Соціо

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Соціо
Зберегти
Скасувати
Відновити

Екологія

Для очищення викидів

В рамках міжнародної виставки обладнання та технологій для очищення міських і промислових викидів

П'ятниця, 7.12.2018 COMMENTS

Культура

Новий "Лайфхак українськ

Просвітницька програма "Лайфхак українською" повертається з довгих канікул!&n

Четвер, 18.10.2018 COMMENTS

Події, Люди, Соціум

Нагороди Золотої Фортуни

Image - Нагороди Золотої Фортуни

Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Ки

Четвер, 17.01.2019 COMMENTS

Спорт

Права трансляції матчів

Телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» і компанія ВОЛЯ отримали офіційний стату

Неділя, 4.11.2018 COMMENTS

Соціо

Телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» і компанія ВОЛЯ отримали офіційний статус і права трансляторів усіх матчів Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА сезонів 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021.


«Ми раді укладенню угоди в Україні з компаніями ВОЛЯ і «Медіа Група Україна» (канали «Футбол 1»/«Футбол 2»), яка надає їм право транслювати всі матчі Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги Європи УЄФА на 2018-21 рр. Це підтверджує міцні відносини між УЄФА та «Медіа Групою Україна» на території України, а також значним кроком для ВОЛІ, оскільки вона почала покупку футбольного контенту. Ми з нетерпінням чекаємо, коли наші партнери представлять клубні змагання УЄФА на ринку, де завжди вирують пристрасті, прикладом чого стала успішність проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА в Києві», — Гі-Лоран Епштейн, директор з маркетингу УЄФА

Новий формат партнерства є етапним у розвитку вітчизняного ринку платного преміального контенту. В усьому світі виробництво спортивного телевізійного контенту стає все більш складним і технологічним продуктом, що вимагає значних інвестицій від офіційних трансляторів.

«Саме об'єднання зусиль і досвіду телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2», єдиних в Україні платних спортивних телеканалів, і компанії ВОЛЯ, найбільшого провайдера телекомунікаційних послуг, дозволить українським уболівальникам насолоджуватися видовищним європейським футболом протягом найближчих трьох сезонів. Головні клубні турніри планети будуть доступні в Україні в найкращій якості і на оптимальних умовах», — Олександр Денисов, директор телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2».

«Спільна перемога в тендері - це стратегічно важливий крок для компанії ВОЛЯ як лідера ринку цифрових розваг. Спільне право на трансляції преміального спортивного контенту - це внесок у розвиток платного телебачення і спортивного маркетингу в Україні. Це дає нам можливість надати українському споживачеві як цифрові інтерактивні сервіси, високошвидкісний інтернет і ексклюзивні фільмові канали, так й інноваційні спортивні продукти. Нам почесно усвідомлювати, що УЄФА також вбачають в нас надійного партнера в Україні», — Джордж Жембері, генеральний директор ВОЛЯ.

Завдяки партнерству телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» з провайдером ВОЛЯ глядачі майже 15 млн домогосподарств наступні три роки зможуть дивитися прямі трансляції матчів Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА.

Просвітницька програма "Лайфхак українською" повертається з довгих канікул! Прем’єра третього сезону на телеканалі суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ – вже цієї суботи, 20 жовтня.
 
"Лайфхак українською" – одна з найбільш коментованих у соцмережах програм Суспільного. Творча команда просвітницького напряму суспільного мовлення отримала чимало схвальних відгуків, але були у глядачів і пропозиції щодо змін. Творці програми врахували побажання, тож третій сезон приємно здивує!
 
"Нас критикували на велику кількість новомодних іноземних запозичень, – зізнається Дмитро Хоркін, генеральний продюсер Українського радіо та незмінний ведучий програми "Лайфхак українською". – Автори скетчів врахували побажання аудиторії: відтепер буде більше рідкісних суто українських слів".
 
Родзинкою другого сезону був хор Українського радіо, який після кожного скетчу проспівував правила української мови і додавав програмі трохи сюрреалізму. У третьому сезоні творці відмовилися від хору, натомість зробили скетчі більш динамічними та попрацювали над жартами.
 
Виконавча продюсерка просвітницького напряму Суспільного Катерина Феленюк не приховує захвату від роботи сценаристів і акторів – Марічки Штирбулової та Олега Коркушко, які ілюструють правила в скетчах: "Вони настільки талановиті, що я можу просто на майданчику попросити їх змінити останню фразу скетчу, або сказати "Вийшло не смішно. Зробіть мені смішно" – і бути впевненою, що вони зроблять".
 
У третьому сезоні до команди "Лайфхак українською" долучиться новий співведучий – відомий український художник, письменник і музикант Іван Семесюк. Він вестиме нову рубрику, де розтлумачуватиме значення українських фразеологізмів. За словами виконавчої продюсерки Катерини Феленюк, довго шукати ведучого не довелося: "Ми вже запрошували його в якості гостя на програму "ЕнеЇда", і всім дуже сподобалося з ним працювати. Іван Семесюк і авангардний, і нонконформістський, він має харизму й жарти на всі випадки – тонкі інтелектуальні або гострі, "з перцем". За всіма параметрами він підійшов нам просто ідеально!"
 
Також у новому сезоні "Лайфхак українською" з’являться уроки жестової мови. В кожному випуску вивчатимуться дві фрази, які полегшать побутове спілкування. Консультувала одна з кращих сурдоперекладачок України Тетяна Журкова, яка робить сурдопереклад новин на Суспільному. "Моя мрія – зробити грандіозний проект, який би боровся з різними видами дискримінації у нашому суспільстві. Але поки Суспільне не має для цього достатньо коштів, я вирішила йти до мети хоча б маленькими кроками, – ділиться Катерина Феленюк. – Коли ми почали знімати рубрику для "Лайфхаку", я була просто зачарована, наскільки це дивовижно. Так круто знати, що "дякую" – це один простий жест. Насправді, це невеликий крок до того, аби ми розуміли один одного. Це не складно, це красиво, це повага до людей та можливість почути один одного, навіть якщо у прямому сенсі ми зробити цього не можемо".
 
Нові випуски програми "Лайфхак українською" демонструватимуться щосуботи о 10:00 на телеканалі суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ.

Шестеро відомих майстрів з різних країн зібралися разом аби просто неба, на очах у глядачів, створити шедеври з каменю: Владислав Волосенко, Амансіо Гонзалез, Петро Гронський, Джо Клей, Володимир Кочмар, Василь Татарський. Рівно місяць вони працюватимуть на території арт-резиденції 13-го павільйону ВДНГ, створюючи скульптури. Усі учасники - поціновувачі творчості Олександра Архипенка, видатного українського скульптора, засновника кубізму у світовій скульптурі. Саме на його честь й було названо симпозіум, метою якого є розвиток та популяризація пластичних мистецтв та повернення видатних українських імен у поле суспільної свідомості.
 
«У мене є мрія - створити парк скульптур, яким би захоплювалося ще не одне покоління. Ідея виникла коли я почав збирати окрім колекції живопису, яка вже є, ще й колекцію скульптур. Тому задум провести симпозіум якнайкраще ліг у намічені плани. Дуже цікаво, що вийде в результаті»,
 - Андрій Адамовський, засновник AdamovskiyFoundation.

Це перший пленер в Києві за час незалежності України, який проходить на тій же локації, що і 30 років тому - Експоцентр України ВДНГ. Саме завдяки Всесоюзному симпозіуму, що відбувся у 1998 році в Києві з'явився перший парк сучасної скульптури, збережені елементи якого можна побачити сьогодні на Володимирській гірці.

«Проведення симпозіумів є важливою складовою розвитку культурного шару суспільства. Це перш за все простір для спілкування, взаємодії мистецтва з глядачем. Тому дуже важливим є те, що пленер проходить на території ВДНГ, а не у приватному, віддаленому місці. Діалог відбудеться незалежно від готовності глядача розуміти мистецтво, адже він потрапить за «лаштунки» творчого процесу, де форми ще не набули завершеності, не закостеніли інтерпретаціями та значеннями, де ще все перебуває у пошуку», – Дарина Мо Мот, куратор проекту.

Про інші переваги «симпозіумного формату» розказав один із учасників Володимир Кочмар, скульптор із Харкова: «В майстерні зазвичай не має можливості зробити велику роботу. Створення скульптури – це взагалі дуже складний процес, дуже трудомісткий: треба привезти камінь з кар’єру, винайняти крани, інше технічне забезпечення… це ж не пензликом розмахувати [сміється] ні в якому разі не применшуючи значимість художників. Тому симпозіум – це чудова можливість для скульпторів створити нові масштабні роботи, які б вони не мали змоги зробити за власний рахунок у майстерні».

«Для мене симпозіум – це цікавий формат, бо є дедлайн – місяць часу, протягом якого є тільки я і камінь. Це важливо, бо в скульптурі, в якій комбінуються різні матеріали, зазвичай витрачається більшість часу на технологічну частину, а тут я один на один із каменем і для мене це певний кайф і релакс»,
- Петро Гронський, скульптор.

Про свої плани розказав Джо Клей – скульптор з Німеччини: «Я хочу передати сильні та могутні форми. Треба «вивільнити» їх із каменю і показати, що вони дихають і що в них теж є життя. Я називаю це «енергія у формі». Коли працюю у своїй студії, зазвичай мені самотньо. Тож працювати серед люду - навіть краще».

Цікавим є те, що доля одного з учасників симпозіуму - Владислава Волосенко - чимось нагадує долю Архипенко, на честь якого названо симпозіум. На самому початку 90-х ще студентом він виїхав до Канади в пошуках творчої свободи і саме там отримав визнання як скульптор. «Наскільки я пам’ятаю, Архипенко останні роки дуже хотів повернутися до України, зробити велику виставку. Але мені повезло більше, тому, що ми живемо в інші часи і, помандрувавши, я зміг повернутися. Так само я працюю у техніці  «direct curving»: без ескізу, просто беру камінь і подорожую ним, як людина подорожує світом» - Владислав Волосенко, скульптор.

Спогади про студентські роки та Архипенка скульптора Василя Татарського: «Під час мого навчання Архипенко вважався буржуазним художником і був забороненим для публічного доступу. Вперше я познайомився з творчістю Архипенка завдяки маленькій книжечці киянина Віталія Коротича. Це було справжнє відкриття. Звичні академічні постановки набридали, хотілося новаторства, а тут виявляється наш земляк давно працював у цьому напрямку. У ті часи Архипенко став джерелом натхнення та вплинув на велику когорту художників».

Ось так, проведений 30 років тому перший скульптурний пленер просто неба, вільний від ідеологічних сюжетів радянських часів, відроджуючись, знову зібрав самобутніх митців, натхненних духом свободи. А символом симпозіуму стала блакитна танцівниця Архипенка, що лише одним своїм існуванням стверджує: революції в мистецтві можуть відбуватись будь коли.

З 30 вересня по 5 жовтня в Києві відбудеться 56-й Конгрес Всесвітньої боксерської ради (WBC). До столиці України прилетять світові легенди боксу Леннокс Льюїс, Менні Пак’яо, Ерік Моралес, Евандер ХоліфілдЕвандер Холіфілд, потенційний суперник нашого Олександра Усика - британець Тоні Беллью, мексиканець Хуліо Сезар Чавес, екс-абсолютний чемпіон світу в надважкій вазі американець Ріддік Боу та інши легендарні боксери минулогоінши легендарні боксери минулого. Про це українському оргкомітету конвенції розповів президент WBC Маурісіо Сулейман.

Всього до Києва прилетять близько 700 учасників конгресу з 160 країн світу. Серед них - чинні чемпіони світу, легендарні боксери минулого, президенти федерацій країн-членів WBC, судді, спортивні менеджери і функціонери. Ініціатором проведення конгресу в столиці України став «Вічний» чемпіон WBC в надважкій вазі, мер Києва Віталій Кличко.

Талановита людина – талановита у всьому… Це довели гравці національної збірної України з футболу, що на день спробували себе у новому амплуа працівників автозаправного комплексу GLUSCO у місті Києві.

Андрій Пятов, Тарас Степаненко та Віктор Коваленко зустрічали клієнтів фірмовим привітанням мережі, заправляли автівки, пропонували помити лобове скло, а ще – готували хот-доги, каву, відпускали товари за касою й допомагали підібрати правильний розмір сувенірних футболок!

Перед стартом роботи футболісти отримали відповідні чіткі інструкції із техніки безпеки та правил обслуговування клієнтів. 

Для клієнтів Glusco, особливо наймолодших, зустріти футбольних кумирів на АЗК стало відвертою несподіванкою, адже захід попередньо не анонсувався. Клієнти залишали заправний комплекс із усмішками, яскравими фото, а дехто – із фотографами на лобовому склі авто.

«Я не фанат футболу, та гравців головної команди країни все ж знаю. Тож була дуже здивована, коли, заїхавши у обід перекусити, отримала хот-дог із рук одного з них. Я часто заїжджаю перекусити на цю заправку неподалік офісу,  та такого сервісу точно не очікувала! Сьогодні все смакувало як ніколи»,- посміхається клієнтка Марина.

Задоволеними залишились не лише клієнти, але й самі футболісти. Після заходу розповіли, що їм було цікаво на один день поринути в незвичну для них атмосферу і опанувати нові професії, а декому – ще й отримати на чай за обслуговування.

«GLUSCO надихає та об'єднує – це гасло, під яким ми проводимо спільні активності у рамках співпраці із Федерацією футболу України та національної збірної України з футболу. Й ми раді, що організована ініціатива була цікавою як для наших гостей, так і для партнерів. Попереду у нас ще багато ідей та планів, щоб дивувати та дарувати позитивні емоції українцям»,- прокоментувала директор департаменту маркетингу компанії GLUSCOЮ лія Жаткіна.

Нагадаємо, що у березні цього року компанія GLUSCO стала офіційним постачальником пального (паливним партнером) Федерації футболу України та національної збірної України з футболу.

***

Мережа автозаправних комплексів GLUSCO – мережа національних автозаправних комплексів, що активно розвивається. Станом на сьогодні офіційно відкрито 8 оновлених АЗК у Київській, Дніпропетровській та Львівській областях. Загалом мережа представлена 127 заправними комплексами у 12 областях України.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені