Соціо

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Соціо
Зберегти
Скасувати
Відновити

Культура

IХ фестиваль Leopolis Ja

З 26 по 30 червня 2019 року у Львові відбудеться IХ міжнародний джазовий фестиваль Leopolis Jazz

Неділя, 26.05.2019 COMMENTS

Події, Люди, Соціум

Церемонія нагородження "

Image - Церемонія нагородження

23 березня 2019 року в залі Національної опери України відбулася ХХІІІ урочиста церемонія нагород

Вівторок, 26.03.2019 COMMENTS

Спорт

Як спортсмени заробляють

Image - Як спортсмени заробляють

26–27 квітня 2019 року в Києві відбулася перша Міжнародна конференція зі спортивного маркет

Неділя, 5.05.2019 COMMENTS

Сталий розвиток, Екологія

Кліматичні зміни в Украї

Image - Кліматичні зміни в Украї

Україна все частіше стикається із погодними аномаліями. Протягом останніх років значно збільшилас

Неділя, 19.05.2019 COMMENTS

Соціо

10 квітня Greencubator, ЄБРР та ЄС нагородили п’ять компаній, що отримали гранти у фінальній хвилі програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери». Окрім урочистого вручення нагород, учасники обговорили перспективи фінансування «зелених» інновацій в Україні та формування cleantech-індустрії.

 

Переможцями стали п’ять українських компаній, які отримали гранти загальною сумою 100 000 євро на реалізацію наступних проектів:

1.      Delfastсертифікація електровелосипедів, патентування, технічні та функціональні вдосконалення;

2.      Integro-SDIntegro-SDавтоматизація виробництва органічних добрив з курячого посліду за власною технологією; сертифікація;

3.      «Інтегральні комплексні системи»«Інтегральні комплексні системи»бездротова система двосторонньої передачі даних і керування енергоспоживанням з підвищеною дальністю дії та мінімальними енерговитратами

4.      ІОТ ТРЕЙДІОТ ТРЕЙДрозробка програмного забезпечення для «розумного» хаба, що керує мережею сенсорів і терморегуляторів в житловій та комерційній нерухомості

5.      «Оболонь Оіл»«Оболонь Оіл»підготовка до серійного виробництва мобільних установок для переробки полімерних відходів в альтернативні види пального.

 

Учасники дискусії відзначили, що розробники кліматичних рішень зустрічаються з тими ж проблемами під час пошуку фінансування, що і більшість технологічних стартапів. Однак, як зазначив Андрій Сорохан, керівник венчурного напрямку U.Ventures / Western NIS Enterprise Fund, для інвестування «зелених» проектів часто не вистачає експертів, обізнаних у перевагах і ризиках кліматичних розробок.

 

Сергій Масліченко, Директор департаменту енергоефективності та змін клімату ЄБРР в Україні, наголосив: «Перший етап програми «Інноваційні Ваучери» залучив до розвитку своїх «зелених» проектів 31 компанію. Два роки плідної співпраці з українськими бізнесами демонструють великий ринковий потенціал, необхідність розвитку екосистеми та чудові можливості для розвитку стартапів на ранніх стадіях.»

 

Експертка з екологічної політики та управління, співзасновниця громадської організації ReThink Світлана Коломієцьпідкреслила, що що для формування «зеленої» бізнес-індустрії слід розвивати підприємницьку культуру, а також констатувала необхідність розвивати людський капітал і працювати з кадрами.

 

Роман Кравченко, засновник лабораторії-акселератора IoT Hub, який інвестував у кілька кліматичних українських розробок поділився власним досвідом, що стартапам не вистачає культури взаємин в командах. Вирішити ж цю проблему можна шляхом поширення реальних бізнес-історій з українського ринку.

 

Програма «Кліматичні Інноваційні Ваучери»«Кліматичні Інноваційні Ваучери» започаткована в рамках програми Європейського банку реконструкції та розвитку «Центр передачі технологій і фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC) за фінансування Європейського Союзу. В Україні її впроваджує ГО Greencubator, загальний фонд програми складає 1 млн євро, фінансування на розвиток «зелених» бізнес-рішень протягом V хвиль програми отримала 31 компанія. Україна стала першою серед країн діяльності ЄБРР, в якій запрацювала програма «Кліматичні Інноваційні Ваучери». Повний список компаній-переможців шукайте на   сайті   сайті.

Цілі сталого розвитку в Україні становлять систему взаємоузгоджених управлінських заходів за економічним, соціальним та екологічним (природоохоронним) вимірами, спрямовану на формування суспільних відносин на засадах довіри, солідарності, рівності поколінь, безпечного навколишнього середовища. Бізнес та відповідальна бізнес-спільнота є важливою частиною сприяння досягнення сталого розвитку країни.

16 квітня Американська торговельна палата в Україні (Палата) спільно з Мережею Глобального Договору ООН в Україні провели панельну дискусію «Бізнес-лідери та сталий розвиток».

Даний захід був частиною глобальної компанії Making Global Goals Local Business від Глобального договору ООН, спрямованої на залучення бізнес-спільноти до спільного просування програми 2030 року. Саміти, де збираються лідери компаній та обговорюють стратегії сталого розвитку проводяться в більш ніж 100 країнах світу, і Американська торговельна палата в Україні була рада долучитися до глобального руху.

Під час заходу учасники обговорили 3 основні напрями як бізнес-спільнота може сприяти реалізації цілей сталого розвитку, а саме через: екологічний вимір – раціональні моделі виробництва та відповідальне ставлення до природних ресурсів в інтересах сталого розвитку, партнерство – партнерство бізнесу та громади для досягнення цілей сталого розвитку та гендерний вимір – глобальні та локальні ініціативи бізнесу для забезпечення гендерної рівності, розширення прав і можливостей жінок.

Американська торговельна палата в Україні об’єднує бізнес-спільноту, що є найбільшими інвесторами, які працюють в Україні та роблять значний внесок у розвиток української економіки, допомагаючи українцям реалізувати власний потенціал. Палата прагне бути Партнером Вибору та позитивним чинником змін у бізнес-середовищі. Більше того, відповідно до основних і презентованих на заході напрямів, Палата вже багато років сприяє впровадженню принципів Глобального Договору ООН в Україні. Так, серед пріоритетних напрямків роботи є створення сприятливих умов для впровадження принципу розширеної відповідальності виробників, робота над вдосконаленням антикорупційного законодавства, розвиток платформи для нетворкінгу та розвитку успішних, цілеспрямованих, сучасних лідерок WELDI (Women's Executives Leadership Development Initiative), тощо. Ми також пишаємося успішними проектами наших компаній-членів, зокрема, Carlsberg, Nestle, Unilever, Danone, METRO C&C, Coca-Cola Company, Coca-Cola HBC, Tetra Pak.

 

Своєю діяльністю та прикладом Палата прагне надихати бізнес ставати соціально відповідальним та працювати на благо України.
 

«Doing well while doing good – це той тренд, який щодня набирає обертів у всьому світі. Американська торговельна палата в Україні представляє відповідальний бізнес, який майстерно вирішує складні виклики сталого розвитку, використовуючи передові підходи та інновації. Як бізнес-асоціація, ми готові підтримувати наші компанії на шляху сталого розвитку для їх популяризації та подальшої імплементації», прокоментувала Віце-президент Американської торговельної палати в Україні Тетяна Прокопчук.

«Саміти, де збираються лідери компаній та обговорюють стратегії сталого розвитку проводяться в більш ніж 100 країнах світу і ми раді вперше долучитися до глобального руху та показати ставлення бізнес лідерів з України до впровадження цілей сталого розвитку 2030. Сучасний бізнес повинен працювати в екосистемі: бізнес-люди-екологія хоча б для того, щоб наш світ не перетворився на фільм-фентезі 90-х років з сумним кінцем вже цього століття» - зазначила Тетяна Сахарук, Голова Правління Глобального договору ООН в Україні.

 

***

Про Американську торговельну палату в Україні

Американська торговельна палата в Україні (Палата) – є громадською неприбутковою організацію, що працює в Україні з 1992 року. Палата представляє інтереси більше 600 компаній-членів та афілійованих сторін. Вона тісно співпрацює з органами державної влади з метою покращення бізнес-середовища й залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в українську економіку, сприяючи розвитку стабільних, прозорих та справедливих правил ведення бізнесу в Україні.

Україна приймала іноземних спортсменів  зі всього світу в рамках Міжнародного турніру зі спортивної гімнастики «Ukraine International Cup 2019».

Протягом двох днів – 30-го та 31-го березня 2019 року на помості київського Палацу спорту відбувався наймасштабніший захід у світі спортивної гімнастики – XVII Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики «Ukraine International Cup 2019». Організатором та засновником міжнародного турніру є Олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту – Стела Захарова. Захід проходив під егідою Міжнародного благодійного фонду «Спорт і діти», президентом та засновником якого є видатна спортсменка Стела Георгіївна.

 

«Ukraine International Cup 2019»– це міжнародний турнір, включений в календарний план FIG (The International Gymnastics Federation). Цей захід єдиний в своєму роді, який сьогодні представляє Україну на міжнародній спортивній арені. «Ukraine International Cup» вже традиційно проходить весною в Києві в Палаці спорту протягом сімнадцяти років, за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Київської міської державної адміністрації.  

 

«Ми разом із величезною командою всіма силами намагаємося виконувати свою роботу максимально добре. Зокрема й для того, щоб показати високий рівень організації спортивних заходів в України. І ми хочемо, щоб ті спортсмени, які приїжджають до нашої країни, потім розповідали на світових змаганнях про те, що в Україні проходять такі чудові спортивні заходи.  Цього року нам вдалось досягнути такого результату на 100%, а це означає лише одне – наступного року до нас приїдуть ще більше учасників!»- зазначає Олімпійська чемпіонка, організатор «Ukraine International Cup 2019» Стела Захарова.

 

Цього року Турнір об’єднав рекордну кількість спортсменів з двадцяти кращих гімнастичних країн світу: Україна, Австралія, В`єтнам, Ірландія, Малайзія, Мальта, Монако, Словенія, Латвія, Ізраїль, Іспанія, Польща, Хорватія, Єгипет, Данія, Туреччина, Грузія, Литва, Франція, Фінляндія. Всього до України приїжджають більше ста спортсменів. На помості київського палацу спорту можна було побачити виступи спортсменів юніорів та сеньйорів, які демонстрували свою майстерність та вправність у всіх гімнастичних дисциплінах. Подивитись на справжніх майстрів своєї справи зібрались тисячі глядачів зі всієї України.

 

Урочисте відкриття Турніру супроводжувалось виступами повітряних гімнастів та  українських артистів: дуету Анна-Марія, співачки Міли Нітіч, гурту Actionта Opium. Не обійшлися би змагання і без партнерів, які надавали свою допомогу протягом усього турніру.

 

Фіналіст шоу «Голос країни», а також учасник восьмого сезону «Х-фактор» Андрій Лучанко, більш відомий як Лука, здивував своїх шанувальників гучною заявою про зміну напрямку в музичній стилістиці: «Протягом року я працював над матеріалом, який відрізняється від моєї попередньої творчості. Я довго сумнівався в тому , чи розповсюджувати ці пісні, але все таки вирішив, я хочу поділитися тим, що мене надихає сьогодні»

Раніше автор пісень «Люблю», «Небо падає», «Полети» працював в таких жанрових напрямках як альтернативна музика і прогресив-фолк .Нещодавно на його ютуб каналі вийшов новий кліп на композицію «Ой, чий то кінь стоїть», головним героєм якого став сам виконавець .Останні кадри, коли артист, прямуючи в невідомість, йде по стежці, мають для нього особливий сенс і символізують зміну творчого напряму і перехід на нову професійну ступінь. Дійсно гідний і красивий зміст і не менш значуще завершення .

Чого далі чекати від Луки ніхто не знає. Сподіваємося, що в новообраному напрямку він дійсно зможе повністю реалізувати себе і проявити весь свій музичний потенціал. А нам залишається тільки побажати йому удачі і очікувати нові роботи.

Офіційний чат-бот легендарного футбольного клубу "Барселона" у Viber тепер також українською мовою. Сьогодні чат-бот доступний на 15 мовах світу — ісаме українська стала першою новою мовою, яку додали для міжнародної аудиторії Viber у 2019.

 

Для українських фанатів чат-бот «Барселони» —це швидкий спосіб дізнаватися про життя клубу, відслідковувати розклад ігор, дивитися відео кращих голів та купувати квитки на матчі. Крім того, зробивши прогнози у чат-боті, вболівальники мають шанс виграти VIP-поїздку на Камп Ноу, офіційну форму клубу та багато інших подарунків. Так, в 2018 році фанат з Болгарії Деян Янков обійшов понад 4,3 мільйонів інших уболівальників клубу та виграв VIP-поїздку для двох на матч El Clásico між ФК Барселона та Реалом Мадридом.

 

На українській мові також став доступний безкоштовний набір стікерів "Барси".

 

У 2017 році ФК Барселона і Rakuten —японська материнська компанія Viber —оголосили про співпрацю, частиною якого є використання Viber у якості офіційного месенджера клубу. Сьогодні на офіційну спільноту FC Barcelona підписані 5 мільйонів користувачів по всьому світі.

 

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені