Технології, Тарифи

Київстар запроваджує USSD-коди за допомогою яких можна перевірити, чи підтримує ваш смартфон та SIM-картка стандарт 4G.

4G відкриє ще більше можливостей для користувачів мобільного інтернету: швидкість передачі даних в ~6,5 разів вища, ніж в мережах 3G, в 2,5 рази менший час очікування відкриття інтернет-сторінок, у ~10 разів більша ємність мережі, тощо.Щоб абоненти могли у повній мірі скористатись усімаперевагамизв’язку четвертого покоління, потрібні смартфони, що підтримують технологію передачі даних (4G/LTE) та спеціальні SIM-картки (USIM).

Тому з 05 грудня 2017 р Київстар запроваджує USSD-коди, за допомогою яких абоненти зможуть підготуватись до 4G. Так, а щоб перевірити:

·         чи працюватиме SIMкартка у мережі 4Gпотрібно набрати код *245*4#виклик

·         чи підтримує смартфон 4G – набрати код *245*5#виклик.

Абоненти можуть безкоштовно замінити свою стару SIM-картку у фірмових магазинах Київстар на USIM, яка підтримує стандарт 4G. Крім цього, у магазинах компанії є широкий вибір 4G-смартфонів, які можна придбатиза акційними цінами. До того ж разом з покупкою абоненти отримують безкоштовні пакети мегабайтів та можуть обрати тарифний план, який найкраще підходить для користування високошвидкісним мобільним інтернетом.  Нагадуємо, що з5 грудня 2017 року до 31 січня 2018 року в магазинах Київстар пройдуть масштабні новорічні акції:при покупці смартфона мобільний оператор повертає 20% вартості на мобільний рахунок або оплатить 2 платежі розстрочки за абонента.

«Наразі, в мережі Київстар зареєстровано 40% смартфонів з підтримкою 4G/LTE. Щоб усі наші клієнти з першого ж дня комерційного запуску 4Gвідчули переваги якісного, ультрашвидкого мобільного інтернету, ми зробили безкоштовною заміну SIM-картки та запустили акційні пропозиції на 4G-смартфони», - коментує Павел Даніман, директор з маркетингу Київстар.

Нагадуємо, що у січні 2018 р має розпочатись тендер на радіо частоти у діапазоні 2600 МГц, що дасть старт розвитку технології 4G/LTEв Україні. Київстар вже зараз готує мережу для надання послуг швидкісної передачі даних в цій технології, а також оновив 100% радіо обладнання, щоб бути готовим для надання послуг 4G-зв’язку на частотах 1800 МГц.

В ніч на 11 червня набрало чинності рішення Європейського союзу про впровадження безвізового режиму для громадян України. Київстар вітає українців та підтримуючи їх прагнення подорожувати та миттєво ділитися своїми враженнями з рідними та друзями – дарує абонентам бонуси на роумінг.

З 12 червня 2017 року абоненти можуть безкоштовно підключити акційний пакет «Спробуйте роумінг» та переконатися у перевагах вільного спілкування та доступного інтернету закордоном. Згідно умов пакету, абоненти передплаченого зв’язку отримаютьбонусні нарахування, які можна використати на послуги мобільного зв’язку за кордоном: пакети хвилин, SMS, або мегабайти мобільного інтернету. Абоненти контрактної форми обслуговування отримають хвилини на вхідні та вихідні дзвінки в роумінгу. Для замовлення безкоштовної послуги телефонуйте 477*106.

Бонусні нарахування діятимуть протягом 30 днів з дня підключення, скористатися наданими пакетами можливо на території 1 та 2 групи країн. Зі списком країн, які входять до кожної групи, детальними умовами та тарифами можна ознайомитися за посиланням: https://kyivstar.ua/uk/mm/roaming

Нагадуємо, що Київстар надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах, на 5 континентах. Мобільний оператор надає абонентам унікальні умови спілкування за вигідними тарифами: дзвінки від 2 грн за хвилину (пакет 15 хвилин вартістю 30 грн в день користування), Інтернет від 0,35 грн за мегабайт (пакет 100 МБ вартістю 35 грн в день користування), SMS - 1,00 грн / SMS (пакет 25 SMS вартістю 25 грн в день користування). Абонентам не потрібно більше замовляти додаткові послуги або здійснювати налаштування, оскільки роумінг буде підключений автоматично.

 

 

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету майже 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять понад 30 млрд грн.

Абоненти національного телеком-оператора Київстар зможуть дзвонити на номери фіксованого зв'язку за вигіднішими тарифами.

Так, з 4 травня 2017 р. у тарифних планах «Комфорт», «Комфорт+» і «Ультра Комфорт» встановлюється нова ціна хвилини на номери міських телефонів: від 0,05 до 0,16 грн. Щодня абонентам вказаних тарифних планів надаватимуться 30 хвилин для таких дзвінків.

Окрім вигідної ціни на дзвінки в фіксовані мережі, в кожному тарифному плані оновленої лінійки з'явилося чимало додаткових переваг: збільшено кількість мегабайтів інтернету, а також хвилин і SMS на номери Київстар.

Так, у тарифному плані «Комфорт» дзвінки на міські номери в рамках щоденного пакету хвилин коштують 16 копійок. Окрім того, клієнтам щодня надаються 100 хвилин дзвінків і 20 SMS на номери Київстар, а також 50 МБ дата-трафіку. У тарифі «Комфорт+» хвилина дзвінка в рамках щоденного пакету обійдеться абоненту в 11 копійок. Також до тарифу включені 200 хвилин дзвінків і 15 SMS на номери Київстар та 50 МБ дата-трафіку щодня. У тарифі «Ультра Комфорт» вартість дзвінків на міські номери становить всього 5 копійок за хвилину, також клієнти отримують 200 хвилин дзвінків і 25 SMS на номери Київстар та 50 МБ дата-трафіку. Щоденна абонентна плата в залежності від обраного тарифного плану –від 1,97 до 3,19 грн.

Важливо, що скористатися поліпшеними тарифними планами можуть як нові, так і наявні абоненти Київстар. Для переходу на оновлені тарифи необхідно зателефонувати на номер 477*1 або оформити заявку на сайті чи в системі «Мій Київстар».

Також нагадаємо, що для клієнтів, які часто телефонують на номери фіксованого зв'язку, але хочуть обслуговуватися без зміни тарифного плану, є можливість замовляти пакети хвилин за потреби. Наприклад, «30 хвилин на міські номери» (ціна хвилини 0,35 грн), «10 хвилин на міські номери» (ціна хвилини 0,50 грн) або «5 хвилин на міські номери (ціна хвилини 0,60 грн).

«Ми проаналізували, в яких обсягах наші абоненти використовують голосовий трафік, і запропонували лінійку оптимальних тарифів, які враховують потреби як у фіксованому, так і в мобільному зв'язку. Крім того, ми забезпечили клієнтам альтернативні можливості: вони можуть підключати як тарифний план, так і додаткові опції, що дозволяють зменшити вартість дзвінків на міські телефони»,коментує Павло Даніман, в.о. директора з маркетингу Київстар.

 

Рівно рік тому Київстар представив революційні тарифи: більше дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, а також необмежений стрімінг музики та відео. Сьогодні компанія оголошує про поліпшення умов чинної тарифної лінійки та нові можливості для клієнтів.

Тариф «Онлайн» став ще вигіднішим. Тепер за ту ж абонплату клієнт отримує вдвічі більше інтернету: 2000 МБ на місяць, а також щомісяця бонусні 1000 МБ протягом 6 місяців. Нагадаємо, що в цьому тарифі клієнтам надається безлімітний доступ на соціальні мережі. Також абонент отримує безлімітні дзвінки в мережі Київстар і 60 хвилин дзвінків на інші мережі.

Ще більше можливостей з'явилося в тарифі «Онлайн+»: додатково до 4000 МБ трафіку, які передбачені умовами цієї пропозиції, абоненти протягом півроку отримують щомісячний бонус 2000 МБ, які нараховуються одразу після внесення першої абонплати. Нагадаємо, що, крім необмеженого доступу до соціальних мереж, клієнти «Онлайн+» можуть користуватися безлімітним аудіострімінгом, а також отримують щомісяця 100 хвилин на інші мережі та необмежені дзвінки на номери Київстар.

Тариф «Онлайн Екстра» також доповнений пакетами мегабайтів. Так, замість 6000 МБ абоненти будуть отримувати 9000 МБ трафіку. Бонусні 3000 МБ нараховуються відразу після списання першої абонплати і надаються абонентам щомісяця протягом півроку. Даний тариф враховує потреби в різних способах використання мобільного інтернету: перегляд відео та прослуховування музики онлайн, соцмережі без обмежень. Також клієнтам надаються 300 хвилин дзвінків на інші мобільні мережі, необмежене спілкування в мережі Київстар та 500 SMS на всі мобільні мережі України.

Всі тарифи мають регіональні варіації, які враховують потреби жителів різних областей України в спілкуванні з абонентами інших мереж, і доступні абонентам передплаченого зв'язку.

Важливо, що скористатися поліпшеними тарифними планами можуть як нові, так і дійсні клієнти Київстар. Для цього достатньо перейти на оновлені тарифи, зателефонувавши на номер 477*1, або оформити заявку на сайті чи в особистому кабінеті.

Нагадаємо, що за 2016 рік у мережі Київстар було використано понад 51 486 ТБ дата-трафіку –вдвічі більше, ніж у 2015 році. Зростання споживання мобільного інтернету пов'язане з розвитком національного покриття 3G Київстар, високою швидкістю передачі даних і вигідними тарифами. Завдяки новим можливостям у клієнтів змінилися переваги в споживанні послуг інтернету. Наприклад, у структурі трафіку користувачів 3G-інтернету основну частку становить аудіо- та відеострімінг (32%), а також соцмережі (30%).

Чат-революція вже скоро. Ключові спікери ChatBot Conference.

Перша в Україні конференція на тему чат-ботів у бізнесі відбудеться уже 29 березня, отже саме час розповісти, чим будемо дивувати гостей конференції – ключові спікери та активності на ChatBotConference.

 

Девід Пічсенмейстер – засновник Oratio (платформи для створення ботів зі штаб-квартирою у Відні), підприємець і розробник ПЗ; організатор ділових зустрічей на тему чат-ботів в Австрії. Керує бізнес-інкубатором Lemmings I/O і першим у Європі розробником чат-ботів ELEVATE Accelerator.

 

Тема його виступу – "Тренди чат-ботів у 2017році".

Ключові моменти виступу:

·         принцип роботи Oratio: поєднання особистого та автоматизованого спілкування, клієнтські кейси;

·         тренди в індустрії: чат-боти замініють додатки;

·         діалоговий інтерфейс: кейси Alexa від Amazon, Siri і Google Home;

·         боти в групових чатах і знахідки ботів в різних месенджерах;

·         людський контроль чат-ботів та обслуговування клієнтів.

 

Юлія Гусєва - керівник "Чат-онлайн" "ПриватБанку". Юлія розповість, як працюють боти найбільшого банку України.

Тема виступу: "Боти у "ПриватБанку". Жива статистика".

 

Онлайн-чат "ПриватБанку" – це безкоштовна послуга, призначена для швидкого та повного інформування клієнтів, розв'язання проблемних ситуацій, консультації з різних питань і т. д., яка працює 24 години на добу. Щоб досягти високої якості клієнтської підтримки, "ПриватБанк" використовує чат-ботів.

На конференції представник "ПриватБанку"розповість, які саме функції виконують віртуальні співрозмовники і як це допомагає банку економити величезні кошти на зарплаті співробітникам. Учасники конференції дізнаються, скільки у "ПриватБанку" ботів, а також як вони працюють (статистика, цифри, цікаві факти).

 

Свою доповідь Юлія презентуватиме разом з головним ботобудівельником "ПриватБанку" Павлом Чишком, який також проведе всім бажаючим ексклюзивний майстер-клас "Створи свого чат-бота за 15 хвилин". Експерт "ПриватБанку" навчить учасників розробляти бота-продавця для Viber/Telegram/FacebookMessenger, використовуючи платформу Corezoid. Буквально за 20 хвилин усі учасники зможуть освоїти базові навички проектування функціональних ботів!

 

Кір Келевра - експерт у сфері криптовалют, СЕО bitup.io, біткоін-максималіст, криптотрейдер, фахівець в області ціноутворення криптовалют.

Тема спікера: "Бар'єри у використанні алгоритмічної торгівлі криптовалютами".

 

На ChatBotConferenceглава bitup.ioрозповість, як використовувати інтелектуальні сервіси для отримання прибутку в криптовалюті Bitcoin.

Основні тези доповіді:

·         Макроекономічний огляд ринку криптотрейдинга.

·         Популярні криптобіржі і що з ними не так.

·         Огляд інструментарію та проблеми інтеграції.

·         Висновки і особистий досвід.

Все про чат-боти і навіть більше зможете дізнатися вже 29 березня на ChatBot Conference в БЦ "Парус". Давайте робити чат-революцію разом!

Реєстрація на сайті.

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені