Ринок телекому

14 листопада 2018 р. діджитал-оператор lifecell переходить на електронний документообіг за допомогою сервісу "Вчасно", який переміг у відповідному тендері. Провівши піврічний тестовий період з двома видами документів, оператор також протестував технологію Mobile ID для підписання з боку lifecell.
 
Діджитал-оператор lifecell вирішив перейти на електронний документообіг і звести до мінімуму використання паперових документів. Вибір партнера для обміну документами онлайн проводився через тендер, в якому переможцем став сервіс онлайн-обміну документами "Вчасно".
 
"Ми вирішили перейти на електронний документообіг з кількох причин. У першу чергу, це підвищує ефективність і прозорість процесів, економить ресурси і час – підписання деяких документів скоротилося з двох тижнів до 1-2 днів. Як соціально-відповідальна компанія, ми прагнемо скоротити витрати природних ресурсів, і діджитал-технології дають нам таку можливість", – прокоментувала Наталія Дороніна, в.о. директора з підтримки бізнесу lifecell.
 
Під час тестового періоду в компанії lifecell почали обмінюватися кількома видами юридично значимих електронних документів, і це дало змогу адаптувати систему під потреби компанії перед масштабуванням. Серед поліпшень – управління користувачами з можливістю розширення повноважень співробітника відповідно до зміни його посадових обов'язків; система тегів для спрощення роботи з різними типами документів; послідовне підписання документів декількома керівниками. У планах – перевести в електронний вигляд понад 30 бізнес-процесів, як зовнішніх, так і внутрішніх.
 
Крім того, тестуючи електронний документообіг всередині компанії, lifecell використовує технологію Mobile ID, що дозволяє підписувати документи протягом декількох секунд з мобільного телефона – завдяки тому, що ключ електронного цифрового підпису (кваліфікованого електронного підпису) зберігається просто на SIM-карті. Пройшовши всі етапи впровадження Mobile ID всередині компанії, на початку наступного року lifecell запропонує користувачам максимально зручний інструмент, який дасть змогу оптимізувати роботу з документами і полегшити безліч інших бізнес-процесів.
 
"Перемога в тендері, який оголосила компанія lifecell, для нас дуже важлива. Забезпечувати документообіг одного з трьох найбільших мобільних операторів – хороший виклик для команди "Вчасно". Ми пройшли разом з lifecell тестовий період, і це був успішний досвід. Тепер наша мета – забезпечити безболісний перехід понад 30 бізнес-процесів компанії в онлайн-формат за допомогою нашого сервісу", – розповідає Антон Скоков, керівник команди з впровадження онлайн-сервісу "Вчасно".
 
Все більше і більше компаній усвідомлюють необхідність використовувати цифрові технології для зовнішніх і внутрішніх робочих процесів. Зокрема вони готові відмовлятися від паперових документів і впроваджувати у себе електронний документообіг. І від цього вони тільки виграють, бо бізнес, який раніше усвідомлює важливість автоматизації більшість процесів, матиме суттєву конкурентну перевагу. 

У листопаді Vodafone Україна завершує перехід на роботу під брендом Vodafone. Зокрема, будуть закриті останні архівні тарифи МТС – тарифи контрактної форми підключення. Абоненти цих тарифів зможуть вибрати для себе будь-який з тарифів Vodafone.

У будь-якому з тарифів Vodafone пропонує безлімітні дзвінки абонентам Vodafone і пакет швидкісного мобільного інтернету – від 7 Гб до безліміту. Крім того, в тарифи Vodafone включені пакети хвилин для дзвінків на інші мережі – від 100 до 500 хвилин, а також дзвінки за кордон і безлімітне спілкування в соціальних мережах.

Якщо абонент не зможе вибрати тариф самостійно, оператор запропонує кожному клієнту найбільш оптимальний для нього варіант тарифу, виходячи з інформації про щомісячні витрати на зв'язок, наборі і обсязі послуг, якими користується клієнт.

Перехід в актуальні тарифи безкоштовний і для клієнтів більшості старих тарифів МТС завершиться до 30 листопада. Кожен абонент отримає SMS-повідомлення з інформацією про закриття тарифу і термінами для переходу в тарифи Vodafone.

Український державний центр радіочастот вже видав компаніям мобільного зв’язку 20 тисяч дозволів на експлуатацію базових станцій у мережах 3G. Володарем «ювілейного» дозволу став національний телеком-оператор Київстар, який цього року святкує своє 20-річчя робот.

Базова станція, яка стала 20 тисячною в українській мережі ЗGзв’язку, розташована у Львові, в районі військового містечка. Символічно, що саме зі Львова Київстар ще у 2015 році розпочав надання комерційних послуг у новому стандарті зв’язку.

За два роки розвитку в Україні сучасних технологій зв’язку оператор створив мережу, яка охоплює територію, де мешкає 75% населення. Капітальні витрати в будівництво і модернізацію мережі (включаючи вартість 3Gліцензії) за цей час перевищили 10 млрд грн. Протягом 28 місяців з дати отримання відповідної ліцензії Київстар побудував та ввів у комерційну експлуатацію понад 7300 базових станцій 3G. Що цікаво, середнє використання мобільного дата трафіку на абонента за цей час збільшилось в п’ять разів: зі 154 МБ в 2 кварталі 2015 року до 758 МБ в аналогічному періоді 2017 року.

За активну участь в розвитку 3Gв Україні оператор Київстар отримав подякуподяку від Генерального директора УДЦР.

Петро Чернишов, президент Київстар: «Ми постійно інвестуємо в розвиток мережі, щоб у кожного українця був доступ до нових технологій для спілкування, освіти та розваг. І вдячні УДЦР та Генштабу ЗСУ за підтримку та сприяння запровадження нових технологій в Україні».

Київстар продовжує розвивати мережу 3Gвисокими темпами. На сьогодні високошвидкісний мобільний інтернет Київстар доступний в майже 9000 населених пунктах – як великих містах, так і селах. Зокрема, в близько ста населених пунктах зони АТО, де Київстар першим серед операторів мобільного зв’язку розпочав надавати послуги 3G. Що важливо, компанія будує мережу «на майбутнє», тому встановлює найсучасніше в телеком індустрії обладнання, яке здатне підтримувати різні технології,  втому числі і 4G/LTE.

 

Довідка про Київстар

 

Prometheus – український громадський проект відкритих онлайн-курсів, що почав свою діяльність в 2014 році. Головною метою проекту є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів університетського рівня всім охочим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси провідним викладачам, університетам та компаніям.

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять 35млрд грн.

VodafoneУкраїна стала першою українською компанією, яка підтвердила відповідність своєї системи антикорупційного менеджменту міжнародному стандарту ISO 37001:2016Системи антикорупційного менеджменту (Anti-bribery management systems).

Міжнародний стандарт ISO 37001:2016 впроваджений у жовтні 2016 р. та встановлює комплекс заходів, спрямованих на допомогу організаціям усіх розмірів та форм власності, запобігати, виявляти та долати хабарництво в своїй діяльності шляхом запровадження системи антикорупційного менеджменту.

Свою відповідність стандарту компанія VodafoneУкраїна підтвердила у результаті аудиту, який провели провідні аудитори міжнародного сертифікаційного органу Bureau Veritas Certification в Україні. Перевірка показала високий рівень впровадження та ефективність антикорупційної системи менеджменту компанії.

«Боротьба із корупцією є одним із найгостріших питань в Україні і ми раді впроваджувати в країні найкращі міжнародні практики у компанії Vodafone. Адже впровадження системи протидії корупції – поширений та свідомий вибір для відповідального бізнесу в усьому світі. В нашій компанії система активно розвивається починаючи з 2013 року і постійно вдосконалюється. – коментує отримання сертифікату провідний експерт з корупційних ризиків VodafoneУкраїна Станіслав Однороб. – Ми обрали проходження сертифікації для того, щоб упевнитись, що система протидії корупції здатна ефективно виявляти та протидіяти потенційним корупційним ризикам компанії. Окрім того, ми отримали підтвердження того, що наша система узгоджена з міжнародними вказівками та рекомендаціями щодо боротьби з корупцією».

Сертифікація також є способом забезпечити безперервне вдосконалення своєї антикорупційної програми в компанії. Аудитори міжнародного сертифікаційного органу Bureau Veritas Certification в Україні надали компанії практичні рекомендації щодо підтримки якості та ефективності своєї програми у відповідності з міжнародними стандартами.

Впроваджена у VodafoneУкраїна система протидії корупції включає контроль виконання антикорупційних вимог згідно законодавства України, США та Великої Британії, для чого впроваджено періодичне електронне та очне навчання співробітників, щорічна оцінка всіх процесів компанії на предмет корупційних ризиків, комплаенс контролі у всіх суттєвих процесах компанії, періодичний моніторинг/контроль та аудити системи антикорупційного менеджменту, періодичне опитування співробітників для оцінки комплаенс культури та системи антикорупційного менеджменту в компанії, та інші елементи, які передбачені Міжнародним стандартом ISO 37001:2016 або є найкращими світовими практиками.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені