Теле

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Теле
Зберегти
Скасувати
Відновити

Інтернет

Київстар на платформі Ci

В рамках стратегії розвитку напрямку IoT* (інтернет речей) та М2М** (міжмашинної взаємодії) Київс

Вівторок, 9.04.2019 COMMENTS

Ринок Мас-Медія

Зникло понад 80 видань

За останні п’ять років в Україні свою діяльність припинили понад 80 друкованих засобів масо

Неділя, 14.04.2019 COMMENTS

Ринок телекому

У LG найпродуктивніша ка

Німецька неприбуткова організація VCX1 відмітила, що в нового смартфона G8ThinQ від LG найвища се

Середа, 1.05.2019 COMMENTS

Технології, Тарифи

Контролер Logitech Tap

Компанія Logitech презентувала нову технологію для відеоконференцзв'язку – контролер Lo

Вівторок, 9.04.2019 COMMENTS

Теле

Німецька неприбуткова організація VCX1 відмітила, що в нового смартфона G8ThinQ від LG найвища серед усіх моделей продуктивність камери. Повний список протестованих моделей смартфонів можна переглянути за посиланням  https://vcx-forum.org/score.

 

Отримавши 77 балів зі 100 можливих, LG посіла перше місце станом на 26 березня 2019 року серед найновіших смартфонів, довівши, що новий телефон забезпечує високу якість зображення  навіть при не надто сприятливих умовах освітлення. Камера продемонструвала високі показники з точки зору контрасту, кольору й деталей. До того ж, VCX перевіряла швидкість автофокусування, швидкість зйомки, стабілізацію зображення, колір і шум, і виявила, що LG G8ThinQ має високі показники за усіма цими пунктами.

 

LG G8ThinQ оснащений декількома камерами для максимальної зручності користування. Серед них Z-камера для точного контролю ефектів розмиття фону до 256 рівнів. Завдяки цьому виходять глибокі знімки, які камери зі звичайною технологією зробити не можуть. Крім того, фронтальний стандартний об'єктив має передній датчик зображення 1,22 мкм, що приблизно на 10% більше, ніж у LG V40ThinQ. Це дозволяє LG G8ThinQ виробляти помітно чіткіші світлини.

 

Смартфон LG також пропонує функцію керування глибиною відео, яка гарантує, що об’єкти, які зазвичай важко піддаються зйомці, (наприклад, діти та домашні тварини), залишатимуться у фокусі. Аналізуючи відстань і глибину, ця нова функція дозволяє користувачам захоплювати саме те, що вони бачать своїми очима. Також LG G8ThinQ пропонує бездоганну естетику, включаючи задню камеру з нульовим виступом, що робить поверхню ідеально гладкою.

 

"Оцінка від організації VCX демонструє інтенсивну спрямованість та наші зусилля надати споживачам інструменти для отримання фотографій та відео нового рівня", - сказав Морріс Лі, старший віце-президент і керівник бізнес-підрозділу компанії LG Electronics Mobile Communications. "Але цифри та оцінки не настільки важливі, як кажуть користувачі, і ми впевнені: клієнти будуть насолоджуватися унікальним дизайном і потужними камерами смартфонів LG G8ThinQ."

За останні п’ять років в Україні свою діяльність припинили понад 80 друкованих засобів масової інформації. Про це повідомили у Міністерстві юстиції України у відповідь на інформаційний запит УНН (.

"Повідомляємо, що, відповідно до відомостей, що містяться у Реєстрі, за останні п’ять років припинили свою діяльність 84 друковані засоби масової інформації", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у минулому році в Україні було реформовано 173 державних і комунальних друкованих ЗМІ. 

Як повідомляв УНН, у випадку ухвалення мовного закону, стаття про використання української мови в друкованих ЗМІ набуде чинності через 2,5 роки.

Перша національна мережа автозаправних комплексів гарного настрою WOG повідомляє про фінальний етап реалізації інноваційного проекту з оптимізації процесів за допомогою бізнес-рішень Apple. Головною метою нововведення було прискорення виконання операцій, збільшення товарообігу, покращення якості споживчого сервісу та надання сучасних послуг на місцях, не забезпечених стаціонарним торговим обладнанням.

Протягом 2-ох років компанія поступово впроваджувала нову систему збору та керування даними, а також сучасні формати зручного і швидкого обслуговування клієнтів. Для автоматизації операційних процесів у мережі АЗК були придбані компактні комплекси, що складаються з iPhone 5s, мультифункціональної насадки Linea Pro (сканер QRта штрих-коду, зчитувач магнітних карт тощо) та фіскального мобільного реєстратора «Екселліо». Цільове функціонування пристроїв забезпечує спеціально розроблене ПЗ.

Сьогодні компанія WOG використовує термінали збору даних для:

·         оперативного прийому та обліку товару на складах і в розподільних центрах мережі;

·         проведення поточної інвентаризації товарів у WOG MARKET у режимі реального часу;

·         передачі планограм викладки товарів для продавців мережі магазинів WOG;

·         прискорення внутрішньої електронної комунікації між співробітниками та реалізації SLA-сервісів.

Рішення також задіяні в проектах:

·         «Мобільна каса», що сприяє розвантаженню черги шляхом замовлення та оплати послуг на місці;

·         «Мобільний касир» у потягах «Інтерсіті», де за допомогою мобільного банківського blutooth-терміналу відбувається реалізація асортименту товарів WOG CAFE та WOG MARKET.

 

Олег Кушіль, IT-директор мережі автозаправних комплексів WOG, пояснює вибір платформи для модернізації роботи підприємства економічною вигодою та практичною доцільністю: «Раніше переоцінка була тривалим процесом сканування, обліку товарів і внесення даних у систему вручну. З цієї причини ми почали шукати рішення, які би спростили і прискорили роботу персоналу, а також дозволили підвищити рівень надання сервісу нашим клієнтам. Ми обрали мобільну платформу iOS, оскільки вона характеризується високою надійністю та стабільністю системи, можливістю легкої інтеграції з інфраструктурою і гнучкою розробкою власних онлайн-застосунків для потреб бізнесу. Разом із допоміжними мобільними цифровими пристроями, які виробляються лише під продукцію Apple, ми отримали більш вигідне та продуктивне рішення для оптимізації своїх бізнес-задач.Крім того, завдяки нашому партнерству з компанією АСБІС-Україна ми можемо розраховувати на професійне гарантійне та постгарантійне обслуговування наших корпоративних пристроїв якнайшвидше».

«Технічний прогрес невпинно набирає обертів, і лідером ринку стає той, хто  вже сьогодні інвестує в новітні методи керування підприємством. Мережа WOG – яскравий приклад успішного опанування технологій для побудови сучасної бізнес-моделі. Ми пишаємося, що спільними зусиллями нам вдалося реалізувати інноваційний проект європейського рівня на базі рішень Apple. З радістю стежитимемо за подальшими досягненнями і перетвореннями компанії задля підтримки клієнтоорієнтованого сервісу»,– прокоментував Олексій Гребенєв, керівник корпоративних продажів продукції Apple компанії АСБІС-Україна.

WOG повідомляє, що реалізація новаторських зусиль керівництва компанії за тестовий період понад 1 рік допомогла успішному досягненню таких стратегічних цілей компанії:

·         нівеляція помилок персоналу, які виникали під час виробничих операцій, здійснюваних вручну;

·         збільшення швидкості внутрішніх та зовнішніх робочих процесів – організації торгівлі та обслуговування клієнтів;

·         оптимізація операційних витрат на матеріально-технічні засоби та робочі місця.

Відео про проект доступне до перегляду за посиланнями: https://youtu.be/lNFkbOAzvaU,

http://solutions.asbis.ua/success-stories/set-azk-wog-optimizirovala-processy-s-pomoshyu-biznes-reshenij-applehttp://solutions.asbis.ua/success-stories/set-azk-wog-optimizirovala-processy-s-pomoshyu-biznes-reshenij-apple

 

Довідка

Компанія АСБІС-Україна– один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

 

ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» керує мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, яка налічує близько 400 об'єктів у всіх областях України. WOG – це найбільша українська монобрендова мережа АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн.

Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема мережу WOG CAFE та WOG Market.

В рамках стратегії розвитку напрямку IoT* (інтернет речей) та М2М** (міжмашинної взаємодії) Київстар запускає центр керування М2М SIM-картами від компанії Cisco Jasper. Хмарна платформа дозволить бізнес-клієнтам Київстар легко керувати M2M SIM-картами, тим самим оптимізувати свої ресурси, витрати і свою операційну діяльність.

«Вже багато років бізнес-процеси автоматизуються за допомогою М2М-технологій: від обміну показників з приладів та відео спостереження до передачі команд керування,» - коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. «Кількість М2М SIM-карт стабільно зростає, а значить у бізнеса посилюється потреба в їх постійному контролі та управлінні, адже ці карти знаходяться у віддалених локаціях. Щоб перевершити очікування бізнес-клієнтів, ми пропонуємо центр керування М2М від Cisco Jasper, який є провідною в світі платформою».

 

Центр керування Cisco Jasper дозволяє бізнес-клієнтам:

  • швидко масштабувати бізнес-процеси, тим самим збільшувати прибуток;
  • знизити витрати на інформаційну систему в процесі її створення та експлуатації;
  • забезпечити надійну якість обслуговування клієнтів завдяки високій ступені надійності;
  • налагоджувати процеси впровадження будь-якого типу мобільних пристроїв для мінімізації ризиків та збільшення прибутку;
  • захистити розгортання технології IoT за допомогою багаторівневої системи безпеки.

 

Центр керування Cisco Jasper надає клієнтам виключну гнучкість в підключенні та управлінні технологіями IoT відповідно до унікальних потреб та бюджету конкретного бізнесу, а також дає можливість змінити налаштування в разі потреби.

 

Сінді Паттерсон, Генеральний директор Global IoT Cloud в Cisco IoT додає: «Компанії, які запускають технології Інтернету речей, стикаються з різними труднощами. Успіх їх подолання залежить від гнучкості та ступеня безпеки платформи, яка може бути запрограмована під різні сценарії розвитку ситуації. Ми раді, що вийшли на ринок України і що Київстар з їх високошвидкісними мобільними мережами вибрав Cisco в якості партнера для розширення можливостей бізнес-клієнтів на їх шляху до впровадження IoT-технологій. Ми сподіваємося, що партнерство з Київстар допоможе індустрії Інтернету речей в Україні розвиватися та процвітати».

Компанія Logitech презентувала нову технологію для відеоконференцзв'язку – контролер Logitech Tap, який спрощує підключення та керування обладнанням навіть для недосвідченого користувача. Технологія має лаконічний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і замінює собою пульт ДК із великою кількістю кнопок. Tap відповідає своїй назві та буквально дозволяє телефонувати одним дотиком.

Інновація сумісна з платформами від провідних виробників рішень для відеоконференцзв'язку – Google, Microsoft та Zoom. Вона має розширені можливості інтеграції з інтерактивними дошками, засобами керування «розумним» приміщенням тощо. Серед інших корисних функцій Logitech Tap – синхронізація з календарем, автоматичне з'єднання, миттєвий обмін контентом і навіть клімат-контроль у кімнаті для нарад.

 

 

Logitech Tap являє собою сенсорний пристрій із дисплеєм 10,1 дюйми, який підключається за допомогою порту USB. Пристрій оснащено безліччю кріплень, які дозволяють зручно розмістити кабелі в приміщенні будь-якого розміру та конфігурації.

Інноваційний форм-фактор та елегантний дизайн новинки вписується в сучасний інтер'єр робочого простору.

Дізнайтеся більше про технології відеоконференцзв'язку від Logitech на video-connect.com/uavideo-connect.com/ua

В Україні LogitechTap буде представлено в квітні 2019 року.

Офіційним дистриб'ютором продукції Logitech в Україні є компанія АСБІС-Україна – один з найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень.

 

Про компанію Logitech

Компанія Logitech розробляє продукти, які надають користувачам можливість легко і просто поринути у цифровий світ розваг. Ще понад 30 років тому пристрої Logitech були покликані об’єднувати людей завдяки цифровим технологіям. Сьогодні ж компанія створює продукти, які дозволяють повністю насолодитися безліччю аудіо- та відеорозваг, іграми, спілкуванням у соціальних мережах та передачею даних через інтернет.

Швейцарська відкрита акціонерна компанія  Logitech International, заснована 1981 року, котується на Швейцарській фондовій біржі (LOGN) та на біржі Nasdaq (LOGI) у США.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені