Соціо

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Соціо
Зберегти
Скасувати
Відновити

Екологія

Знищення Білокузьминівсь

На території Донецької області, неподалік с. Білокузьминівка, розташована геологічна пам’ят

Середа, 19.04.2017 COMMENTS

Культура

"Людина року - 2016" - М

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2016» в номінації  &l

Середа, 8.02.2017 COMMENTS

Події, Люди, Соціум

Церемонія нагородження "

Image - Церемонія нагородження

25 березня відбулася двадцять перша урочиста церемонія вшанування лауреатів та переможців загальн

Понеділок, 27.03.2017 COMMENTS

Спорт

Мини-пробег для начинающ

Image - Мини-пробег для начинающ

В Киеве прошел пробег для начинающих бегунов "Мой первый километр". В забеге на кор

Понеділок, 10.04.2017 COMMENTS

Соціо

На території Донецької області, неподалік с. Білокузьминівка, розташована геологічна пам’ятка природи «Скелеподібне оголення верхньої крейди», яке без сумніву є найвідомішою геологічною пам’яткою в Україні. Фотографії Білокузьминівських скель щороку є лідерами у природничих фотоконкурсах.

 Рішенням Донецької обласної ради від 18.05.2004 №4/16-451 «Про створення регіонального ландшафтного парку «Краматорський», пам’ятка була включена до складу відділення «Білокузьминівське» РЛП «Краматорський», що на даний час здійснює охорону пам’ятки.

Як стало відомо екологам ЕПЛ, 22 квітня на скелях заплановано проведення фестивалю альпінізму та скелелазання «Білокузьминівка - 2017». Як зазначено на сайті організаторів заходу, для учасників буде підготовлена траса для відпрацьовування техніки ходіння по поруччю і спуска по мотузці по вертикальній стіні. Організаторами фестивалю виступають громадські організації «Клуб альпіністів і скелелазів «Краматорськ»» і «Поруч».

Територія, на якій заплановане проведення фестивалю є ділянкою унікальної рослинності крейдяних відслонень. Кожна третя рослина, що зростає тут – представник видів, занесених до Червоної книги України. Проведення в таких місцях будь-яких заходів, прямо суперечить законодавству. Що ж стосується прокладання «трас» і кріплення альпіністського спорядження, то пошкодження зовнішніх кремнієвих шарів скелі може дати поштовх стрімкій водній ерозії більш крихких внутрішніх шарів крейди і призведе до подальшого руйнування пам’ятки.

Наказом Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Донецькій області від 31.10.2007 року №85 «Щодо затвердження Положення про  регіональний ландшафтний парк «Краматорський», затверджене відповідне Положення, п. 4.4.1 якого забороняє зазначені форми діяльності. Також охоронне зобов’язання за №160 щодо охорони урочища «Скелеподібне оголення верхньої крейди», видане 8.06.2007 року Краматорській міській раді передбачає заборону будь-яких дій, що можуть пошкодити зовнішній вигляд відслонення а також рослинності  навколишніх ділянок.

ЕПЛ звертаються до керівництва РЛП «Краматорський», Краматорської міської ради, Мінприроди України, а також Національної поліції України з проханням не допустити проведення зазначеного заходу.

В Киеве прошел пробег для начинающих бегунов "Мой первый километр".

В забеге на короткую дистанцию могли принять участие все желающие. «Мой первый километр» был организован для тех, кто ранее никогда не участвовал в пробегах, но мечтает о спортивных достижениях.

9 апреля в Киеве в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon компания Herbalife организовала мини-пробег для начинающих бегунов «Мой первый километр», в котором приняло участие 150 человек.

Участников пробега поддержала легенда украинской легкой атлетики, бронзовый призер Олимпийских игр и фитнес-эксперт Herbalife Елена Говорова.

Пробежать длинную дистанцию без серьёзной подготовки практически невозможно. В то же время существует множество людей, желающих принять участие в пробеге, но не имеющих возможности полноценно подготовиться. Ведь моральная и физическая подготовка к марафонам требует огромного количества времени и сил.

Именно для тех, кто жаждет принять участие в массовом забеге, но вследствие нетренированности пока не готов преодолевать длинные дистанции, компания Herbalife организовала «Мой первый километр».

Кроме Киева, любительские забеги «Мой первый километр» пройдут и в других городах – во время полумарафонов в Днепре, Одессе, Львове и Запорожье. И в заключение – повторно в столице, во время ежегодного Киевского марафона в октябре.

Бронзовый призер Олимпийских игр и фитнес-эксперт Herbalife рассказывает, как правильно настроиться на свой первый пробег: «Если вы волнуетесь перед забегом – это нормально. Не пугайтесь этого состояния. Волнуются все, от новичка до олимпийского чемпиона. И, кстати, как только вы разрешите себе понервничать, страх сразу пройдет». По словам Елены Говоровой, любая физическая нагрузка призвана приносить удовольствие и радость. «Поэтому исходите из своих возможностей и физической подготовки. Если вы новичок – не стремитесь удержаться в группе лидеров. Бегите в таком темпе, чтобы вы могли спокойно проговаривать вслух целые предложения», – наставляет начинающих бегунов маститая спортсменка.

В рамках партнерства с Nova Poshta Kyiv Half Marathon компания Herbalife предоставила участникам соревнования возможность подкрепить свои силы специальным гипотоническим напитком «Гидратация», а на финише участников пробега ждал приятный бонус в виде протеинового батончика Herbalife, который представляет собой практически идеальный перекус.

25 березня відбулася двадцять перша урочиста церемонія вшанування лауреатів та переможців загальнонаціональної програми «Людина року-2016» і ​​володарів міжнародних та спеціальних премій програми.

Вперше свято пройшло в найреспектабельнішому залі країни – Національній опері України.  Цілком закономірний і девіз церемонії: «Людина року 2016 – вектор майбутнього», адже  програма,постійно спрямована вперед, націлена на майбутнє. Особливо сьогодні такий девіз актуальний, як твердження, що не варто зациклюватися на непростих реаліях сьогодення, а вірити в краще майбутнє і наближати його своїми справами.

Саме вони,  справжні подвижники і патріоти, постали в ореолі загальнонаціонального визнання як володарі престижного титулу «Людина року-2016» в 17 національних номінаціях. Поміж них і діячі міжнародного масштабу, великого зарубіжного бізнесу, відомі майстри культури і мистецтва, хто своїм особистим внеском сприяє інтеграції України в цивілізоване світове співтовариство.

Головне церемоніальне дійство – нагородження переможців – як завжди, майстерно і гармонійно поєднувалася з виступами відомих оперних вокалістів, популярних виконавців, неординарних творчих колективів. Святкова атмосфера, потужні енергетичні потоки щирої доброзичливості, що виходили із залу, стали гідною окрасою вищого призначення програми – загальнонаціонального визнання кращих з кращих.

Володарямиміжнародних і спеціальних премій програми«Людина року-2016» стали:

Марюс ЯНУКОНІС– Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської республіки в Україні– «Міжнародна премія в галузі дипломатії»

Лі ЦЗІНЬЮАНЬ– Голова правління Корпорації «Тяньши» –Міжнародна премія в галузі розвитку міжнародних економічних відносин

Фаррух ЗАКІРОВ– видатний співак та композитор –«Міжнародна премія «За укріплення культурних контактів і духовне зближення народів»

Васи́ль ПОПАДЮ́К  – Заслужений артист України– Міжнародна премія в галузі культури та мистецтва

 Зоряна КУШПЛЕР– відома оперна співачка, солістка Віденської опери– Міжнародна премія в галузі культури та мистецтва

Ігор ПОКЛАД– Народний артист України– Спеціальна премія ім.Михайла Вороніна «За високий стиль життя»

ЖК «Нова Англія»– забудовник - компанія  Royal House– Спеціальна премія «Енергоефективна Україна»

Олег БАЗИЛЕВИЧ– Спеціальная премія «За видатнізаслуги перед вітчизнянимспортомінаукою».

 

Володаріпремій «Людина року-2016» в національних номінаціях стали:

1. «Міський голова року»

Андрій ПАНКОВ  – Міський голова м. Краматорськ

2. «Промисловець року»

Ірина МІРОШНИК – Голова правління ПАТ «Укрпластик»

3. «Підприємець року»

БорисСИНЮК– Директор ТОВ «Карпатигаз»

4. «Менеджер року»

Михайло ЛИЗАНЕЦЬ – Співзасновник  Moneyveo.ua

5. «Фінансист року»

Вадим МОРОХОВСЬКИЙ – Голова Правління ПАТ «Банк Восток»

6. «Аграрій року»

ВіталійІЛЬЧЕНКО– Генеральний директор «Компанії «Укравіт»

7. «Житловий комплекс року»

ЖК «Лісовий квартал» – Директор ТОВ«Альянс Новобуд»  СергійКараванський

8. «Лідер логістичної галузі року»

Група компаній «ПРАЙМ» – Генеральний директор Дмитро Льоушкін

9. «Лідер ресторанного бізнесу року»

Усама КАФА – засновник, президент ресторанної компанії L'KAFA Group

10. «Лідер туристичної галузі року»

Туристичний оператор  IdrisKaTour,  Президент компанії– Ідріс Казімі

11. «Лідер цифрової галузі року»

КомпаніяINNOVECS –Cпівзасновник та генеральний директор  Олександр Луцький

12. «Телевізійний журналіст року»

ОлегПАНЮТА  Телеканал «Україна»

13. «Інформаційно-новинний телеканал року»

Телеканал NewsOne–Директор Олена Рудик

14. «Інтернет-медіа року»

Інтернет–видання «Обозреватель» –Шеф-редактор Орест Сохар

15. «Митець року»

Анатолій СОЛОВ’ЯНЕНКО – Народний артист України, Головний режисерНаціонального академічного театру опери та балету України ім. Т. Шевченка

16. «Спортсмен року»

Олег ВЕРНЯЄВ – Олімпійський чемпіон2016 р. зі спортивної гімнастики

17. «Нова генерація року»

ІринаМАРЧУК– Дизайнер, засновник будинку моди «Ірина Марчук»

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

У 2017 році збірні команди України з футболу змінять звичне екіпірування на нове від іспанського спортивного бренду Joma. Першою нову форму отримає національна збірна команда України, і вже 24 березня 2017 року у матчі кваліфікації ЧС-2018 проти збірної Хорватії українці гратимуть у новому вбранні.

 

Про нове футбольне екіпірування для українських національних команд стало відомо під час прес-конференції, яка відбулася 17 березня на НСК «Олімпійський» у Києві, за участю керівництва ФФУ та компанії Joma, а також головного тренера національної команди Андрія Шевченка

 

Представлення нового технічного партнера ФФУ розпочалося зі слів президента ФФУ Андрія Павелка, який виокремив соціальну складову угоди національної асоціації з відомим іспанським брендом спортивного одягу. «Ми не просто представляємо технічного спонсора, а партнера, який повністю забезпечить збірні усіх вікових категорій якісною екіпіровкою з унікальним дизайном. Також важливу роль в підписанні контракту мала соціальна складова – протягом 4 років ФФУ буде отримувати для потреб усіх юнацьких команд 18 тисяч якісних м'ячів Joma щороку. Вірю, що у ФФУ і Joma буде чимало спільних проектів для розвитку українського футболу, в тому числі – юнацького», – сказав очільник ФФУ.

 

У свою чергу, генеральний директор компанії Joma, марка якої успішно використовується у 105 країнах світу, Хосе Мануель Лопес висловив сподівання, що всі технології та нововведення бренду в майбутньому сприятимуть досягненню позитивних і високих результатів усіма збірними командами України.

 

За словами віце-президента ФФУ Олега Шкреби, перемовини Федерації з новими потенційними технічними партнерами розпочалися більше року тому, але саме пропозиція Joma виявилася найцікавішою як з фінансової, так з і з соціальної точки зору: «Окрім м'ячів, які ми отримаємо на потреби юнацького футболу, Joma була єдиною компанією, яка пообіцяла зробити унікальний дизайн для екіпірування збірних. Завдяки нашим новим партнерам ми отримали можливість перед кожним ігровим циклом оновлювати вбрання національних команд. Це рішення має бути цікавим як для гравців, так і для вболівальників».

 

Привітав початок співробітництва з іспанським спортивним брендом і Андрій Шевченко, головний тренер головної команди країни, для якої перший серйозний тест у новій ігровій формі відбудеться вже найближчим часом – 24 березня «синьо-жовті» зіграють у матчі відбору світової першості 2018 року із командою Хорватії у Загребі. «У Хорватії ми перевіримо екіпірування на міцність. Подивимося, чи будуть шви тріщати, чи ні. Сподіваємося, що нова форма витримає цей іспит», – пожартував керманич збірної.

 

Андрій Павелко отримав з рук Хосе Мануеля Лопеса символічний подарунок – нову ігрову футболку збірної із 12-м номером. Не залишились без презентів і гості з Піренеїв – вимпел ФФУ та вишиванка займуть почесне місце у штаб-квартирі іспанського виробника спортивного одягу.

 

Після завершення презентації усі присутні гості та журналісти завітали до роздягальні збірної України, отримавши можливість на власні очі побачити новий ексклюзивний одяг вітчизняних футбольних національних команд.

15 марта в одном из самых популярных и респектабельных ресторанов столицы «Альмондо» состоялся прием в честь Лауреатов 21-й общенациональной программы  «Человек года-2016».  Это событие традиционно являетсясвоеобразным «pre-party» ежегоднойторжественной церемонии.

Все лауреаты в национальных номинациях программы – личности, которые по достоинству признаны лучшими в различных сферах профессиональной деятельности за прошедший год.

В ходе чествования, в непринужденной и праздничной обстановке  лауреатам были вручены Почетные дипломы – высокий знак отличия за их высокие достижения.

Для украинской элиты и многочисленных представителей СМИ звучали музыкальные поздравления от Поля Манондиза, Кирилла Каплуновского, Наталки Карпы, группы «АРМИЯ».

Сегодня Программа «Человек года» – важнейшее явление общественной жизни,  способствующее формированию новейшей элиты страны. В 2016 году  программа отметила свой 21-й год – год полного совершеннолетия. 

Имена победителей в каждой из 17-ти национальных номинаций, а также имена обладателей Международных и Специальных премий будут объявлены в Национальной опере Украины 25 марта 2017 года во  время 21-й церемонии вручения премии «ЧЕЛОВЕК ГОДА – 2016».

Новости в фотографиях

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року&q

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yun

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киев

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені