Теле

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Теле
Зберегти
Скасувати
Відновити

Інтернет

Нова соціальна мережа Су

В українському інтернет-просторі з’явилася нова мережа Сусід.Online. У вашому під&rsquo

Понеділок, 19.06.2017 COMMENTS

Ринок Медія

ICANN приглашает на конф

Интернет-корпорация по присвоению имен и номеров (ICANN) проведет свою 59 открытую конференцию в

Понеділок, 19.06.2017 COMMENTS

Ринок телекому

Мобільний додаток, або г

Vodafone Україна у партнерстві з Mastercard представили новий мобільний додаток – перший в

Четвер, 15.06.2017 COMMENTS

Технології, Тарифи

Бонуси тим, хто уже в Єв

В ніч на 11 червня набрало чинності рішення Європейського союзу про впровадження безвізового режи

Середа, 14.06.2017 COMMENTS

Теле

В українському інтернет-просторі з’явилася нова мережа Сусід.Online.

У вашому під’їзді брудно, протікає дах, немає консьєржа? Ви загубили собаку, вас залили сусіди, зламався ліфт? Відпустку щоразу відкладаєте, бо не встановлена сигналізація, нікому погодувати кішку та полити квіти? Ви живете і спілкуєтесь переважно онлайн і, мабуть, зовсім не знаєте власних сусідів, які могли б допомогти з подібними проблемами… Коли відома приказка «Моя хата скраю» стала нормою життя?

 

Нова унікальна українська мережа Сусід.Onlineдопоможе українцям не тільки ближче знайомитися зі своїми сусідами, щоб у разі термінової потреби було у кого попросити сіль чи борошно, але й дасть змогу гуртом вирішувати нагальні проблеми конкретного будинку та навіть району. За словами творців мережі, котрі називають себе просто «сусідами», Сусід.Online має стати комунікативним майданчиком і об’єднати всіх небайдужих мешканців українських сіл, містечок, невеличких міст і мегаполісів задля захисту інтересів один одного та втілення в життя спільних проектів і цікавих ідей.

 

«Перший європейський комп’ютер був зібраний в Україні, тому логічно, щоб еволюція спільного простору багатьох людей у всесвітній павутині теж відбулася саме у нас, – розповідає засновник стартапу Микола Гаврищук. – На Сусід.Online зібрано все, що можна знайти окремо на різних соціальних платформах та у пошукових системах. Вам більше не знадобиться мати купу акаунтів деінде, бо на Сусід.Online можна все й одразу: надавати послуги, заробляти, отримувати поради та давати їх, попереджувати сусідів про небезпеку і навіть збирати кошти на потреби спільноти! Наша команда вважає, що така інформація просто безцінна, але сусіди завжди діляться нею без будь-яких грошей, тому в нашій мережі все це абсолютно безкоштовно, інакше що це за сусіди!»

 

За допомогою Сусід.Online разом з сусідами-однодумцями ви зможете вирішувати будь-які питання не виходячи з дому: замінити давно прогнилі труби, залатати дах, поставити лічильники, сформувати колективний запит до органів місцевої влади, зібрати кошти на давно омріяний дитячий майданчик і навіть підзаробити, запропонувавши реальним сусідам свої послуги – хоч манікюру чи пошиття одягу, хоч вивчення мови чи написання дисертації. В «сусідській» мережі ви швидко знайдете також і гарний садочок для своєї дитини, і прекрасного сімейного лікаря, і чудову няню, і сумлінних прибиральницю або сантехніка, бо рекомендаціям з перших вуст, а ще й справжніх сусідів, завжди довіряють більше. 

 

Володимир Манелюк, один із співзасновників мережі, підкреслює, що на Сусід.Online не міряються кількістю сусідів: «Тут вчаться розмовляти з людьми та чути їх. Кожен з нас – чийсь сусід, тож кожен на цій платформі зможе знайти як необхідну інформацію, підказки та поради, так і поділитися своїми знаннями та досвідом. І головне, тут можна взаємодіяти на користь один одному»!

 

Якщо у намаганнях вирішити найнагальніші проблеми ви вже оббили пороги мало не всіх державних і приватних інстанцій, а результату як не було, так і немає, тоді вам точно до нас – на Сусід.Online. І все, що потрібно зробити, – це просто в один крок зареєструватися на сайті https://susid.onlineта почати спілкуватися в межах спільноти, яку кожен для себе обирає самостійно: можна створити нову, можна долучитися до тієї, що вже існує.

 

«Давайте разом спростуємо міф, розповсюджений про українців: ніби ми живемо за принципом «Моя хата скраю – нічого не знаю»,– закликає ще один співзасновник платформи Андрій Санойца. – Народознавці нам розповідають, що українці завжди жили дружно: цілими вулицями та селами і веселилися, і робили якісь значущі справи, всі радо приходили на допомогу тому, хто її потребував… Саме тому Сусід.Online фактично відроджує найкращі українські традиції, просто на сучасний лад. А збережені традиції бережуть націю!»

 

 

                                                                                                                                   

Додатково:

Сусід.Online– це стартап, тому поки не всі послуги, описані вище, вже доступні. Але ми постійно оновлюватимемо наш функціонал і майже щотижня запускатимемо нові сервіси! Так, з наступного тижня запрацює унікальний сервіс МастерОК, створений для розвитку малого бізнесу. Найближчим часом передбачається запуск таких послуг:

•         Коштозбір –  сучасний та безпечний інструмент для збору коштів на зазначені цілі.

•         Платежі –  здійснення комунальних та інших платежів за послуги і товари.

 

Також ми надамо можливості місцевим, урядовим та громадським організаціям інформувати мешканців міста про свої послуги, заходи, проекти, вакансії тощо, публікувати важливі повідомлення та запити на інформацію від сусідів.

На підході також і мобільні додатки Сусід.Online. Все це ми робимо винятково для того, щоб вам було максимально зручно, корисно та цікаво на Сусід.онлайн! Нашому стартапові потрібна ваша підтримка, і ми на неї сподіваємося! Чим активніше будете ви, тим швидше запрацюють усі наші сервіси і тим швидше ви зможете оцінити зручність і користь нової сучасної української мережі для сусідів.

Детальніше про можливості Сусід.Online можна дізнатися на https://susid.onlineта переглянувши ролік https://www.youtube.com/watch?

 

Команда Сусід.Оnline

Интернет-корпорация по присвоению имен и номеров (ICANN) проведет свою 59 открытую конференцию в конференц-центре Sandton Convention Center с 26 по 29 июня 2017 года. Эта конференция станет вторым за всю историю форумом по формированию политики ICANN и будет посвящена работе над формированию политики и информационным усилиям корпорации. Она также станет десятой конференцией ICANN в Африке — на континенте с огромным потенциалом в том, что касается Интернета.

Организатором конференции выступит оператор доменного имени ZA .ZADNA. Этот четырехдневный форум объединит в своих стенах представителей глобальных и региональных заинтересованных сторон, которые примут участие в формировании политики в отношении системы доменных имен Интернета (DNS).

Одной из важных тем конференции ICANN59, вызывающей большой интерес СМИ, станет процедура обновления ключа для подписания ключей (KSK). В настоящее время ICANN находится в процессе обновления ключа для подписания ключей (KSK) расширений безопасности корневой зоны DNS (DNSSEC), в рамках которого 11 октября 2017 года будет выполнена замена криптографических ключей высшего уровня DNSSEC. Это еще одна причина посетить ICANN59 — последнюю конференцию ICANN перед обновлением ключей — в рамках усилий по повышению информированности об этих важных изменениях.

В ходе конференции будет также проведена открытая презентация и представлен итоговый отчет по итогам исследования рынка системы доменных имен Африки, проведенного по заказу ICANN. В этом отчете определены сильные и слабые стороны сектора системы доменных имен (DNS) в Африке и представлены рекомендации в отношении совершенствования отраслевых усилий для оптимального использования представляющихся возможностей и решения определенных проблем. 

Кроме того, ICANN59 станет третьей конференцией после передачи координирующей роли в исполнении функций IANA и платформой для наделенного полномочиями сообщества, взявшего на себя роль по управлению системой уникальных идентификаторов Интернета. Так что еще одной важной темой станет сообщество, наделенное полномочиями. Это механизм, посредством которого глобальное интернет-сообщество через организации поддержки и консультативные комитеты ICANN может в рамках законодательства штата Калифорния правомочно реализовать полномочия сообщества.

Конференции ICANN представляют прекрасную возможность для всех интересующихся узнать о том, как можно присоединиться к усилиям сообщества и внести свой вклад в его работу. Разные структуры в рамках ICANN позволяют услышать голоса важных заинтересованных сторон по всему миру. Здесь, в Африке, такие структуры, как организация AFRALO, объединяющая представителей сообщества индивидуальных пользователей Интернета из африканского региона, представители африканских стран-членов Правительственного консультативного комитета ICANN, в том числе правительство ЮАР, наблюдатели от международных правительственных организаций, таких как ATUATU, а также региональные коммерческие организации, такие как AFICTAAFICTA, помогают должным образом представить все разнообразие мнений и голосов этого региона. Именно это обеспечивает успех модели работы ICANN с участием многих заинтересованных сторон — разноголосый хор участников со всего мира.

ICANN надеется, что по мере того, как Африка продолжает наращивать свое присутствие в Интернете, все больше новых пользователей смогут принимать участие в работе сообщества ICANN, с тем чтобы уникальная точка зрения представителей этого континента была в должной мере отражена в политиках DNS.

Стратегия проведения конференций ICANN также рассчитана на использование этой модели: конференции ICANN проводятся три раза в год в различных регионах мира, чтобы предоставить всем заинтересованным сторонам возможность личного общения с другими представителями сообщества.

Информация о мероприятии:

·         журналисты, не имеющие возможности посетить конференцию, могут принять участие в ней в дистанционном режиме. Информация о возможностях удаленного участия доступна здесь

·         Все посетители конференции ICANN59 (включая журналистов) обязаны зарегистрироваться на месте или по этому адресу

·         Более подробные сведения о конференции ICANN59 см. на странице: https://meetings.icann.org/en/johannesburg59

·         Полное расписание всех мероприятий и встреч в рамках конференции ICANN59 представлено по адресу https://schedule.icann.org/

 

Кроме того, вы можете воспользоваться мобильным приложением конференции ICANN59, которое представлено в магазинах App Store, Google Play, Windows Store и BlackBerry World.

Vodafone Україна у партнерстві з Mastercard представили новий мобільний додаток – перший в Україні універсальний цифровий гаманець Vodafone Pay. Сервіс дозволяє оплачувати різні товари й послуги зі смартфона, поповнювати мобільні рахунки абонентів будь-якого оператора та здійснювати грошові перекази.

Сервіс доступний для більшості українців —користувачем VodafonePayможе стати абонент будь-якого українського мобільного оператора, клієнт будь-якого українського банку, власник смартфону як на базі iOS, так і Android.

«Рівень проникнення смартфонів в Україні сьогодні майже наблизився до європейського рівня 42% клієнтів Vodafone використовують для зв’язку смартфони. Але етап, на якому телефон потрібен лише для зв’язку зі світом, вже пройдений. Сьогодні ми перетворюємо смартфон будь-якого українського абонента на мобільний гаманець і робимо світові технології доступними для кожного українця, який завантажить додаток Vodafone Pay. Для цього ми зробили його максимально відкритим, простим та безпечним у користуванні», — зазначила Ольга Устинова, генеральний директорVodafone Україна.

 

Додаток Vodafone Pay робить користування фінансовими сервісами швидким і дуже простим, адже не потребує багаторівневого підтвердження операцій. Сервіс дозволяє поповнювати мобільний рахунок в три кроки, а для здійснення всіх платіжних операцій не потрібно тримати фізичну банківську картку в руках — завдяки інтеграції з платформою цифрових гаманців Masterpass оплати можна проводити в один клік.

 

«Щодня кожен українець усередньому проводить не менше 4 годин зі смартфоном[1]. І ми раді відкрити доступ абонентам українських операторів до інноваційного рішення для користування фінансовими сервісами з їхніх улюблених гаджетів. Смартфон як цифровий гаманець і платіжний пристрій стає усе більш масовим явищем в Україні. Завдяки інтеграції Masterpass у Vodafone Pay швидкі оплати в один клік отримують нові сфери застосування й стають усе більш доступними», — відзначила Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні, Молдові, Грузії та країнах Центральної Азії.

 

Високий рівень безпеки й надійності Vodafone Payзабезпечує подвійна верифікація користувача — через PIN-код або відбиток пальця, а також через унікальне слово-пароль. Під час авторизації в додатку система автоматично ідентифікує зареєстрований на платформі Masterpass гаманець користувача за введеним номером мобільного, дозволяючи здійснювати оплати зареєстрованими в ньому картками в один клік. Ті, хто поки не мають цифрового гаманця, можуть зареєструвати свої картки у Masterpass безпосередньо у Vodafone Pay. Для цього достатньо одного разу додати дані платіжних карток будь-яких банків і платіжних систем у додатку — інформація про картки буде надійно зберігатись на платформі, гарантом безпеки якої є Mastercard.

 

У додатку Vodafone Pay доступно понад 300 сервісів: поповнення без комісії мобільного рахунку абонента незалежно від оператора і банку-емітента картки, грошові перекази з картки на картку чи з картки на мобільний з низьким тарифом 0,5% + 2,5 грн, оплати послуг інтернет-провайдерів, телебачення, телефонії, комунальних послуг тощо, а також розрахунки в онлайн-магазинах. Послуги можна оплачувати як картками, так і з балансу мобільного рахунку. У додатку можна переглянути історію платежів, надіслати запит іншому користувачу з проханням переказати гроші та сканувати QR-коди. Технологічним та бізнес партнером проекту стала компанія MobiPay, яка входить до складу групи компаній Wallet Factory.

 

«Ринок України характеризується високим рівнем використання готівки в розрахунках, незважаючи на розвинену інфраструктуру для використання платіжних карт. У той же час, поширення смартфонів з мобільним інтернетом дозволяє створювати нові інструменти для управління безготівковими фінансами та миттєвої комунікації з користувачами. Спільно з Vodafone та Mastercard ми створили абсолютно новий простий платіжний інструмент, доступний будь-якому користувачеві власнику смартфона. У подальшому ми плануємо запустити низку рішень для мобільних платежів в мережі малого та середнього бізнесу»,—підкреслив Юрій Чайка, засновник MobiPay.

Додаток VodafonePay можна завантажити у магазинах додатків PlayMarket та AppStore.

 

В ніч на 11 червня набрало чинності рішення Європейського союзу про впровадження безвізового режиму для громадян України. Київстар вітає українців та підтримуючи їх прагнення подорожувати та миттєво ділитися своїми враженнями з рідними та друзями – дарує абонентам бонуси на роумінг.

З 12 червня 2017 року абоненти можуть безкоштовно підключити акційний пакет «Спробуйте роумінг» та переконатися у перевагах вільного спілкування та доступного інтернету закордоном. Згідно умов пакету, абоненти передплаченого зв’язку отримаютьбонусні нарахування, які можна використати на послуги мобільного зв’язку за кордоном: пакети хвилин, SMS, або мегабайти мобільного інтернету. Абоненти контрактної форми обслуговування отримають хвилини на вхідні та вихідні дзвінки в роумінгу. Для замовлення безкоштовної послуги телефонуйте 477*106.

Бонусні нарахування діятимуть протягом 30 днів з дня підключення, скористатися наданими пакетами можливо на території 1 та 2 групи країн. Зі списком країн, які входять до кожної групи, детальними умовами та тарифами можна ознайомитися за посиланням: https://kyivstar.ua/uk/mm/roaming

Нагадуємо, що Київстар надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах, на 5 континентах. Мобільний оператор надає абонентам унікальні умови спілкування за вигідними тарифами: дзвінки від 2 грн за хвилину (пакет 15 хвилин вартістю 30 грн в день користування), Інтернет від 0,35 грн за мегабайт (пакет 100 МБ вартістю 35 грн в день користування), SMS - 1,00 грн / SMS (пакет 25 SMS вартістю 25 грн в день користування). Абонентам не потрібно більше замовляти додаткові послуги або здійснювати налаштування, оскільки роумінг буде підключений автоматично.

 

 

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету майже 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять понад 30 млрд грн.

Укртелеком продовжує розвивати напрямок надання послуг магазинам та бутикам, розташованим у найбільших ТРЦ України. Оператор побудував гігабітний інтернет-канал до другої лінії Dream Town, що дозволяє одночасно користуватися швидкісним інтернетом більше 50 бізнес-клієнтам. Також оператор організував у ТРЦ внутрішню мережу. В цілому до інтернету вже підключено понад 10 магазинів у другій лінії Dream Town.

«Ми продовжуємо працювати в напрямку розширення географії надання послуг, у тому числі в найбільших ТРЦ країни, – підкреслює Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту Укртелекому. – Використовуючи багаторічний досвід та сучасні технології, оператор здійснює процес будівництва каналів передачі даних до торгових центрів без затримок зі свого боку». 

Крім інтернету, магазини та бутики зацікавилися додатковими послугами оператора, які допоможуть оптимізувати їх роботу. Мова йде про «Хмарну АТС», SIP-телефонію та VPN. 

Нагадаємо, наприкінці минулого року Укртелеком побудував оптичну інфраструктуру для ЦУМу.

Друга лінія Dream Town – це нескінченні ряди меблів, магазини техніки, сантехніки, посуду тощо, розміщені на перших двох поверхах. Третій поверх повністю віддано під один з найбільших критих аквапарків Європи – аквапарк Юрського періоду Dream Island.

 

 

 

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за  технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМГрупа СКМ.

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені