества. UASG получает существенную финансовую и административную помощь со стороны Интернет-корпорации по присвоению имен и номеров (ICANN).

О корпорации ICANN

Миссия ICANN – обеспечение стабильного, безопасного и единого глобального интернета. Для того, чтобы связаться с кем-нибудь в интернете, в компьютер необходимо ввести адрес – имя или номер. Этот адрес должен быть уникальным, чтобы компьютеры могли друг друга находить. ICANN занимается координацией этих уникальных идентификаторов во всём мире. ICANN была сформирована в 1998 году в качестве некоммерческой общественной корпорации и сообщества участников со всего мира.

Рівно рік тому Київстар представив революційні тарифи: більше дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, а також необмежений стрімінг музики та відео. Сьогодні компанія оголошує про поліпшення умов чинної тарифної лінійки та нові можливості для клієнтів.

Тариф «Онлайн» став ще вигіднішим. Тепер за ту ж абонплату клієнт отримує вдвічі більше інтернету: 2000 МБ на місяць, а також щомісяця бонусні 1000 МБ протягом 6 місяців. Нагадаємо, що в цьому тарифі клієнтам надається безлімітний доступ на соціальні мережі. Також абонент отримує безлімітні дзвінки в мережі Київстар і 60 хвилин дзвінків на інші мережі.

Ще більше можливостей з'явилося в тарифі «Онлайн+»: додатково до 4000 МБ трафіку, які передбачені умовами цієї пропозиції, абоненти протягом півроку отримують щомісячний бонус 2000 МБ, які нараховуються одразу після внесення першої абонплати. Нагадаємо, що, крім необмеженого доступу до соціальних мереж, клієнти «Онлайн+» можуть користуватися безлімітним аудіострімінгом, а також отримують щомісяця 100 хвилин на інші мережі та необмежені дзвінки на номери Київстар.

Тариф «Онлайн Екстра» також доповнений пакетами мегабайтів. Так, замість 6000 МБ абоненти будуть отримувати 9000 МБ трафіку. Бонусні 3000 МБ нараховуються відразу після списання першої абонплати і надаються абонентам щомісяця протягом півроку. Даний тариф враховує потреби в різних способах використання мобільного інтернету: перегляд відео та прослуховування музики онлайн, соцмережі без обмежень. Також клієнтам надаються 300 хвилин дзвінків на інші мобільні мережі, необмежене спілкування в мережі Київстар та 500 SMS на всі мобільні мережі України.

Всі тарифи мають регіональні варіації, які враховують потреби жителів різних областей України в спілкуванні з абонентами інших мереж, і доступні абонентам передплаченого зв'язку.

Важливо, що скористатися поліпшеними тарифними планами можуть як нові, так і дійсні клієнти Київстар. Для цього достатньо перейти на оновлені тарифи, зателефонувавши на номер 477*1, або оформити заявку на сайті чи в особистому кабінеті.

Нагадаємо, що за 2016 рік у мережі Київстар було використано понад 51 486 ТБ дата-трафіку –вдвічі більше, ніж у 2015 році. Зростання споживання мобільного інтернету пов'язане з розвитком національного покриття 3G Київстар, високою швидкістю передачі даних і вигідними тарифами. Завдяки новим можливостям у клієнтів змінилися переваги в споживанні послуг інтернету. Наприклад, у структурі трафіку користувачів 3G-інтернету основну частку становить аудіо- та відеострімінг (32%), а також соцмережі (30%).

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені