Спорт

28 травня, у День Києва відбувся 25-й ювілейний спортивно- благодійний «Пробіг під каштанами». Цього року понад 10 000 киян та гостей столиці вийшли на старт, щоб допомогти дітям з вродженими вадами серця. Свою підтримку також висловив київський міський голова Віталій Кличко.

Першими на старт «Пробігу під каштанами» традиційно вже вийшли найменші спортсмени. Діти віком від 6 до 14 місяців, які ще не вміють самостійно ходити, подолали 10-метрову дистанцію «Пробігу в ходунках», щоб показати, що бути соціально відповідальним і допомагати іншим можна вже з перших місяців життя. 
 
 
Найменшим учасником 25-го «Пробігу під каштанами» стала Чумраєва Анастасія. Попри свій вік- 2 місяці та 2 дні, вона подолала дистанцію, хоча й на руках мами Олени та отримала приз від партнеру Fisher Price та журналу «Ліза» (Почесного медіа-партнеру).

Традиційно Президент БФ «Пробігу під каштанами» давав генеральний директор Томаш Мурас старт «Дитячому забігу», що розпочався о 09:45. У забігу приймали участь діти віком до 15 років, а також «Команда здійсненої мрії». «Це команда дітей, що в різний час були прооперовані в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Ці діти-яскравий доказ того, що кожен з нас може врятувати життя і подарувати здоров’я», - говорить Ірина Кузнєцова, ініціатор і протягом 25-и років організатор «Пробігу під каштанами», Президент БФ «Пробіг під каштанами».

Восьмий рік поспіль пройшла «Ранкова розминка» перед спортивними забігами. Цього року зі сцени Пробігу розминку провели співзасновник та тренер спортхабу «ЕБШ» Юлія Шум (Партнер з підготовки), Олена Ханчанова – тренер з онлайн-підготовки, тренер «ЕБШ» та Серафим Романов - засновник серф-ком'юніті Surfin’ua.
 
О 10:15 почався забіг серед спортсменів. Цього року заради точності результату кожного спортсмена вперше була використана електронна система таймінгу MYLAPS, яка відповідає світовим стандартам IAAF. Нагрудні номери спортсменів оснащені чіпом BibTag. Переможцями серед чоловіків стали:
 • 1-е місце- Киц Володимир
 • 2-е місце- Сирук Дмитро
 • 3-е місце- Пєчніков Руслан.
Кращі результати серед жінок:
 • 1-е місце- Шевченко Валентина
 • 2-е місце- Семенович Наталя
 • 3-е місце- Гуріна Ганна
Одразу після старту спортсменів, стартував «Забіг мужніх». Учасники подолали 300 –метрову дистанцію по бруківці. Ці сильні духом учасники своїм прикладом показали, що у житті немає нічого неможливого.  Спонсором цього забігу виступила компанія MERX.

Кращі результати в цьому забігу серед чоловіків показали:
 • 1-е місце – Заміга Іван
 • 2-е місце – Бондар Ігор
 • 3-є місце – Васильцов Дмитро
Найкращі результати серед жінок:
 • 1-е місце – Трофімова Ганна
 • 2-е місце – Бондар Ігор  
 • 3-є місце – Васильцов Дмитро
О 11:00 стартув основний та наймасовіший забіг благодійників 25-го «Пробігу під каштанами». Більше 10 тисяч учасників подалали дистанцію 4900 метрів для того, щоб здійснити мрію маленьких пацієнтів Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Цього року в рамках 25-го «Пробігу» відбувся парад команд, де взяли участь більше 200 корпоративних команд, а традиційно (9-й рік поспіль) найчисленнішою командою стала команда NUTRILITE від Amway, якій вдалося зібрати 2986 учасників.

В Киеве прошел пробег для начинающих бегунов "Мой первый километр".

В забеге на короткую дистанцию могли принять участие все желающие. «Мой первый километр» был организован для тех, кто ранее никогда не участвовал в пробегах, но мечтает о спортивных достижениях.

9 апреля в Киеве в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon компания Herbalife организовала мини-пробег для начинающих бегунов «Мой первый километр», в котором приняло участие 150 человек.

Участников пробега поддержала легенда украинской легкой атлетики, бронзовый призер Олимпийских игр и фитнес-эксперт Herbalife Елена Говорова.

Пробежать длинную дистанцию без серьёзной подготовки практически невозможно. В то же время существует множество людей, желающих принять участие в пробеге, но не имеющих возможности полноценно подготовиться. Ведь моральная и физическая подготовка к марафонам требует огромного количества времени и сил.

Именно для тех, кто жаждет принять участие в массовом забеге, но вследствие нетренированности пока не готов преодолевать длинные дистанции, компания Herbalife организовала «Мой первый километр».

Кроме Киева, любительские забеги «Мой первый километр» пройдут и в других городах – во время полумарафонов в Днепре, Одессе, Львове и Запорожье. И в заключение – повторно в столице, во время ежегодного Киевского марафона в октябре.

Бронзовый призер Олимпийских игр и фитнес-эксперт Herbalife рассказывает, как правильно настроиться на свой первый пробег: «Если вы волнуетесь перед забегом – это нормально. Не пугайтесь этого состояния. Волнуются все, от новичка до олимпийского чемпиона. И, кстати, как только вы разрешите себе понервничать, страх сразу пройдет». По словам Елены Говоровой, любая физическая нагрузка призвана приносить удовольствие и радость. «Поэтому исходите из своих возможностей и физической подготовки. Если вы новичок – не стремитесь удержаться в группе лидеров. Бегите в таком темпе, чтобы вы могли спокойно проговаривать вслух целые предложения», – наставляет начинающих бегунов маститая спортсменка.

В рамках партнерства с Nova Poshta Kyiv Half Marathon компания Herbalife предоставила участникам соревнования возможность подкрепить свои силы специальным гипотоническим напитком «Гидратация», а на финише участников пробега ждал приятный бонус в виде протеинового батончика Herbalife, который представляет собой практически идеальный перекус.

У 2017 році збірні команди України з футболу змінять звичне екіпірування на нове від іспанського спортивного бренду Joma. Першою нову форму отримає національна збірна команда України, і вже 24 березня 2017 року у матчі кваліфікації ЧС-2018 проти збірної Хорватії українці гратимуть у новому вбранні.

 

Про нове футбольне екіпірування для українських національних команд стало відомо під час прес-конференції, яка відбулася 17 березня на НСК «Олімпійський» у Києві, за участю керівництва ФФУ та компанії Joma, а також головного тренера національної команди Андрія Шевченка

 

Представлення нового технічного партнера ФФУ розпочалося зі слів президента ФФУ Андрія Павелка, який виокремив соціальну складову угоди національної асоціації з відомим іспанським брендом спортивного одягу. «Ми не просто представляємо технічного спонсора, а партнера, який повністю забезпечить збірні усіх вікових категорій якісною екіпіровкою з унікальним дизайном. Також важливу роль в підписанні контракту мала соціальна складова – протягом 4 років ФФУ буде отримувати для потреб усіх юнацьких команд 18 тисяч якісних м'ячів Joma щороку. Вірю, що у ФФУ і Joma буде чимало спільних проектів для розвитку українського футболу, в тому числі – юнацького», – сказав очільник ФФУ.

 

У свою чергу, генеральний директор компанії Joma, марка якої успішно використовується у 105 країнах світу, Хосе Мануель Лопес висловив сподівання, що всі технології та нововведення бренду в майбутньому сприятимуть досягненню позитивних і високих результатів усіма збірними командами України.

 

За словами віце-президента ФФУ Олега Шкреби, перемовини Федерації з новими потенційними технічними партнерами розпочалися більше року тому, але саме пропозиція Joma виявилася найцікавішою як з фінансової, так з і з соціальної точки зору: «Окрім м'ячів, які ми отримаємо на потреби юнацького футболу, Joma була єдиною компанією, яка пообіцяла зробити унікальний дизайн для екіпірування збірних. Завдяки нашим новим партнерам ми отримали можливість перед кожним ігровим циклом оновлювати вбрання національних команд. Це рішення має бути цікавим як для гравців, так і для вболівальників».

 

Привітав початок співробітництва з іспанським спортивним брендом і Андрій Шевченко, головний тренер головної команди країни, для якої перший серйозний тест у новій ігровій формі відбудеться вже найближчим часом – 24 березня «синьо-жовті» зіграють у матчі відбору світової першості 2018 року із командою Хорватії у Загребі. «У Хорватії ми перевіримо екіпірування на міцність. Подивимося, чи будуть шви тріщати, чи ні. Сподіваємося, що нова форма витримає цей іспит», – пожартував керманич збірної.

 

Андрій Павелко отримав з рук Хосе Мануеля Лопеса символічний подарунок – нову ігрову футболку збірної із 12-м номером. Не залишились без презентів і гості з Піренеїв – вимпел ФФУ та вишиванка займуть почесне місце у штаб-квартирі іспанського виробника спортивного одягу.

 

Після завершення презентації усі присутні гості та журналісти завітали до роздягальні збірної України, отримавши можливість на власні очі побачити новий ексклюзивний одяг вітчизняних футбольних національних команд.

adidas запустил глобальную кампанию с Полем Погба, звездой «Красных Дьяволов» в главной роли.

 

Новый фильм повествует о пути ребёнка, создававшего свою собственную реальность в Руаси-ан-Бри, к «Театру Мечты» – знаменитому стадиону «Олд Траффорд».

 

Поль Погба всегда мыслил креативно и делал то, что никто от него не ожидал, и новая кампания призвана вдохновить игроков во всём мире следовать мечте и всегда искать новые возможности для самореализации.

 

«Креативный подход во всех сферах жизни, и на поле, и вне его – то, что всегда отличало Поля Погба», – отметил Райан Морлан, вице-президент adidas  по бренд-коммуникациям. «С детства было ясно, что его воображение навсегда изменит мир футбола. История Поля Погба как нельзя лучше отражает нашу веру в креативность, которая способна дать куда больше, чем физическая мощь и холодный разум. В мире существует только один Погба, но молодые игроки могут черпать вдохновение в его примере и также следовать креативному подходу».

 

Представленное видеоновейшая глава кампании adidas SPORT 16, основанной на вере в то, что спортсмены здесь для того, чтобы создавать себя и созидать. Новая история стала частью более широкой кампании, которая вдохновляет атлетов на то, чтобы следовать креативному подходу и переосмысливать спорт.

12 жовтня на стадіоні ДЮСШ №15 у Києві відбулося відкрите тренування команди НВО №6 з Кропивницького, переможця національного етапу дитячого турніру з аматорського футболу «Кубок Націй Данон». Прийдешні кілька днів юні чемпіони представлятимуть Україну на світовому фіналі змагань, що відбудеться у Франції.

Шлях до здійснення мрії був непростимщороку 200 000 дітей з усіх куточків України мають шанс взяти участь у події. Тож, дійшовши до фіналу, спортсмени були налаштовані рішуче. У травні вони змагалися за першість на легендарному стадіоні«Арена-Львів» серед 7 команд. Їхня заслужена перемога принесла не лише солодку втіху після напруженої боротьби та всенародне визнання, а й унікальну можливість представляти Україну серед 32 країн на міжнародному фіналі у Парижі на найбільшій спортивній арені Франціїстадіоні «Стад де Франс», який влітку приймав ЄВРО-2016.

Водночас цей шанс поклав на хлопців велику відповідальністьадже українці боротимуться за звання чемпіона з 400 гравцями з усього світу. Саме тому, починаючи з травня, команда невпинно тренувалася, готуючись до цієї важливої події. Під час відкритого тренування у Києві українську команду урочисто провели до Парижу, бо вже наступного дня на хлопців чекають тренування та відбіркові матчі.

У відкритому тренуванні взяв участь посол «Кубка Націй Данон 2016» в Україні, відомий воротар, заслужений майстер спорту Віталій Рева.

Віталій Рева:«Хочу побажати хлопцям впевненості у своїх силах та опиратися на себе й свої вміння. Не варто боятися суперника, хвилюватися, треба дивитися вперед і грати свою гру. Головне – той безцінний досвід, який хлопці здобудуть завдяки участі у цих змаганнях. Можливо, на когось чекають справжні успіхи у футбольному майбутньому».

Після тренування юні спортсмени разом із тренером Вадимом Бондарем поспілкувалися з журналістами.

Вадим Бондар, тренер команди: «Дуже дякую за підтримку батькам. Ми відчуваємо вашу віру та намагатимемося виправдати ваші надії і виступити достойно».

Серед почесних гостей заходу були присутні перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко та Анастасія Черненко, менеджер з комунікацій компанії «Данон» Україна, під егідою якої проводяться ці змагання.

Олександр Каденко: «По-перше, хотілося б привітати хлопціввони вже переможці, адже здолали суперників і стали найкращими серед учасників із 8 000 шкіл з усієї України. По-друге, побажати успіху в майбутній боротьбі у Франції, нового досвіду та незабутніх вражень від змагань».

Анастасія Черненко: «Створюємо разом здорове майбутнє так звучить маніфест «Данону». Діяльність компанії у всьому світі спрямована на розвиток звичок здорового харчування. Юні футболісти, які беруть участь у турніріце майбутнє нашої нації, і ми хочемо бачити його загартованим спортом та здоровим. Окрім цього, «Кубок Націй Данон» – це унікальний проект, який відкриває для дітей можливість побачити світ, познайомитися з командами інших країн, зіграти на одному з легендарних стадіонів світу, а найголовнішездійснити свою мрію та бути побаченим професіоналами, щоб відчинити двері у великий футбол. Я дуже щаслива, що «Данон» справді може здійснювати мрії юних футболістів

Довідка:«Кубок Націй Данон» вперше відбувся 16 років тому. Його засновникФранк Рібу, Президент групи компаній «Данон». Турнір цілком відображає цінності компанії: наближеність, відкритість, гуманізм та ентузіазм. Масштабний міжнародний турнірце можливість для хлопчиків і дівчаток із різних країн світу проявити себе, продемонструвати свою захопленість футболом та досягнути мріїстати чемпіоном світу.

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені