VodafoneУкраїна стала першою українською компанією, яка підтвердила відповідність своєї системи антикорупційного менеджменту міжнародному стандарту ISO 37001:2016Системи антикорупційного менеджменту (Anti-bribery management systems).

Міжнародний стандарт ISO 37001:2016 впроваджений у жовтні 2016 р. та встановлює комплекс заходів, спрямованих на допомогу організаціям усіх розмірів та форм власності, запобігати, виявляти та долати хабарництво в своїй діяльності шляхом запровадження системи антикорупційного менеджменту.

Свою відповідність стандарту компанія VodafoneУкраїна підтвердила у результаті аудиту, який провели провідні аудитори міжнародного сертифікаційного органу Bureau Veritas Certification в Україні. Перевірка показала високий рівень впровадження та ефективність антикорупційної системи менеджменту компанії.

«Боротьба із корупцією є одним із найгостріших питань в Україні і ми раді впроваджувати в країні найкращі міжнародні практики у компанії Vodafone. Адже впровадження системи протидії корупції – поширений та свідомий вибір для відповідального бізнесу в усьому світі. В нашій компанії система активно розвивається починаючи з 2013 року і постійно вдосконалюється. – коментує отримання сертифікату провідний експерт з корупційних ризиків VodafoneУкраїна Станіслав Однороб. – Ми обрали проходження сертифікації для того, щоб упевнитись, що система протидії корупції здатна ефективно виявляти та протидіяти потенційним корупційним ризикам компанії. Окрім того, ми отримали підтвердження того, що наша система узгоджена з міжнародними вказівками та рекомендаціями щодо боротьби з корупцією».

Сертифікація також є способом забезпечити безперервне вдосконалення своєї антикорупційної програми в компанії. Аудитори міжнародного сертифікаційного органу Bureau Veritas Certification в Україні надали компанії практичні рекомендації щодо підтримки якості та ефективності своєї програми у відповідності з міжнародними стандартами.

Впроваджена у VodafoneУкраїна система протидії корупції включає контроль виконання антикорупційних вимог згідно законодавства України, США та Великої Британії, для чого впроваджено періодичне електронне та очне навчання співробітників, щорічна оцінка всіх процесів компанії на предмет корупційних ризиків, комплаенс контролі у всіх суттєвих процесах компанії, періодичний моніторинг/контроль та аудити системи антикорупційного менеджменту, періодичне опитування співробітників для оцінки комплаенс культури та системи антикорупційного менеджменту в компанії, та інші елементи, які передбачені Міжнародним стандартом ISO 37001:2016 або є найкращими світовими практиками.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені