Соціо

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Соціо
Зберегти
Скасувати
Відновити

Екологія

Екологічна акція "Стоп Е

19 липня 2017 року Мінську офіційно стартувала громадська кампанія «Стоп Е40! Збережемо річ

П'ятниця, 21.07.2017 COMMENTS

Культура

Книга про українські бре

Мережа АЗК «ОККО» стала однією із 10 компаній, котрі увійшли до книги «10 успіш

Вівторок, 30.05.2017 COMMENTS

Події, Люди, Соціум

Урочистості "Фаворитів У

Image - Урочистості

Протягом усього 2016 року найкращі торгові марки України вибирали 3 журі: авторитетні галузеві ек

Понеділок, 26.06.2017 COMMENTS

Спорт

adidas провел турнир

12 августа на территории СК «Полёт» состоялся первый турнир  по уличному футболу

Середа, 16.08.2017 COMMENTS

Соціо

12 августа на территории СК «Полёт» состоялся первый турнир  по уличному футболу 5х5 - adidas Tango League.

За победу боролись 16 команд-участниц. Победителем турнира adidas Tango League стала команда «MASTERS», которая выиграла в финале со счетом 7:1.

Помимо команды-победителя adidas Tango League, главный приз также получил и лучший игроктурнира.  По итогам всех матчей им стал Леонид Акулинин. Он получил кубок  Tango League и годовой продуктовый контракт с adidas.

Награждал победителей нападающий ФК «Динамо» Киев  Жуниор Мораес.   

Турнир в течение дня сопровождали зажигательный dj-set, панна-батлы и футбольный фристайл.

adidas і ФК «Динамо» Київ представили нову виїзну форму сезону 2017/18. У майбутньому сезоні команда виступить в традиційній синій формі, підкреслюючи вірність кольорам клубу. Особливість нової екіпіровки полягає в дизайні футболки з V-подібним вирізом, в текстуру якої доданий новий візерунок - симетричні ромби. На формі розміщені логотип і традиційні три смужки adidas, а також емблема клубу. Позаду на футболці розміщено напис FCDK. Гетри прикрашені динамівським символом - прописною літерою «Д».

 

Нова екіпіровка динамівців поєднує в собі легкість і функціональність, а також бездоганний стиль adidas.

 

При розробці нової ігрової форми використовувалася унікальна технологія ClimaCool. Вона покликана забезпечувати вентиляцію і відчуття прохолоди гравцям навіть в спекотну погоду, активно виводячи вологу і надлишки тепла з поверхні шкіри. Матеріал вбирає піт і виводить його на поверхню тканини для подальшого швидкого випаровування. Спеціально спроектовані вентиляційні канали та матеріали з тривимірною структурою забезпечують ефективну мікровентиляцію. В результаті цього поверхня шкіри залишається сухою, футболісти відчувають прохолоду і легше справляються з фізичними навантаженнями.

 

У новій формі команда зіграє вже 22 липня в виїзному матчі проти ФК «Шахтар».

 

У київські концептуальні магазини adidas нова екіпіровка надійде в продаж наприкінці липня.

19 липня 2017 року Мінську офіційно стартувала громадська кампанія «Стоп Е40! Збережемо річки Білорусі в природному стані». З цього приводу відбулася прес-конференція, де спікери відбили основні екологічні та економічні наслідки будівництва нового водного шляху, який пройде по 500 км нашого Полісся.

Ініціатори кампанії - ГО «Ахова птушак Бацькаўшчини», ГО «Багна», ГО «Екодом», товариство «Зелена мережа», установа «Центр екологічних рішень», фонд «За чисту Прип'ять», ГО «Час Землі». Ці організації, екологічні активісти і сотні місцевих жителів стурбовані, що будівництво водного шляху до невпізнання змінить Полісся: ми можемо втратити унікальну територію, рідкісні види рослин і тварин, і звчине життя полішуків.

Довідка: Е40 - водний шлях довжиною понад 2000 кілометрів, який має пройти по території Польщі, Білорусі та України. Планується, що маршрут з'єднає Чорне і Балтійське моря. У Білорусі мова йде про територію в 500 км, яка зачіпає Дніпро-Бузький канал, річки Муховець, Піна та Прип'ять. За планами, на Прип'яті і Дніпро-Бузькому каналі буде багато змін: будівництво гідротехнічних споруд, збільшення габаритів фарватеру, будівництво водосховищ і інше.

Основні зацікавлені в будівництві Е40 боку - Міністерство транспорту і комунікацій Республіки Білорусь і РУЕСП «Дніпро-Бузький водний шлях». Саме вони займаються експлуатацією Дніпро-Бузького водного каналу, і були ініціаторами цього проекту. З Польської сторони - Міністерство інфраструктури і будівництва Польщі та Міністерство морського господарства і річкового судноплавства. Читати детальніше http://www.belta.by/economics/view/belarus-i-polsha-dogovorilis-o-sotrudnichestve-v-oblasti-vosstanovlenija-vodnogo-puti-e40-212905-2016/.  

Екологічні організації Білорусі об'єднали свої зусилля, щоб зібрати інформацію про можливі наслідки будівництва водного шляху і зміни русла Прип'яті - єдиною річки Білорусі, яка збереглася в природному стані.

 

Вперше проведено первинний незалежний аудит ТЕО проекту Е40: біологічний, гідрологічний, економічний.

 

«Полісся існує за рахунок нестабільності паводкового режиму Прип'яті. Реалізація проекту буде означати за великим рахунком смерть Полісся: зміниться все! Полісся - природний резерват для великої кількості рідкісних видів, тут знаходяться 11 заказників республіканського значення і 7 заказників місцевого значення. Більше половини світової популяції прудкої очеретянки - глобально якому загрожує виду - гніздиться в Білорусі, як раз на Поліссі. Ми несемо відповідальність за цю птицю перед усім світом! Е40 торкнеться гідрологічний режим боліт Званец і Спорівське озеро на Поліссі, і в цьому випадку ми можемо втратити до 90% білоруської популяції прудкої очеретянки, що означає близько половини світової популяції. Та ж доля спіткає і великого подорлика - одного з рідкісних орлів Європи, який гніздує на Поліссі. Велика кількість птахів заплавних лугів позбудеться свого будинку: дупель, великий веретенник, турухтан. Також заплава Прип'яті - місце зупинки для сотень тисяч птахів під час непростий міграції з Африки в Тундра. Близько 1.5 млн птахів зупиняються навесні в заплаві Прип'яті. Роботи по будівництву і подальшого експлуатування каналу призведуть до того, що птахи втратять своє останнє місце зупинки перед тундрою », - зазначає директор Білоруського центру кільцювання птахів, старший науковий співробітник лабораторії орнітології НВЦ з біоресурсів НАН Білорусі Павло Пінчук.

 

«Проект Е40 для мене аналогічний проекту по повороту північних річок в пустелі півдня: дивіденди - невеликій групі розробників і будівельників, і проблеми і незворотні катастрофічні наслідки залишаються місцевому населенню», - говорить директор громадської організації «Ахова птушак Бацькаўшчини» Олександр Вінчевскій. - «Прип'ять унікальна не тільки для Білорусі, але і в європейському контексті: це єдина середня річка в Європі, яка тече в широтному напрямку. Тому і утворилася широка заплава, яка так важлива і для рослинного, і для тваринного світу. 10 років тому в відновлення Серпневого каналу вклали понад 15 млн доларів. Хто відповів за вкладення цих коштів? Вони не повернуться ніколи. Варто задуматися! Уже зараз видно величезні інвестиційні ризики, і вони збільшаться. Лобісти проекту активно шукають вантажі: тільки перевезенням нових вантажів можна виправдати будівництво каналу. Останнім часом піднімається питання перевезення по Прип'яті нафтопродуктів. Нафтові танкери - величезна загроза техногенних катастроф для цього регіону! ».

 

Проти реалізації проекту виступають і екологічні організації країн-сусідів. Більше 20 НУО Білорусі, України та Польщі вже підписали меморандум проти будівництва Е40. З початку літа занепокоїлися місцеві жителі і звернулися за допомогою, зібрано близько 500 підписів. Незабаром з'явиться петиція, щоб кожен міг сказати своє «ні» руйнування Полісся.

 

«Після того, як було створено техніко-економічне обгрунтування (ТЕО) проекту, ми звернулися в більш ніж 30 держорганів (міністерства, облвиконкоми, райвиконкоми та ін.), які будуть зацікавлені шляхом Е40. Виявилося, що більшість з них взагалі нічого не чули про проект Е40. Відповідні 27 листів були дуже обережні: «спасибі, ми звернемо увагу». І лише 4 організації висловилися негативно. ТЕО - документ на 300 сторінок, в якому Білорусі присвячено лише 30 сторінок. Згадується про забруднення нафтою, випрямлення річки, наявність на шляху охоронюваних природних територій. Інформації мало, написано абстрактно і обережно. Але при цьому розробники знають суми, які потрібні для будівництва водного шляху в Білорусі (100-150 млн євро). Значить, вони знають конкретніше, що буде побудовано. Просто не хочуть лякати громадськість. Це нас насторожило », - зазначає директор АПБ.

 

За словами кандидата технічних наук, доцента Брестського державного технічного університету, гідролога Миколи Шешко, облаштування Е40 зажадає значного втручання в гідрологічний режим Прип'яті. «Основна проблема водного шляху Е40 - як забезпечити стабільне джерело додаткових водних ресурсів. Поглиблення дна призведе до зниження швидкостей течії води - а значить, ймовірно, послабить можливість річок самоочищатися від забруднюючих речовин». Крім того, за оцінками гідролога, зведення додаткових підпірних споруд викличе підтоплення одних прилеглих до них територій і переосушення інших.

 

Також викликає питання той факт, що водний шлях Е40 пройде через забруднені радіоактивними матеріалами території, зокрема, Поліський радіаційно-екологічний заповідник. Колишній глава Комісії з подолання наслідків аварії на ЧАЕС Юрій Воронєжцев зазначає: «Річковий мул - акумулятор радіонуклідів. Небезпека полягає в тому, при проведенні днопоглиблювальних робіт він може бути "розтривожить" і піде вниз за течією Прип'яті і Дніпра до Київського водосховища, а з нього і пов'язаних з ним водойм отримують воду близько 30 мільйонів українців ».

 

«Для України проект прихивує, можливо, найбільшу небезпеку. Після Чорнобильської аварії Прип'ять змила величезну кількість зараженого піску в Київське водосховище. Протягом 30 років там немає фарватеру, тож потурбувавши донні відкладення, ми неминуче направимо небезпечний мул по відтвореному фарватеру до Києва, перетворимо його на греблі ГЕС в радіоактивну суспензію і залишимо третину українців без питної води», - зазначає Олексій Василюк, заступник голови Національного екологічного центру України.

 

«Масштабний проект Е40 може змінити в гіршу сторону звичне для нас Полісся. Водний шлях торкнеться мережі важливих природних територій національного і міжнародного значення. Прип'ятське Полісся - величезний водний басейн (ширина розливу досягає 30 км!) з унікальним заплавним ландшафтом: саме меандри річки, численні стариці, заплавні озера і затоки формують оригінальні екосистеми цього регіону, в тому числі рідкісні заплавні діброви, дюни, найбільші болотні масиви і природні заливні луки. Ми переконані, що в XXI столітті кораблі потрібно змінювати під річки, а не річки - під кораблі», - зазначає Ольга Каскевич, голова ГО «Багна» і координатор громадської кампанії «Стоп Е40! ».

 

Цікавою є і назва проекту - «Відновлення водного шляху». Але в такому вигляді цього маршруту ніколи не було. Тобто мова йде про будівництво водного шляху. Але розробникам вигідніше назвати це словом «відновлення»: під це легше отримати гроші.

 

Багато питань викликає і економічна сторона проекту. «Облаштування водного шляху Е40 пов'язане з підвищеними інвестиційними ризиками. Більш того, є ризик, що довгостроковий вплив цього проекту на економіку Білорусі може бути негативним », наголошується в аналітичному огляді Бізнессоюзу підприємців і наймачів імені професора М.С.Кунявского (БСПН).

 

Як пояснює прес-секретар БСПН Алесь Герасименко, навіть після модернізації Е40 НЕ буде цікавий більшості вантажовідправників, оскільки водний транспорт програє автомобільному і залізничному по ключових факторів конкурентоспроможності.

 

«Вантажі в таких обсягах, щоб проект окупився, неможливо буде знайти в Білорусі. Тому для залучення вантажів може виникнути спокуса задіяти адміністративний ресурс, що погіршить економічне становище підприємств-вантажовідправників. Другий варіант - використовувати механізм субсидування тарифів на доставку водним транспортом. А це - ризик серйозно збільшити витрати республіканського бюджету. Уже сьогодні водний транспорт - самий субсидований в нашій транспортній системі: питомі витрати республіканського бюджету в розрахунку на одиницю вантажообігу на водному транспорті в 1 500 разів вище, ніж на залізничному або автомобільному. Е40 не несе нових можливостей для транспортно-логістичної системи Білорусі. Гаснуча роль водного транспорту - природний процес. Краще зосередитися на конкурентоспроможних проектах, які у нас є », - зазначає Алесь Герасименко.

 

Розробники Е40 припускають перехопити до 20% вантажів у залізниці і до 10% вантажів у автомобільних перевізників. У грошах це може означати втрати в 250 і 80 млн доларів відповідно: в цих галузях може бути штучно спровокована криза. При цьому внесок цих галузей в економіку величезний: створені сотні тисяч робочих місць, і їх втрата ніколи не компенсується робочими місцями на Е40.

 

Ще одна експертна оцінка ТЕО зроблена економістом Святославом Волосюком, науковим співробітником Варшавського університету: «При аналізі ТЕО відзначені порушення методології аналізу вигод і витрат, що випливають з розуміння розробниками концепції суспільного добробуту. Використаний при підготовці ТЕО підхід не відповідає сучасній економічній теорії », - упевнений експерт. - «Документ розроблений з істотними методологічними вадами, на його основі неможливо зробити висновок про доцільність проекту Е40 і документ не є значущим аргументів на користь реалізації цього проекту. Основні вигоди знаходяться в приватних руках. У той же час витрати по проекту змушене нести все суспільство ».

 

Досвід показує, що проблема нашої країни в тому, що влада часто ігнорують думку вчених, а приватні інтереси можуть переважати над державними. У випадку з Е40 громадськість, яка виступає проти водного шляху - це не тільки місцеві жителі, студенти та пенсіонери. Громадськість - це і вчені і фахівці, думка яких ігнорується розробниками проекту.

 

Слідкуйте за новинами, розповідайте про це друзям і знайомим, займайте активну позицію: Прип'ять - ріка для людей, а не для великих суден класу «річка-море»!

 

 

Коротко про проблему - у відеоролику https://m.youtube.com/watch?v=75KGIq7SToU

С начала этого года компания DIM инвестирует 2,2 млн грн в создание системы альтернативного водоснабжения. Скважина обеспечит потребности жителей ЖК “Автограф” - вода будет подаваться непосредственно на кухни квартир.

 

“В Украине недавно приняли Закон о питьевой воде, вводящий стандарты водоснабжения, а мы в свою очередь решили, что можем как застройщик самостоятельно решить вопрос с качеством воды уже в ближайшее время”, - говорит Александр Насиковский, управляющий партнер группы компаний DIM. - “Мы первые стали инвестировать в создание условий, обеспечивающих украинцам более высокое качество жизни. Потому что здоровая семья - это, помимо прочего, здоровая вода”.

 

Запуск скважины здоровой воды на территории ЖК - первый этап внедрения стратегии “Здоровая семья DIM” во всех строящихся домах (подробнее: http://dim-bud.ua/ua/novini/prijnjata-strategja-zdorova-smja-dim/http://dim-bud.ua/ua/novini/prijnjata-strategja-zdorova-smja-dim/). В DIM отмечают, что и в дальнейшем будут вкладывать в развитие инфраструктуры, обеспечивающей высокий уровень экологичности жилой площади. “Если и другие застройщики последуют по этому пути и будут внедрять в своих проектах технологии, повышающие экологию жилья, то качество жизни в Украине начнет постепенно повышаться”, - подчеркивает Александр Насиковский.

 

Разрешение на бурение артезианской скважины глубиной порядка 260 метров получено компанией в мае этого года. Запуск скважины планируется весной следующего года. Согласно гидрогеологическому анализу, источником водоснабжения являются отложения Орельский свиты Байосского яруса средней юры (юрский горизонт). Сейчас воду такого качества можно встретить среди популярных марок бутилированной воды, которая ежедневно продается по всей Украине в больших объемах.

 

В расчеты заложено потребление воды из артезианской скважины не менее 10 литров в сутки на человека. Доставка воды будет осуществляться альтернативным водопроводом, который станет дополнительным к централизованному водоснабжению во всех трех домах ЖК. Бесперебойную работу и необходимое давление для передачи здоровой воды на все этажи будет обеспечивать глубинный насос и дополнительные насосные станции итальянского и немецкого производства. “Вода из артезианской скважины будет доступна так же, как обычная вода из муниципального водопровода, при желании ее можно отключить”, - информируют в компании.

 

Справка о компании: Группа компаний DIM – это девелоперско-строительный холдинг полного цикла. Основана в 2001 году. В холдинг входят: "ОЛТА” – производитель оконных и дверных конструкций, "Домиан” – строительная фирма, “АВН” – архитектурное бюро, “Рост-С” - подрядчик внутренних сетей, “М-Эко” - подрядчик внешних сетей, а также Студия дизайна интерьеров. Холдингом сдано в эксплуатацию более 100 000 кв.м жилья. Строящиеся объекты в Киеве: ЖК “А52” класса А в 130 м от Свято-Покровского монастыря, ЖК “Метрополис”, ЖК Park Lake City и ЖК “Автограф”.

ЖК “Автограф”:ЖК из 3 домов комфорт-класса расположен по адресу ул. Генерала Жмаченко, 28. Планируемый ввод в эксплуатацию первого дома - IV квартал 2017 года, второго и третьего домов - IV квартал 2018 года. В каждом доме 26 этажей, количество квартир 768, общая площадь объектов - 75 277 кв м. Индивидуальные особенности:  альтернативное водоснабжение из артезианской скважины глубиной порядка 260 м, просторные входные группы в дизайнерском исполнении, монолитно-каркасная технология строительства, утеплитель - минеральная вата. Рядом расположен парк “Победа” с озерами.

25 червня 2017 р. в Одесі відбулась головна бігова подія міста - ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017, титульним спонсором якого стала компанія АрселорМіттал. Другий Одеський міжнародний півмарафон, організований компанією Run Ukraine, зібрав понад 2 000 учасників з 25 країн світу. На одному біговому святі зустрілись учасники з США, Білорусі, Естонії, Молдови, Франції, Іспанії тощо. Любителі бігу та професійні спортсмени стартували біля Одеського національного академічного театру опери та балету під музичний супровід національного оркестру та оплески 7 000 глядачів та вболівальників.

Дмитро Черницький, генеральний менеджер Run Ukraine: «ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017 - це біговий захід, участь у якому доступна для кожного. Ми вдруге проводимо в Одесі півмарафон і переконалися, що ця подія створена не лише для спортсменів. На старт вийшли учасники з 25 країн. Це удвічі більше країн-учасниць, якщо порівнювати зі статистикою торішнього Одеського півмарафону. Завдяки підтримки міста та його мешканців ми проводимо подію, що розвиває спортивний туризм, популяризує Одесу за межами нашої країни та робить популярним здоровий спосіб життя серед українців. Наступного року ми плануємо зібрати ще більше шанувальників бігу в Південній Пальмірі».

Абсолютними переможцями другого Одеського півмарафону стали Юрій Грицак (м. Миколаїв) серед чоловіків та Валентина Полтавська (м. Одеса) серед жінок. Атлети першими здолали головну дистанцію 21, 0975 км з часом 01:08:04 та 01:20:42 відповідно. Для Юрія це вже друга перемога в історії Одеського півмарафону. Минулого року він також очолив п’ятірку лідерів півмарафонської дистанції.

Прабудда Рай, керівник відділу маркетингу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Основна концепція компанії АрселорМіттал - «Transforming tomorrow», що дослівно переводиться «Змінюємо майбутнє». Спортивні заходи дійсно змінюють майбутнє вже сьогодні. Бігові змагання на 100 % відповідають цінностям АрселорМіттал: лідерство та сталий розвиток. Ми прагнемо розвивати та заохочувати культуру здорового способу життя, зокрема, біг, як серед працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», так і по всій Україні. Ми виступили титульними спонсором Odesa Half Marathon, щоб мотивувати українців вести здоровий спосіб життя, займатися бігом, рухатися до змін заради кращого майбутнього. Компанія АрселорМіттал виробляє металопродукцію, з якої будуються міцні, стійкі будівлі та споруди по всьому світу. Ми хочемо, щоб таким же міцним був дух українців і їхнє здоров'я. Ми інвестуємо в Україну сьогодні, змінюємо майбутнє разом».

Традиційно організатори пропонували учасникам чотири індивідуальні дистанції: 21, 0975 км, 10 км, 5 км та благодійний забіг «Переможці» на дистанції 2 км, мета якого - збір коштів на придбання спортивного протезу ноги для ветерана АТО Миколи Полторака. Окрім забігу «Переможці», цього року вперше в рамках Одеського півмарафону відбулися:
● сімейний забіг Family Run (2 км);
● естафетний забіг;
● кубок серед представників силових структур Security Cup (5 км);
● кубок серед працівників металургійної галузі Steel Cup (2 км) - переможцями стали працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: перше місце зайняв Дмитро Ляшенко, друге дісталося Євгену Найденку та замкнув трійку лідерів Ігор Рябінков. Дівчата також вибороли собі кубки Steel Сup: перше місце посіла Анастасія Тарнавська, друге та третє місце поділили між собою Kaтерина Залозних і Катерина Слободяник відповідно.

Під час марафону традиційно відбулись дитячі старти на дистанціях: 1 000 м, 500 м і 100 м. Участь для дітей у цих забігах безкоштовна. Кожен маленький фінішер отримав незабутні емоції від бігового свята та свою власну медаль. Бігові змагання доступні також для людей пенсійного віку. Найдоросліший учасник ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017 - 74-річний Пітер Лейк з Німеччини. Він успішно подолав дистанцію 21, 0975 км з часом 02:13:48.

Усім фінішерам головної та естафетної дистанцій вручили пам’ятні медалі з унікальним дизайном і зображенням портрету Дюка де Рішельє. Саме його обрали учасники під час онлайн-голосування на сайті ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017. Створення нового дизайну медалей із зображенням видатної постаті міста ініціювали організатори. Ця концепція застосовується в дизайні медалей кожного заходу ліги Run Ukraine Running League 2017, що включає у себе п'ять бігових подій у чотирьох містах України. У порівнянні з торішнім Одеським півмарафоном, зросла не тільки кількість учасників і глядачів, а й розмір призового фонду. Цього року він склав 50 000 гривень. Нагороджували абсолютних переможців серед чоловіків та жінок на дистанції 21, 0975 км.

Новости в фотографиях

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року&q

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yun

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киев

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені