Теле

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Теле
Зберегти
Скасувати
Відновити

Інтернет

Вимоги ЄС до соціальних

Соціальні мережі мають зробити більше, щоб відповідати вимогам Єврокомісії та органів захисту пра

Субота, 17.02.2018 COMMENTS

Ринок Медія

Телевізійний журналіст р

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2017» в номінації  &l

Неділя, 11.03.2018 COMMENTS

Ринок телекому

Чернышова повысили в дол

VEON Ltd. (NASDAQ: VEON, Euronext Amsterdam: VEON), ведущий глобальный провайдер коммуникационных

Субота, 17.02.2018 COMMENTS

Технології, Тарифи

Нові тарифи для бізнесу

Vodafone представив оновлені роумінгові тарифи для українських бізнес клієнтів, які користуються

Середа, 27.12.2017 COMMENTS

Теле

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2017» в номінації  «Телевізійний журналіст року».

 

Василь ГОЛОВАНОВ

Телеведучий телеканалу NEWSONE (Ток-шоу «Український формат», «Великий вечір»). Виконавчий продюсер телеканалу NEWSONE. Актор театру «Чорний квадрат». Лауреат премії «Людина року» в номінації «Телевізійний журналіст року-2016».

 

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2017 році: Запуск топового українського політичного ток-шоу «Український формат» на NEWSONE. Суттєве збільшення рейтингів телеканалу NEWSONE (у порівнянні із 2015 та 2016 роками).

Ваша «Формула успіху»: Єдиний спосіб дуже добре зробити свою роботу – щиро любити те, що ти робиш.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?: В дитинстві я мріяв стати космонавтом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка?Я все ще не злітав в космос.

Говорячи слово УСПІХ, який зміст ви в нього вкладаєте?Працювати, працювати і ще раз працювати.

Ваш любимый афоризм?: Не важливо, скільки ти років прожив, а важливо те, як саме ти прожив.

Як часто Ви дивитесь телевізор вдома? Дома я проводжу час із родиною.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя у вірі в себе, свою родину й країну.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... маю власну точку опори – це моя сім’я».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Собі в дитинстві.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Приходжу завчасно.

Чи є у Вас улюблена книга?: В дитинстві улюбленими книгами були «Шерлок Холмс і доктор Ватсон» Конан Дойля.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником?  Авраам Лінкольн.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Аліса, начесть дочки.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? На телеканал NEWSONE.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Лінивий відпочинок, пляж, море, тиша)))

 

 

Вадим КАРПЯК

Ведучий програми «Свобода Слова» на телеканалі ICTV

Три головні події 2017 року  за Вашою версією: Отримання Україною безвізового режиму з Європою; початок президентства Дональда Трампа; досягнення у сфері штучного інтелекту.

Ваш життєвий девіз: У людини два ока, щоб бачити, два вуха, щоб чути і тільки один рот, аби говорити.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Археологом, штурманом корабля дальнього плавання.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Збудувати разом з дітьми три масштабні моделі кораблів першої експедиції Колумба.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте? Успіх – дуже відносне і контекстуальне поняття. Тому бути успішним – це відчувати себе успішним.

Ваш улюблений афоризм? Нема улюблених. Є доречні, або недоречні. Залежить від ситуації.

Кого Ви вважаєте найвидатнішим журналістом в історії? Нема таких, бо журналістика завжди залежить від контексту.

Як часто Ви дивитесь телевізор вдома? Нечасто. Те, що мене цікавить, зазвичай переглядаю в інтернеті.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Робити те, що хочеться, а не те, що змушують.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...обіпруся».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Своїм трьомдітям.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Іноді я буваю занадто авторитарним з дітьми. У мене є свої бачення того, якими вони повинні стати. Через це я постійно борюся з собою, щоби давати їм свободу бути самими собою.Я – фанат. Якщо мене щось зацікавить, я буду знати про це все. А якщо ні, то навіть зупинятися не буду. Бо не цікаво.

Яка страва здатна покращити вам настрій?: Смачна. Я дуже довго вчився готувати свинину у кисло-солодкому соусі по-китайськи. На те, щоб добитися правильного смаку, мені знадобилося три роки. Але й досі я займаюсь тим, що називається «відточувати вміння» – знаходжу нюанси, які покращують смак страви.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Остання повністю прочитана. Юрій Андрухович «Коханці Юстиції».

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Та будь з ким. Я дружелюбний.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Жодного. Я люблю рідне місто і не бажаю йому туристичних натовпів, які призведуть до росту цін на все.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Навіть нема сенсу питати мене про це, бо астрономією ніколи не цікавився.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою?Досягнення: навчився читати і писати, що призвело до інших досягнень.Помилка: якось в титрі я написав «екібана» замість «ікебана».

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Випити хорошого вина у приємній компанії.

 

Анна ПАНОВА

Ведуча інформаційної програми «СЬОГОДНІ» на каналі «Україна». Заслужений журналіст України.

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2017 році.: Щодо формальних речей, 2017 року я отримала звання Заслуженого журналіста України, провела десятки інтерв’ю з українськими топ-політиками та чиновниками, а також низку майстер-класів для журналістів та спікерів. Та для мене важливіше інше: телеканал «Україна» знову став лідером глядацьких симпатій, згідно з дослідженням телеперегляду. Розвиватися разом із командою, відчувати свій внесок та чути позитивні відгуки глядачів (а надто, якщо участь редакції змінює їхнє життя на краще)– це і є те, заради чого я працюю в професії.

Ваш життєвий девіз: «Роби те, що любиш. Люби те, що робиш». Іншими словами, знайди те, що найбільше відповідає твоїм талантам, усвідом свою Місію та тримайся її.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? У ранньому шкільному віці я мріяла стати вчителькою. У підлітковому– адвокатом. Нині розумію, «повиступати» я любила з раннього дитинства :) Зрештою, стала журналістом. Як і дві вищезгадані професії, журналістика має справу зі спілкуванням та великим обсягом інформації. Для мене важливо, аби і те, і інше було на благо для моєї аудиторії.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась?: Звісно, я маю мрію– чи ж можливожити без мрії? Наміри, підкріплені нашою волею та енергетикою, неодмінно втілюються в життя. Коли задумане здійсниться, я обов’язково про це розповім :)

Бути сьогодні успішним – це… бути готовим до змін та вміти до них адаптуватися; це бути готовим брати 100% відповідальності за своє життя на себе; це бути готовим постійно навчатися та невтомно проводити роботу над власними помилками.

Ваш улюблений афоризм?: «Ти ніколи не перепливеш океан, якщо боятимешся випустити берег із очей» (Христофор Колумб).

Кого Ви вважаєте найвидатнішим журналістом в історії?: Складно відповісти на це запитання. Щодо друкованих ЗМІ, напрошуються імена таких впливових журналістів-розслідувачів, як Боб Вудворд та Карл Бернштейн, Джозеф Пулітцер. А щодо телебачення, не можу не відзначити Ларрі Кінга. За 25 років існування його шоу – Кінгу дали інтерв’ю понад 50 тисяч людей,зокрема, політики світового рівня. Можливо, Кінг не найбільш жорсткий журналіст в історії, але довіра до нього багатомільйонної аудиторії безперечно заслуговує на повагу.

Оцініть рівень свободи слова в Україні по 10-бальній шкалі: Думаю, близько 7 балів. З одного боку, майже всі великі ЗМІ є приватними (отже, відбивають позицію власника), плюс існує журналістська самоцензура, яка додатково обмежує свободу слова.  Та з іншого боку, вибір телеканалів/газет/сайтів в Україні чималий – тож соціально значуща інформація однаково стає надбанням громадськості.

Як часто Ви дивитесь телевізор вдома?: Майже щодня, але недовго. Переважно це короткий перегляд новин вранці та ввечері. Серіали, ток-шоу, талант-шоу – не моє «телеменю».

Якщо щастя не в грошах, то в чому?: Думаю, щастя в тому, щоб мати досить грошей для незалежності, і при цьому бути незалежним від грошей.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...встану у позу дерева (врікшасану). Ця поза стоячи на одній нозі – фактично символ рівноваги у йозі. Особливо складно виконувати її на м’якій поверхні. Врікшасана вчить знаходити внутрішній баланс та тишу. Цю стійкість та концентрацію намагаюся переносити з йоги у повсякденне життя».

Кому в цьому житті Ви заздрите?: Намагаюся уникати такого почуття, як заздрість. А от хто викликає у мене захоплення, то це лідери, здатні надихати та вести за собою сотні й тисячі людей; високоенергійні, позитивні та організовані особистості.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?: Гадаю, мій головний недолік – схильність до прокрастинації. Ось навіть заповнення цієї анкети відкладала до останнього :) Утім, у роботі мені це не заважає: ефір у кожному разі почнеться рівно о 19.00, і це змушує мене до бездоганної дисципліни та самоорганізації.

Якщо на Вашу честь кулінари назвуть якусь страву – що це буде?: Думаю, це був би вінегрет – у мені стільки всього намішано :) І обов’язково з перчиком.

Чи є у Вас улюблена книга?: «Бесіди з Богом», автор Ніл Доналд Волш. Сучасна Біблія про те, що наші думки та дії сьогодні – формують нашу реальність завтра; що випромінюємо – те й отримуємо.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником?: Леся Українка.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало?: Гадаю, усім чудесам світу місце там, де вони є. Та я рада, що на Черкащині є одне з семи чудес Україні – дендрологічний парк «Софіївка»! Між іншим, на всеукраїнський конкурс 2007 року було подано понад 100 об’єктів. Опинитися у сімці найкращих – круто, і я пишаюся успіхом своєї малої батьківщини.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?: Мангуп. На честь знаменитого кримського Місця Сили Мангуп-Кале. Джерела та печери, руїни давньої фортеці, монастир… Я двічі піднімалася на Мангуп – енергетика там дивовижна! Нині це місце недоступне для мене через анексію півострова, але воно точно гідне увічнення в астрономічному літописі.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?: Президента Америки я точно запросила б порибалити десь на Дніпрі біля Черкас :) А якщо серйозно, будь-яким гостям я хотіла б показати іншу, більш довершену Україну. Моя країна заслуговує на розвинуту економіку та владу без корупції, мої співгромадяни – заслуговують на мир, самореалізацію та спроможність подорожувати. Словом, нам потрібне своєрідне генеральне прибирання перед запрошенням гостей. А в тому, що Україна –країна зі славетною історією та мальовничими краєвидами, а українці –гостинна нація, немає жодних сумнівів.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою?: Моє головне досягнення в житті точно ще попереду. І сподіваюся не припуститися головної з можливих помилок: вважати, що попереду у мене нескінченно багато часу.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок?: Урок класичного балету для мене найкращий відпочинок після напруженого дня. Хореографічні вправи не лише із м’язами працюють, але й чудово знімають стрес. Після тренування кожна клітинка тіла буквально святкує життя!

28 лютого в студії Громадського телебачення у Києва та в штаб-квартирі ВВС в Лондоні відбувся урочистий запуск програми новин ВВС News УкраїнаВВС News Україна.

О 16:00 відкрився зв’язок по скайпу між Лондонoм та Києвoм. Включення розпочав директор BBC World Service Group Джеймі Енгус, який наголосив на важливості розвитку нових телевізійних проектів у рамках розширення Всесвітньої служби BBC і привітав співпрацю з новим партнером Hromadske TV.

Головний редактор ВВС News Україна Кур'ята сказала, що цей запуск є значною віхою. «Все, що робить BBC News Україна, можна побачити на нашому сайті на сторінках в соцмережах. Також у нас є досвід співпраці з телеканалом ICTV, куди наші журналісти включаються в програму новин. Однак ми ніколи раніше не робили власної телевізійної програми новин в прямому ефірі. Ми дуже раді, що ця програма буде доступною не тільки на сайті bbc.ua та YouTube-каналі BBC News Україна, а і в прямому ефірі Громадського. Ми сподіваємося, що це дасть змогу нашим аудиторіям побачити найкращі зразки журналістики ВВС».

Потім виступила виконавча директорка Громадського Катя Горчинська, яка засвідчила, що співпраця з ВВС дуже важлива для українського мовника.

Із початком співпраці обидва медіа привітала Посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко, яка відзначила виключну важливість якісних та незаангажованих новин.

З українського боку своїми враженнями від запуску програми новинBBC News Україна на Громадському телебаченні поділилися заступниця посла Великої Британії в Україні Хелен Фейзер та редактор Європейського регіону Всесвітньої служби ВВС Артем Лісс.

«Найголовніше, що ми показуємо: Громадське є тим інструментом, який допомагає українській аудиторії почути більше якісних новин. Бо насправді незалежних медіа в Україні не так і багато. Ми створили цю можливість, за якої інші незалежні медійники можуть використовувати наш майданчик, — сказала голова Громадського телебаченняНаталя Гуменюк. — Для мене особисто це – ще одне підтвердження, що ми є справді незалежним мовником, відповідальним мовником, який світоглядно і ціннісно рівний британській ВВС. Ми знаємо, що вони дуже вимогливі у питаннях партнерства. І для нас це теж показник — зовнішня верифікація того, що ми на правильному шляху. І я рада, що ми цього досягли».

Вперше новини BBC NewsУкраїна вийшли в прямомий ефір Громадського 26 лютого. Випуски новин тривають 12 хвилин і виходять в ефіріГромадського ТБз понеділка по п’ятницю, о 22:00 за місцевим часом. Також ці новини транслюються на сайті bbc.uaта на YouTube-каналі BBC News Україна.

Запуск телепрограми українською є частиною глобального розширення Всесвітньої служби ВВС у Європі, Африці та Азії, на яке британський уряд виділив грант у 291 млн фунтів.

Соціальні мережі мають зробити більше, щоб відповідати вимогам Єврокомісії та органів захисту прав споживачів країн-членів ЄС. Ці вимоги було висунуто в березні минулого року. 
 

15 лютого Facebook, Twitter та Google+ опублікували зміни, які вони здійснили для наближення власних умов надання послуг до норм захисту прав споживачів у Євросоюзі.

Від цих змін отримає користь понад чверть мільярда європейських користувачів соціальних медіа. Вони, зокрема, не будуть змушені відмовлятись від права не продовжувати онлайнові покупки. Також користувачі зможуть подавати скарги в Європі, а не лише в Каліфорнії (як це відбувається сьогодні). Окрім того, ці соціальні платформи візьмуть на себе більше відповідальності перед споживачами ЄС. Їхні зобов’язання будуть більш наближені до оффлайнових надавачів послуг. Проте ці зміни лише частково відповідають вимогам споживчого законодавства Євросоюзу. 

Коментуючи такі кроки, Єврокомісар з питань юстиції, прав споживачів та ґендерної рівності Вєра Юрова сказала: “Мені приємно, що заходи органів країн-членів із виконання законодавства ЄС у сфері захисту прав споживачів приносять результати. Деякі платформи підвищують безпеку користувачів. Проте ми не можемо змиритись з незавершеністю цього процесу і з його повільністю”.

Недостатніми є заходи цих компаній щодо зміни процедур, які використовують органи захисту прав споживачів країн-членів для повідомлення та надсилання запитів про видалення незаконного контенту. Google+ встановив протокол, який, з-поміж іншого, передбачає визначення кінцевих термінів розгляду таких запитів. Проте Facebook і Twitter погодились лише на надання відповідних електронних адрес, які органи країн-членів ЄС можуть використовувати для надсилання повідомлень про порушення. Також вони не беруть зобов’язання вжити заходів в межах конкретних часових термінів.

Користувачі цих соціальних мереж часто скаржились на шахрайство та афери. Також надходили скарги на те, що умови користування цими соцмережами не відповідають законодавсту ЄС у сфері захисту прав споживачів. Тому в листопаді 2016 року були вжиті заходи для впровадження норм ЄС.
У такий спосіб оператори соцмереж погодились змінити:
  • умови користування, які обмежують чи скасовують відповідальність соцмереж за надані послуги;
  • вимоги до користувачів відмовитись від своїх споживчих прав ЄС, зокрема права відмовитись від онлайнових покупок;
  • умови, які позбавляють користувачів права звертатися до суду в країні реєстрації та які передбачають застосування каліфорнійського права;
  • умови, які звільняють ці платформи від обов’язку виявляти комерційну кореспонденцію та спонсорський контент.
Ці компанії зобов’язались внести такі зміни всіма мовами у першому кварталі 2018 року.
 
Наступні кроки
Єврокомісія очікує, що онлайнові платформи швидко та проактивно визначатимуть, видалятимуть та попереджуватимуть повторну появу незаконного онлайнового контенту, як це передбачено Повідомленням ЄС щодо боротьби з незаконним онлайновим контентом, що його було опубліковано у вересні 2017 року. Єврокомісія наразі працює над моніторингом дій, вжитих відповідно до цього Повідомлення.

Органи захисту прав споживачів країн-членів ЄС та Єврокомісія слідкуватимуть за впровадженням обіцяних змін. Вони активно використовуватимуть процедури повідомлення та надсилання запитів про видалення контенту. Основна увага буде приділятись незаконному комерційному контенту, зокрема небажаним підпискам та іншому шахрайству. Окрім того, у разі потреби органи країн-членів ЄС можуть вдатися до подальших заходів.

У квітні Єврокомісія подасть на розгляд “Нову угоду для споживачів”. Ця реформа має оновити чинне право у сфері захисту прав споживачів та забезпечети його належне впровадження.

Довідка
16 березня 2017 року органи захисту прав споживачів та Єврокомісія провели зустріч з компаніями, які володіють соціальними медіа, для обговорення рішень, запропонованих цими компаніями. Після цього соцмережі здійснили певні зміни до своїх умов користування послугами. Проте Єврокомсія та національні органи вимагають подальших змін негайно.

У листопаді 2016 року органи співпраці із захисту прав споживачів на чолі з Генеральним директоратом Франції з питань конкуренції, прав споживачів та контролю за шахрайством надіслали для Facebook, Twitter та Google+  спільну позицію із вимогою вдосконалити умови користування та впровадити систему боротьби із незаконним комерційним контентом у разі надходження повідомлення про такий.

У рамках норми, яка стосується співпраці із захисту прав споживачів, органи регулярно здійснюють перегляд питань, які викликають проблеми у сфері захисту прав споживачів Єдиного ринку, а також координують нагляд за ринком та можливі правозастосовчі дії. Єврокомісія сприяє обміну інформацією між цими органами та їхній координації.

VEON Ltd. (NASDAQ: VEON, Euronext Amsterdam: VEON), ведущий глобальный провайдер коммуникационных и интернет-сервисов со Штаб-квартирой в Амстердаме, который обслуживает более 240 млн клиентов, сегодня объявляет об изменениях в менеджменте бизнес-единиц. Эти изменения – следующий шаг в трансформации корпоративной структуры, цель которого – сформировать сбалансированное распределение ролей и задач между Штаб-квартирой и Операционными Компаниями.

Джон Эдди, действующий руководитель бизнес-единицы Развивающиеся Рынки (Emerging Markets) и Михаил Герчук, действующий руководитель бизнес-единицы Евразия (Eurasia), которые работали в Штаб-квартире в Амстердаме, покидают занимаемые должности.  С этого дня руководство бизнес-единиц Развивающиеся Рынки и Евразия будет передано Генеральным Директорам Операционных Компаний. Аамир Хафиз Ибрагим, действующий Генеральный Директор "Jazz" (Пакистан), также будет выполнять функции руководителя бизнес-единицы Развивающиеся Рынки, а Петр Чернышов, действующий Президент "Киевстар" (Украина), будет также руководить бизнес-единицей Евразия. 

Аамир Хафиз Ибрагим, являясь руководителем бизнес-единицы Развивающиеся Рынки, будет отвечать за бизнес VEON в Алжире, Бангладеше и Пакистане, оставаясь Генеральным директором Jazz. На этой должности он успешно провел интеграцию Mobilink и Warid и продемонстрировал хорошие операционные результаты. У него более 20 лет международного опыта в роли руководителя высшего звена в нескольких индустриях. Ибрагим жил и работал в США, Великобритании, Швейцарии, Таиланде и ОАЭ. Перед тем как присоединится к компании Jazz, он занимал пост старшего Вице-президента компании Telenor, где отвечал за трансформацию и дистрибуцию в Азии. Ранее Аамир занимал руководящие должности в компаниях Ford, Jaguar и Land Rover.

Петр Чернышов,являясь руководителем бизнес-единицы Евразия, будет отвечать за бизнес VEON в Армении, Грузии, Казахстане, Кыргызстане, Таджикистане, Украине и Узбекистане, оставаясь Президентом «Киевстар», одной из самых успешных операционных компаний в группе VEON. У Петра большой международный опыт работы на высоких руководящих должностях. На протяжении нескольких лет он возглавлял Carlsberg Украина и позже занял пост Вице-президента, ответственного за работу в шести странах Восточной Европы в Carlsberg Group.

Аамир и Петр будут отчитываться напрямую Жан-Иву Шарлье, СЕО VEON и войдут в Исполнительный Комитет VEON.

Комментируя назначение, Жан-Ив Шарлье, СЕО VEON, сказал: «И Аамир, и Петр обладают большим международным опытом и глубоко понимают особенности рынков, на которых работают. Сегодня они возглавляют две наиболее успешные компании в нашем портфолио, и я рассчитываю на их вклад в развитие нашего основного бизнеса, а также надеюсь, что они ускорят внедрение нашей цифровой стратегии. Эти назначения также отражают изменения нашей операционной модели – мы делаем ставку на лидеров, которые хорошо знают специфику своих рынков и обладают достаточным опытом, чтобы развивать наши активы на глобальном уровне. Я благодарен Джону и Михаилу за их руководство и лидерство на протяжении всех этих лет.»

 

О VEON

VEON Ltd. (NASDAQ: VEON, Euronext Amsterdam: VEON), ведущий глобальный провайдер коммуникационных и интернет-сервисов со штаб-квартирой в Амстердаме, который планирует возглавить персональную интернет-революцию для 240 млн существующих клиентов и тех, кто станет ими в следующие годы. Больше информации о компании тут: http://www.veon.com.

Disclaimer

Данный пресс-релиз содержит «прогнозные заявления» в том значении, в котором данное выражение определено в статье 27А Закона США о ценных бумагах 1933 года (с изменениями и дополнениями), а также статье 21Е Закона США о торговле ценными бумагами 1934 года (с изменениями и дополнениями). Прогнозные заявления – не исторические факты и включают в себя заявления, касающиеся, среди прочего, роста нашего основного коммуникационного бизнеса и развития наших цифровых амбиций.  Прогнозные заявления сопряжены с рисками и неточностями, многие из которых VEON не может предвидеть с достаточной точностью и некоторые из которых VEON не может даже ожидать. Несмотря на то, что VEON верит в то, что ожидания, отраженные в таких прогнозных заявлениях, базируются на разумных предположениях на момент написания, он не может дать гарантии, что данные предположения сбудутся. Прогнозные заявления, озвученные в данном релизе, актуальны только на момент его публикации. VEON не берет на себя обязательство публично обновлять, за исключением случаев, указанных в законодательстве США о ценных бумагах, заявления, содержащие прогнозы, чтобы они соответствовали событиям и обстоятельствам, произошедшим на дату обновления, а также событиям, которые никто не ожидал, но которые все-таки произошли. Более того, в данном пресс-релизе содержится либо может содержаться «инсайдерская информация» в значении Регламента ЕС о злоупотреблениях на рынке № 596/2014.

За фінансової підтримки Шведського агентства міжнародного співробітництва з розвитку (Sida) і Посольства Швеції в Україні, Національна суспільна телерадіокомпанія України (ПАТ "НСТУ") й Офіс медіарозвитку Шведського радіо (SR MDO) розпочинають 4-річну співпрацю у рамках проекту "Підтримка регіоналізації суспільного мовлення України".

13-14 лютого, у рамках початкового етапу реалізації проекту, відбулася робоча поїздка до філії Суспільного у Рівному. Рівненська регіональна дирекція обрана пілотною для проекту, одне з ключових завдань якого – налагодження взаємодії між центральною дирекцією і регіональними філіями.

"У Рівненській філії дуже добрий процес виробництва новин, вони також розвиваються у цифровій журналістиці. Цей проект – про розвиток цифрового робочого процесу та інструментів, необхідних для такого процесу. Концепцію роботи Рівненської філії ми в майбутньому плануємо поширити на всі інші регіони", – зазначив Маттіс Лундгрен, керівник проекту від Офісу медіарозвитку Шведського радіо.

"Для нас важливо зробити центральну дирекцію і регіональні філії єдиним організмом. Плануємо досягнути цього, зокрема, за сприяння колег зі Швеції і на основі досвіду, який уже має Шведське радіо", – наголосив член правління ПАТ "НСТУ" Микола Чернотицький.

Під час поїздки її учасники ознайомилися з існуючими виробничо-технологічними процесами філії, а також обговорили кроки, які треба зробити для досягнення цінностей суспільного мовлення в Україні.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені