КСВ, Благодійність

25-й ежегодный спортивно-благотворительный «Пробег под каштанами» собрал более 10 000 участников, желающих поддержать детей с заболеваниями сердца на их пути к здоровью. Традиционно самой многочисленной командой проекта стала команда NUTRILITE, которая в этом году объединила 2 986 человек от компании «Эмвей Украина», в том числе 350 детей из Центра детской кардиологии и кардиохирургии Киева.

Благодаря проекту было собрано 1 500 000 гривен. Из нихкомандаNUTRILITE положила в общую копилку 447 900 гривен. Как партнер детского забега, компания Amway перечислила 52 500 гривен в качестве регистрационного взноса за участие 350 детей, участников «Команды сбывшейся мечты», которые являются бывшими пациентами Центра детской кардиологии и кардиохирургии МЗ Украины. Также по инициативе компании на Пробеге была организована детская зона, направленная на формирование привычек здорового образа жизни, где более 700 детей активно, весело и познавательно проводили время.

«Спорт не только укрепляет здоровье, развивает силу и выносливость, а и объединяет людей ради доброго дела, в случае с Пробегом – ради спасения жизней детей. И я бесконечно благодарен, что мы вот уже 9 лет участвуем в проекте самой многочисленной командой. Для меня это лучший пример воплощения наших ценностей – взаимной поддержки, заботы о здоровье и стремления изменять жизни людей к лучшему. Вместе мы способны горы свернуть. Спасибо всем!» – Томаш Мурас, генеральный директор ООО «Эмвей Украина».

Компанія Procter & Gamble опублікувала свій перший звіт з реалізації глобальної стратегії CITIZENSHIP, присвячений діяльності компанії в таких ключових сферах, як скорочення негативного впливу на довкілля, підвищення якості життя людей, які потребують допомоги, та підтримка рівних можливостей людей незалежно від етнічної, культурної і гендерної належності.З 1999 року P&G щорічно публікувала звіт про корпоративну соціальну та екологічну відповідальність. Новий концептуальний підхід охоплює всі аспекти відповідального ведення бізнесу компанією – від корпоративної етики до адресної підтримки людей, які опинились у скрутній життєвій ситуації.

 

«Ми відомі як компанія, діяльність якої заснована на принципах відповідального управління та етики. Ми дотримуємося відкритості й прозорості в усьому, що ми робимо. Ми підтримуємо добрі ініціативи, робимо свій внесок у захист довкілля й прагнемо бути ще більш привабливими роботодавцями, даючи можливість співробітникам максимально розвинути свої таланти», – зазначив Девід Тейлор, голова ради директорів і президент P&G.

 

Глобальний звіт P&G з реалізації стратегії CITIZENSHIP структурований за такими напрямами:

 

- Захист довкілля: намагаючись знизити негативний вплив на клімат, зменшити обсяги сміття та обсяги споживання природних ресурсів, компанія P&G скоротила витрати електроенергії на виробництві на 20% у порівнянні з 2010 роком; запустила продукт Tide purclean™, перший у світі пральний порошок на базі біосировини (65%), та отримала сертифікат FSC на всю продукцію бренду Charmin, яка виготовляється без шкоди для лісового покриву планети.

 

- Корпоративна соціальна відповідальність:P&Gдоставила понад 10 мільярдів літрів води в рамках програми Children’s Safe Drinking Water. Потерпілі від більш ніж 25 стихійних лих по всьому світу отримали допомогу від P&G. Протягом 20 років у Китаї P&Gреалізує проект Project Hope на підтримку доступної освіти для дітей у віддалених провінціях.

 

- Підтримка рівних можливостей:компанія P&G постійно працює над створенням умов для максимального розкриття інноваційного потенціалу своїх співробітників. Підтримка жінок і рівність можливостей для побудови кар'єри у P&G – це один з ключових пріоритетів для компанії. P&G висловлює свою думку щодо гострих соціальних питань через такі кампанії, як Change Destiny, підтримує співробітників та споживачів африканського походження через проект My Black is Beautiful і продукцію Pantene Gold Series.

 

- Гендерна рівність:P&G прагне робити світ кращим, впливаючи на гендерні стереотипи через свої рекламні кампанії Like a Girl та Ariel Share the Load, а також робить свій внесок до руйнування гендерних бар'єрів у освіті та бізнесі через такі регіональні ініціативи, як Shiksha в Індії. P&G впевнено рухається до рівної представленості чоловіків та жінок серед своїх співробітників.

 

=========================

Україна

«P&G не боїться ставити сміливі цілі та брати на себе довгострокові зобов'язання, як у глобальному масштабі, так і на локальних ринках. В Україні ми продовжуємо робити свій внесок у зниження впливу на довкілля, підтримку соціальних ініціатив, створення рівних можливостей для професійної самореалізації людей, – зазначив Сотіріос Марінідіс, віце-президент P&G у Східній Європі та Центральній Азії.  –У 2015-2016 роках ми інвестували понад 1,2 мільйони доларів США в соціальні програми в Україні. І сьогодні принципи відповідального ведення бізнесу безпосередньо впливають на ключові процеси й рішення в компанії на всіх рівнях».

 

Захист довкілля

За останні роки P&G досягла істотного прогресу в скороченні споживання води й мінімізації відходів виробництва.

·         З 2010 по 2016 рік компанія на 20% скоротила споживання електроенергії для виробництва кожного продукту. Таким чином P&G вдалося достроково досягти мети на 2020 рік. До 2020 року компанія планує зменшити цей показник, а в довгостроковій перспективі повністю перейти на відновлювані джерела енергії для виробництва продукції та упаковки.

·         Сьогодні 68 заводів P&G по всьому світу вже впровадили безвідходний цикл виробництва. До 2020 року компанія має намір перевести всі заводи на безвідходне виробництво та використовувати до 90% сировини з відновлюваних джерел.

·         В Україні з 2013 року на заводі P&G у Покрові Дніпропетровської області у виробничому процесі використовують дощову воду.

·         Наразі цех з виробництва пральних порошків майже повністю перейшов на використання дощової водивона становить 85% від усієї води, що потрапляє в цех. У перспективі завод планує повністю відмовитися від міського водопостачання для цього виробництва.

 

Вплив на суспільство

P&G реалізує програми підтримки людей, які опинились у скрутній ситуації.

·         Компанія підтримала постраждалих від понад 25 стихійних лих по всьому світу, зокрема безкоштовно надавала продукцію таких брендів, як Head & Shoulders, Oral-B, Pantene та Pampers, а також виділила грант у розмірі понад 2 мільйони доларів США міжнародним організаціям з подолання наслідків катастроф.

·         З 2004 року P&Gзабезпечила людей з більш ніж 75 країн світу понад 10 мільярдами літрів питної води, очищеної за технологією P&G Purifier of Water.

·         У рамках спільної програми Pampers та UNICEF з вакцинації новонароджених від правця P&G допомогла подолати це смертельне захворювання вже в 19 країнах.

·         Важливий елемент програм корпоративної соціальної відповідальності P&G – підтримка міжнародного Олімпійського руху в якості Всесвітнього партнера Олімпійських ігор у Лондоні (2012), Сочі (2014 року) і Ріо-де-Жанейро (2016). Всі останні три олімпіади P& Україні підтримувала українських атлетів і їхніх мам.

·         Щоб зробити життя людей кращим, P&G Україна об’єднує свої зусилля зі співробітниками та партнерами, зокрема, з найбільшими міжнародними та локальними фондами, такими як Дитячий фонд ООН (ЮНИСЕФ), Міжнародний Комітет Червоного Хреста, міжнародна благодійна організація «Дитячі містечка-SOS», FoodBank.

·         З 2015 року в Україні діє програма «P&G Турбота в кожен дім», покликана допомогти підтримувати домашню чистоту, особисту гігієну та здоров'я тим українцям, які найбільше цього потребують. У 2015-2016 роках P&G Україна надала допомогу більш ніж 500 000 людям, передавши 1 200 тонн продукції понад 30 торговельних марок, зокрема Pampers, Tide, Ariel, Gala, Always, H&S, Gillette, Fairy.

 

Підтримання рівних можливостей

Компанія P&G прагне створювати комфортне робоче середовище та рівні можливості для максимальної самореалізації кожного співробітника. Лише такий підхід дозволяє повністю розкрити творчий та інноваційний потенціал міжнародної команди P&G. Підтримка жінок та їхньої кар'єри в P&G залишається одним з ключових пріоритетів для компанії та запорукою її успіху

·         42% співробітників P&G в Україніжінки. До того ж, у складі вищого керівництва компанії в Україні жінки посідають 50% позицій.

·         Українка Юлія Семенченко, директор заводу P&G у Борисполі, стала першою та наразі єдиною жінкою серед директорів заводів P&G у Східній Європі.

·         Створюючи простір для розвитку та реалізації талантів жінок, P&G прагне зруйнувати бар'єри, що ґрунтуються на гендерних упередженнях. Наприклад, компанія реалізує програми брендів Always #LikeAGirl та Pantene #shinestrong.

·         Розуміючи, що материнство є найважчою та найпочеснішою роботою у світі, P&G реалізує багаторічну глобальну кампанію «Дякую, мамо».

 

Ознайомитись із «Citizenship Report» можна за посиланнямпосиланням

 

 

Про компанію Procter & Gamble

P&G – глобальна компанія, що володіє одним з найсильніших портфоліо якісних інноваційних  брендів, яким довіряють споживачі по всьому світу. Серед них – Always®, Ariel®, Blend-a-Med®, Fairy®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, Tide® і Vicks®. Компанія P&G здійснює свою діяльність у близько 70 країнах

Компанія «ВОГ РІТЕЙЛ» оголошує про початок тринадцятої благодійної акції «Дорога до серця». Її метазібрати кошти на придбання медичного обладнання. Цього разу мова йде про суму – 1 млн 120 тис. 776 грн. Кожен охочий може долучитися до збору коштів і врятувати життя дітям. Для цього потрібно купити на АЗК WOG або у WOG CAFÉ благодійне «сердечко»-наліпку вартістю 3 грн за штуку.

 

Зібрані кошти будуть направлені тим лікарням, які для багатьох батьків є єдиною надією, так як на сотні кілометрів навколо більше ніде отримати необхідну медичну допомогу, а саме лікарням в Ковелі, Ратному, Дніпрі, і звичайно, Києві.

 

Так, Ковельський пологовий будинок, що приймає близько 1500 пологів на рік, має потребу в інкубаторі для новонароджених. Наявність такого інкубатора допоможе захистити недоношених дітей і знизить рівень смертності немовлят. Ціна питання придбання інкубатора – 353 600 грн.

 

Акушерсько-гінекологічному відділенню Ратнівської ЦРЛ дуже необхідне додаткове обладнання для швидкої допомоги новонародженимапарат «Неопуфф» для неінвазивної вентиляції легень та сучасні фотолампи. Неінвазивна вентиляція легень новонароджених не тільки рятує життя малюкам, але також впливає на подальший розвиток і рівень здоров'я дитини. Вартість такого апарату – 142 031 грн. Фотолампи застосовуються для фототерапії, яка позбавляє від необхідності робити новонародженим пацієнтам переливання крові. Це обладнання здатне працювати цілодобово і не зашкодить малюкам з жовтяницею новонароджених. Вартість двох фотоламп – 219 010 грн.

 

У відділення дитячої кардіохірургії, анестезіології та інтенсивної терапії Дніпровського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії необхідні шприцеві дозатори (загальною вартістю – 127 562 грн), які автоматично вводять ліки по міліграмам в організм дитини, чого не може зробити людина. А також пульсоксиметр (ціна – 67 158 грн). Він стежить за показниками дитини і в разі небезпеки подає сигнал. Відзначимо, потреба в роботі центру складає близько 600 операцій на рік, 8-10 операцій на 1000 новонароджених. Це пацієнти не тільки Дніпровської, але і Запорізької, Донецької областей.

 

І частина зібраних під час акції коштів - 211 415 грн - піде на ремонт роликових насосів для апарату штучного кровообігу в Центр дитячої кардіології в Києві, де роблять найскладніші операції на серці в країні.

 

Зазначимо, акцію «Дорога до серця» проводить компанія «ВОГ РІТЕЙЛ» 13-й раз поспіль спільно з Українською Біржею Благодійності і Благодійної фундацією «Відкриті серця України», надаючи допомогу дітям із захворюваннями серця. За 11 років соціального проекту на лікування маленьких пацієнтів було перераховано понад 6 млн грн. Завдяки чуйності і небайдужості клієнтів WOG, які придбали благодійні «сердечка», влітку цього року було зібрано 1 337 136 грн. Але тисячі дітей ще потребують нашої з вами допомоги.

 

Віталій Ткаченко, директор з маркетингу «ВОГ РІТЕЙЛ»: «Дорога до серцяшанс на нове здорове життя, це чуйність і небайдужість наших клієнтів до чужої біди. Кожен подальший проект ми ставимо за метузібрати ще більше грошей на потреби лікарень, і щоразу нам це вдається завдяки колосальній підтримці наших клієнтів. За кожну витрачену гривню ми звітуємо в кінці акцій, тому люди нам довіряють. І надалі компанія WOG залишатиметься надійною платформою для допомоги конкретним лікарням, а значить, і їх маленьким пацієнтам. Ми сподіваємося на підтримку наших клієнтів і будемо продовжувати проводити акцію «Дорога до серця» два рази на рік допоки це буде необхідно нашим громадянам».

 

Ірина Гуцал, директор Української Біржі Благодійності: «Переддень Різдва і Нового року – час чудес. Час дарувати і отримувати подарунки, вітати рідних і близьких, допомагати незнайомим людям. Кожен з нас може стати частинкою новорічного дива. Це дуже просто. Все що потрібнокупити благодійне сердечко на АЗК WOG і підтримати проект «Дорога до серця» на ubb.org.uaubb.org.uaУкраїнській Біржі Благодійності. Разом ми купимо медичне обладнання і допоможемо сотням маленьким передчасно народженим дітям і дітям з патологіями серця».

 

Ніна Гаєвська, менеджер проектів БФ «Відкриті серця України»: «Я вважаю, дуже важливо, що цей проект розширив свою географію. Тепер допомогу отримають ті медичні установи, які часом є останньою надією. Так як не завжди є час і можливість доставити пацієнта до обласного центру. Мені здається, це вкрай важливо, щоб якісне медичне обслуговування було в будь-якому місті не залежно від його величини і віддаленості від столиці».

 

 

Довідка

 

ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» керує мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, яка налічує близько 500 об'єктів по всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOGце найбільша українська монобрендова мережа АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Усі нафтопродукти в мережі WOGвиключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE та WOG MARKET.

За три квартали 2016 року завдяки клієнтам мережі «ОККО» вдалося зібрати понад 80 тонн вживаних речей для малозабезпеченихце приблизно у 2 разів більше, ніж за весь 2015 рік.

Зараз на АЗК мережі встановлено 11 контейнерів для збору вживаних речей у 4 містах України. Їх розподілом займаються волонтерські об’єднання, які є партнерами «ОККО» в цьому проекті. У Києвіце громадські організації «Відповідальні громадяни» й «Українське волонтерство» (ранішегрупа «Фролівська, 9/11»), у Львовіспільнота взаємодопомоги «Оселя», в Одесіблагодійний фонд «Добрий самарянин» (ранішеволонтерська організація «Корпорація монстрів»), у ДніпріБФ «Помагаєм». Вони сортують зібрані речі та розвозять їх до місць призначення.

Представники організації «Українське волонтерство» основну частину цієї допомоги відправили в Донецьку та Луганську області, до ряду населених пунктів, розташованих поблизу лінії розмежування. Отримувачами речей стали, зокрема, малозабезпечені студенти технікуму в Красногорівці, діти із Лисичанського соціально-реабілітаційного центру, переселенці, які виїхали з  Луганська і Донецька на контрольовану Україною територію, люди, які втратили роботу чи житло внаслідок бойових дій тощо. У цьому ж регіоні працюють і волонтери з ГО «Відповідальні громадяни». Зокрема, речі, зібрані на АЗК «ОККО», потрапили до Дитячого центру соціально-психологічної реабілітації Краматорська та до 150 родин у Майорську.

У Дніпрі фонд «Помагаємо» передає частину речей у місцевий геріатричний пансіонат, а частину розподіляє серед малозабезпечених сімей. У Львові контейнери для збору речей на АЗК «ОККО» з’явилися ще 5 років тому, і зараз вони наповнюються ще активніше, ніж в інших регіонах України. Зібрані одяг та взуття ідуть на потреби притулку для бездомних, яким опікується «Оселя», а також для інших малозабезпечених, котрим допомагає спільнота. В Одесі фонд «Добрий самарянин» уже другий рік реалізує проект «Друге життя ваших речей», саме тому мережа «ОККО» домовилася з  представниками цієї організації, що й контейнери на автозаправних комплексах будуть задіяні в цьому проекті. Вживані речі одеські волонтери розподіляють серед вимушених переселенців, а також відправляють в інтернати, притулки Одеської області.

«Збір вживаних речей на заправкахце чудовий приклад партнерства відповідального бізнесу, волонтерських організацій та звичайних людей, чиї об’єднані зусилля допомагають полегшити життя багатьом українцям, – коментує менеджер зі сталого розвитку мережі АЗК «ОККО» Анна Тиховська. – Особливо приємно, що серед наших клієнтів стільки небайдужих громадян. Багато з них здають вживані речі у контейнери регулярно і вже звикли, що це можна зробити на «ОККО».  

 

Довідка:

«Концерн Галнафтогаз»є оператором мережі АЗК «ОККО» – однієї з найбільших автозаправних мереж в Україні, до складу якої входить понад 400 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє й найбільша в Україні мережа закладів харчування в дорозі, в тому числі 41 ресторан, які працюють під брендами A la minute, Pasta Mia та Meiwei. Підрозділи «Концерну Галнафтогаз» займаються також реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим та малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального, зберігання і транспортування нафтопродуктів. У мережі «ОККО» діє 11 нафтобаз і 16 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів. На 13 київських АЗК та ще 3 установах за межами автозаправних комплексів працюють пункти прийому власної мережі хімчисток Bolla.

Енергетична незалежність країни будується простими споживачами. 12 жовтня 2016 р. відбулась прес-конференція в рамках всеукраїнського соціального проекту «Зберігай власні гроші та енергоресурси України разом з Electrolux», де були представлені результати дослідження, проведеного ініціатором проектукомпанією Electrolux.В рамках заходу виступили Олена Харченко, медіакоординатор україно-шведського проекту «Стале господарство» та Костянтин Грубич, телеведучий, журналіст та експерт з ведення домогосподарства

 

Для компанії Electrolux розробка максимально ефективної техніки є одним з ключових пріоритетів як на міжнародному, так і на національному рівнях. Так, у 2016 році компанією було ініційоване всеукраїнське дослідження «Звичок споживання комунальних послуг населенням України», у якому взяли участь понад півтори тисячі українців. На основі цього дослідження були розроблені понад 60 лайфхаків з економії й раціонального використання енергоресурсів, які розміщенні на онлайн-платформі Electrolux- http://savemoney-electrolux.com.ua/http://savemoney-electrolux.com.ua/.

 

«Питання економії енергоресурсів звичайними громадянами в Україні актуальне постійно, але чи не найбільшенапередодні початку опалювального сезону. Вже через місяць платіжки значно зростуть, а отже це непоганий привід стати більш відповідальними, – коментує Олександр Кузик, директор ElectroluxLLC.Саме тому концерн Electrolux не тільки створює все більше приладів з високим класом ефективності від А до А+++ (- 50%), але й допомагає користувачам дізнатися корисні поради, завдяки яким можна додатково зменшити витрати на споживання енергії».

 

На порталі також розміщена інтерактивна тест-гра, яка допоможе оцінити персональний рівень володіння знаннями про раціональне використання енергоресурсів. Всі користувачі можуть підписати декларацію про енергоефективність та долучитися до спільноти свідомих українців.

Це частина глобальної концепції FORTHEBETTER, яка включає в себе дев'ять зобов'язань щодо поліпшення рішень, процесів і громадських ініціатив. Вже зараз Electrolux пропонує споживачам розумну техніку, наприклад, так звані «зелені» пилососи, які на 70% складаються з переробленої пластмаси.

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені