Перша національна мережа автозаправних комплексів гарного настрою WOG повідомляє про фінальний етап реалізації інноваційного проекту з оптимізації процесів за допомогою бізнес-рішень Apple. Головною метою нововведення було прискорення виконання операцій, збільшення товарообігу, покращення якості споживчого сервісу та надання сучасних послуг на місцях, не забезпечених стаціонарним торговим обладнанням.

Протягом 2-ох років компанія поступово впроваджувала нову систему збору та керування даними, а також сучасні формати зручного і швидкого обслуговування клієнтів. Для автоматизації операційних процесів у мережі АЗК були придбані компактні комплекси, що складаються з iPhone 5s, мультифункціональної насадки Linea Pro (сканер QRта штрих-коду, зчитувач магнітних карт тощо) та фіскального мобільного реєстратора «Екселліо». Цільове функціонування пристроїв забезпечує спеціально розроблене ПЗ.

Сьогодні компанія WOG використовує термінали збору даних для:

·         оперативного прийому та обліку товару на складах і в розподільних центрах мережі;

·         проведення поточної інвентаризації товарів у WOG MARKET у режимі реального часу;

·         передачі планограм викладки товарів для продавців мережі магазинів WOG;

·         прискорення внутрішньої електронної комунікації між співробітниками та реалізації SLA-сервісів.

Рішення також задіяні в проектах:

·         «Мобільна каса», що сприяє розвантаженню черги шляхом замовлення та оплати послуг на місці;

·         «Мобільний касир» у потягах «Інтерсіті», де за допомогою мобільного банківського blutooth-терміналу відбувається реалізація асортименту товарів WOG CAFE та WOG MARKET.

 

Олег Кушіль, IT-директор мережі автозаправних комплексів WOG, пояснює вибір платформи для модернізації роботи підприємства економічною вигодою та практичною доцільністю: «Раніше переоцінка була тривалим процесом сканування, обліку товарів і внесення даних у систему вручну. З цієї причини ми почали шукати рішення, які би спростили і прискорили роботу персоналу, а також дозволили підвищити рівень надання сервісу нашим клієнтам. Ми обрали мобільну платформу iOS, оскільки вона характеризується високою надійністю та стабільністю системи, можливістю легкої інтеграції з інфраструктурою і гнучкою розробкою власних онлайн-застосунків для потреб бізнесу. Разом із допоміжними мобільними цифровими пристроями, які виробляються лише під продукцію Apple, ми отримали більш вигідне та продуктивне рішення для оптимізації своїх бізнес-задач.Крім того, завдяки нашому партнерству з компанією АСБІС-Україна ми можемо розраховувати на професійне гарантійне та постгарантійне обслуговування наших корпоративних пристроїв якнайшвидше».

«Технічний прогрес невпинно набирає обертів, і лідером ринку стає той, хто  вже сьогодні інвестує в новітні методи керування підприємством. Мережа WOG – яскравий приклад успішного опанування технологій для побудови сучасної бізнес-моделі. Ми пишаємося, що спільними зусиллями нам вдалося реалізувати інноваційний проект європейського рівня на базі рішень Apple. З радістю стежитимемо за подальшими досягненнями і перетвореннями компанії задля підтримки клієнтоорієнтованого сервісу»,– прокоментував Олексій Гребенєв, керівник корпоративних продажів продукції Apple компанії АСБІС-Україна.

WOG повідомляє, що реалізація новаторських зусиль керівництва компанії за тестовий період понад 1 рік допомогла успішному досягненню таких стратегічних цілей компанії:

·         нівеляція помилок персоналу, які виникали під час виробничих операцій, здійснюваних вручну;

·         збільшення швидкості внутрішніх та зовнішніх робочих процесів – організації торгівлі та обслуговування клієнтів;

·         оптимізація операційних витрат на матеріально-технічні засоби та робочі місця.

Відео про проект доступне до перегляду за посиланнями: https://youtu.be/lNFkbOAzvaU,

http://solutions.asbis.ua/success-stories/set-azk-wog-optimizirovala-processy-s-pomoshyu-biznes-reshenij-applehttp://solutions.asbis.ua/success-stories/set-azk-wog-optimizirovala-processy-s-pomoshyu-biznes-reshenij-apple

 

Довідка

Компанія АСБІС-Україна– один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

 

ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» керує мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, яка налічує близько 400 об'єктів у всіх областях України. WOG – це найбільша українська монобрендова мережа АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн.

Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема мережу WOG CAFE та WOG Market.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені