Перші мережі «інтернету речей» побудовані та увімкнені на підприємствах бізнес-клієнтів у Київській та Одеській областях.

У грудні 2018 і на початку 2019 року найбільший телеком-оператор України здійснив тести мережі NB-IoT*– мережа спеціально розроблена для «розумних» пристроїв. Якість роботи мережі «інтернету речей» була перевірена в спеціальній лабораторії Київстар на пристроях обліку газу та води. Успішне тестування мережі дало можливість масштабувати проект та розпочати його впровадження на локаціях клієнтів. Зокрема, бізнес-клієнти оператора в Київській та Одеській областях вже долучились до тестування мережі на своїх підприємствах.

 

 «Київстар запускатиме мережу NB-IoT для клієнтів по всій Україні. Сьогодні це затребувано бізнесами дуже різних напрямків – постачальниками води, газу, електрики, муніципальними підприємствами, промисловістю, – коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. –  І для цього ми маємо усі можливості, адже мережа NB-IoT у поєднанні зі швидкостями 4G-зв’язку  дає клієнтам ще більше можливостей для бізнесу».

 

Переваги мережі NB-IoT:

·      гарантовано високий рівень захисту даних при передачі інформації;

·      дозволяє передавати дані між десятками тисяч одночасно підключених пристроїв на високій швидкості, в тому числі відео-контент;

·      забезпечує мобільність пристроїв та їх роботу протягом тривалого часу без підключення до електромереж (одного заряду батареї вистачає на кілька років).

 

Послуги мережі NB-IoT можуть зацікавити не лише комунальні та промислові підприємства, але й  компанії, що працюють у транспортних, сільськогосподарських, логістичних галузях. Окрім того, мережі можна використовувати для створення продуктів та сервісів для «розумних будинків» (Smart Home), «розумних міст» (Smart City), роботи охоронних пристроїв та багато іншого.

Бізнес-клієнти Київстар можуть замовити підключення до NB-IoT, а також  «розумні» пристрої та програмне забезпечення для моніторингу й управління.

Щоб дізнатися більше або стати партнером чи клієнтом Київстар у проекті NB-IoT пишіть на Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Нагадаємо, що у 2018 році Київстар запустив низку IoT-продуктів, зокрема - IoT-автосигналізацію «Автотрекінг»та систему безпеки для дому SafeHome, якими користувачі можуть управляти з власних смартфонів. Київстар продовжує працювати у напрямку розвитку IoT-послуг та у подальшому представить клієнтам нові рішення для масового користувача та бізнесу.

 

*NB-IoT (Narrowband Internet of Things) – технологія бездротової вузькосмугової передачі даних у стандарті 3GPP, розроблена спеціально для пристроїв «інтернету речей». Технологія забезпечує середу збору даних з різних пристроїв: датчиків, лічильників, сенсорів, тощо; і відноситься до «енерго-ефективних мереж далекого радіусу дії» LPWAN (англ. Low-power Wide-area Network).  NB-IoT забезпечує двосторонній зв'язок пристроїв, що діє в частотному каналі шириною 200 кГц. Швидкість передачі даних в мережі NB-IoT - до 200 кбіт /с, що є достатнім для пристроїв, які періодично передають однотипні дані невеликого обсягу.

** Пристрої виробників SimCom та Quectel для тестування мережі були надані партнерами Київстар - ТОВ «ІТР Україна» та ТОВ «Радміртех».

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені