Соціо

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Соціо
Зберегти
Скасувати
Відновити

Екологія

Вторая молодость золота

Компания Dell первой в своей отрасли запустит пилотную программу по переработке электроники и изв

Неділя, 28.01.2018 COMMENTS

Культура

Нова генерація 2017 року

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2017» в номінації&nbs

П'ятниця, 9.02.2018 COMMENTS

Події, Люди, Соціум

Вшанування лауреатів "Лю

Image - Вшанування лауреатів

Вшанування лауреатів 22-ї загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ-2017». 14 бе

Четвер, 15.03.2018 COMMENTS

Спорт

Футбольні зірки України

8 грудня на НСК «Олімпійській» у Києві пройшла церемонія «Футбольні зірки Украї

П'ятниця, 15.12.2017 COMMENTS

Соціо

Вшанування лауреатів 22-ї загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ-2017».

14 березня в одному з найпопулярніших і найреспектабельніших ресторанів столиці «Альмондо» відбувся прийом на честь лауреатів 22-ї загальнонаціональної програми «Людина року-2017». Ця подія традиційно є своєрідним «pre-party» щорічної урочистої церемонії.

Всі лауреати в національних номінаціях програми – особистості, які гідно визнані кращими в різних сферах професійної діяльності за минулий рік.

Під час вшанування, в невимушеній і святковій атмосфері лауреатам було вручено Почесні дипломи – високий знак відмінності за їх видатні  досягнення.

Для української еліти і численних представників ЗМІ звучали музичні вітання від тріо НЕОН, Влада Ситника, Марії Собко, Поля Манондіза, Михайла Грицкана та зірки світової естради Дідьє Маруані.

Сьогодні Програма «Людина року» – найважливіше явище суспільного життя, що сприяє формуванню нової еліти країни.

Імена переможців у кожній з 17-ти національних номінацій, а також імена володарів Міжнародних та Спеціальних премій будуть оголошені в Національній опері України 24 березня 2018 року під час 22-ї церемонії вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ-2017».

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2017» в номінації  «Нова генерація року». 

Ірина Говору́ха,

Письменниця, блогер, журналіст.

 

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2017 році: Вихід двох нових книг «Вокаліз №3» та «Хамсин». Це зовсім нові історії, в яких є відповіді на питання кількох поколінь и обов’язково щасливий фінал. Успішний театрально–драматургічний експеримент: шоу-спектакль «Вирок оргазму не підлягає» на сцені Caribbean Club. Вистава збирає повні зали, є новим форматом, що об’єднав у собі театр та реаліті-шоу. Запуск освітнього проекту для авторів початківців «Mr. & Mrs. Books». В цьому майстер-класі поєднався досвід творчості та бізнесу, адже на сьогоднішній день недостатньо написати гарну книгу. Слід зробити так, щоб про неї дізналися читачі.

Ваша «Формула успіху»: Не зупинятись на досягнутому та робити трохи більше, ніж інші. Бачити те, чого не бачать інші. Бути уважною до всіх проявів життя. Читати поміж рядків та слухати оповіді серцем, а не вухами. Всі складні справи виконувати до опівдня.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?: Хотіла бути балериною. Мати гнучкий стан та виконувати кращі партії на самих знаменних сценах. Потім відчула потребу допомагати людям і довгий час поглиблено вивчала анатомію та фізіологію людини. Прагнула стати хірургом-кардіологом. Коли вперше почула знамениту п’єсу Бетховена «До Елізи», поставила перед собою іншу мету – стати піаністкою. Письменницька праця захопила лише тоді, коли з’явився життєвий досвід і відчуття, що нарешті маю що сказати.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка?: Хочу писати книги для дітей про казковий світ фей і дуже сподіваюсь, що першою читачкою стане моя донечка, як от-от з’явиться на світ. Мати авторську програму на радіо, в якій буду розмірковувати над усіма проявами кохання. Вийти зі своїми романами за межі України та друкуватись багатьма мовами світу.

Бути сьогодні успішним це означає?: Бути реалізованим. Знайти своє покликання і йти за ним, не вагаючись.  

Ваш улюблений афоризм?: Мені до вподоби вислів Пауло Коельо про те, що коли сильно чогось побажаєш, то увесь всесвіт буде сприяти тому, щоб ця мрія здійснилася.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? J А якщо все-таки в грошах, то чому?: Щастя в коханні та в особистій реалізації. Щастя в тому, щоб  жити на повну і щодня дізнаватись нове. Вчитися. Гроші лише один із ресурсів і не самий головний. На першому місці – енергія, на другому – час.

Продовжить фразу «Дайте мені точку опори і… я напишу свій найкращий роман. Масштабний, як «Війна та мир», глибинний, як «Сто років самотності», містичний, як «Майстер та Маргарита», мудрий, ніби «Старий та море». Твір, який буде перечитувати не одне покоління. Занотовувати. Цитувати».

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?: Я занадто емоційна. Запальна. Вразлива та непередбачувана. Спершу роблю, а потім думаю. Спершу піддаюсь відчуттям, а потім повертаюсь до здорового глузду.

Яка страва здатна покращити вам настрій?: Сибірські пельмені, виявлені в меню французького ресторану.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка?: Улюблені книги змінюються разом зі мною. Саме зараз це роман Гузель Яхіної «Зулейха відкриває очі».

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником?: Я б воліла водити знайомства з мудрецями, вченими та геніями, що змінили цей світ: Мойсеєм, Платоном, Аристотелем, Сократом, Піфагором, та Гіппократом.  

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало?: Лише палац кохання Тадж-Махал. Ми ставимо інші речі понад усе, забуваючи, що нема нічого важливішого, ніж безумовна любов.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?: Ця планета вже існує, але де її шукати знаємо лише я та мій чоловік Андрій. Її ім’я АндІра – на честь нашого кохання, яке одного разу спалахнуло на нічному небосхилі.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?: Я б йому показала нічний та ранковий Київ: Андріївський узвіз, Шоколадний будинок, музей Ханенка, ботанічний сад ім. Фоміна. Маріїнський парк, Ляльковий театр, Оперний театр. Потім ми б помандрували Карпатами, Львовом, Одесою, Чернівцями та Кам’янець-Подільським.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою?: Головне досягнення взяти в руки перо і зображувати ним всі прояви життя. Головна помилка – взяти його трохи запізно.

Яке зайняття для  Вас – найкращий відпочинок?: Мандрівка новими світами, адже з кожної подорожі повертаюсь з новими історіями, сюжетами, враженнями. Кожна країна дає мені нові ідеї для оповідань та романів. Нові типажі та нове бачення світу.

 

Нікітюк Леся

Телеведуча

 

Ваші досягнення у 2017 році: Учасниця гумористичних шоу «Ліга Сміху», «Вечірній Київ», «Вечірній квартал». Автор і ведуча шоу «Леся Здеся» і «Навколо М». За 6 сезонів «Орел і Решка» побувала більше ніж 100 країнах. Увійшла до ТОП-7 блогерів України за активністю аудиторії і по рейтінгум LiveDune. Номінант Cosmopolitan Awards як найкраща телеведуча. Фіналіст премії «Найкрасівіші» за версією журналу Viva.

Ваш життєвий девіз: Хочу, можу, зроблю! Прагни до неможливого і отримаєш максимум!

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Співачкою і бізнес вумен!

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Побудувати батьківський дім!

Бути сьогодні успішним – це бути  собою, бути відкритим до нового,  володіти інформацією!

Ваш улюблений афоризм? Щоб бути цікавим для когось треба спочатку стати цікавим для себе!

Якщо щастя не в грошах, то в чому? J А якщо все-таки в грошах, то чому? J Щастя в дорогих та близьких людях поруч, а гроші це папірці! Хоча іноді хочеться сумувати в бентлі, а не в маршрутці)))

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... перевернусь на інший бік))

Кому в цьому житті Ви заздрите? JЛюдям які живуть 120-130 років))

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? J Забудькуватість.

Яка страва здатна покращити вам настрій? J сало.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Робінзон Крузо.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Анастасія Лісовська Роксолана.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Статуя Христа Спасителя Символ миру і любові один до одного!

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Планета Небесної сотні.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? Спочатку в Києво-Печерську Лавру потім на Київську перепічку)) ну а далі Камянець-Подільський, Львів і звичайно Хмельницький!

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Моє найбільше досягнення – це моя кар'єра, над якою я дуже багато працюю!

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Подорожі.

 

Євген Хмара

Композитор, піаніст. Володар Голлівудської премії імпровізаторів і статус Артист Yamaha.

 

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2017 році: Отримав престижний міжнародний статус Yamaha Artist. Володарі такого звання в світі Сер Elton John та Джастін Тімберлейк. Серед українців єдиний представник. Відбувся третій всеукраїнський тур шоу «Колесо життя», презентація шоу в Києві. Вихід третього студійного альбому «white piano». Підтримка безлічі соціальних і благодійних проектів. Спільно з Асоціацією Соціальних Організацій «Соціальний Захист» провели ряд концертів для дітей і людей з особливостями «Музика, что зцілює».

Ваш життєвий девіз: Мрія, помножена на роботу, дає результат.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?: Пілотом. Збулася моя дитяча мрія я сидів за штурвалом справжнього літака компанії "Антонов" в якості другого пілота. Ми почали співпрацювати з компанією "Антонов", і всі відеоролики, які випускає завод, презентації нових моделей літаків, я озвучую.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась?: Я говорю музикою! Моя головна мрія, життєва мета виходити на топові майданчика світу, такі як Royal Albert Hall у Лондоні, і оголошували це український музикант, з українською музикою Євген Хмара.

Бути сьогодні успішним - це ... Займатися улюбленою справою. Горіти тим, що робиш. Жити своїм покликанням.

Ваш улюблений афоризм?: По вірі вашій нехай буде вам.

Якщо щастя не в грошах, то в чому?: Щастя в простих речах. У оточуючих людях, в усмішці дитини, в улюбленій справі. В очах рідних і близьких. Щастя в кожному з нас. Ми живемо в матеріальному світі і без грошей практично неможливо. Але гроші не роблять людей щасливими, гроші дають можливості для реалізації ідей і бажань і хто вміє цим щиро користуватися щасливі люди.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я ... буду здатний на багато що. Немає межі нашим можливостям. Було б бажання))

Кому в цьому житті Ви заздрите?: Мені складно сказати, чи заздрю я комусь? Я завжди тягнувся до спілкування з людьми, які багато чого досягли. Людям, які щасливі, які реалізували свої мрії. Ці люди були стимулом для мене. Доказом того, що немає нічого неможливого в цьому світі.

Яка риса характеру - Ваш головний недолік?: Лінь. Як у більшості, напевно. Але це те, що я можу про себе сказати. Це питання потрібно адресувати до мого оточення! Швидше за все, там буде пунктів побільше))

Яке блюдо здатне підняти Вам настрій?: Спаржа. Червоний борщ. Креветки, хоча б тому, що вони смішно виглядають.

Чи є у Вас улюблена книга?: Я з дитинства люблю фантастику. Вона допомагає візуалізувати те, про що мрієш, що сниться або що неможливо в нашому матеріальному світі. Улюблена книга В.Зеланд «Трансерфінг Реальності».

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником?: З І. С. Бахом.

Яке диво світу Ви хотіли б перенести в своє рідне місто? Що б воно символізувало?: Хотілося б перенести чудові, в розумінні України, дороги Європи в мій рідний Київ)) а якщо серйозно, то Піраміди. Завжди манило те, що вони нерозривно пов'язані з Космосом і їх таємничість і нерозкрита загадка.

Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали ?: Я б назвав її на честь своєї дружини – Дарина!

Уявіть, що до Вас у гості приїхав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію?: Поділ. Андріївський Узвіз. Андріївська церква. Я народився на Подолі і для мене це місце сили. А взагалі, я вважаю Київ – дуже гарне місто і за день я б не встиг показати і розповісти все.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою?: Моє головне досягнення – моя сім'я. Мій син. Можливість творити, займаючись улюбленою справою. Всі наші помилки – це досвід, скарбничка знань.

Яке заняття для Вас найкращий відпочинок?: Найкраще проведення часу – з сім'єю. Ми любимо гуляти з сином в київських парках. Якщо говорити про відпустку, то це поїздка в теплі краї, де море, сонце і пальми)) Хоча я й завзятий лижник, люблю кататися по засніжених схилах, але все ж більше люблю тепло.

 

Компания Dell первой в своей отрасли запустит пилотную программу по переработке электроники и извлечению золота из материнских плат, которое затем будет использоваться в производстве Latitude 5285 2-в-1Latitude 5285 2-в-1.Таким образом, благородные металлы дополнят пластик в замкнутом производственном цикле компании.

Старт программы запланирован на весну. Ожидается, что только в этом году будет произведено около миллиона новых плат с использованием переработанного золота. Программа уже успешно прошла технико-экономическое обоснование на серверных материнских платах.

По данным Американского экологического агентства (EPA), переработке подвергается менее 80% электронных отходов. В США только из выброшенных телефонов ежегодноможно было бы извлекать золото и серебро на сумму около $60 млнсумму около $60 млн. Это наглядно демонстрирует тот потенциал, который можно было бы использовать для создания прекрасных и дорогих вещей.

Помимо экономической выгоды, переработка золота позволяет предотвратить выщелачивание загрязняющих веществ, обычно сопровождающих традиционную добычу. Таким образом, на экологию оказывается 99% меньше влияния, - согласно исследованию TrucostTrucost, в котором сравнивались традиционные способы и рекультивация золота, разработанная перерабатывающим центром Wistron GreenTech, экологическим партнером Dell, осуществляющим разбор и переработку использованной электроники.

Вместе с актрисой, предпринимательницей и активисткой Никки Рид (Nikki Reed) Dell будет и в дальнейшем поддерживать движение по переработке золота. Так, в новой коллекции The Circular CollectionThe Circular Collectionот Bayou with Love и Dell будет представлена лимитированная серия ювелирных украшений, произведенных в США из золота, переработанного в рамках программы Dell.

https://www.youtube.com/watch?v=WuGiE5oNOlA&feature=youtu.be

Это будут кольца 14 и 18 карат, серьги и запонки. Серия представлена на выставке CES2018, для того чтобы привлечь внимание к проблеме электронных отходов и продемонстрировать преимущества циклической экономики.

“Bayou with Love была создана для того, чтобы люди яснее осознали, как сильно они влияют на нашу планету, и для того чтобы продемонстрировать, какие красивые вещи можно создавать из экологичных переработанных материалов, - рассказывает звезда киносаги «Сумерки» сооснователь Bayou with Love Никки Рид (Nikki Reed). - Перерабатывая золото, некогда считавшееся «отходами», мы с Dell формируем такую среду, в которой по максимуму используются имеющиеся ресурсы и минимизируется количество отходов”.

“В Dell мы гордимся тем, что находим лучшие, более эффективные способы ведения бизнеса, особенно в цепочке поставок, - отмечает заместитель председателя Dell Джефф Кларк (Jeff Clarke). – Всё большее значение для нас приобретают инновации в применении пластика, углеродного волокна и теперь - золота - для производства наших продуктов. Когда вы узнаете о том, что в тонне материнских плат остается в 800 раз больше золота, чем в тонне добытой руды, вы осознаете, каким огромным потенциалом обладают такие изделия. Никки Рид и мы уже прекрасно понимаем это. Подобный подход требует постоянно расширять границы инноваций, чтобы решать неотложные экологические проблемы в мире.” И компания готова к таким вызовам.

Dell уже более 10 лет использует экологичные материалы как для создания продуктов, так и для упаковки. С 2012 года она задействовала в производстве почти 23 тыс. тонн переработанных материалов. А к 2020 году компания обязалась удвоить этот показатель, в рамках программы Dell Legacy of Good Program Legacy of Good Program (Наследие для будущего). Сотрудничество с Никки Рид позволило расширить поле для инноваций по-новому взглянуть на электронные отходы и понять, какой ценностью они могут обладать.

 

Доступность:

Лимитированная серия ювелирных украшений из переработанного золота с материнских плат уже доступна по предзаказам на сайте BaYouwithLove.com, цена украшений стартует с $78.

Редакцією міжнародного видання «Fashion of Diplomacy» 13 грудня 2017 року у приміщенні Freedom Event Hall, було проведено  вперше в історії незалежної України благодійну подію «Парад Націй», присвячену сторіччю української дипломатії.

У благодійному заході прийняли участь представники вітчизняної політичної та дипломатичної еліти, представники дипломатичного корпусу, акредитовані у нашій державі, представники ділових та мистецьких кіл. На заході було представлено понад 20 країн, зокрема – Аргентина, Азербайджан, Греція, Грузія,  Казахстан, Корея, Кіпр, Китай, Литва, Індія, Індонезія, Ірак, Іран, ОАЄ, Палестина, Румунія, Саудівська Аравія, Туреччина, Узбекистан, Японія  

Захід розпочала народна артистка України Оксана Білозір, яка виконала пісню «Україночка», створивши чарівну та святкову атмосферу у залі. Потім із привітальним словом виступила  головний редактор нашого видання Анна  Авраменко, яка привітала усіх присутніх зі сторіччям вітчизняної зовнішньополітичної служби та наголосила на тому, що подібні благодійні заходи відбуваються у багатьох країнах світу. Таким чином, проводячи свій власний « Парад Націй», Україна робить важливий крок на шляху інтеграції  до цивілізованого світу.

Анна Авраменко передала слово колишнім міністрам закордонних справ України – Володимиру Огризку, який очолював Міністерство закордонних справ України у 2008-2010 роках  та Костянтину Грищенко, який перебував на цій посаді  від 2003 до 2005 року.

Ведучий  «Параду Націй», відомий український актор та шоумен Юрій Горбунов запрошував на сцену представників кожної з країн-учасниць. Кожна з них, окрім відеопрезентації, показувала гостям благодійного заходу концертний номер, присвячений її національній культурі. Україну було представлено на «Параді Націй» показом українського національного одягу, старовинних вишиванок із  галереї «Етно-Спадок» відомого мецената та колекціонера Тараса Демкури. Також, був виступ фольклорного танцювального колективу «Веснянка» й дитячого хору продюсерського центру «Paradiz», у якому взяли участь  учасники шоу-програми  «Голос Діти».У концертній програмі, також, взяли участь гурт “Freedom musicband”та відома українська оперна співачка,  Сусанна Чехоян, яка виконала композицію La Voix.

         У межах заходу було проведено благодійний аукціон. Кошти зібрані на аукціоні було направлено до школи-інтернату І-ІІІ ступенів у місті Щастя на Луганщині.

8 грудня на НСК «Олімпійській» у Києві пройшла церемонія «Футбольні зірки України-2017», в межах якої було обрано та нагороджено найкращих гравців чоловічих та жіночих змагань з  футболу, футзалу та пляжного футболу, «символічну збірну України» за версією футболістів-професіоналів, а також визначено найкращий гол 2017 року.

 

Пропонуємо вашій уваги переможців усіх номінацій цієї церемонії:

 

Найкраща футбольна школа - "Динамо" (Київ)

 

Найкращий молодий гравець – Віктор Циганков ("Динамо", Київ)

 

Найкращий гравець у футзал – Сергій Журба (ХІТ, Київ)

 

Найкращий гравець у пляжний футбол – Олег Зборовський (ПФК "Вибір", Дніпро)

 

Найкращий футболіст з інвалідністю – Костянтин Симашко (Дніпропетровська область)

 

Найкращий арбітр – Юрій Можаровський (Львів)

 

Найкращий тренер жіночих команд - Наталія Зінченко ("Житлобуд-2", Харків/молодіжна збірна України WU-19)

 

Найкращий тренер чоловічих команд – Паулу Фонсека ("Шахтар", Донецьк)

 

Автор найкращого голу - Марлос ("Шахтар", Донецьк; 17 травня у фіналі Кубку України з "Динамо" - 1:0)

 

Найкращі 11 гравцівНайкращі 11 гравців

 

Найкраща футболісткаНайкраща футболістка - Ольга Овдійчук ("Житлобуд-1", Харків)

 

Найкращий футболістНайкращий футболіст - Марлос ("Шахтар", Донецьк)

 

Спеціальною відзнакою за відданість футболу була нагороджена національна збірна команда України серед ветеранів. Також спеціальними призами відзначили новий турнір для наймолодших - «Фестиваль чемпіонів»та змагання «EmPower Girls» за підтримку дівочого футболу, проведені спільно Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ФФУ.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені