Технології, Тарифи

Компанія Logitech презентувала нову технологію для відеоконференцзв'язку – контролер Logitech Tap, який спрощує підключення та керування обладнанням навіть для недосвідченого користувача. Технологія має лаконічний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і замінює собою пульт ДК із великою кількістю кнопок. Tap відповідає своїй назві та буквально дозволяє телефонувати одним дотиком.

Інновація сумісна з платформами від провідних виробників рішень для відеоконференцзв'язку – Google, Microsoft та Zoom. Вона має розширені можливості інтеграції з інтерактивними дошками, засобами керування «розумним» приміщенням тощо. Серед інших корисних функцій Logitech Tap – синхронізація з календарем, автоматичне з'єднання, миттєвий обмін контентом і навіть клімат-контроль у кімнаті для нарад.

 

 

Logitech Tap являє собою сенсорний пристрій із дисплеєм 10,1 дюйми, який підключається за допомогою порту USB. Пристрій оснащено безліччю кріплень, які дозволяють зручно розмістити кабелі в приміщенні будь-якого розміру та конфігурації.

Інноваційний форм-фактор та елегантний дизайн новинки вписується в сучасний інтер'єр робочого простору.

Дізнайтеся більше про технології відеоконференцзв'язку від Logitech на video-connect.com/uavideo-connect.com/ua

В Україні LogitechTap буде представлено в квітні 2019 року.

Офіційним дистриб'ютором продукції Logitech в Україні є компанія АСБІС-Україна – один з найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень.

 

Про компанію Logitech

Компанія Logitech розробляє продукти, які надають користувачам можливість легко і просто поринути у цифровий світ розваг. Ще понад 30 років тому пристрої Logitech були покликані об’єднувати людей завдяки цифровим технологіям. Сьогодні ж компанія створює продукти, які дозволяють повністю насолодитися безліччю аудіо- та відеорозваг, іграми, спілкуванням у соціальних мережах та передачею даних через інтернет.

Швейцарська відкрита акціонерна компанія  Logitech International, заснована 1981 року, котується на Швейцарській фондовій біржі (LOGN) та на біржі Nasdaq (LOGI) у США.

Перші мережі «інтернету речей» побудовані та увімкнені на підприємствах бізнес-клієнтів у Київській та Одеській областях.

У грудні 2018 і на початку 2019 року найбільший телеком-оператор України здійснив тести мережі NB-IoT*– мережа спеціально розроблена для «розумних» пристроїв. Якість роботи мережі «інтернету речей» була перевірена в спеціальній лабораторії Київстар на пристроях обліку газу та води. Успішне тестування мережі дало можливість масштабувати проект та розпочати його впровадження на локаціях клієнтів. Зокрема, бізнес-клієнти оператора в Київській та Одеській областях вже долучились до тестування мережі на своїх підприємствах.

 

 «Київстар запускатиме мережу NB-IoT для клієнтів по всій Україні. Сьогодні це затребувано бізнесами дуже різних напрямків – постачальниками води, газу, електрики, муніципальними підприємствами, промисловістю, – коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. –  І для цього ми маємо усі можливості, адже мережа NB-IoT у поєднанні зі швидкостями 4G-зв’язку  дає клієнтам ще більше можливостей для бізнесу».

 

Переваги мережі NB-IoT:

·      гарантовано високий рівень захисту даних при передачі інформації;

·      дозволяє передавати дані між десятками тисяч одночасно підключених пристроїв на високій швидкості, в тому числі відео-контент;

·      забезпечує мобільність пристроїв та їх роботу протягом тривалого часу без підключення до електромереж (одного заряду батареї вистачає на кілька років).

 

Послуги мережі NB-IoT можуть зацікавити не лише комунальні та промислові підприємства, але й  компанії, що працюють у транспортних, сільськогосподарських, логістичних галузях. Окрім того, мережі можна використовувати для створення продуктів та сервісів для «розумних будинків» (Smart Home), «розумних міст» (Smart City), роботи охоронних пристроїв та багато іншого.

Бізнес-клієнти Київстар можуть замовити підключення до NB-IoT, а також  «розумні» пристрої та програмне забезпечення для моніторингу й управління.

Щоб дізнатися більше або стати партнером чи клієнтом Київстар у проекті NB-IoT пишіть на Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Нагадаємо, що у 2018 році Київстар запустив низку IoT-продуктів, зокрема - IoT-автосигналізацію «Автотрекінг»та систему безпеки для дому SafeHome, якими користувачі можуть управляти з власних смартфонів. Київстар продовжує працювати у напрямку розвитку IoT-послуг та у подальшому представить клієнтам нові рішення для масового користувача та бізнесу.

 

*NB-IoT (Narrowband Internet of Things) – технологія бездротової вузькосмугової передачі даних у стандарті 3GPP, розроблена спеціально для пристроїв «інтернету речей». Технологія забезпечує середу збору даних з різних пристроїв: датчиків, лічильників, сенсорів, тощо; і відноситься до «енерго-ефективних мереж далекого радіусу дії» LPWAN (англ. Low-power Wide-area Network).  NB-IoT забезпечує двосторонній зв'язок пристроїв, що діє в частотному каналі шириною 200 кГц. Швидкість передачі даних в мережі NB-IoT - до 200 кбіт /с, що є достатнім для пристроїв, які періодично передають однотипні дані невеликого обсягу.

** Пристрої виробників SimCom та Quectel для тестування мережі були надані партнерами Київстар - ТОВ «ІТР Україна» та ТОВ «Радміртех».

Vodafone запропонував клієнтам Vodafone SuperNet послугу «Рік без абонплат», завдяки якій користувачі актуальної тарифної лінійки зможуть забути на рік про регулярні платежі. Для цього достатньо сплатити необхідну суму один раз на рік замість регулярних платежів. При цьому новий пакет послуг буде підключатися автоматично кожні 4 тижні протягом року.

Підключити послугу клієнти можуть самостійно, в додатку для самообслуговування My Vodafone або за допомогою USSD команди *365# і кнопка виклику.

Лінійка тарифів Vodafone SuperNet розроблена спеціально для користувачів мобільного інтернету в мережі 4G. В рамках лінійки клієнтам доступні різні обсяги мобільного інтернету – від 4 ГБ і до безліміту, вартістю від 65 до 115 грн відповідно.

Київстар запустив нову лінійку тарифів для корпоративних абонентів: Kyivstar 4G, Kyivstar 4GExtra, Kyivstar 4GUltra, Kyivstar 4GBusiness, Kyivstar 4GBusiness VIP. У представлених тарифах  передбачено ще більше корисних можливостей для бізнес-комунікацій.

Серед них:

·         безлімітний доступ до інтернету*;

·         збільшена кількість хвилин для дзвінків на інші мережі по Україні;

·         хвилини для дзвінків на інші мережі відтепер можна використовувати і для дзвінків за кордон**;

·         користування сервісами MicrosoftOffice365 (для тарифних планів Kyivstar 4GBusinessи Kyivstar 4GBusiness VIP);

·         сервіс «Інтернет SIM-пара», який дозволяє за одним мобільним номером мати доступ до інтернету на двох пристроях одночасно;

·         оплата за послуги на умовах постоплати  - «користуйся зараз, плати потім»;

·         безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.

 

Додаткова перевага – пропозиція "Київстар Команда", яка створює умови для роботи цілого колективу. Відтепер можна підключити одразу кілька мобільних номерів на один особовий рахунок клієнта. При переході на «Київстар Команда» з тарифів передплаченої форми обслуговування абонплата становитиме лише 75 грн на місяць.

А клієнтам, які цінують комплексні рішення, разом із підключенням до нових тарифів Київстар надає знижки на послуги «Wi-FiІнтернет» та «IP-телефонні лінії».  

Оптимальне наповнення нових тарифних планів та їх зручність дають можливість легко перейти на корпоративне обслуговування тим представникам бізнесу, які досі користувалися послугами Київстар на умовах передплаченого зв’язку. Зважені корпоративні пропозиції пропонують широкий вибір за тарифною лінійкою від 75 до 1000 грн абонплати на місяць та враховують потреби корпоративних клієнтів різних галузей та із будь-якими обсягами бізнесу.

Детальніше про усі тарифні пропозиції та умови підключення можна дізнатися на сайті.

 

*Київстар відзначений як оператор з найшвидшим мобільним Інтернетом в середньому по країні серед мобільних операторів України. Дані отримані за результатами аналізу тестів у застосунку Speedtest® від Ookla® за другий та третій квартали 2018 року.

**Хвилини на інші напрямки можна використовувати для дзвінків на номери фіксованого та мобільного зв’язку в Італії, Польщі та Росії. За даними Київстар: 83% всіх дзвінків абонентів за кордон відбуваються саме у ці країни.

Київстар запускає тариф «Безлім Месенджери». У новому тарифі для абонентів передплаченого зв’язку Київстар пропонує доступ до ще більшої кількості застосунків без тарифікації мобільного інтернету. Зокрема, мегабайти не будуть списуватися при використанні:

·   соціальних мереж Instagram, Facebook таTwitter;

·   месенджерів Facebook Messenger, WhatsApp, Viber, Telegram та Skype при обміні текстовими повідомленнями;

·   музичних застосунків Apple Music, Zvooq та Radio Kyivstar;

·   застосунків для перегляду відео Kyivstar GO TV та Київстар Футбол;

·   застосунків, які входять до сервісу «Знання без меж»: Prometheus, Wikipedia, MyBook та Smart Kyivstar. 

Також у тариф включено 4000 Мб*мобільного інтернету, яких вистачить на інші потреби: пошук інформації, обмін файлами тощо.

Для дзвінків абоненти отримають необмежену кількість хвилин у мережі оператора та 60 хвилин на інших мобільних операторів. Також ці хвилини можна використовувати для дзвінків на найпопулярніші напрямки за кордон**, щоб в абонентів була можливість почути голос рідних та друзів, які зараз знаходяться в іншій країні.

Тариф «Безлім Месенджери» входить до нової лінійки тарифних планів Київстар, які доступні для підключення з 4 жовтня 2018 року. Серед нових тарифів також «Безлім Соцмережі», «Безлім Відео» та «Максимальний Безлім». Для абонентів, які користуються тарифами попередньої лінійки, тобто підключили їх до 4 жовтня 2018 року – жодних змін не відбувається.

У новому тарифі «Безлім Соцмережі»: застосунки Twitter, Facebook та Facebook Messenger при обміні текстовими повідомленнями – без тарифікації мобільного інтернету. Також у тарифі 2000*Мб, безлім для дзвінків у мережі оператора та 30 хвилин на інших мобільних операторів та за кордон. Якщо ж абоненти не користуються мобільним інтернетом, то у цьому тарифі вони можуть відмовитися від пакету мегабайтів та отримати постійну знижку на послуги оператора. 

У «Безлім Відео» тепер абоненти можуть дивитися відео без тарифікації у популярному ігровому відеосервісі Twitch, а також  у YouTube, 1+1 video, Megogo та інших. 9000  Мб вистачить для  решти потреб. А для дзвінків абоненти отримають безлім у мережі Київстар та 150 хвилин на інших мобільних операторів та за кордон.

У «Максимальний Безлім» – безлімітний мобільний інтернет, 300 хвилин на інших мобільних операторів та за кордон. Також абоненти, які підключать тариф «Максимальний Безлім» зможуть користуватися фіксованим "Домашнім інтернетом" від Київстар без додаткової плати.

Відчути всі переваги нових тарифів можна з якісним 4Gвід Київстар. Для цього потрібно лише підготувати свій гаджет та SIM-карту. Перевірити, чи підтримує смартфон та SIM-карта 4G-зв'язок за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів та гаджетів за вигідною ціною у фірмових магазинах та на сайті.

*У тарифах «Безлім Соцмережі» та «Безлім Месенджери» окрім мегабайтів у пакеті послуг нараховуються додаткові мегабайти мобільного інтернету за вчасне поповнення рахунку, відповідно 1000 Мб та 2000 Мб.

**Хвилини на інші напрямки можна використовувати для дзвінків на номери фіксованого та мобільного зв’язку в Італії, Польщі та Росії. За даними Київстар: 83% всіх дзвінків абонентів за кордон відбуваються саме у ці країни.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені