Ринок телекому

Перша національна мережа автозаправних комплексів гарного настрою WOG повідомляє про фінальний етап реалізації інноваційного проекту з оптимізації процесів за допомогою бізнес-рішень Apple. Головною метою нововведення було прискорення виконання операцій, збільшення товарообігу, покращення якості споживчого сервісу та надання сучасних послуг на місцях, не забезпечених стаціонарним торговим обладнанням.

Протягом 2-ох років компанія поступово впроваджувала нову систему збору та керування даними, а також сучасні формати зручного і швидкого обслуговування клієнтів. Для автоматизації операційних процесів у мережі АЗК були придбані компактні комплекси, що складаються з iPhone 5s, мультифункціональної насадки Linea Pro (сканер QRта штрих-коду, зчитувач магнітних карт тощо) та фіскального мобільного реєстратора «Екселліо». Цільове функціонування пристроїв забезпечує спеціально розроблене ПЗ.

Сьогодні компанія WOG використовує термінали збору даних для:

·         оперативного прийому та обліку товару на складах і в розподільних центрах мережі;

·         проведення поточної інвентаризації товарів у WOG MARKET у режимі реального часу;

·         передачі планограм викладки товарів для продавців мережі магазинів WOG;

·         прискорення внутрішньої електронної комунікації між співробітниками та реалізації SLA-сервісів.

Рішення також задіяні в проектах:

·         «Мобільна каса», що сприяє розвантаженню черги шляхом замовлення та оплати послуг на місці;

·         «Мобільний касир» у потягах «Інтерсіті», де за допомогою мобільного банківського blutooth-терміналу відбувається реалізація асортименту товарів WOG CAFE та WOG MARKET.

 

Олег Кушіль, IT-директор мережі автозаправних комплексів WOG, пояснює вибір платформи для модернізації роботи підприємства економічною вигодою та практичною доцільністю: «Раніше переоцінка була тривалим процесом сканування, обліку товарів і внесення даних у систему вручну. З цієї причини ми почали шукати рішення, які би спростили і прискорили роботу персоналу, а також дозволили підвищити рівень надання сервісу нашим клієнтам. Ми обрали мобільну платформу iOS, оскільки вона характеризується високою надійністю та стабільністю системи, можливістю легкої інтеграції з інфраструктурою і гнучкою розробкою власних онлайн-застосунків для потреб бізнесу. Разом із допоміжними мобільними цифровими пристроями, які виробляються лише під продукцію Apple, ми отримали більш вигідне та продуктивне рішення для оптимізації своїх бізнес-задач.Крім того, завдяки нашому партнерству з компанією АСБІС-Україна ми можемо розраховувати на професійне гарантійне та постгарантійне обслуговування наших корпоративних пристроїв якнайшвидше».

«Технічний прогрес невпинно набирає обертів, і лідером ринку стає той, хто  вже сьогодні інвестує в новітні методи керування підприємством. Мережа WOG – яскравий приклад успішного опанування технологій для побудови сучасної бізнес-моделі. Ми пишаємося, що спільними зусиллями нам вдалося реалізувати інноваційний проект європейського рівня на базі рішень Apple. З радістю стежитимемо за подальшими досягненнями і перетвореннями компанії задля підтримки клієнтоорієнтованого сервісу»,– прокоментував Олексій Гребенєв, керівник корпоративних продажів продукції Apple компанії АСБІС-Україна.

WOG повідомляє, що реалізація новаторських зусиль керівництва компанії за тестовий період понад 1 рік допомогла успішному досягненню таких стратегічних цілей компанії:

·         нівеляція помилок персоналу, які виникали під час виробничих операцій, здійснюваних вручну;

·         збільшення швидкості внутрішніх та зовнішніх робочих процесів – організації торгівлі та обслуговування клієнтів;

·         оптимізація операційних витрат на матеріально-технічні засоби та робочі місця.

Відео про проект доступне до перегляду за посиланнями: https://youtu.be/lNFkbOAzvaU,

http://solutions.asbis.ua/success-stories/set-azk-wog-optimizirovala-processy-s-pomoshyu-biznes-reshenij-applehttp://solutions.asbis.ua/success-stories/set-azk-wog-optimizirovala-processy-s-pomoshyu-biznes-reshenij-apple

 

Довідка

Компанія АСБІС-Україна– один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

 

ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» керує мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, яка налічує близько 400 об'єктів у всіх областях України. WOG – це найбільша українська монобрендова мережа АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн.

Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема мережу WOG CAFE та WOG Market.

Наприкінці 2018 року завершився  тендер, ініційований Дирекцією  з логістики та закупівель ТОВ «Метінвест Холдинг» та ТОВ «Метінвест Діджитал»  з метою пошуку оператора мобільного зв’язку для обслуговування Групи  Метінвест. Переможцем став найбільший мобільний оператор України  - Київстар, що надав найкращу пропозицію за кількістю, якістю та ціною послуг.

 

«Співпраця Київстар з Групою компаній Метінвест  це довгостроковий стратегічний проект, який є яскравим прикладом взаємодії великих технологічних компаній заради найкращого результату, – коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – Він якнайкраще ілюструє спектр можливостей Київстар для вирішення потреб клієнтів – ми маємо все для того, щоб автоматизувати, налагодити, зробити зручнішими та швидшими бізнес–процеси компаній. Як результат – їм більше не потрібно витрачати зайвий час, ресурси та гроші на внутрішні проблеми, а можна повністю зосередитись на основних задачах бізнесу».

 

За умовами підписаної угоди, довгострокове партнерство передбачає надання мобільного зв’язку високої якості та пов’язаних із ним послуг співробітникам Групи  Метінвест, співпрацю у проектах з цифрової модернізації підприємств та створення високотехнологічних умов для ефективної роботи бізнесу.

«Прозоре ціноутворення та гнучкі оптимальні тарифні плани, зафіксовані на п’ять років,   надають можливості співробітникам компанії завжди та всюди залишатися на зв'язку не лише в Україні, але й за кордоном, щоб вирішувати складні завдання бізнесу з мінімальними витратами на мобільний зв'язок». – зазначив Олексій Громаков, директор із логістики та закупівель ТОВ «Метінвест Холдинг».

 

 «Інтенсивне пілотування проектів з використанням нових технологій спільно з механізмами швидкої апробації ідей у сфері digital дозволяє команді Метінвест Діджитал нарощувати цифрову зрілість Групи Метінвест як прогресивної компанії, що розвиває ГМК України та інвестує в інновації, – говорить Сергій Федчун, директор департаменту надання IT–послуг ТОВ «Метінвест Діджитал».Тривала співпраця з Київстар дозволить нам побудувати надійні канали для створення платформи цифрових рішень для бізнесу та підняти на новий якісний рівень сервіс надання мобільного зв’язку співробітникам групи».

14 листопада 2018 р. діджитал-оператор lifecell переходить на електронний документообіг за допомогою сервісу "Вчасно", який переміг у відповідному тендері. Провівши піврічний тестовий період з двома видами документів, оператор також протестував технологію Mobile ID для підписання з боку lifecell.
 
Діджитал-оператор lifecell вирішив перейти на електронний документообіг і звести до мінімуму використання паперових документів. Вибір партнера для обміну документами онлайн проводився через тендер, в якому переможцем став сервіс онлайн-обміну документами "Вчасно".
 
"Ми вирішили перейти на електронний документообіг з кількох причин. У першу чергу, це підвищує ефективність і прозорість процесів, економить ресурси і час – підписання деяких документів скоротилося з двох тижнів до 1-2 днів. Як соціально-відповідальна компанія, ми прагнемо скоротити витрати природних ресурсів, і діджитал-технології дають нам таку можливість", – прокоментувала Наталія Дороніна, в.о. директора з підтримки бізнесу lifecell.
 
Під час тестового періоду в компанії lifecell почали обмінюватися кількома видами юридично значимих електронних документів, і це дало змогу адаптувати систему під потреби компанії перед масштабуванням. Серед поліпшень – управління користувачами з можливістю розширення повноважень співробітника відповідно до зміни його посадових обов'язків; система тегів для спрощення роботи з різними типами документів; послідовне підписання документів декількома керівниками. У планах – перевести в електронний вигляд понад 30 бізнес-процесів, як зовнішніх, так і внутрішніх.
 
Крім того, тестуючи електронний документообіг всередині компанії, lifecell використовує технологію Mobile ID, що дозволяє підписувати документи протягом декількох секунд з мобільного телефона – завдяки тому, що ключ електронного цифрового підпису (кваліфікованого електронного підпису) зберігається просто на SIM-карті. Пройшовши всі етапи впровадження Mobile ID всередині компанії, на початку наступного року lifecell запропонує користувачам максимально зручний інструмент, який дасть змогу оптимізувати роботу з документами і полегшити безліч інших бізнес-процесів.
 
"Перемога в тендері, який оголосила компанія lifecell, для нас дуже важлива. Забезпечувати документообіг одного з трьох найбільших мобільних операторів – хороший виклик для команди "Вчасно". Ми пройшли разом з lifecell тестовий період, і це був успішний досвід. Тепер наша мета – забезпечити безболісний перехід понад 30 бізнес-процесів компанії в онлайн-формат за допомогою нашого сервісу", – розповідає Антон Скоков, керівник команди з впровадження онлайн-сервісу "Вчасно".
 
Все більше і більше компаній усвідомлюють необхідність використовувати цифрові технології для зовнішніх і внутрішніх робочих процесів. Зокрема вони готові відмовлятися від паперових документів і впроваджувати у себе електронний документообіг. І від цього вони тільки виграють, бо бізнес, який раніше усвідомлює важливість автоматизації більшість процесів, матиме суттєву конкурентну перевагу. 

У листопаді Vodafone Україна завершує перехід на роботу під брендом Vodafone. Зокрема, будуть закриті останні архівні тарифи МТС – тарифи контрактної форми підключення. Абоненти цих тарифів зможуть вибрати для себе будь-який з тарифів Vodafone.

У будь-якому з тарифів Vodafone пропонує безлімітні дзвінки абонентам Vodafone і пакет швидкісного мобільного інтернету – від 7 Гб до безліміту. Крім того, в тарифи Vodafone включені пакети хвилин для дзвінків на інші мережі – від 100 до 500 хвилин, а також дзвінки за кордон і безлімітне спілкування в соціальних мережах.

Якщо абонент не зможе вибрати тариф самостійно, оператор запропонує кожному клієнту найбільш оптимальний для нього варіант тарифу, виходячи з інформації про щомісячні витрати на зв'язок, наборі і обсязі послуг, якими користується клієнт.

Перехід в актуальні тарифи безкоштовний і для клієнтів більшості старих тарифів МТС завершиться до 30 листопада. Кожен абонент отримає SMS-повідомлення з інформацією про закриття тарифу і термінами для переходу в тарифи Vodafone.

Український державний центр радіочастот вже видав компаніям мобільного зв’язку 20 тисяч дозволів на експлуатацію базових станцій у мережах 3G. Володарем «ювілейного» дозволу став національний телеком-оператор Київстар, який цього року святкує своє 20-річчя робот.

Базова станція, яка стала 20 тисячною в українській мережі ЗGзв’язку, розташована у Львові, в районі військового містечка. Символічно, що саме зі Львова Київстар ще у 2015 році розпочав надання комерційних послуг у новому стандарті зв’язку.

За два роки розвитку в Україні сучасних технологій зв’язку оператор створив мережу, яка охоплює територію, де мешкає 75% населення. Капітальні витрати в будівництво і модернізацію мережі (включаючи вартість 3Gліцензії) за цей час перевищили 10 млрд грн. Протягом 28 місяців з дати отримання відповідної ліцензії Київстар побудував та ввів у комерційну експлуатацію понад 7300 базових станцій 3G. Що цікаво, середнє використання мобільного дата трафіку на абонента за цей час збільшилось в п’ять разів: зі 154 МБ в 2 кварталі 2015 року до 758 МБ в аналогічному періоді 2017 року.

За активну участь в розвитку 3Gв Україні оператор Київстар отримав подякуподяку від Генерального директора УДЦР.

Петро Чернишов, президент Київстар: «Ми постійно інвестуємо в розвиток мережі, щоб у кожного українця був доступ до нових технологій для спілкування, освіти та розваг. І вдячні УДЦР та Генштабу ЗСУ за підтримку та сприяння запровадження нових технологій в Україні».

Київстар продовжує розвивати мережу 3Gвисокими темпами. На сьогодні високошвидкісний мобільний інтернет Київстар доступний в майже 9000 населених пунктах – як великих містах, так і селах. Зокрема, в близько ста населених пунктах зони АТО, де Київстар першим серед операторів мобільного зв’язку розпочав надавати послуги 3G. Що важливо, компанія будує мережу «на майбутнє», тому встановлює найсучасніше в телеком індустрії обладнання, яке здатне підтримувати різні технології,  втому числі і 4G/LTE.

 

Довідка про Київстар

 

Prometheus – український громадський проект відкритих онлайн-курсів, що почав свою діяльність в 2014 році. Головною метою проекту є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів університетського рівня всім охочим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси провідним викладачам, університетам та компаніям.

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять 35млрд грн.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені