Німецька неприбуткова організація VCX1 відмітила, що в нового смартфона G8ThinQ від LG найвища серед усіх моделей продуктивність камери. Повний список протестованих моделей смартфонів можна переглянути за посиланням  https://vcx-forum.org/score.

 

Отримавши 77 балів зі 100 можливих, LG посіла перше місце станом на 26 березня 2019 року серед найновіших смартфонів, довівши, що новий телефон забезпечує високу якість зображення  навіть при не надто сприятливих умовах освітлення. Камера продемонструвала високі показники з точки зору контрасту, кольору й деталей. До того ж, VCX перевіряла швидкість автофокусування, швидкість зйомки, стабілізацію зображення, колір і шум, і виявила, що LG G8ThinQ має високі показники за усіма цими пунктами.

 

LG G8ThinQ оснащений декількома камерами для максимальної зручності користування. Серед них Z-камера для точного контролю ефектів розмиття фону до 256 рівнів. Завдяки цьому виходять глибокі знімки, які камери зі звичайною технологією зробити не можуть. Крім того, фронтальний стандартний об'єктив має передній датчик зображення 1,22 мкм, що приблизно на 10% більше, ніж у LG V40ThinQ. Це дозволяє LG G8ThinQ виробляти помітно чіткіші світлини.

 

Смартфон LG також пропонує функцію керування глибиною відео, яка гарантує, що об’єкти, які зазвичай важко піддаються зйомці, (наприклад, діти та домашні тварини), залишатимуться у фокусі. Аналізуючи відстань і глибину, ця нова функція дозволяє користувачам захоплювати саме те, що вони бачать своїми очима. Також LG G8ThinQ пропонує бездоганну естетику, включаючи задню камеру з нульовим виступом, що робить поверхню ідеально гладкою.

 

"Оцінка від організації VCX демонструє інтенсивну спрямованість та наші зусилля надати споживачам інструменти для отримання фотографій та відео нового рівня", - сказав Морріс Лі, старший віце-президент і керівник бізнес-підрозділу компанії LG Electronics Mobile Communications. "Але цифри та оцінки не настільки важливі, як кажуть користувачі, і ми впевнені: клієнти будуть насолоджуватися унікальним дизайном і потужними камерами смартфонів LG G8ThinQ."

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені