КСВ, Благодійність

WOG підбила підсумки літньої благодійної акції – зібрано більше мільйона гривен.

16 листопада на Софіївській площі компанія WOG та Українська Біржа Благодійності оголосили підсумки соціальної акції «Дорога до серця: передчасно народжені». Вдалося зібрати більше запланованої суми — 1 128 846 грн.

Нагадаємо, 1 серпня 2018 року стартувала 16-та хвиля благодійного проекту «Дорога до серця». Цього разу кошти збирали для закупівлі медичного обладнання для малюків, які народилися раніше визначеного терміну, а саме для ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН» м. Києва, а також медичних установ, що спеціалізуються на виходжуванні немовлят,— у Одесі, Дніпрі, Чернівцях та Ковелі.

У період акції, на АЗК WOG можна було придбати спеціальні благодійні горнятка, дизайн яких розробляла відома художниця-блогерка Віталіна Бойко. Вона спеціалізується на малюнках на паперових стаканчиках. Напій у спеціальному горнятку коштував всього на 2 грн. дорожче за звичайний. Також кошти можна було перерахувати на сайті Української біржі благодійності.

«Вже більше 11 років WOGдопомагає дітям в різних аспектах. Цього разу ми поставили перед собою дуже амбітний план — 1 мільйон гривень, і були вражені, що нам вдалося зібрати навіть більше. Ми дуже вдячні нашим клієнтам, що відгукнулися на нашу активність і допомогли зібрати необхідну суму», — говорить Ольга Капустіна, директор з маркетингу WOG.

Важливо відзначити, що в Україні 5–6% усіх пологів є передчасними, тобто кожна двадцята дитина з'являється на світ раніше терміну. А це понад 22 тисячі недоношених дітей щорічно. Найчастіше такі малюки стикаються з дихальними розладами, а також ускладненнями, пов'язаними з проведенням тривалої штучної вентиляції легенів. На жаль, їх лікування складне, тривале і вимагає застосування сучасного високотехнологічного обладнання.

Компанія WOG проводить акцію «Дорога до серця» вже більше одинадцяти років поспіль. Кожного разу виходить зібрати понад мільйон гривень.  А за підсумками попередньої  15 хвилі акції «Дорога до серця», яка завершилася в лютому 2018 року,  зібрали 1 040 000 гривень. І вже в травні передали життєво важливе обладнання Інституту ім. Амосова в Києві і лікарням Волинської області.

Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Київ).  Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Обранці Рейтингу – це люди, які заслуговують найвищої шани та відзнак за свої досягнення у найрізноманітніших сферах діяльності: науці, промисловості, культурі, освіті тощо. МАРТІС «Золота Фортуна» постійно проводить урочисті акції, метою яких є відзначення тих людей, котрі творчою працею, завзяттям, наполегливістю зробили вагомий внесок у зміцнення Української держави та здобули суспільне визнання.

Сьогодні окрему інформаційну увагу ми хочемо приділити нашим співвітчизникам, які отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, що має світове ім’я.

МІЖНАРОДНИЙ РЕСТОРАННИЙ ХОЛДИНГ «LKAFA GROUP», президент компанії KAFA OUSAMA було нагороджено Дипломом Якості UNIVERSLA QUALITYв номінації: «За високий професіоналізм у створенні всеукраїнської мережі ресторанів та високу якість обслуговування».  Компанія L’KAFA GROUP, займає лідируючі позиції на українському ресторанному ринку з 1998 року та об’єднує в собі провідних спеціалістів  готельно-ресторанного бізнесу. Сьогодні компанія володіє ресторанами ТМ «L’KAFA CAFÉ», «Silvio D’Italia», «Just Relax», «La Canteen», «Ludwig King», «Чайхона БАЗАР» та ін. За 20 років своєї діяльності L’KAFA GROUP прийняла безпосередньо  участь в відкриті та успішній подальшій праці понад 80 різноманітних ресторанних форматів в Україні та за кордоном. Компанія L'KAFA GROUP активно розвивається  на міжнародному ринку. Найбільша «Чайхона базар» в  світі, відчинили свої двері в минулому році в м. Мінську, і вже на початку 2018 року здивує всіх своїм колоритом та гостинністю в серці Тбілісі. L’KAFA GROUPспеціалізується на наданні повного спектру послуг для  HORECA – створення з нуля, відкриття та управління проектами.Наші сфери діяльності – консалтинг та аудит, навчання, управління та бізнес планування , проектування та дизайн, маркетинг та реклама. Українська мережа ресторанів L’KAFA GROUP намагається бути лідером не тільки в бізнесі, а і в вирішенні соціальних питань, актуальних для сучасного українського суспільства.

 

Готель «ALFAVITO», директор Палієнко Василь Іванович, нагороджено КРИШТАЛЕВИМ РОГОМ ДОСТАТКУ в номінації: «За високий професіоналізм та якість надання послуг». У 2012 році відбулося офіційне відкриття арт-готелю «ALFAVITO», який став одним з найулюбленіших готелів світових зірок шоу-бізнесу та мистецтва. Серед гостей готелю були: Тамара Гвардцителі, Ніно Катамадзе, TheRasmus, DePhazz, Ingrid, StatusQuo, G3 та багато інших. Крім того в готелі постійно проходять різноманітні бізнес-заходи, високий рівень проведення яких забезпечують високопрофесійній працівники готелю «ALFAVITO». Номерний фонд готелю складає 248 просторих кімнат, серед яких є як Стандартні й Покращені номери, так й кімнати VIP-класу: Делюкс, Люкс, Апартаменти. Гості готелю можуть відпочити у кафе-барі «FORTE» або насолодитися вишуканою кухнею ресторану «PIANO». А зручне розташування готелю «ALFAVITO» у самісінькому центрі Києва (в 10-ти хвилинах їзди на авто від центральної вулиці Хрещатик) зробить відпочинок або ділову поїздку зручно та приємною.

 

КОМПАНІЯ «КАМЕЛІЯ - К», президент компанії Котюкова Тетяна Андріївна, нагороджено Дипломом Якості UNIVERSLA QUALITY в номінації: «За високий професіоналізм, високу якість обслуговування та довіру споживача». Компанія «Камелія» працює  на ринку України з 1994 року. Сьогодні - це одне з провідних підприємств з вирощування та реалізації квіткової продукції. Компанія постійно розвивається і будує нові теплиці з вирощування якісних квітів на Україні, тим самим створюючи нові робочі місця і забезпечуючи український ринок якісними товарами та професійними послугами на рівні європейських країн. Компанія «Камелія» - квіти, що дарують радість!

 

Торгівельна марка «VillaKrim», генеральний менеджер Черток Фелікс Борисович, нагороджено Почесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня, в номінації: «За високий професіоналізм, якість продукції та довіру споживача». Починаючи з 2012 року, ТМ «VillaKrim» пропонує українському споживачеві широкий асортимент вин незмінно високої європейської якості. ТМ «VillaKrim» - це натуральні українські вина, які захоплюють своєю рецептурою і смаком. Запорукою успіху вин ТМ «VillaKrim» є ретельний відбір саджанців винограду найкращих сортів, що володіють чудовими технічними та смаковими властивостями. Виноградники розташовані в долинах, де спостерігається близько 300 сонячних днів в році. Тут літо відрізняється надзвичайно жаркими сонячними днями і рекордно теплими ночами, що забезпечує визрівання максимально соковитих і дивно солодких виноградних ягід з вражаючим фруктовим ароматом і насиченим смаком. Споживач високо оцінює якість вин ТМ «VillaKrim», про що свідчать дослідження ринку, проведені Міжнародною компанією Ipsos Comcon, і постійно зростаючий попит на продукцію. ТМ «VillaKrim»- лідер винного ринку України. ТМ «VillaKrim» - особливе для особливих!

 

 

21 грудня в КВЦ «Парковий» Благодійний Фонд «MANUS DEI» спільно з Благодійним Фондом «Мамине серце» провели благодійний аукціон «Повір у силу добра Святого Миколая». Головною метою якого було зібрати кошти, щоб придбати медичне обладнання для Київської міської дитячої клінічної лікарні №1, яка надає медичну допомогу дітям від народження до 18 років. Організатори заходу хотіли привернути увагу до проблеми недостатньої забезпеченості лікарень медичним обладнанням, що унеможливлює своєчасне діагностування та лікування хворих дітей.

Парнерами заходу виступили: міжнародний аеропорт "Бориспіль", міжнародна громадська організація "Жінка III тисячоліття", компанія політичного консалтингу SІС Group Ukraine, BASE Capital Management та КВЦ «Парковий».

Розпочався вечір із музичного виступу квартету «Октавіа», які класичною музикою змогли торкнутись до серця кожного гостя. Після чого, ведучий Андрій Куликов, надав слово організаторам: Олені Безуглій та Андрію Доценко, а також лікарю хірургічного відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 Борису Рінозбергу, які розповіли про важливість придбання медичного обладнання для лікарні.

Незабутні емоції учасникам аукціону подарував своїм виступом маестро Володимир Гришко.  Опісля чого Андрій Куликов розпочав сам аукціон. Серед лотів були представлені: букіністичні видання, картини художників, твори мистецтва, ікони, колекційні речі, ювелірні вироби, майстер-класи. Також серед лотів: вечеря з «Miss Europe Continental» Наталією Варченко, яка ще й заспівала для учасників аукціону, запрошення на Конкурс Міс Україна Всесвіт 2018 від Анни Вергельської – володарки титулу «Міс-Україна Всесвіт 2015», майстер-клас «Як стати ведучою інформаційної телепрограми у 20 років» від Вікторії Кіосе – володарки титулу «Miss Ukraine International 2016».
 
Тож з початком розіграшу лотів погляди гостей потягнулися до сцени. Розгорнувся справжній поєдинок, ніхто не хотів поступатися, гості постійно підвищували ставки, і в підсумку лот отримував найспритніший учасник аукціону.  

Після чого, увага гостей була прикута до яскравого виступу солістки «FreedomMusic Band» Анни Ткаченко, а виступ композитора театру та кіно – Романа Загороднюка дозволив гостям зануритись у власні спогади. Продовжила вечір ведуча Сніжана Єгорова, яка своїм запальним жартами продовжувала піднімати настрій гостям. Вона надала слово партнерам благодійного аукціону: Євгену Дихне – першому заступнику Генерального директора міжнародного аеропорту "Бориспіль" та Катерині Одарченко – партнеру компанії політичного консалтингу Sic Group, які подякували всім гостям за присутність, за увагу, виявлену на благодійному аукціоні та нагадали про його цілі. Приємною несподіванкою для організаторів, стали подарунки для них від креативного директора art design studio «FaVareli» – Валентини Фадеєнко, яка вручила всім партнерам та ведучим заходу надзвичайно красиві, колекційні, ялинкові іграшки.

На завершення, свій виступ глядачам подарував молодий та талановитий Олег Верд. Після закінчення заходу щасливі власники лотів фотографувалися із організаторами заходу та обмінювалися думками.

Завдяки проведенню Благодійного Аукціону «Повір у силу добра Святого Миколая» було зібрано 331 тис. грн., які будуть витрачені на придбання  медичного обладнання (УЗІ апарат Z5 - ультразвукову діагностичну систему з кольоровим доплером) для Київської міської дитячої клінічної лікарні №1.

Фото заходу: https://goo.gl/Eyuyeg

У мережі АЗК «ОККО» стартував черговий етап соціального проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі»*, який компанія започаткувала ще у 2014 році. Від самого початку проекту через головного героя «Благунчика» компанія спонукала громадян дотримуватися правил дорожнього руху, візуалізувати себе в темну добу. Мета ж цьогорічного етапу – закцентувати увагу водіїв по всій країні на необхідності постійного використання пасків безпеки та дитячих автокрісел.

У 70% випадків аварій паски безпеки рятують життя учасникам ДТП. Водночас, менше ніж 15% водіїв в Україні регулярно використовують паски безпеки. Це одна з причин того, що  смертність під час ДТП  в Україні досі є у 3-4 рази вищою, ніж у більшості держав Європи.

Починаючи з листопада, мережа «ОККО» спільно з громадською організацією «Traffic Challenge» планує провести серію тренінгів у 10 областях України, де розкажуть, як краще підібрати автокрісло для малюка, надійно і правильно його закріпити, максимально уникнути ризиків для життя і здоров’я та як надавати першу допомогу в разі ДТП. Перший тренінг уже відбувся 12 листопада у Києві. Наступні такі заходи буде проведено у Дніпрі, Харкові, Івано-Франківську та Хмельницькому. До участі у тренінгах запрошуються водії-батьки,  волонтери, педагоги, соціальні працівники, медики, представники працівники поліції, автошкіл, медіа.

«Щоденно АЗК «ОККО» обслуговують сотні тисяч водіїв. І як соціально відповідальна компанія ми вбачаємо потребу підвищувати культуру водіння і рівень безпеки на дорогах,каже віце-президент мережі АЗК «ОККО» Дмитро Рассказов. – Оскільки три з чотирьох причин ДТП – поведінкові, ми щиро віримо, що разом з «Благунчиками» зможемо зменшити травматизм на дорогах. Ми прагнемо переконати водіїв, що дуже часто навіть прості речі допомагають врятувати людське життя».

Окрім тренінгів для відповідальних батьків у рамках проекту «Благаю, пристебнись!» мережа «ОККО» протягом півроку проведе ряд інших мотивуючих інформаційних заходів. Головна мета яких – вибудувати безумовне розуміння елементарних правил безпеки на автошляхах: «Сів у авто – пристебни пасок», «Подорожуєш з дитиною – використовуй  автокрісло». Серед таких заходів в тому числі буде нестандартна акція, направлена на зменшення випадків використання «заглушок», та проведення активацій, під час яких клієнти мережі зможуть безкоштовно отримати дитячі автокрісла.

19 сентября пивовары Украины и отраслевая ассоциация пивоваров «Укрпиво» провели Всемирный день ответственного потребления пива, который ежегодно проходит в более чем 70 странах. Таким образом пивоваренная отрасль снова привлекает внимание общественности к проблеме продаж алкоголя несовершеннолетним.

 

Статистика потребления алкоголя украинскими подростками, как и подростками во всем мире, остается довольно высокой. Так, согласно данным международного проекта-опроса Фонда UNICEF «Здоровье и поведенческие ориентации молодежи», проведенного в 2015 году, почти 84% украинцев, не достигших 18 лет, пробовали алкоголь, а пиво употребляли более 20% подростков. Тем не менее, в течение последних нескольких лет наблюдается положительная динамика: с 2011 года данный показатель снизился на 6%.

Одной из причин потребления несовершеннолетними алкогольных напитков является несоблюдение продавцами элементарных правил торговли. Так, несмотря на то, что законом запрещено продавать алкоголь лицам, не достигшим 18 лет, кассиры далеко не всегда просят молодежь показать паспорт. Более того, многие взрослые покупатели откликаются на просьбы подростков купить им алкоголь. Эксперты связывают эту проблему с отсутствием культуры ответственного отношения к потреблению алкогольных напитков, и культуры общения взрослых с детьми об алкоголе как части воспитания.

 

В 2015 году «САН ИнБев Украина» и Carlsberg Ukraine подписали Меморандум «О намерениях развивать партнерство и предпринимать меры по профилактике продажи пива несовершеннолетним». Данная практика была позаимствована у европейских коллег и помимо Меморандума предусматривает проведение Всемирного дня ответственного потребления пива. Цель проведения мероприятия – напомнить обществу о личной ответственности каждого и необходимости соблюдения норм закона, когда речь идет о потреблении и продаже алкоголя несовершеннолетними.

 

Ежегодные акции к Всемирному дню ответственного потребления пива направлены на предотвращение продаж пива подросткам, а также на стимулирование активной позиции взрослых покупателей. Так, одним из 18 правил Меморандума предлагается сделать замечание продавцу, если покупатель стал свидетелем продажи пива молодому покупателю без паспорта.

 

Чтобы проконтролировать соблюдение правил реализации пива, в первую очередь — недопущение продаж пива несовершеннолетним, третий год подряд во Всемирный день ответственного потребления пива тысячи сотрудников пивоваренных компаний «САН ИнБев Украина» и Carlsberg Ukraine посещают точки продаж алкоголя по всей стране. В этот день распространяются акционные материалы и проводятся тематические лекции для продавцов. За время проведения активностей в 2015-2016 годах более 2000 волонтеров распространили свыше 160 000 печатных материалов в торговых точках с информацией об ответственной продаже пива.

 

«Сегодняшней акцией мы также хотим подчеркнуть, насколько важно объединять усилия для решения актуальных проблем общества. По моему глубокому убеждению, большой бизнес не может оставаться в стороне от социальных трудностей страны, в которой ведет свою деятельность. Поэтому, когда назрела необходимость привлечь максимальное внимание общественности к теме незаконной продажи алкоголя несовершеннолетним, конкурирующие между собой бизнесы подписали Меморандум о сотрудничестве, чтобы вместе бороться за здоровье подрастающего поколения. Это важный шаг как для нашей компании, так и для других участников рынка, неравнодушных к будущему Украины», — делится Евгений Шевченко, генеральный директор компании Carlsberg Ukraine.

 

«В этом году мы решили провести флешмоб в соцсетях, чтобы показать, что проблема с продажей алкоголя несовершеннолетним так или иначе коснулась каждого жителя Украины. Мы ставим перед собой задачу развивать культуру ответственного потребления и хотим менять сложившиеся поведенческие установки. Личные истории наших коллег, друзей, близких и совершенно незнакомых людей покажут, как похожи и насколько разными могут быть ситуации употребления алкоголя до 18 лет. Уверен, вместе с партнерами, покупателями и просто неравнодушными людьми мы сможем максимально эффективно решить эту проблему», — рассказывает Денис Хренов, и.о. генерального директора компании «САН ИнБев Украина».

 

19-30 сентября этого года около 100 волонтеров «САН ИнБев Украина» и Carlsberg Ukraine посетят более 500 точек продаж пива в трех городах Украины. Сотрудники компаний снова проверят, как соблюдаются основные принципы Меморандума об ответственном потреблении. Волонтеры также еще раз напомнят покупателям и продавцам о том, что алкоголь можно продавать только лицам, достигшим 18 лет. В этом году с целью вынести обсуждение проблемы на более широкий уровень организаторы акции инициировали проведение социального флешмоба #не_останусь_в_стороне.

 

Для того, чтобы стать участником флешмоба, необходимо добавить к своей аватарке в Facebook уникальную рамку с логотипом акции, расшерить один из акционных плакатов. Затем предлагается поделиться в Facebook или Instagram постом с хештегом #не_останусь_в_стороне (#не_залишуся_осторонь) и рассказать об отношении к потреблению алкогольных напитков несовершеннолетними, предложить свои методы решения проблемы, а также рассказать о конкретных ситуациях, связанных с нарушением запрета на продажу алкоголя несовершеннолетним и вашей реакцией на них.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені