КСВ, Благодійність

Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Київ).  Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Обранці Рейтингу – це люди, які заслуговують найвищої шани та відзнак за свої досягнення у найрізноманітніших сферах діяльності: науці, промисловості, культурі, освіті тощо. МАРТІС «Золота Фортуна» постійно проводить урочисті акції, метою яких є відзначення тих людей, котрі творчою працею, завзяттям, наполегливістю зробили вагомий внесок у зміцнення Української держави та здобули суспільне визнання.

Сьогодні окрему інформаційну увагу ми хочемо приділити нашим співвітчизникам, які отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, що має світове ім’я.

МІЖНАРОДНИЙ РЕСТОРАННИЙ ХОЛДИНГ «LKAFA GROUP», президент компанії KAFA OUSAMA було нагороджено Дипломом Якості UNIVERSLA QUALITYв номінації: «За високий професіоналізм у створенні всеукраїнської мережі ресторанів та високу якість обслуговування».  Компанія L’KAFA GROUP, займає лідируючі позиції на українському ресторанному ринку з 1998 року та об’єднує в собі провідних спеціалістів  готельно-ресторанного бізнесу. Сьогодні компанія володіє ресторанами ТМ «L’KAFA CAFÉ», «Silvio D’Italia», «Just Relax», «La Canteen», «Ludwig King», «Чайхона БАЗАР» та ін. За 20 років своєї діяльності L’KAFA GROUP прийняла безпосередньо  участь в відкриті та успішній подальшій праці понад 80 різноманітних ресторанних форматів в Україні та за кордоном. Компанія L'KAFA GROUP активно розвивається  на міжнародному ринку. Найбільша «Чайхона базар» в  світі, відчинили свої двері в минулому році в м. Мінську, і вже на початку 2018 року здивує всіх своїм колоритом та гостинністю в серці Тбілісі. L’KAFA GROUPспеціалізується на наданні повного спектру послуг для  HORECA – створення з нуля, відкриття та управління проектами.Наші сфери діяльності – консалтинг та аудит, навчання, управління та бізнес планування , проектування та дизайн, маркетинг та реклама. Українська мережа ресторанів L’KAFA GROUP намагається бути лідером не тільки в бізнесі, а і в вирішенні соціальних питань, актуальних для сучасного українського суспільства.

 

Готель «ALFAVITO», директор Палієнко Василь Іванович, нагороджено КРИШТАЛЕВИМ РОГОМ ДОСТАТКУ в номінації: «За високий професіоналізм та якість надання послуг». У 2012 році відбулося офіційне відкриття арт-готелю «ALFAVITO», який став одним з найулюбленіших готелів світових зірок шоу-бізнесу та мистецтва. Серед гостей готелю були: Тамара Гвардцителі, Ніно Катамадзе, TheRasmus, DePhazz, Ingrid, StatusQuo, G3 та багато інших. Крім того в готелі постійно проходять різноманітні бізнес-заходи, високий рівень проведення яких забезпечують високопрофесійній працівники готелю «ALFAVITO». Номерний фонд готелю складає 248 просторих кімнат, серед яких є як Стандартні й Покращені номери, так й кімнати VIP-класу: Делюкс, Люкс, Апартаменти. Гості готелю можуть відпочити у кафе-барі «FORTE» або насолодитися вишуканою кухнею ресторану «PIANO». А зручне розташування готелю «ALFAVITO» у самісінькому центрі Києва (в 10-ти хвилинах їзди на авто від центральної вулиці Хрещатик) зробить відпочинок або ділову поїздку зручно та приємною.

 

КОМПАНІЯ «КАМЕЛІЯ - К», президент компанії Котюкова Тетяна Андріївна, нагороджено Дипломом Якості UNIVERSLA QUALITY в номінації: «За високий професіоналізм, високу якість обслуговування та довіру споживача». Компанія «Камелія» працює  на ринку України з 1994 року. Сьогодні - це одне з провідних підприємств з вирощування та реалізації квіткової продукції. Компанія постійно розвивається і будує нові теплиці з вирощування якісних квітів на Україні, тим самим створюючи нові робочі місця і забезпечуючи український ринок якісними товарами та професійними послугами на рівні європейських країн. Компанія «Камелія» - квіти, що дарують радість!

 

Торгівельна марка «VillaKrim», генеральний менеджер Черток Фелікс Борисович, нагороджено Почесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня, в номінації: «За високий професіоналізм, якість продукції та довіру споживача». Починаючи з 2012 року, ТМ «VillaKrim» пропонує українському споживачеві широкий асортимент вин незмінно високої європейської якості. ТМ «VillaKrim» - це натуральні українські вина, які захоплюють своєю рецептурою і смаком. Запорукою успіху вин ТМ «VillaKrim» є ретельний відбір саджанців винограду найкращих сортів, що володіють чудовими технічними та смаковими властивостями. Виноградники розташовані в долинах, де спостерігається близько 300 сонячних днів в році. Тут літо відрізняється надзвичайно жаркими сонячними днями і рекордно теплими ночами, що забезпечує визрівання максимально соковитих і дивно солодких виноградних ягід з вражаючим фруктовим ароматом і насиченим смаком. Споживач високо оцінює якість вин ТМ «VillaKrim», про що свідчать дослідження ринку, проведені Міжнародною компанією Ipsos Comcon, і постійно зростаючий попит на продукцію. ТМ «VillaKrim»- лідер винного ринку України. ТМ «VillaKrim» - особливе для особливих!

 

 

21 грудня в КВЦ «Парковий» Благодійний Фонд «MANUS DEI» спільно з Благодійним Фондом «Мамине серце» провели благодійний аукціон «Повір у силу добра Святого Миколая». Головною метою якого було зібрати кошти, щоб придбати медичне обладнання для Київської міської дитячої клінічної лікарні №1, яка надає медичну допомогу дітям від народження до 18 років. Організатори заходу хотіли привернути увагу до проблеми недостатньої забезпеченості лікарень медичним обладнанням, що унеможливлює своєчасне діагностування та лікування хворих дітей.

Парнерами заходу виступили: міжнародний аеропорт "Бориспіль", міжнародна громадська організація "Жінка III тисячоліття", компанія політичного консалтингу SІС Group Ukraine, BASE Capital Management та КВЦ «Парковий».

Розпочався вечір із музичного виступу квартету «Октавіа», які класичною музикою змогли торкнутись до серця кожного гостя. Після чого, ведучий Андрій Куликов, надав слово організаторам: Олені Безуглій та Андрію Доценко, а також лікарю хірургічного відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 Борису Рінозбергу, які розповіли про важливість придбання медичного обладнання для лікарні.

Незабутні емоції учасникам аукціону подарував своїм виступом маестро Володимир Гришко.  Опісля чого Андрій Куликов розпочав сам аукціон. Серед лотів були представлені: букіністичні видання, картини художників, твори мистецтва, ікони, колекційні речі, ювелірні вироби, майстер-класи. Також серед лотів: вечеря з «Miss Europe Continental» Наталією Варченко, яка ще й заспівала для учасників аукціону, запрошення на Конкурс Міс Україна Всесвіт 2018 від Анни Вергельської – володарки титулу «Міс-Україна Всесвіт 2015», майстер-клас «Як стати ведучою інформаційної телепрограми у 20 років» від Вікторії Кіосе – володарки титулу «Miss Ukraine International 2016».
 
Тож з початком розіграшу лотів погляди гостей потягнулися до сцени. Розгорнувся справжній поєдинок, ніхто не хотів поступатися, гості постійно підвищували ставки, і в підсумку лот отримував найспритніший учасник аукціону.  

Після чого, увага гостей була прикута до яскравого виступу солістки «FreedomMusic Band» Анни Ткаченко, а виступ композитора театру та кіно – Романа Загороднюка дозволив гостям зануритись у власні спогади. Продовжила вечір ведуча Сніжана Єгорова, яка своїм запальним жартами продовжувала піднімати настрій гостям. Вона надала слово партнерам благодійного аукціону: Євгену Дихне – першому заступнику Генерального директора міжнародного аеропорту "Бориспіль" та Катерині Одарченко – партнеру компанії політичного консалтингу Sic Group, які подякували всім гостям за присутність, за увагу, виявлену на благодійному аукціоні та нагадали про його цілі. Приємною несподіванкою для організаторів, стали подарунки для них від креативного директора art design studio «FaVareli» – Валентини Фадеєнко, яка вручила всім партнерам та ведучим заходу надзвичайно красиві, колекційні, ялинкові іграшки.

На завершення, свій виступ глядачам подарував молодий та талановитий Олег Верд. Після закінчення заходу щасливі власники лотів фотографувалися із організаторами заходу та обмінювалися думками.

Завдяки проведенню Благодійного Аукціону «Повір у силу добра Святого Миколая» було зібрано 331 тис. грн., які будуть витрачені на придбання  медичного обладнання (УЗІ апарат Z5 - ультразвукову діагностичну систему з кольоровим доплером) для Київської міської дитячої клінічної лікарні №1.

Фото заходу: https://goo.gl/Eyuyeg

У мережі АЗК «ОККО» стартував черговий етап соціального проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі»*, який компанія започаткувала ще у 2014 році. Від самого початку проекту через головного героя «Благунчика» компанія спонукала громадян дотримуватися правил дорожнього руху, візуалізувати себе в темну добу. Мета ж цьогорічного етапу – закцентувати увагу водіїв по всій країні на необхідності постійного використання пасків безпеки та дитячих автокрісел.

У 70% випадків аварій паски безпеки рятують життя учасникам ДТП. Водночас, менше ніж 15% водіїв в Україні регулярно використовують паски безпеки. Це одна з причин того, що  смертність під час ДТП  в Україні досі є у 3-4 рази вищою, ніж у більшості держав Європи.

Починаючи з листопада, мережа «ОККО» спільно з громадською організацією «Traffic Challenge» планує провести серію тренінгів у 10 областях України, де розкажуть, як краще підібрати автокрісло для малюка, надійно і правильно його закріпити, максимально уникнути ризиків для життя і здоров’я та як надавати першу допомогу в разі ДТП. Перший тренінг уже відбувся 12 листопада у Києві. Наступні такі заходи буде проведено у Дніпрі, Харкові, Івано-Франківську та Хмельницькому. До участі у тренінгах запрошуються водії-батьки,  волонтери, педагоги, соціальні працівники, медики, представники працівники поліції, автошкіл, медіа.

«Щоденно АЗК «ОККО» обслуговують сотні тисяч водіїв. І як соціально відповідальна компанія ми вбачаємо потребу підвищувати культуру водіння і рівень безпеки на дорогах,каже віце-президент мережі АЗК «ОККО» Дмитро Рассказов. – Оскільки три з чотирьох причин ДТП – поведінкові, ми щиро віримо, що разом з «Благунчиками» зможемо зменшити травматизм на дорогах. Ми прагнемо переконати водіїв, що дуже часто навіть прості речі допомагають врятувати людське життя».

Окрім тренінгів для відповідальних батьків у рамках проекту «Благаю, пристебнись!» мережа «ОККО» протягом півроку проведе ряд інших мотивуючих інформаційних заходів. Головна мета яких – вибудувати безумовне розуміння елементарних правил безпеки на автошляхах: «Сів у авто – пристебни пасок», «Подорожуєш з дитиною – використовуй  автокрісло». Серед таких заходів в тому числі буде нестандартна акція, направлена на зменшення випадків використання «заглушок», та проведення активацій, під час яких клієнти мережі зможуть безкоштовно отримати дитячі автокрісла.

19 сентября пивовары Украины и отраслевая ассоциация пивоваров «Укрпиво» провели Всемирный день ответственного потребления пива, который ежегодно проходит в более чем 70 странах. Таким образом пивоваренная отрасль снова привлекает внимание общественности к проблеме продаж алкоголя несовершеннолетним.

 

Статистика потребления алкоголя украинскими подростками, как и подростками во всем мире, остается довольно высокой. Так, согласно данным международного проекта-опроса Фонда UNICEF «Здоровье и поведенческие ориентации молодежи», проведенного в 2015 году, почти 84% украинцев, не достигших 18 лет, пробовали алкоголь, а пиво употребляли более 20% подростков. Тем не менее, в течение последних нескольких лет наблюдается положительная динамика: с 2011 года данный показатель снизился на 6%.

Одной из причин потребления несовершеннолетними алкогольных напитков является несоблюдение продавцами элементарных правил торговли. Так, несмотря на то, что законом запрещено продавать алкоголь лицам, не достигшим 18 лет, кассиры далеко не всегда просят молодежь показать паспорт. Более того, многие взрослые покупатели откликаются на просьбы подростков купить им алкоголь. Эксперты связывают эту проблему с отсутствием культуры ответственного отношения к потреблению алкогольных напитков, и культуры общения взрослых с детьми об алкоголе как части воспитания.

 

В 2015 году «САН ИнБев Украина» и Carlsberg Ukraine подписали Меморандум «О намерениях развивать партнерство и предпринимать меры по профилактике продажи пива несовершеннолетним». Данная практика была позаимствована у европейских коллег и помимо Меморандума предусматривает проведение Всемирного дня ответственного потребления пива. Цель проведения мероприятия – напомнить обществу о личной ответственности каждого и необходимости соблюдения норм закона, когда речь идет о потреблении и продаже алкоголя несовершеннолетними.

 

Ежегодные акции к Всемирному дню ответственного потребления пива направлены на предотвращение продаж пива подросткам, а также на стимулирование активной позиции взрослых покупателей. Так, одним из 18 правил Меморандума предлагается сделать замечание продавцу, если покупатель стал свидетелем продажи пива молодому покупателю без паспорта.

 

Чтобы проконтролировать соблюдение правил реализации пива, в первую очередь — недопущение продаж пива несовершеннолетним, третий год подряд во Всемирный день ответственного потребления пива тысячи сотрудников пивоваренных компаний «САН ИнБев Украина» и Carlsberg Ukraine посещают точки продаж алкоголя по всей стране. В этот день распространяются акционные материалы и проводятся тематические лекции для продавцов. За время проведения активностей в 2015-2016 годах более 2000 волонтеров распространили свыше 160 000 печатных материалов в торговых точках с информацией об ответственной продаже пива.

 

«Сегодняшней акцией мы также хотим подчеркнуть, насколько важно объединять усилия для решения актуальных проблем общества. По моему глубокому убеждению, большой бизнес не может оставаться в стороне от социальных трудностей страны, в которой ведет свою деятельность. Поэтому, когда назрела необходимость привлечь максимальное внимание общественности к теме незаконной продажи алкоголя несовершеннолетним, конкурирующие между собой бизнесы подписали Меморандум о сотрудничестве, чтобы вместе бороться за здоровье подрастающего поколения. Это важный шаг как для нашей компании, так и для других участников рынка, неравнодушных к будущему Украины», — делится Евгений Шевченко, генеральный директор компании Carlsberg Ukraine.

 

«В этом году мы решили провести флешмоб в соцсетях, чтобы показать, что проблема с продажей алкоголя несовершеннолетним так или иначе коснулась каждого жителя Украины. Мы ставим перед собой задачу развивать культуру ответственного потребления и хотим менять сложившиеся поведенческие установки. Личные истории наших коллег, друзей, близких и совершенно незнакомых людей покажут, как похожи и насколько разными могут быть ситуации употребления алкоголя до 18 лет. Уверен, вместе с партнерами, покупателями и просто неравнодушными людьми мы сможем максимально эффективно решить эту проблему», — рассказывает Денис Хренов, и.о. генерального директора компании «САН ИнБев Украина».

 

19-30 сентября этого года около 100 волонтеров «САН ИнБев Украина» и Carlsberg Ukraine посетят более 500 точек продаж пива в трех городах Украины. Сотрудники компаний снова проверят, как соблюдаются основные принципы Меморандума об ответственном потреблении. Волонтеры также еще раз напомнят покупателям и продавцам о том, что алкоголь можно продавать только лицам, достигшим 18 лет. В этом году с целью вынести обсуждение проблемы на более широкий уровень организаторы акции инициировали проведение социального флешмоба #не_останусь_в_стороне.

 

Для того, чтобы стать участником флешмоба, необходимо добавить к своей аватарке в Facebook уникальную рамку с логотипом акции, расшерить один из акционных плакатов. Затем предлагается поделиться в Facebook или Instagram постом с хештегом #не_останусь_в_стороне (#не_залишуся_осторонь) и рассказать об отношении к потреблению алкогольных напитков несовершеннолетними, предложить свои методы решения проблемы, а также рассказать о конкретных ситуациях, связанных с нарушением запрета на продажу алкоголя несовершеннолетним и вашей реакцией на них.

25-й ежегодный спортивно-благотворительный «Пробег под каштанами» собрал более 10 000 участников, желающих поддержать детей с заболеваниями сердца на их пути к здоровью. Традиционно самой многочисленной командой проекта стала команда NUTRILITE, которая в этом году объединила 2 986 человек от компании «Эмвей Украина», в том числе 350 детей из Центра детской кардиологии и кардиохирургии Киева.

Благодаря проекту было собрано 1 500 000 гривен. Из нихкомандаNUTRILITE положила в общую копилку 447 900 гривен. Как партнер детского забега, компания Amway перечислила 52 500 гривен в качестве регистрационного взноса за участие 350 детей, участников «Команды сбывшейся мечты», которые являются бывшими пациентами Центра детской кардиологии и кардиохирургии МЗ Украины. Также по инициативе компании на Пробеге была организована детская зона, направленная на формирование привычек здорового образа жизни, где более 700 детей активно, весело и познавательно проводили время.

«Спорт не только укрепляет здоровье, развивает силу и выносливость, а и объединяет людей ради доброго дела, в случае с Пробегом – ради спасения жизней детей. И я бесконечно благодарен, что мы вот уже 9 лет участвуем в проекте самой многочисленной командой. Для меня это лучший пример воплощения наших ценностей – взаимной поддержки, заботы о здоровье и стремления изменять жизни людей к лучшему. Вместе мы способны горы свернуть. Спасибо всем!» – Томаш Мурас, генеральный директор ООО «Эмвей Украина».

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені