Теле

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Теле
Зберегти
Скасувати
Відновити

Інтернет

Vodafone розширив мережу

Vodafone розширив 4G мережу в діапазоні 1,8 ГГц. Нове 4G покриття з'явилося ще в шести обласн

Понеділок, 22.10.2018 COMMENTS

Ринок Медія

Незалежне мовлення для У

Для України, більше ніж будь коли, важливе незалежне й ефективне Суспільне мовлення, — Мінг

Вівторок, 9.10.2018 COMMENTS

Ринок телекому

Скоро про МТС забудуть

У листопаді Vodafone Україна завершує перехід на роботу під брендом Vodafone. Зокрема, будуть зак

Середа, 7.11.2018 COMMENTS

Технології, Тарифи

Нова лінійка тарифів

Київстар запустив нову лінійку тарифів для корпоративних абонентів: Kyivstar 4G, Kyivstar 4GExtra

Понеділок, 22.10.2018 COMMENTS

Теле

У листопаді Vodafone Україна завершує перехід на роботу під брендом Vodafone. Зокрема, будуть закриті останні архівні тарифи МТС – тарифи контрактної форми підключення. Абоненти цих тарифів зможуть вибрати для себе будь-який з тарифів Vodafone.

У будь-якому з тарифів Vodafone пропонує безлімітні дзвінки абонентам Vodafone і пакет швидкісного мобільного інтернету – від 7 Гб до безліміту. Крім того, в тарифи Vodafone включені пакети хвилин для дзвінків на інші мережі – від 100 до 500 хвилин, а також дзвінки за кордон і безлімітне спілкування в соціальних мережах.

Якщо абонент не зможе вибрати тариф самостійно, оператор запропонує кожному клієнту найбільш оптимальний для нього варіант тарифу, виходячи з інформації про щомісячні витрати на зв'язок, наборі і обсязі послуг, якими користується клієнт.

Перехід в актуальні тарифи безкоштовний і для клієнтів більшості старих тарифів МТС завершиться до 30 листопада. Кожен абонент отримає SMS-повідомлення з інформацією про закриття тарифу і термінами для переходу в тарифи Vodafone.

Київстар запустив нову лінійку тарифів для корпоративних абонентів: Kyivstar 4G, Kyivstar 4GExtra, Kyivstar 4GUltra, Kyivstar 4GBusiness, Kyivstar 4GBusiness VIP. У представлених тарифах  передбачено ще більше корисних можливостей для бізнес-комунікацій.

Серед них:

·         безлімітний доступ до інтернету*;

·         збільшена кількість хвилин для дзвінків на інші мережі по Україні;

·         хвилини для дзвінків на інші мережі відтепер можна використовувати і для дзвінків за кордон**;

·         користування сервісами MicrosoftOffice365 (для тарифних планів Kyivstar 4GBusinessи Kyivstar 4GBusiness VIP);

·         сервіс «Інтернет SIM-пара», який дозволяє за одним мобільним номером мати доступ до інтернету на двох пристроях одночасно;

·         оплата за послуги на умовах постоплати  - «користуйся зараз, плати потім»;

·         безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.

 

Додаткова перевага – пропозиція "Київстар Команда", яка створює умови для роботи цілого колективу. Відтепер можна підключити одразу кілька мобільних номерів на один особовий рахунок клієнта. При переході на «Київстар Команда» з тарифів передплаченої форми обслуговування абонплата становитиме лише 75 грн на місяць.

А клієнтам, які цінують комплексні рішення, разом із підключенням до нових тарифів Київстар надає знижки на послуги «Wi-FiІнтернет» та «IP-телефонні лінії».  

Оптимальне наповнення нових тарифних планів та їх зручність дають можливість легко перейти на корпоративне обслуговування тим представникам бізнесу, які досі користувалися послугами Київстар на умовах передплаченого зв’язку. Зважені корпоративні пропозиції пропонують широкий вибір за тарифною лінійкою від 75 до 1000 грн абонплати на місяць та враховують потреби корпоративних клієнтів різних галузей та із будь-якими обсягами бізнесу.

Детальніше про усі тарифні пропозиції та умови підключення можна дізнатися на сайті.

 

*Київстар відзначений як оператор з найшвидшим мобільним Інтернетом в середньому по країні серед мобільних операторів України. Дані отримані за результатами аналізу тестів у застосунку Speedtest® від Ookla® за другий та третій квартали 2018 року.

**Хвилини на інші напрямки можна використовувати для дзвінків на номери фіксованого та мобільного зв’язку в Італії, Польщі та Росії. За даними Київстар: 83% всіх дзвінків абонентів за кордон відбуваються саме у ці країни.

Vodafone розширив 4G мережу в діапазоні 1,8 ГГц. Нове 4G покриття з'явилося ще в шести обласних центрах України: у Вінниці, Черкасах, Житомирі, Рівному, Тернополі та Хмельницькому. Також 4G мережа запущена у містах Берегово Закарпатської області та Дубно Рівненської області. Покриття в цих містах буде розширюватися протягом декількох тижнів.

На сьогоднішній день близько 18 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе 24областей України. Оператор продовжує активне будівництво.

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G – від 4 ГБ і до безліміту, вартістю від 65 до 115 грн відповідно.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно та безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажу стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

Для України, більше ніж будь коли, важливе незалежне й ефективне Суспільне мовлення, — Мінгареллі.

 

Про це Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі сказав на Міжнародній конференції "Незалежний та фінансово стабільний суспільний мовник — невід’ємна частина демократичного суспільства", яка відбувається сьогодні, 10 жовтня, у Комітетах Верховної Ради України.

Під час виступу Хюг Мінгареллі зазначив, що зараз для України, більше ніж будь коли, важливе незалежне й ефективне суспільне мовлення. На думку Голови Представництва ЄС в Україні, у ситуації, коли багато медіакомпаній належать фінансово-промисловим групам, вкрай складно забезпечити незаангажованість і редакційну незалежність ЗМІ та отримати якісну інформацію. Тим часом, Суспільний мовник в Україні є єдиним медіа, яке не залежить від впливу олігархів.

"У будь-якому демократичному суспільстві потрібен ефективний та незалежний суспільний мовник. Особливо це важливо у період виборів, коли треба забезпечувати рівний доступ усіх політичних сил до медіа та доступ громадян до неупередженої інформації. Редакційна та фінансова незалежність Суспільного — ось інгредієнти успішного рецепту. Мовник не може існувати без належного фінансування. Скорочення фінансування для Суспільного мовника — це неправильно", — наголосив Хюг Мінгареллі.

Своєю чергою, голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар зазначила, що реформа суспільного мовлення потрібна перш за все українцям. За словами депутатки, суспільне мовлення потрібне для того, щоб у людей була можливість мати джерело інформації, в якому б вони не сумнівалися, яке б точно відповідало всім стандартам журналістики, подавало найоперативнішу і найякіснішу інформацію, давало українцям можливість розібратися в базових проблемах розвитку власної держави. Саме для цього Верховна рада свого часу ухвалила Закон "Про суспільне телебачення та радіомовлення України".

Втім, як зауважила Вікторія Сюмар, "сфера фінансування виявилася таким моментом, який дає можливість десь не до кінця виконувати ті зобов’язання, які держава на себе взяла".

Тим часом, голова Наглядової ради Суспільного Тетяна Лебедєва нагадала, що реформа перетворення державного мовлення у суспільне є зобов’язанням України перед міжнародною спільнотою.

"В інформаційному середовищі, де майже всі канали залежні від їхніх власників, їхніх політичних і бізнесових інтересів, наявність ресурсу, який був би абсолютно рівновіддаленим, збалансованим, об’єктивним і зваженим, дуже важлива. В умовах інформаційної війни та війни, яка триває у країні вже п’ятий рік, це ще важливіше", — сказала Тетяна Лебедєва.

Також голова Наглядової ради Суспільного зазначила, що належне фінансування є найпершою і найфундаментальнішою умовою діяльності мовника: "Держава має забезпечити виконання цього надважливого ключового принципу, тобто забезпечити незалежне фінансування. Дуже важко запитувати з команди про повний і якісний результат, не надавши повного і якісного фінансування".

Окрім цього, голова правління Суспільного Зураб Аласанія наголосив, що в Україні критично мала кількість людей добре розуміються на темі суспільного мовлення. У такій ситуації отримати підтримку від Верховної ради чи виконавчої гілки влади вкрай важко. А з фінансуванням у Суспільного величезна проблема.

"Якщо ви маєте машину, якій доручено проїхати тисячу кілометрів, а бензину в неї налито на 500 кілометрів, то вона проїде ці 500 кілометрів. Нам же цю машину треба ще й полагодити, перебудувати в процесі. От ми й проїхали цю половину шляху. Далі можна міняти колеса, викидати вантаж, щось вигадувати з двигуном, але неможливо очікувати, що машина проїде 1000 кілометрів. Потрібно залити бензин. Ніяка інша команда не проїде без пального цю відстань. Не ми потребуємо грошей, продукт, який ми маємо виготовити, потребує грошей", — наголосив Зураб Аласанія.

Своєю чергою Президент Виконавчої Ради Європейської мовної спілки (EBU) Жан-Поль Філіппо додав, що Суспільне не може виконувати покладені на нього функції, не маючи для цього всіх умов.

"Суспільний мовник є ключовим постулатом демократичного суспільства. Підтримуючи суспільний мовник, ми надаємо голос громадянам. Ми будемо надавати підтримку Суспільному мовнику в Україні і зробимо все можливе для його успішної роботи", — сказав Жан-Поль Філіппо.

Конференцію модерує Голова Офісу Ради Європи в Україні Мартен Енберг. У події беруть участь Надзвичайні та Повноважні Посли Німеччини, Литви, Фінляндії, Швеції, заступник голови місії Посольства Норвегії. Серед присутніх — народні депутати України, міжнародні та національні експерти Ради Європи, представники Європейської мовної спілки та суспільних мовників Європи, представники міжнародних організацій.

Під час заходу обговорюють дві ключові теми:

  • як гарантувати належне, стале та вільне від політичного втручання фінансування українського суспільного мовника;
  • гарантії редакційної незалежності суспільного мовника перед виборами: європейські практики та українські реалії.

Запис першої частини Конференції можна переглянути за посиланням.

Київстар запускає тариф «Безлім Месенджери». У новому тарифі для абонентів передплаченого зв’язку Київстар пропонує доступ до ще більшої кількості застосунків без тарифікації мобільного інтернету. Зокрема, мегабайти не будуть списуватися при використанні:

·   соціальних мереж Instagram, Facebook таTwitter;

·   месенджерів Facebook Messenger, WhatsApp, Viber, Telegram та Skype при обміні текстовими повідомленнями;

·   музичних застосунків Apple Music, Zvooq та Radio Kyivstar;

·   застосунків для перегляду відео Kyivstar GO TV та Київстар Футбол;

·   застосунків, які входять до сервісу «Знання без меж»: Prometheus, Wikipedia, MyBook та Smart Kyivstar. 

Також у тариф включено 4000 Мб*мобільного інтернету, яких вистачить на інші потреби: пошук інформації, обмін файлами тощо.

Для дзвінків абоненти отримають необмежену кількість хвилин у мережі оператора та 60 хвилин на інших мобільних операторів. Також ці хвилини можна використовувати для дзвінків на найпопулярніші напрямки за кордон**, щоб в абонентів була можливість почути голос рідних та друзів, які зараз знаходяться в іншій країні.

Тариф «Безлім Месенджери» входить до нової лінійки тарифних планів Київстар, які доступні для підключення з 4 жовтня 2018 року. Серед нових тарифів також «Безлім Соцмережі», «Безлім Відео» та «Максимальний Безлім». Для абонентів, які користуються тарифами попередньої лінійки, тобто підключили їх до 4 жовтня 2018 року – жодних змін не відбувається.

У новому тарифі «Безлім Соцмережі»: застосунки Twitter, Facebook та Facebook Messenger при обміні текстовими повідомленнями – без тарифікації мобільного інтернету. Також у тарифі 2000*Мб, безлім для дзвінків у мережі оператора та 30 хвилин на інших мобільних операторів та за кордон. Якщо ж абоненти не користуються мобільним інтернетом, то у цьому тарифі вони можуть відмовитися від пакету мегабайтів та отримати постійну знижку на послуги оператора. 

У «Безлім Відео» тепер абоненти можуть дивитися відео без тарифікації у популярному ігровому відеосервісі Twitch, а також  у YouTube, 1+1 video, Megogo та інших. 9000  Мб вистачить для  решти потреб. А для дзвінків абоненти отримають безлім у мережі Київстар та 150 хвилин на інших мобільних операторів та за кордон.

У «Максимальний Безлім» – безлімітний мобільний інтернет, 300 хвилин на інших мобільних операторів та за кордон. Також абоненти, які підключать тариф «Максимальний Безлім» зможуть користуватися фіксованим "Домашнім інтернетом" від Київстар без додаткової плати.

Відчути всі переваги нових тарифів можна з якісним 4Gвід Київстар. Для цього потрібно лише підготувати свій гаджет та SIM-карту. Перевірити, чи підтримує смартфон та SIM-карта 4G-зв'язок за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів та гаджетів за вигідною ціною у фірмових магазинах та на сайті.

*У тарифах «Безлім Соцмережі» та «Безлім Месенджери» окрім мегабайтів у пакеті послуг нараховуються додаткові мегабайти мобільного інтернету за вчасне поповнення рахунку, відповідно 1000 Мб та 2000 Мб.

**Хвилини на інші напрямки можна використовувати для дзвінків на номери фіксованого та мобільного зв’язку в Італії, Польщі та Росії. За даними Київстар: 83% всіх дзвінків абонентів за кордон відбуваються саме у ці країни.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені