Теле

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Теле
Зберегти
Скасувати
Відновити

Інтернет

Нова соціальна мережа Су

В українському інтернет-просторі з’явилася нова мережа Сусід.Online. У вашому під&rsquo

Понеділок, 19.06.2017 COMMENTS

Ринок Медія

Офіційна позиція НСТУ

Національна суспільна телерадіокомпанія України як мовник-організатор Євробачення-2017 доклала вс

Четвер, 29.06.2017 COMMENTS

Ринок телекому

Vodafone Україна -без ко

VodafoneУкраїна стала першою українською компанією, яка підтвердила відповідність своєї системи а

Понеділок, 14.08.2017 COMMENTS

Технології, Тарифи

Бонуси тим, хто уже в Єв

В ніч на 11 червня набрало чинності рішення Європейського союзу про впровадження безвізового режи

Середа, 14.06.2017 COMMENTS

Теле

VodafoneУкраїна стала першою українською компанією, яка підтвердила відповідність своєї системи антикорупційного менеджменту міжнародному стандарту ISO 37001:2016Системи антикорупційного менеджменту (Anti-bribery management systems).

Міжнародний стандарт ISO 37001:2016 впроваджений у жовтні 2016 р. та встановлює комплекс заходів, спрямованих на допомогу організаціям усіх розмірів та форм власності, запобігати, виявляти та долати хабарництво в своїй діяльності шляхом запровадження системи антикорупційного менеджменту.

Свою відповідність стандарту компанія VodafoneУкраїна підтвердила у результаті аудиту, який провели провідні аудитори міжнародного сертифікаційного органу Bureau Veritas Certification в Україні. Перевірка показала високий рівень впровадження та ефективність антикорупційної системи менеджменту компанії.

«Боротьба із корупцією є одним із найгостріших питань в Україні і ми раді впроваджувати в країні найкращі міжнародні практики у компанії Vodafone. Адже впровадження системи протидії корупції – поширений та свідомий вибір для відповідального бізнесу в усьому світі. В нашій компанії система активно розвивається починаючи з 2013 року і постійно вдосконалюється. – коментує отримання сертифікату провідний експерт з корупційних ризиків VodafoneУкраїна Станіслав Однороб. – Ми обрали проходження сертифікації для того, щоб упевнитись, що система протидії корупції здатна ефективно виявляти та протидіяти потенційним корупційним ризикам компанії. Окрім того, ми отримали підтвердження того, що наша система узгоджена з міжнародними вказівками та рекомендаціями щодо боротьби з корупцією».

Сертифікація також є способом забезпечити безперервне вдосконалення своєї антикорупційної програми в компанії. Аудитори міжнародного сертифікаційного органу Bureau Veritas Certification в Україні надали компанії практичні рекомендації щодо підтримки якості та ефективності своєї програми у відповідності з міжнародними стандартами.

Впроваджена у VodafoneУкраїна система протидії корупції включає контроль виконання антикорупційних вимог згідно законодавства України, США та Великої Британії, для чого впроваджено періодичне електронне та очне навчання співробітників, щорічна оцінка всіх процесів компанії на предмет корупційних ризиків, комплаенс контролі у всіх суттєвих процесах компанії, періодичний моніторинг/контроль та аудити системи антикорупційного менеджменту, періодичне опитування співробітників для оцінки комплаенс культури та системи антикорупційного менеджменту в компанії, та інші елементи, які передбачені Міжнародним стандартом ISO 37001:2016 або є найкращими світовими практиками.

Рішення Кабінету Міністрів про узгодження умов впровадження системи зв'язку четвертого покоління (4G) створює можливості для «цифрового прориву» України. Однак терміни запуску нової технології і територія покриття новою мережею залежать від частотного спектра, який буде використовуватись для запуску 4G зв’язку. 

 

На сьогодні держава пропонує телеком-операторам України два шляхи впровадження технології 4G зв'язку: у діапазоні 2600 МГц і 1800 МГц. Однак, у першому випадку операторам необхідно будувати нові мережі мобільного зв'язку, що потребує мільярдних інвестицій і займе не один рік. У той же час, мережі мобільного зв'язку України вже використовують спеціальні рішення, які дозволяють розвивати технології четвертого покоління зв'язку на частотах 900 і 1800 МГц. Наприклад, 92% радіообладнання Київстар готове до роботи в стандарті 4G. Якщо розвивати нову технологію на частотах діапазону 1800 МГц, ряд міст України можуть отримати послуги 4G зв'язку до кінця 2018 року

 

Петро Чернишов, президент Київстар: «Україні необхідно подолати цифровий розрив з іншими країнами: потрібно впровадити технологічну нейтральність і дати можливість операторам запускати 4G на частотах 1800-го діапазону. Такі ініціативи значно прискорять цей процес».

У результаті запуску нових технологій зв'язку Україна отримає не тільки більше доходів від продажу ліцензій і відрахувань у вигляді податків з нових послуг, можливість розвивати хмарні технології, IOT та інші сервіси, що сприятиме економічному зростанню країни.

 

Ігор Єрещенко, головний експерт з спектральної стратегії Київстар: «Діапазон 1800 МГц – найбільш універсальний для розвитку технології 4G/LTE. У світі вже більше 580 комерційних мереж 4G зв'язку, з них 272 мережі – на частотах 1800 МГц. Отримавши можливість розвивати послуги стандарту 4G на частотах 1800 МГц, оператори зможуть використовувати інші радіо частоти (наприклад, 2,6 ГГц), для подальшого збільшення ємності».

Національна суспільна телерадіокомпанія України як мовник-організатор Євробачення-2017 доклала всіх зусиль, щоб Міжнародний пісенний конкурс у Києві пройшов успішно. Якість організації Євробачення-2017 високо оцінили не лише делегації країн-учасниць та глядачі шоу, а й Європейська мовна спілка, про що спілка повідомила ПАТ "НСТУ" в своєму офіційному листі. 
 
Попри це Європейська мовна спілка заявила, що розглядає можливість санкцій проти ПАТ "НСТУ" за те, що мовник-організатор не зміг забезпечити участь співачки з Російської Федерації Юлії Самойлової у конкурсі.
 
Рішення про заборону в'їзду на територію України Юлії Самойлової строком на три роки прийняла Служба Безпеки України у зв'язку з доведеним фактом незаконного в'їзду співачки на територію окупованого Криму.
 
У зв'язку з цим НСТУ повідомляє, що неухильно дотримується законодавства України, виконує рішення уповноважених органів влади і не вбачає можливим порушувати закони держави під жодним приводом. Євробачення як і будь-який інший міжнародний конкурс не може стати винятком і виправданням для порушення законів країн-учасниць конкурсу.
 
Крім того, НСТУ наголошує, що суспільний мовник не є органом, що контролює кордони чи таким, що впливає на законодавство України. Питання правил перетину кордонів та відповідних санкцій за їх недотримання не лежить у площині відповідальності Національної суспільної телерадіокомпанії України.
 
З огляду на вищевикладене, санкції проти НСТУ є необґрунтованими. НСТУ оскаржуватиме такі санкції згідно з правил, що діють в Європейській мовній спілці та Статуту ЄМС.

В українському інтернет-просторі з’явилася нова мережа Сусід.Online.

У вашому під’їзді брудно, протікає дах, немає консьєржа? Ви загубили собаку, вас залили сусіди, зламався ліфт? Відпустку щоразу відкладаєте, бо не встановлена сигналізація, нікому погодувати кішку та полити квіти? Ви живете і спілкуєтесь переважно онлайн і, мабуть, зовсім не знаєте власних сусідів, які могли б допомогти з подібними проблемами… Коли відома приказка «Моя хата скраю» стала нормою життя?

 

Нова унікальна українська мережа Сусід.Onlineдопоможе українцям не тільки ближче знайомитися зі своїми сусідами, щоб у разі термінової потреби було у кого попросити сіль чи борошно, але й дасть змогу гуртом вирішувати нагальні проблеми конкретного будинку та навіть району. За словами творців мережі, котрі називають себе просто «сусідами», Сусід.Online має стати комунікативним майданчиком і об’єднати всіх небайдужих мешканців українських сіл, містечок, невеличких міст і мегаполісів задля захисту інтересів один одного та втілення в життя спільних проектів і цікавих ідей.

 

«Перший європейський комп’ютер був зібраний в Україні, тому логічно, щоб еволюція спільного простору багатьох людей у всесвітній павутині теж відбулася саме у нас, – розповідає засновник стартапу Микола Гаврищук. – На Сусід.Online зібрано все, що можна знайти окремо на різних соціальних платформах та у пошукових системах. Вам більше не знадобиться мати купу акаунтів деінде, бо на Сусід.Online можна все й одразу: надавати послуги, заробляти, отримувати поради та давати їх, попереджувати сусідів про небезпеку і навіть збирати кошти на потреби спільноти! Наша команда вважає, що така інформація просто безцінна, але сусіди завжди діляться нею без будь-яких грошей, тому в нашій мережі все це абсолютно безкоштовно, інакше що це за сусіди!»

 

За допомогою Сусід.Online разом з сусідами-однодумцями ви зможете вирішувати будь-які питання не виходячи з дому: замінити давно прогнилі труби, залатати дах, поставити лічильники, сформувати колективний запит до органів місцевої влади, зібрати кошти на давно омріяний дитячий майданчик і навіть підзаробити, запропонувавши реальним сусідам свої послуги – хоч манікюру чи пошиття одягу, хоч вивчення мови чи написання дисертації. В «сусідській» мережі ви швидко знайдете також і гарний садочок для своєї дитини, і прекрасного сімейного лікаря, і чудову няню, і сумлінних прибиральницю або сантехніка, бо рекомендаціям з перших вуст, а ще й справжніх сусідів, завжди довіряють більше. 

 

Володимир Манелюк, один із співзасновників мережі, підкреслює, що на Сусід.Online не міряються кількістю сусідів: «Тут вчаться розмовляти з людьми та чути їх. Кожен з нас – чийсь сусід, тож кожен на цій платформі зможе знайти як необхідну інформацію, підказки та поради, так і поділитися своїми знаннями та досвідом. І головне, тут можна взаємодіяти на користь один одному»!

 

Якщо у намаганнях вирішити найнагальніші проблеми ви вже оббили пороги мало не всіх державних і приватних інстанцій, а результату як не було, так і немає, тоді вам точно до нас – на Сусід.Online. І все, що потрібно зробити, – це просто в один крок зареєструватися на сайті https://susid.onlineта почати спілкуватися в межах спільноти, яку кожен для себе обирає самостійно: можна створити нову, можна долучитися до тієї, що вже існує.

 

«Давайте разом спростуємо міф, розповсюджений про українців: ніби ми живемо за принципом «Моя хата скраю – нічого не знаю»,– закликає ще один співзасновник платформи Андрій Санойца. – Народознавці нам розповідають, що українці завжди жили дружно: цілими вулицями та селами і веселилися, і робили якісь значущі справи, всі радо приходили на допомогу тому, хто її потребував… Саме тому Сусід.Online фактично відроджує найкращі українські традиції, просто на сучасний лад. А збережені традиції бережуть націю!»

 

 

                                                                                                                                   

Додатково:

Сусід.Online– це стартап, тому поки не всі послуги, описані вище, вже доступні. Але ми постійно оновлюватимемо наш функціонал і майже щотижня запускатимемо нові сервіси! Так, з наступного тижня запрацює унікальний сервіс МастерОК, створений для розвитку малого бізнесу. Найближчим часом передбачається запуск таких послуг:

•         Коштозбір –  сучасний та безпечний інструмент для збору коштів на зазначені цілі.

•         Платежі –  здійснення комунальних та інших платежів за послуги і товари.

 

Також ми надамо можливості місцевим, урядовим та громадським організаціям інформувати мешканців міста про свої послуги, заходи, проекти, вакансії тощо, публікувати важливі повідомлення та запити на інформацію від сусідів.

На підході також і мобільні додатки Сусід.Online. Все це ми робимо винятково для того, щоб вам було максимально зручно, корисно та цікаво на Сусід.онлайн! Нашому стартапові потрібна ваша підтримка, і ми на неї сподіваємося! Чим активніше будете ви, тим швидше запрацюють усі наші сервіси і тим швидше ви зможете оцінити зручність і користь нової сучасної української мережі для сусідів.

Детальніше про можливості Сусід.Online можна дізнатися на https://susid.onlineта переглянувши ролік https://www.youtube.com/watch?

 

Команда Сусід.Оnline

Интернет-корпорация по присвоению имен и номеров (ICANN) проведет свою 59 открытую конференцию в конференц-центре Sandton Convention Center с 26 по 29 июня 2017 года. Эта конференция станет вторым за всю историю форумом по формированию политики ICANN и будет посвящена работе над формированию политики и информационным усилиям корпорации. Она также станет десятой конференцией ICANN в Африке — на континенте с огромным потенциалом в том, что касается Интернета.

Организатором конференции выступит оператор доменного имени ZA .ZADNA. Этот четырехдневный форум объединит в своих стенах представителей глобальных и региональных заинтересованных сторон, которые примут участие в формировании политики в отношении системы доменных имен Интернета (DNS).

Одной из важных тем конференции ICANN59, вызывающей большой интерес СМИ, станет процедура обновления ключа для подписания ключей (KSK). В настоящее время ICANN находится в процессе обновления ключа для подписания ключей (KSK) расширений безопасности корневой зоны DNS (DNSSEC), в рамках которого 11 октября 2017 года будет выполнена замена криптографических ключей высшего уровня DNSSEC. Это еще одна причина посетить ICANN59 — последнюю конференцию ICANN перед обновлением ключей — в рамках усилий по повышению информированности об этих важных изменениях.

В ходе конференции будет также проведена открытая презентация и представлен итоговый отчет по итогам исследования рынка системы доменных имен Африки, проведенного по заказу ICANN. В этом отчете определены сильные и слабые стороны сектора системы доменных имен (DNS) в Африке и представлены рекомендации в отношении совершенствования отраслевых усилий для оптимального использования представляющихся возможностей и решения определенных проблем. 

Кроме того, ICANN59 станет третьей конференцией после передачи координирующей роли в исполнении функций IANA и платформой для наделенного полномочиями сообщества, взявшего на себя роль по управлению системой уникальных идентификаторов Интернета. Так что еще одной важной темой станет сообщество, наделенное полномочиями. Это механизм, посредством которого глобальное интернет-сообщество через организации поддержки и консультативные комитеты ICANN может в рамках законодательства штата Калифорния правомочно реализовать полномочия сообщества.

Конференции ICANN представляют прекрасную возможность для всех интересующихся узнать о том, как можно присоединиться к усилиям сообщества и внести свой вклад в его работу. Разные структуры в рамках ICANN позволяют услышать голоса важных заинтересованных сторон по всему миру. Здесь, в Африке, такие структуры, как организация AFRALO, объединяющая представителей сообщества индивидуальных пользователей Интернета из африканского региона, представители африканских стран-членов Правительственного консультативного комитета ICANN, в том числе правительство ЮАР, наблюдатели от международных правительственных организаций, таких как ATUATU, а также региональные коммерческие организации, такие как AFICTAAFICTA, помогают должным образом представить все разнообразие мнений и голосов этого региона. Именно это обеспечивает успех модели работы ICANN с участием многих заинтересованных сторон — разноголосый хор участников со всего мира.

ICANN надеется, что по мере того, как Африка продолжает наращивать свое присутствие в Интернете, все больше новых пользователей смогут принимать участие в работе сообщества ICANN, с тем чтобы уникальная точка зрения представителей этого континента была в должной мере отражена в политиках DNS.

Стратегия проведения конференций ICANN также рассчитана на использование этой модели: конференции ICANN проводятся три раза в год в различных регионах мира, чтобы предоставить всем заинтересованным сторонам возможность личного общения с другими представителями сообщества.

Информация о мероприятии:

·         журналисты, не имеющие возможности посетить конференцию, могут принять участие в ней в дистанционном режиме. Информация о возможностях удаленного участия доступна здесь

·         Все посетители конференции ICANN59 (включая журналистов) обязаны зарегистрироваться на месте или по этому адресу

·         Более подробные сведения о конференции ICANN59 см. на странице: https://meetings.icann.org/en/johannesburg59

·         Полное расписание всех мероприятий и встреч в рамках конференции ICANN59 представлено по адресу https://schedule.icann.org/

 

Кроме того, вы можете воспользоваться мобильным приложением конференции ICANN59, которое представлено в магазинах App Store, Google Play, Windows Store и BlackBerry World.

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені