adidas представляє нове покоління кросівок AlphaBOUNCE Beyond, створених спеціально для атлетів, які не вважають себе бігунами, але використовують біг у програмі тренувань, щоб бути кращими у своєму виді спорту.

 

Поєднуючи прогресивний дизайн, виняткову функціональність і стиль, кросівки AlphaBOUNCE Beyond допомагають атлетам повністю реалізувати свій потенціал, відкриваючи їм світ спорту без кордонів. На честь запуску вдосконаленої моделі adidas створює кампанію «Біг - моя перевага», покликану надихати всіх спортсменів тренуватися й займатися бігом незалежно від того, де вони знаходяться - на біговій доріжці, у залі, вдома або на вулиці. У новому відео задіяні такі відомі атлети adidas, як гравець іспанського «Реал Мадрида», футболіст Гарет Бейл, тенісистка номер 1 у світовому рейтингу й переможниця Турніру Великого шолома "Australian Open-2018" Каролін Возняцкі, баскетболісти Дем’єн Ліллард і Джеймс Гарден, новозеландський регбіст Боуден Барретт.

 

Завдяки застосуванню інноваційних спортивних технологій adidas і сучасних матеріалів, кросівки AlphaBOUNCE Beyond гарантують неперевершений рівень комфорту, підтримку й стійкість, покращуючи силові й швидкісні якості атлета.

 

Максимально природну посадку забезпечує безшовний сітчастий верх FORGED Mesh, створений за технологією Aramis, яка враховує особливості стопи під час руху. Він взаємодіє зі стопою як єдине ціле завдяки стратегічно розташованим еластичним вставкам, що підтримують її під час динамічних рухів і при різкій зміні напрямку. Лита задня частина гарантує щільну природну  посадку й оптимальну плавність руху. Кросівки AlphaBOUNCE Beyond доповнені проміжної підошвою Bounce з амортизуючою піною EVA, що забезпечує м'якість кроку, а також підошвою Continental, яка гарантує ідеальне зчеплення з будь-якою поверхнею: від гладкого паркету баскетбольного майданчика до футбольного газону.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені