Теле

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Теле
Зберегти
Скасувати
Відновити

Інтернет

YouTube для дітей

21 лютого 2019 року ми раді оголосити про запуск YouTube Kids в Україні. Відтепер стане простіше

Субота, 23.02.2019 COMMENTS

Ринок Медія

Підтримати незалежну пре

Українська Асоціація Медіа Бізнесу звертається до усіх причетних та просить про підтримку.

Неділя, 3.02.2019 COMMENTS

Ринок телекому

Хто обслуговуватиме Меті

Наприкінці 2018 року завершився  тендер, ініційований Дирекцією  з логістики та закупів

П'ятниця, 15.03.2019 COMMENTS

Технології, Тарифи

Мережі "інтернету речей"

Перші мережі «інтернету речей» побудовані та увімкнені на підприємствах бізнес-клієнт

Четвер, 14.02.2019 COMMENTS

Теле

Наприкінці 2018 року завершився  тендер, ініційований Дирекцією  з логістики та закупівель ТОВ «Метінвест Холдинг» та ТОВ «Метінвест Діджитал»  з метою пошуку оператора мобільного зв’язку для обслуговування Групи  Метінвест. Переможцем став найбільший мобільний оператор України  - Київстар, що надав найкращу пропозицію за кількістю, якістю та ціною послуг.

 

«Співпраця Київстар з Групою компаній Метінвест  це довгостроковий стратегічний проект, який є яскравим прикладом взаємодії великих технологічних компаній заради найкращого результату, – коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – Він якнайкраще ілюструє спектр можливостей Київстар для вирішення потреб клієнтів – ми маємо все для того, щоб автоматизувати, налагодити, зробити зручнішими та швидшими бізнес–процеси компаній. Як результат – їм більше не потрібно витрачати зайвий час, ресурси та гроші на внутрішні проблеми, а можна повністю зосередитись на основних задачах бізнесу».

 

За умовами підписаної угоди, довгострокове партнерство передбачає надання мобільного зв’язку високої якості та пов’язаних із ним послуг співробітникам Групи  Метінвест, співпрацю у проектах з цифрової модернізації підприємств та створення високотехнологічних умов для ефективної роботи бізнесу.

«Прозоре ціноутворення та гнучкі оптимальні тарифні плани, зафіксовані на п’ять років,   надають можливості співробітникам компанії завжди та всюди залишатися на зв'язку не лише в Україні, але й за кордоном, щоб вирішувати складні завдання бізнесу з мінімальними витратами на мобільний зв'язок». – зазначив Олексій Громаков, директор із логістики та закупівель ТОВ «Метінвест Холдинг».

 

 «Інтенсивне пілотування проектів з використанням нових технологій спільно з механізмами швидкої апробації ідей у сфері digital дозволяє команді Метінвест Діджитал нарощувати цифрову зрілість Групи Метінвест як прогресивної компанії, що розвиває ГМК України та інвестує в інновації, – говорить Сергій Федчун, директор департаменту надання IT–послуг ТОВ «Метінвест Діджитал».Тривала співпраця з Київстар дозволить нам побудувати надійні канали для створення платформи цифрових рішень для бізнесу та підняти на новий якісний рівень сервіс надання мобільного зв’язку співробітникам групи».

21 лютого 2019 року ми раді оголосити про запуск YouTube Kids в Україні. Відтепер стане простіше знаходити відео, які подобаються дітям, вибирати канали, а також обмежувати час перегляду, щоб діти могли насолоджуватися переглядом відеоконтенту, який підходить для всієї родини, на YouTube Kids.

 

У додатку YouTube Kids зібрані розважальні та пізнавальні ролики для всієї родини. Тут ви зможете знайти улюблені мультфільми ваших дітей, навчальні відео, дати дітям послухати дитячі віршики та пісеньки, а також знайти зрозумілі малюкам відповіді на питання про науку, мови, математику або природу. Все це дуже просто разом з YouTube Kids.

 

З моменту свого запуску в США чотири роки тому YouTube Kids став одним з найпопулярніших додатків для дітей, і сьогодні YouTube Kids стає доступним і в Україні. Це новий додаток можна завантажити безкоштовно на ваш телефон, планшет або його можна використовувати на великому екрані за допомогою ChromeCast, Apple TV, ігрових приставок або Smart TV.

 

Ось п'ять корисних функцій YouTube Kids, які, на нашу думку, оцінять батьки в Україні:

 

Контент для всієї родини: Ми створили додаток YouTube Kids для сімейного дозвілля. Тут діти зможуть дати волю своїй цікавості і уяві за допомогою каналів і плейлистів, які згруповані в чотири категорії: «Шоу», «Музика», «Навчання» і «Цікавинки».

 

 

Колекції партнерів. Діти можуть дивитися добірки відео від надійних партнерських каналів на найрізноманітніші теми: від декоративно-прикладного мистецтва до музики, спорту, навчання і багато чого іншого. Батьки можуть легко вибрати, до яких з цих колекцій і темам їхні діти отримають доступ.

 

Зручність для користувача: Великі зображення, барвистий дизайн і добре видимі значки полегшують використання додатка для самих маленьких. Коли батьки вперше відкриють додаток, вони дізнаються, як YouTube Kids фільтрує і рекомендує контент.

 

Контент, схвалений батьками.Ми включили в додаток безліч функцій, які можуть допомогти батькам контролювати, що дивляться їхні діти. Режим «Схвалені відео» дозволяє батькам спеціально вибирати окремі відео і канали, щоб зробити їх доступними для своєї дитини в додатку. Якщо батьки хочуть вибрати, який контент їхні діти можуть переглянути за допомогою програми, або навпаки - виключити певні відео або канали - це легко контролювати. При необхідності батьки можуть відключити функцію пошуку роликів для своєї дитини. У такому випадку йому будуть доступні тільки відео з автоматично створеної вибірки. При цьому ролики із загальної колекції все одно буде видно в розділі з рекомендаціями на головному екрані.

 

Час перегляду:За допомогою вбудованого таймера батьки можуть легко контролювати час перегляду своїх дітей - наприклад, обмеживши сеанс до 30 хвилин. Додаток повідомить дитині, коли його сеанс закінчиться.

 

Додаток YouTube Kids є безкоштовним за рахунок підтримки реклами. Всі рекламні оголошення в YouTube Kids чітко позначені як реклама, і вони попередньо перевіряються вручну, щоб переконатися, що вони відповідають правилам розміщення реклами.Це означає, що на YouTube Kids, наприклад, не дозволена реклама продуктів харчування або напоїв, відеоігор або рекламні ролики, призначені для дітей старше 12 років, або клікабельна реклама.

 

Коротко про YouTube Kids:

●      Ми запустили YouTube Kids в лютому 2015 року. Сьогодні додаток YouTube Kids є в більш ніж в 60 країнах по всьому світу.

●      Насьогодні у додатка десятки мільйонів завантажень, більше 160 мільярдів переглядів, більше 14 мільйонів активних глядачів на тиждень.

●      YouTube Kids орієнтований на дітей 3-12 років.

●      Ви можете використовувати YouTube Kids на своєму смартфоні або планшеті (iOS 7 або вище, Android 4.1 або вище) або на своєму телевізорі, використовуючи Chromecast, Apple TV, ігрові приставки, Smart TV або Android TV.

●      Дітям не потрібен акаунт Google, щоб користуватися YouTube Kids. У додатку неможливо завантажувати відео або коментувати контент. Діти можуть тільки переглядати контент.

 

Ви можете завантажити додаток YouTube Kids на Google Playі Apple Store.

 

Про Alphabet Inc.

Ларрі Пейдж і Сергій Брін заснували компанію Google у вересні 1998 року. Сьогодні в компанії працює понад 50 000 співробітників по всьому світу, і Google пропонує широкий спектр продуктів і платформ, таких як Пошук, Карти, AdWords, Gmail, Android, Chrome і YouTube. У жовтні 2015 компанія Google увійшла до складу холдингової компанії Alphabet. Більш детальну інформацію про місію Alphabet можна отриматитут.

Перші мережі «інтернету речей» побудовані та увімкнені на підприємствах бізнес-клієнтів у Київській та Одеській областях.

У грудні 2018 і на початку 2019 року найбільший телеком-оператор України здійснив тести мережі NB-IoT*– мережа спеціально розроблена для «розумних» пристроїв. Якість роботи мережі «інтернету речей» була перевірена в спеціальній лабораторії Київстар на пристроях обліку газу та води. Успішне тестування мережі дало можливість масштабувати проект та розпочати його впровадження на локаціях клієнтів. Зокрема, бізнес-клієнти оператора в Київській та Одеській областях вже долучились до тестування мережі на своїх підприємствах.

 

 «Київстар запускатиме мережу NB-IoT для клієнтів по всій Україні. Сьогодні це затребувано бізнесами дуже різних напрямків – постачальниками води, газу, електрики, муніципальними підприємствами, промисловістю, – коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. –  І для цього ми маємо усі можливості, адже мережа NB-IoT у поєднанні зі швидкостями 4G-зв’язку  дає клієнтам ще більше можливостей для бізнесу».

 

Переваги мережі NB-IoT:

·      гарантовано високий рівень захисту даних при передачі інформації;

·      дозволяє передавати дані між десятками тисяч одночасно підключених пристроїв на високій швидкості, в тому числі відео-контент;

·      забезпечує мобільність пристроїв та їх роботу протягом тривалого часу без підключення до електромереж (одного заряду батареї вистачає на кілька років).

 

Послуги мережі NB-IoT можуть зацікавити не лише комунальні та промислові підприємства, але й  компанії, що працюють у транспортних, сільськогосподарських, логістичних галузях. Окрім того, мережі можна використовувати для створення продуктів та сервісів для «розумних будинків» (Smart Home), «розумних міст» (Smart City), роботи охоронних пристроїв та багато іншого.

Бізнес-клієнти Київстар можуть замовити підключення до NB-IoT, а також  «розумні» пристрої та програмне забезпечення для моніторингу й управління.

Щоб дізнатися більше або стати партнером чи клієнтом Київстар у проекті NB-IoT пишіть на Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Нагадаємо, що у 2018 році Київстар запустив низку IoT-продуктів, зокрема - IoT-автосигналізацію «Автотрекінг»та систему безпеки для дому SafeHome, якими користувачі можуть управляти з власних смартфонів. Київстар продовжує працювати у напрямку розвитку IoT-послуг та у подальшому представить клієнтам нові рішення для масового користувача та бізнесу.

 

*NB-IoT (Narrowband Internet of Things) – технологія бездротової вузькосмугової передачі даних у стандарті 3GPP, розроблена спеціально для пристроїв «інтернету речей». Технологія забезпечує середу збору даних з різних пристроїв: датчиків, лічильників, сенсорів, тощо; і відноситься до «енерго-ефективних мереж далекого радіусу дії» LPWAN (англ. Low-power Wide-area Network).  NB-IoT забезпечує двосторонній зв'язок пристроїв, що діє в частотному каналі шириною 200 кГц. Швидкість передачі даних в мережі NB-IoT - до 200 кбіт /с, що є достатнім для пристроїв, які періодично передають однотипні дані невеликого обсягу.

** Пристрої виробників SimCom та Quectel для тестування мережі були надані партнерами Київстар - ТОВ «ІТР Україна» та ТОВ «Радміртех».

Viber, один з найпопулярніших у світі мобільних додатків для вільного та безпечного спілкування, представляє Viber 10 —оновлену версію месенджера, з якою спілкування стане простішим, а швидкість обміну повідомленнями збільшиться у два рази.

Нові функції Viber 10 забезпечать додатковий захист особистої інформації та зроблять спілкування між групами користувачів ще зручнішим.

Чати з прихованими номерами у Viber дозволяють спілкуватися у месенджері, не обмінюючись телефонними номерами. При цьому користувач може бути впевнений, що спілкування з незнайомими людьми у різних спільнотах не загрожує персональним даним. Для того, щоб почати переписку, достатньо скопіювати ім'я користувача з повідомлення у спільноті або зі списку учасників групи.

  • Групові дзвінки у Viberдають можливість розмовляти одночасно з п'ятьма користувачами месенджеру. Для цього треба підключити співрозмовника до активного виклику, або створити новий і додати до нього учасників групового чату. На даний момент групові виклики Viber доступні тільки у форматі аудіо, але у майбутньому з’явиться можливість створювати також відеочати для декількох користувачів. Крім того. збільшиться число користувачів, яких можна буде додати у груповий аудіозвонок.

Масштабне оновлення торкнулося також інших функцій Viber:

Проста навігація. Бездоганний та витончений інтерфейс з ретельно продуманим дизайном дозволяє легко орієнтуватися у додатку та миттєво здійснювати необхідну дію.

Зручний доступ до контенту. Усі особисті та групові чати, чат-боти та улюблені спільноти користувача доступні у головному списку діалогів.

Оновлений екран викликів.Користувачі можуть переглядати останні виклики, переходити до списку контактів, а також керувати дзвінками Viber Out в одній вкладці.

Оновлений інтерфейс та розширений функціонал месенджера, а також повне наскрізне шифрування всіх видів повідомлень та дзвінків відповідають політиці 100%-го захисту персональних даних користувачів Viber.

«Ми провели масштабне тестування додатку, тому переконані, що у новій версії Viber користувачі месенджеру по всьому світу зможуть насолоджуватися максимально простим і приємним спілкуванням, — зазначив Джамел Агауа (Djamel Agaoua), генеральний директор Viber. — Оновлена ​​версія Viber 10 дозволяє людям легко взаємодіяти один з одним, не турбуючись про збереження особистих даних. Сподіваємося, що користувачі дадуть позитивну оцінку оновленню. Viber 10 — це значний крок у розвитку месенджеру».

Viber 10 буде доступний для скачування в App Store або Google Play Store у найближчі дні.

 

Про Rakuten Viber:

Viber — додаток для дзвінків та обміну повідомленнями, що дозволяє людям залишатися на зв'язку, ким би вони не були і де б не знаходились.

Наші користувачі по всьому світу відправляють один одному безкоштовні текстові повідомлення, здійснюють відеодзвінки, спілкуються у групових чатах, взаємодіють з улюбленими брендами і відомими людьми, а також стежать за їх новинами. Ми гарантуємо нашим користувачам свободу і безпеку спілкування.

Viber є частиною Rakuten Inc., світового лідера у сфері електронної комерції та фінансових послуг. Додаток виступає офіційним месенджером футбольного клубу «Барселона», а також офіційним додатком для дзвінків та обміну миттєвими повідомленнями баскетбольного клубу Golden State Warriors.

Українська Асоціація Медіа Бізнесу звертається до усіх причетних та просить про підтримку.


Готується  прийняття проекту Закону України №5670д «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
Українські видавці на 100% підтримують укріплення української мови як державної, але закликають  не допустити знищення незалежної  української преси під час ухвалення зазначеного законопроекту.

 

Свідомо чи через недостатній рівень розуміння відмінностей між радіо, телебаченням та пресою як РІЗНИМИ каналами масової комунікації,  незважаючи на наші звернення стосовно неприйнятності трактовки статті 21 Законопроекту як такої , що призведе до краху галузі у зв’язку з економічною неможливістю виконання норми про друк 2 накладів одного видання ( див. ст. 21.законопроекту
(http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=61994 ) , профільним комітетом ( Комітет з питань духовності та культури)
 до другого читання прийнята правка № 717 (автор- депутат Княжицький М.Л.) , що практично не змінює сутності норми, що вже прийнята  ВР в першому читанні і є, ми на цьому наголошуємо, такою, що обмежує свободу підприємництва , жорстко втручаючись у сферу економічної діяльності незалежних суб’єктів господарювання- видавничих компаній.

 

Ми, з свого боку, розуміючи важливість розвитку та укріплення української мови як державної, пропонували 2 варіанти регулювання
 мовного питання в друкованих ЗМІ.

Варіант з введенням квот був підтриманий Комітетом ВР зі свободи слова. Також відповідні правки за № 715, 721,724 та 728 були
внесені депутатом Березенко С.І.  

На превеликий жаль, профільним Комітетом під головуванням депутата  Княжицького М.Л. позиція галузі, яку чітко відображено у правках  депутат Березенко С.І, була проігнорована.

Звертаємось до Вас з проханням підтримати нас в доведенні до відома народних депутатів згубності норм статті 21, що за нашими даними,  містяться в Законопроекті та нажаль , до цього часу не опубликовані, але можуть  бути винесеними до сесійної зали для остаточного голосування вже наступного тижня!

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені