Соціо

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Соціо
Зберегти
Скасувати
Відновити

Екологія

Екологічна упаковка

Henkel нарощує випуск продуктів в упаковці, яка виготовлена з перероблених матеріалів. У 2017

Неділя, 10.06.2018 COMMENTS

Культура

Художник судиться з Арсе

Володимир Кузнецов, художник, роботи якого кілька років тому були знищені через цензуру тодішнім

Понеділок, 18.06.2018 COMMENTS

Події, Люди, Соціум

Нагородили Фаворитів 201

Image - Нагородили Фаворитів 201

Протягом усього 2017 року найкращі торгові марки України вибирали 3 журі: авторитетні галузеві ек

Неділя, 10.06.2018 COMMENTS

Спорт

Елітний НСК "Олімпійськи

26 травня головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» &nda

Понеділок, 4.06.2018 COMMENTS

Соціо

Володимир Кузнецов, художник, роботи якого кілька років тому були знищені через цензуру тодішнім керівництвом Мистецького Арсеналу, створює нову версію цієї роботи на стінах Громадського.

 

Новий мистецький проект отримав назву  «Громадське. Стіна». Він включатиме кілька інших творів. Робота розпочалася в кінці травня.

 

Навесні Громадське звернулося до Володимира Кузнецова з пропозицією створити рефлексію на картину «Коліївщина. Страшний суд», що її в 2013 році було знищено за вказівкою тодішньої директорки Мистецького Арсеналу. Художник з ентузіазмом взявся за справу і активно працює над кількома сюжетами.

 

«Перше, що ми зобразили, — портрети Олега Сенцова і Кольченка, — говорить Кузнецов. — Ми відразу домовилися про те, що будемо зображувати актуальні, нагальні речі. Я дуже хотів показати громадські рухи та боротьбу за свободу преси, і ми вже почали цю роботу з зображення постаті журналіста з простріленою рукою. А найбільша картина, яку ми зробили, — це своєрідна історія протистояння маленьких добрих звіряток з монстрами страшної бюрократичної системи».

 

Для створення картин Володимир обрав метод шкрябання на стіні — «простий народний метод, який так часто використовували в під’їздах». На темно-сірій стіні автор вишкрябує свої картини, створюючи своєрідне графіті.

 

До концепції створення картини долучаються усі працівники каналу. Команда Громадського не лише допомагає розфарбовувати фрагменти полотен, але і бере участь у розробці концепції усього циклу творів.

 

Громадське має історію боротьби з усіма проявами цензури та утисків прав - не тільки через редакційну діяльність, але й громадську. Саме тому підтримка художника, який уже більше року судиться з Мистецьким Арсеналом за фактом знищення його роботи, стала для каналу принциповою.

 

«Ця стіна виникла тому, що ми дуже хотіли розповісти історію про Володю, — говорить редактор проекту «Громадське. Культура»Ганна Єресько. — Це дуже важлива історія, і не тільки для мистецького світу, але й для всього українського громадянського суспільства. Адже цензура — це дуже болюче питання не лише для художників, а й для журналістів. Єдине місце, де в нашому законодавстві виписано поняття цензури — це закон України «Про інформацію». Тобто це наш спільний закон. Тому ця проблема особливо важлива для обох наших професійних цехів».

 

З 2015 року Володимир Кузнецов судиться з арт-галереєю Мистецький Арсенал та його колишньою гендиректоркою Наталією Заболотною на предмет цензурування його роботи. Тоді Мистецький Арсенал запросив Кузнецова долучитися до роботи над виставкою «Велике і Величне» напередодні 1025-річчя Хрещення Русі, яку мав відвідати екс-президент Віктор Янукович, духовенство та вище керівництво України та Росії. Художник кілька днів працював над створенням роботи «Коліївщина. Страшний суд». Проте закінчити картину йому не вдалося через наказ замалювати роботу чорною фарбою, оскільки робота начебто не відповідала задуму куратора, ображала релігійні почуття.

 

Рік тому Кузнецов подав новий позов до суду з вимогою визнати зафарбування картини актом цензури, виплатити моральну компенсацію у розмірі 10 тисяч гривень та спростувати недостовірну інформацію  щодо провокативності роботи Кузнецова та її невідповідності домовленностям. Розгляд справи триває і досі.

Протягом усього 2017 року найкращі торгові марки України вибирали 3 журі: авторитетні галузеві експерти, знаменитості та публічні люди, а також всі небайдужі споживачі, які ділилися своєю думкою й особистим досвідом, рекомендували і вказували свій найкращий вибір на FAVOR.com.ua!
Найкращі з кращих були представлені публіці в званні Фаворит Успіху – 2017 на п’ятнадцятому урочистому шоу вручення нагород.

29 травня в Києві відбулася п’ятнадцята щорічна церемонія нагородження «Фаворитів Успіху». Переможці конкурсу були визначені за підсумками національного дослідження громадських уподобань і були визнані найкращим вибором в своїх категоріях серед асортименту подібних пропозицій. Визначалися переможці дуже просто і прозоро — завдяки анкетуванню галузевих спеціалістів професійного журі (в якому всі експерти представлені організаторами поіменно (https://www.favor.com.ua/jury/2016/)), паралельно з Інтернет-голосуванням небайдужих споживачів на www.favor.com.ua (в ході якого, до речі, найбільш активні респонденти регулярно заохочуються призами).

Однак головним дійством заходу, звичайно ж, стало урочисте вручення нагород — медалей «Фаворит Успіху» представникам найулюбленіших споживачами і найрекомендованих експертами брендів українського ринку. Наприклад, серед продуктів харчування нагородами були відзначені бренди Ясенсвіт (курячі яйця №1), згущене молоко від Первомайського МКК, майонез і маргарин торгової марки Щедро, вафлі Артек від ТМ Світоч, колбасно-м’ясна продукція від Векка, сосиски і сардельки Ятрань.

Примітним на XV церемонії нагородження стало вручення медалей снековим брендам SEMKI (смажене насіння) і Козацька Слава (арахіс).

У блоці номінацій «Напої» медаль «Фаворит Успіху» дісталася найкращій алкогольній настоянці та горілці іноземного виробництва Zubrowka, відносно молодому українському бренду Villa Krim (перемога в номінації «Найкраще ігристе вино українського виробництва») та іншим.

Довіра до продукту з боку лояльних клієнтів і споживачів — обов’язкова складова успіху, тому медаль «Фаворит Успіху», як символ довіри споживачів, особливо цінується виробниками ліків. На 15 церемонії нагородження Фаворитів медалі були вручені цілої плеяда фармпрепаратів, що стали №1 у рейтингу своїх категорій безрецептурних лікарських засобів. Медаль отримали продукти від компаній Софарма, Вітаміни, Вишфа, Мови Хелс, Фармак, Фітофарм, Джонсон і Джонсон, Нобель Ілач, Креома-фарма, Валартін фарма, Дельта Медікал та інші...

На церемонії нагородження представники переможців говорили про особливу увагу до споживачів, як про невід’ємну складову успіху: «Компанія «Джонсон і Джонсон Україна» вже 132 роки працює в світі та 10 років в Україні для того, щоб покращувати життя і допомагати зберегігати здоров’я нашого споживача. Споживач у нас завжди в центрі, в фокусі. Все, що ми робимо, ми робимо для нього. Споживач є нашою найголовнішою цінністю» — відзначила Наталія Дороженко, старший менеджер з маркетингу компанії «Джонсон і Джонсон Україна».

Таку думку поділяє і бренд-менеджер фармацевтичної компанії Vishpha Мирослава Кулинич: «Споживач для нас головний. Наші препарати безрецептурного відпуску споживач може обирати по рекомендації фармацевта в аптеці самостійно, тому він є для нас головним».

До числа переможців також увійшли бренди побутової техніки: витяжки та варильні поверхні Pyramida, холодильники Liebherr, обігрівачі UDEN-S.

Нагороди удостоїлися і бренди шановані автолюбителями: шини Continental та мережа АЗС SOCAR. А також улюблені торгові марки людей, що професійно займаються ремонтом і будівництвом: фарба Снєжка і битумна черепиця Ондулін.

У номінаціях розділу «Життя міста» нагород удостоїлися: мережа експрес-перукарень «Експрес стрижка», мережа караоке-ресторанів L’Kafa Cafe, салон краси Lash Moda, школа іноземних мов English Prime, квест-кімнати «Замкнені», служба доставки питної води «Небесна Криниця», магазин жіночого одягу VOVK, магазин подарунків «Презента» та інші. У сфері фінансових послуг нагороди отримали мережа ломбардів «Благо» та програма швидкого готівкового кредитування Microcredit.

Також в число компаній, що отримали право використовувати знак «Фаворит Успіху» у своєму маркуванні увійшли й Інтернет-сервіси: купонний сервіс колективних покупок Покупон, найзручніший сервіс з продажу квитків на автобуси Busfor.ua, онлайн-магазин біжутерії та прикрас DiaDemaGrand, онлайн-магазин дитячих товарів Pampik.

«У своїх дослідженнях громадських уподобань конкурс намагається охопити всі сфери ринку народного споживання. Це некомерційний рейтинг. Наразі в конкурсі представлено понад 6 сотень номінацій, в яких всі учасники ринку змагаються на звання найкращого в своїй ринковій ніші, без будь-яких заявок на участь. І відвідавши FAVOR.com.ua можна не тільки проголосувати за свої персональні уподобання, а й побачити всі опубліковані рейтинги у вільному доступі» — зазначив на XV церемонії керівник конкурсу Олексій Кузнєцов — «Завдяки відкритому рейтингу все очевидно — переможці є в кожній номінації! І сьогодні ми будемо віншувати і аплодувати не просто тим, хто став №1 у своєму напрямку діяльності, завоювавши серця і довіру споживачів, але й побажав поділитися своїм тріумфом зі своїми шанувальниками!».

Нагороду отримали переможці рейтингу в наступних категоріях:

КЛИМАТИЧЕСКАЯ ТЕХНИКА

  – UDEN-S — Абсолютний Фаворит у категорії «Обігрівач»

ПРОДУКТЫ ПИТАНИЯ

  – Щедро — Абсолютний Фаворит у категоріях «Майонез» та «Маргарин»
  – Первомайський МКК — Абсолютний Фаворит у категорії «Згущене молоко»
  – Ясенсвіт — Абсолютний Фаворит у категорії «Курячі яйця»
  – Світоч — Абсолютний Фаворит у категорії «Вафлі»
  – Ятрань — Абсолютний Фаворит у категорії «Сосиски, сардельки»
  – Векка — Фаворит Експертів у категорії «Ковбасно-м’ясна продукція»

СНЕКИ

  – Козацька Слава — Абсолютний Фаворит у категорії «Горішки / фісташки»
  – SEMKI — Абсолютний Фаворит у категорії «Смажене насіння»

КУХОННАЯ ТЕХНИКА И ПОСУДА

  – Pyramida — Абсолютний Фаворит у категорії «Кухонна витяжка»

НАПИТКИ

  – Zubrowka Bizon Grass — Абсолютний Фаворит у категорії «Алкогольна настоянка»
  – Світ чаю — Абсолютний Фаворит у категорії «Ваговий чай»
  – Zubrowka Biala — Фаворит Експертів у категорії «Горілка іноземного виробництва»
  – Villa Krim — Фаворит Успішних Людей у категорії «Ігристе вино українського виробництва»

БЫТОВЫЕ ТОВАРЫ

  – Fantasy — Фаворит Експертів у категорії «Кухонне приладдя»

СРЕДСТВА ЛИЧНОЙ ГИГИЕНЫ

  – o.b. — Абсолютний Фаворит у категорії «Тампони»

ДЕКОРАТИВНАЯ КОСМЕТИКА

  – Mary Kay — Абсолютний Фаворит у категоріях «Бальзам для губ», «Пудра», «Рум’яна» та «Тіні для повік»
  – Cinecitta — Фаворит Експертів у категоріях «Рум’яна» та «Тіні для повік»

КОСМЕТИКА

  – Сульсена — Абсолютний Фаворит у категорії «Шампунь від лупи»
  – Плацент Формула — Абсолютний Фаворит у категорії «Засіб від випадіння волосся»
  – Mary Kay — Абсолютний Фаворит у категорії «Бренд дістріб’юторської косметики»
  – Mary Kay – Satin Hands — Фаворит Експертів у категорії «Лінія засобів для догляду за шкірою рук та нігтів»
  – Bioderma — Фаворит Експертів у категорії «Лікувальна косметика»
  – Lanier — Фаворит Успішних Людей у категорії «Засіб від випадіння волосся»

БЕЗРЕЦЕПТУРНЫЕ ЛЕКАРСТВЕННЫЕ СРЕДСТВА

  – Карсил — Абсолютний Фаворит у категорії «Препарат для лікування захворювань печінки і жовчовивідних шляхів»
  – Табекс — Абсолютний Фаворит у категорії «Препарат для лікування нікотинової залежності»
  – Перфектил Оріджинал — Абсолютний Фаворит у категорії «Зміцнюючий комплекс для нігтів, волосся та шкіри»
  – Sorbex — Абсолютний Фаворит у категорії «Препарат від харчового отруєння (сорбент)»
  – Еротон — Абсолютний Фаворит у категорії «Препарат для покращення репродуктивної функції та лікування розладів ерекції»
  – Колломак — Абсолютний Фаворит у категорії «Препарат для видалення бородавок і мозолів»
  – Мотиліум — Фаворит Експертів у категорії «Препарат для полегшення симптомів нудоти та блювання»
  – Імодіум — Фаворит Експертів у категорії «Препарат від діареї»
  – Темпалгін — Фаворит Експертів у категорії «Знеболюючий та протизапальний препарат»
  – Трібестан — Фаворит Експертів у категорії «Препарат для покращення репродуктивної функції та лікування розладів ерекції»
  – БіоГая — Фаворит Експертів у категорії «Препарат для лікування дисбактеріозу кишечнику»
  – Хелпекс — Фаворит Експертів у категорії «Препарат від застуди»
  – Мовекс — Фаворит Експертів у категорії «Препарат для лікування захворювань суглобів»
  – Алора — Фаворит Експертів у категорії «Заспокійливий та седативний препарат»
  – Віаль — Фаворит Експертів у категорії «Краплі для очей»
  – Нікоретте — Фаворит Успішних Людей у категорії «Препарат для лікування нікотинової залежності»
  – Флеботон — Фаворит Успішних Людей у категорії «Антиварикозний препарат»
  – Шампунь «Хігія» — Фаворит Успішних Людей у категорії «Засіб від педикульозу»
  – Ундевіт — Фаворит Успішних Людей у категорії «Вітамінний та мікроелементний препарат»
  – Ергокальциферол — Фаворит Успішних Людей у категорії «Препарат для зміцнення кісток»
  – Панкреатин — Фаворит Успішних Людей у категорії «Препарат, що сприяє кишковому травленню»
  – Ентеросгель — Фаворит Успішних Людей та Фаворит Споживачів у категорії «Препарат від харчового отруєння (сорбент)»
  – Пікосен — Фаворит Споживачів у категорії «Препарат від запору»
  – Гедерин Плющ — Фаворит Споживачів у категорії «Препарат від кашлю»
  – Люгс — Фаворит Споживачів у категорії «Препарат для лікування захворювань горла»
  – Урохолум — Фаворит Споживачів у категорії «Препарат для лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів»
  – Амізон — Фаворит Споживачів у категорії «Препарат для профілактики і лікування застуди та грипу»

НУТРИЦЕВТИЧЕСКИЕ СРЕДСТВА И БАДЫ

  – Перфектил Плюс — Фаворит Експертів у категорії «Засіб для зміцнення волосся, шкіри та нігтів»

СТРОИТЕЛЬСТВО

  – Ондулін — Абсолютний Фаворит у категорії «Бітумна черепиця»
  – Ruukki — Абсолютний Фаворит у категорії «Металочерепиця / композитна черепиця»
  – Sniezka — Абсолютний Фаворит у категорії «Фарба»

ТЕХНИКА И ТОВАРЫ ДЛЯ ДОМА

  – Liebherr — Абсолютний Фаворит у категорії «Вбудований винний холодильник» а також Фаворит Успішних Людей у категорії «Вбудований холодильник»
  – Pyramida — Фаворит Експертів у категорії «Варильна поверхня»

АВТОМОБИЛИ

  – Continental — Абсолютний Фаворит у категорії «Шини»

ФИНАНСОВЫЕ УСЛУГИ

  – Cashpoint — Фаворит Експертів у категорії «Програма швидкого готівкового мікрокредитування»
  – Microcredit — Фаворит Споживачів у категорії «Програма швидкого готівкового мікрокредитування»

ИНТЕРНЕТ-СЕРВИСЫ

  – Busfor.ua — Абсолютний Фаворит у категорії «Сервіс з продажу квитків на автобуси»
  – Покупон — Фаворит Споживачів у категорії «Купонний сервіс»

УСЛУГИ

  – DiaDemaGrand — Абсолютний Фаворит у категорії «Інтернет-магазин біжутерії, прикрас та аксесуарів»
  – Pampik — Абсолютний Фаворит у категорії «Інтернет-магазин дитячих товарів»

ДОСТАВКА И ПЕРЕВОЗКА

  – Небесна Криниця — Абсолютний Фаворит у категорії «Служба доставки питної води»

ЖИЗНЬ ГОРОДА

  – SOCAR — Абсолютний Фаворит у категорії «Автозаправка»
  – Шансон — Абсолютний Фаворит у категорії «Служба таксі»

ЗАВЕДЕНИЯ КРАСОТЫ И ЗДОРОВЬЯ

  – GYMMAXX — Фаворит Успішних Людей у категорії «Великий фітнес-клуб»
  – Експрес стрижка — Фаворит Споживачів у категорії «Мережа перукарень»
  – Lash Moda — Фаворит Споживачів у категорії «Салон краси»

ЗАВЕДЕНИЯ ПИТАНИЯ

  – Чайхона-базар — Абсолютний Фаворит у категорії «Ресторан східної кухні»

МАГАЗИНЫ, СУПЕРМАРКЕТЫ, ТОРГОВЫЕ ЦЕНТРЫ

  – Благо — Абсолютний Фаворит у категорії «Ломбард»
  – Intertop — Абсолютний Фаворит у категорії «Магазин взуття»
  – Презента — Фаворит Експертів у категорії «Магазин подарунків»
  – VOVK — Фаворит Споживачів у категорії «Магазин жіночого одягу»
  – Ecco — Фаворит Споживачів у категорії «Магазин взуття»

ОТДЫХ И РАЗВЛЕЧЕНИЯ КИЕВА

  – FREEDOM Event Hall — Абсолютний Фаворит у категорії «Концерт-хол»
  – Замкнені — Абсолютний Фаворит у категорії «Квести в реальності»
  – L’Kafa Cafe — Абсолютний Фаворит у категорії «Мережа караоке-ресторанів»
  – Танец Огня — Абсолютний Фаворит у категорії «Піротехніка та феєрверки»

УЧЕБНЫЕ ПРОГРАММЫ И КУРСЫ

  – English Prime — Фаворит Успішних Людей у категорії «Школа іноземних мов»

ШОУ-БИЗНЕС

  – Андре Тан — Абсолютний Фаворит у номінації «Найкращий дизайнер одягу»
  – Illaria — Фаворит Успішних Людей у номінації «Співачка року»

СРЕДСТВА МАССОВОЙ ИНФОРМАЦИИ

  – Деньги — Абсолютний Фаворит у категорії «Ділове видання»
  – Аргументы и факты в Украине — Абсолютний Фаворит у категорії «Інформаційно-аналітичне видання»
  – Football.ua — Абсолютний Фаворит у категорії «Спортивний портал»
  – Теленеделя — Абсолютний Фаворит у категорії «Телевізійне видання»
  – Максі-ТВ — Абсолютний Фаворит у категорії «Жіночий телеканал»
  – Перший Діловий — Абсолютний Фаворит у категорії «Канал ділових новин»
  – Маркетинг и реклама — Абсолютний Фаворит у категорії «Видання про маркетинг і рекламу»
  – Touch magazine — Абсолютний Фаворит у категорії «Видання про моду та стиль»
  – Мир Туризма — Абсолютний Фаворит у категорії «Видання про подорожі та туризм»
  – UAUA.info — Абсолютний Фаворит у категорії «Портал для дітей та батьків»
  – FOOD UA. Продукты Украины — Абсолютний Фаворит у категорії «Видання про продукти харчування»
  – Корреспондент — Фаворит Успішних Людей у категорії «Новинний портал»
  – ШО — Фаворит Успішних Людей у категорії «Молодіжне видання»
  – Likar.info — Фаворит Споживачів у категорії «Медичний портал»

Незабутнім святкове шоу зробили співачки Ілларія, Ксанті, Вірджинія і Рулада. Провів шоу-програму заходу популярний телеведучий Павло Костіцин.

Також на заході були помічені співачка Юліана Купцова, співак Пилип Левшин, телеведучий Макс Назаров, актор та режисер Андрій Танабаш, доктор Євген Шевченко, співачка Саша Рей, модельєр Андре Тан, співачка Ксена, актриса Тетяна Юрікова та інші.

Пригощали успішних людей напоями брендів Perrier, Vittel і Prime.


На святковий захід були традиційно запрошені всі учасники Експертного (https://www.favor.com.ua/jury/experts/) і Зіркового журі (https://www.favor.com.ua/jury/celebrities/) конкурсу, а також найактивніші респонденти (https://www.favor.com.ua/jury/honorboard/) онлайн-опитувань.

До речі, в даний момент триває другий етап голосування за найкращі торгові марки вже поточного, 2018 року, тому поспішайте підтримати в голосуванні своїх персональних Фаворитів (https://www.favor.com.ua/vote/)! Напевно у вас є улюблені торгові марки різних товарних категорій, якім ви надаєте перевагу в повсякденному виборі та які ви без коливань порекомендуєте своїм знайомим. Вибирайте в голосуванні найкращих, тих хто своєю діяльністю реально заслуговує на звання «Фаворит Успіху» та право називати себе найкращим, №1 у своїй сфері діяльності.

Найактивніші учасники голосування, що вказали власні уподобання в 100 або більше номінаціях, отримають запрошення на наступну XVI церемонію нагородження «Фаворитів Успіху», зможуть поринути в святкову атмосферу Успіху на наступному незабутньому шоу і на власні очі побачать лідерів України 2018 року, визнаних Фаворитами завдяки ВАШОМУ вибору!

 

Розміщено на правах партнера

Henkel нарощує випуск продуктів в упаковці, яка виготовлена з перероблених матеріалів.

У 2017 році упаковка більше ніж 1,2 мільярда споживчих продуктів Henkel була виготовлена з перероблених матеріалів. Ці досягнення підтверджують дотримання компанією зобов’язання щодо підвищення рівня стійкого розвитку при виготовленні упаковки для всіх брендів і категорій продуктів.

«Ми дотримуємося трьох принципів екологічно чистої упаковки, – заявляє професор д-р Томас Мюллер-Кіршбаум (Thomas Müller-Kirschbaum), керівник департаменту глобальних досліджень і розробок підрозділу «Засоби для прання та догляду за оселею». – Ми прагнемо зменшити обсяги упаковки, яку використовуємо. Ми адаптуємо нашу упаковку, використовуючи більше перероблених матеріалів та забезпечуючи її легшу подальшу утилізацію. Це наближує нас до циркулярної економіки, яка передбачає багаторазове збирання матеріалів після використання та їх застосування для виробництва нових продуктів».

Слід зазначити, що досягти результатів щодо виготовлення упаковки з перероблених матеріалів більше ніж для 1,2 мільярда продуктів Henkel вдалося за рахунок кропіткої роботи в усіх категоріях, що становлять унікальний різноманітний портфель продуктів компанії. Зокрема, пляшки і насадки (applicator nozzle) для нанесення універсального клею Pattex «Made At Home» (для побутового використання), повністю виготовлені з перероблених матеріалів. Прикладом продуктів підрозділу «Косметичні засоби» Henkel є пляшки, які використовуються для шампунів для волосся Syoss із вмістом переробленого пластику понад 25% (викиди парникових газів під час його утилізації на 80% менші порівняно з новими матеріалами). Бренд мийних засобів для прання Lovables випускають у пляшках, створених на 100% із переробленого пластику.

Нагадаємо, що у березні поточного року Henkel оголосила про налагодження партнерської співпраці з неурядовою організацією Waste Free Oceans з метою видалення пластикових відходів із океанів, морів і річок. Ця співпраця ґрунтується на поточних завданнях Henkel, пов’язаних зі створенням екологічно чистої упаковки та утилізацією відходів, зокрема у межах партнерства з Plastic Bank (припинення забруднення океану пластиком і забезпечення нових можливостей заробітку для бідних людей).

Слід зазначити, що експерти Henkel беруть участь у різних міжгалузевих ініціативах для прискорення прогресу в подоланні проблеми дефіциту переробленого пластику, аби мати його в достатній кількості та належної якості. Одним із прикладів є трирічна ініціатива New Plastics Economy, яку очолює Фонд Еллен Макартур (Ellen MacArthur Foundation), що об'єднує усіх осіб, які зацікавлені в зміні підходу до утилізації пластику. Компанія Henkel також бере участь в консорціумі CEFLEX, до складу якого входять понад 50 європейських компаній та організацій, метою яких є створення гнучкої упаковки, що складатиметься з багатошарової плівки або фольги, яку легше переробляти.

«Прогрес у створенні екологічно чистої упаковки можливий тільки в тому разі, якщо організації співпрацюватимуть на всіх етапах формування  її вартості, – вважає пан Мюллер-Кіршбаум. – Обмінюючись знаннями, ми можемо створити інноваційні технології та визначити шляхи удосконалення інфраструктур, що забезпечить легшу переробку упаковки в усіх країнах світу».

 

26 травня головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – приймала справжнє футбольне свято – фінальний матч Ліги Чемпіонів УЄФА сезону 2017/2018 років.

Матч  пройшов на найвищому рівні та отримав схвальні відгуки як від вболівальників, так і від представників УЄФА.

-          Організація була зразковою настільки, наскільки це взагалі було можливо. Чудове забезпечення рівня безпеки, дуже гостинні дружні люди, надзвичайно красивий Київ… — сказав Александер Чеферін, президент УЄФА, — …НСК «Олімпійський» є одним із найвеличніших стадіонів у Європі, і він велично прийняв фінал Ліги чемпіонів УЄФА між «Реалом» (Мадрид) та ФК «Ліверпуль».

Також по завершенню  матчу представники УЄФА вручили керівництву НСК «Олімпійський» сертифікат:

-          Союз європейських футбольних асоціацій підтверджує цим сертифікатом, що НСК «Олімпійський» класифікується в переліку стадіонів УЄФА класу еліт, - йдеться у відзнаці.

З цією знаковою подією привітати колектив головної арени країни прийшов Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов:

-          Я дякую всьому колективу НСК «Олімпійський» - ми разом зробили гарне футбольне свято. Надання стадіону цього сертифікату свідчить також про найвищу якість підготовки та ремонтних робіт, які були проведені командою Мінмолодьспорту та наших підприємств напередодні цієї події. Запевняю – ми  завжди сприятимемо розвитку головної арени країни. Вірю, що тут відбудеться ще не один десяток подій високого рівня.

Нагадаємо, що НСК «Олімпійський» був побудований у 1923 році. За час своєї 95-річної історії арена пережила 4 реконструкції та 9 перейменувань. НСК приймав Олімпіаду-80 у 1980 році, а також Чемпіонат Європи по футболу 2012 року ЄВРО-2012. На арені проводяться матчі внутрішнього турніру, Ліги Європи та Ліги Чемпіонів, матчі збірної України, концерти зірок світового рівня та багато різнопланових заходів.

-          Ми дуже пишаємося нашою ареною. Для нас було великою честю та задоволенням приймати фінальний матч Ліги Чемпіонів. Цей сертифікат підтвердження того, що всі наші зусилля та кропітка праця були гідно оцінені не лише нашими вболівальниками, а й європейськими футбольними функціонерами. Ми й надалі будемо робити все, щоби кожен наш відвідувач залишався задоволеним та завжди хотів повернутися знову, адже все найкраще відбувається саме на НСК «Олімпійський»! – розповів генеральний директор Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Валентин Груздєв.

Сертифікат УЄФА займе своє гідне місце на головній рецепції арени, де кожен відвідувач зможе побачити його особисто.

Нагадаємо, що за попередньою класифікацією УЄФА НСК «Олімпійський» відносився до стадіонів 4 категорії. До неї відносились стадіони найвищої категорії згідно «Регламенту інфраструктури стадіону» затвердженого УЄФА в 2010 році. Відповідно до регламенту стадіони 4-ї категорії мають право на проведення фінальної частини чемпіонатів світу з футболу, чемпіонатів Європи з футболу, Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи. Цю категорію НСК отримав після останньої реконструкції та проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні та Польщі ЄВРО-2012.

 

Прес-служба НСК «Олімпійський»

19 травня у Києві, Львові, Тернополі, Одесі та Івано-Франківську відбувся забіг «Україна без тютюну», присвячений Всесвітньому дню без тютюну, який щороку відзначається 31 травня. Учасники забігу закликали українців до здорового способу життя, а також звернулись до народних депутатів України з проханням підтримати антитютюнові законопроекти №2820 та №4030а, що допоможуть вберегти дітей від нікотинової залежності. Організаторами забігу виступили громадська організація “Життя” та ініціатива Runday.

Цьогорічною темою Всесвітнього дня без тютюну є боротьба з серцево-судинними захворюваннями. Куріння та малорухливий спосіб життя є одними із основних ворогів нашого серця.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я[1], вживання тютюну є одним із ключових факторів ризику розвитку ішемічної хвороби серця, інсульту і хвороби периферичних судин.

Від серцево-судинних захворювань у світі помирає більше людей, ніж від будь-якої іншої причини, а вживання тютюну й вплив вторинного тютюнового диму призводить приблизно до 12% всіх випадків смерті від хвороб серця. Вживання тютюну є другою після високого кров'яного тиску причиною серцево-судинних захворювань.

Щорічно глобальна тютюнова епідемія забирає з життя понад 7 мільйонів осіб, з яких близько 900 000 не є курцями і вмирають через хвороби, які викликані вторинним тютюновим димом.

В Україні ж від куріння помирає 85 тисяч осіб щороку. Але важливо усвідомлювати, що всі ці смерті можна попередити, якщо припини вживати тютюн.

“Щоб зменшити поширеність куріння в Україні необхідно на законодавчому рівні робити тютюнові вироби недоступними та непривабливими. Це дозволить зберегти тисячі життів та зменшити медичні витрати. Так, в Україні 67% смертей пов’язані із серцево-судинними захворюваннями. Саме куріння є однією із ключових причин таких людських втрат. Тому ми звертаємось до Верховної Ради з проханням прийняти антитютюнові законопроекти №2820 та №4030а. Ми за здорову та успішну державу! Курінню тут не місце!”– наголосила Лілія Олефір, виконавча директорка ГО “Життя”.

Законопроекти №2820 та №4030а пропонують звільнити Україну від сигарет з ароматизаторами, продажу електронних сигарет дітям, реклами сигарет у торгових вітринах, привабливих пачок сигарет, куріння в громадських місцях.

Під час забігу в Києві працювала локація "КИДАЙ КУРИТИ", де можна було отримати індивідуальні консультації від фахівців, виміряти рівень чадного газу в легенях за допомогою спеціального приладу та отримати інформаційні матеріали.

За даними Міністерства охорони здоров’я[2], протягом 2-х років після відмови від тютюну значно зменшується ризик ішемічної хвороби серця. А через 15 років ризик серцево-судинних захворювань знижується до рівня некурця. В Україні діє професійний сервіс із відмови від куріння. Безкоштовну і конфіденційну консультацію можна отримати на гарячій лінії «Я кидаю курити» за номером 0-800-50-55-60 або на сайті: www.stopsmoking.org.ua

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені