Ринок телекому

АМКУ рекомендував ПрАТ «Київстар» створити окремі тарифні плани, в яких прирівняти тарифи на вихідні дзвінки власних абонентів на телефонні номери абонентів рухомого (мобільного) зв’язку та на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України, для забезпечення рівних умов до застосування рівнозначних угод зі споживачами.

 

 Антимонопольний комітет схвалив рекомендації ПрАТ «Київстар» припинити дії, які містять ознаки зловживання монопольним становищем шляхом встановлення на економічно необґрунтованому рівні тарифів на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України.

 

Таке рішення Комітет прийняв на засіданні 20 квітня 2017 року. Зокрема, для забезпечення рівних умов до рівнозначних угод зі споживачами Комітет рекомендував ПрАТ «Київстар» вжити заходів щодо встановлення ціни (тарифу) на послугу зі здійснення вихідних дзвінків на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України на економічно обґрунтованому рівні шляхом зміни певних тарифних планів та/або впровадження нових тарифних планів, в яких ціна (тариф) на вказану послугу буде прирівняна до ціни (тарифу) на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України.

 

Станом на 26.04.2017 року ПрАТ «Київстар» вже повідомило АМКУ про виконання рекомендацій, а саме, про внесення змін до умов надання та підключення тарифних планів «Комфорт», «Комфорт+» та «Ультракомфорт» для абонентів передплаченого зв’язку, які забезпечують виконання наданих рекомендацій.

 

Зокрема, згідно розпорядження ПрАТ «Київстар» від 24.04.2017 абонентів передплаченого зв’язку ПрАТ «Київстар» повідомлено про прирівняну вартість вихідних дзвінків на телефонні номери абонентів мереж інших операторів рухомого (мобільного) та фіксованого зв’язку України, яка в межах наданих 30 хвилин складе 16 копійок, а поза межами використання наданих хвилин – 0,74 грн, що майже вдвічі нижче від попередньо встановленої вартості хвилини дзвінка на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України.

У 2016 році Vodafone Україна інвестував у телекомунікаційну інфраструктуру 2,9 млрд грн. Загальні інвестиції компанії у період активного будівництва мережі в 2015-2016 рр досягли рекордного на ринку показника: 10 млрд грн.

«У 2017 році ми плануємо вкласти значимо більшу суму у розвиток мережі, порівняно з торішніми інвестиціями. Ми сподіваємося, що наш внесок у розвиток технологій та інфраструктури країни, а також наші ініціативи з розвитку вітчизняної науки та соціальної сфери допоможуть поліпшити конкурентоспроможність держави та сприятимуть її стійкому економічному розвитку», – зазначила генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова.

Компанія повністю модернізувала обладнання радіо частини, не тільки замінивши існуючі 2G антени на обладнання з підтримкою 3G та 4G, а й встановила додаткові базові станції для забезпечення надійного 3G покриття. Крім того, модернізовані не менш важливі мережеві елементи, такі як ядро мережі, комутаційнеобладнання, транспортнамережа, побудовані нові indoor-рішення. Це дозволило забезпечити достатні потужності та пропускну здатність мережі, щоб клієнти могли використовувати великі обсяги мобільного інтернету на стабільно високій швидкості.

Фундаментальні зміни та ретельне планування мережі дозволили клієнтам компанії використати в 2016 році на 210% більше інтернет-трафіку. При цьому компанія значно покращила ключові показники якості роботи мережі, такі як надійність голосового та інтернет-з'єднання, ці показники перевищили не лише середні ринкові, а й міжнародні стандарти Vodafone.

Компанія – один із найбільших інвесторів в Україну, загалом за 24 роки роботи оператор вклав у розвиток інфраструктури близько 38 млрд грн. Vodafone Україна також є одним з найбільших платників податків до бюджету України. За весь період роботи компанія перерахувала до бюджету держави 33 млрд грн, включаючи податки й збори за використання радіочастот.

Vodafone Україна також вклала у розвиток соціальної сфери країни 440 мільйонів гривень, включаючи добровільну благодійну допомогу, а також кошти та послуги у рамках реалізації великих інфраструктурних соціально значущих проектів. Зокрема, соціальні інвестиції були спрямовані на поліпшення якості медичної допомоги у рамках проекту «Мобільна медицина», підтримку талановитих студентів у рамках програми «Професіонали майбутнього», популяризацію української науки в рамках проекту Tech Today Hub, екологічні ініціативи, підтримку спорту і здорового способу життя, а також безоплатну допомогу дітям з важкими захворюваннями, сім'ї яких не можуть дозволити необхідне дороге лікування, у рамках проекту «Добра справа в подарунок».

Итогом «IT-Дня» в Парламенте стало принятие закона «О доступе к инфраструктуре» (№4159). Эксперты Киевстар в целом позитивно оценили это решение, поскольку данный законопроект устанавливает единый порядок по допуску телеком операторов к жилой и нежилой инфраструктуре для обеспечения подключений конечных пользователей. В этом смысле, закон позитивен и содействует развитию бизнеса телеком провайдеров.

 

В то же время, в данном законопроекте появилась «поправка» о поднятии уровня верхней граничной ставки за доступ к инфраструктуре жилых домов. В результате, расходы провайдеров интернета могут значительно увеличиться. Так, если раньше провайдеры платили за доступ к инфраструктуре ставку в размере 0,015%  минимальной заработной платы за каждую подключенную квартиру, то теперь - от 2% до 5% от суммы минимальной заработной платы за каждый подключенный к интернету дом, в зависимости от количества квартир.

 

Вызывает сожалениетотфакт, что законопроект «Об электронных доверительных услугах» (№4685не был проголосован.  Как считает Президент Киевстар Петр Чернышов,«телеком рынок готов внедрять цифровые технологии, создавать новые услугитакие, как MobileID. Безусловно, отрасли и стране в целом необходимо грамотное регулирование электронных услуг для продвижение Украины в мировое цифровое сообщество».

 

Закон «Об электронных коммуникациях» (№3549-1К) – наиболее противоречивый из «цифровых» законопроектовне был включен в повестку дня для принятия решенияКиевстар надеется, что данный законопроект будет доработан с учетом интересов абонентов мобильной связи. Как уже сообщала компания, отдельные положения этого документа нарушают право гражданина на анонимность, возможность способов передачи и получения информации, усиливают бюрократию на телеком рынке.

23 грудня 2016 року відбулася нарада в Кабінеті Міністрів України, присвячена питанню цифровізації державних адміністративних послуг.

Національний телеком-оператор Київстар представив пілот проекту MobileIDучасникам наради, на якій були присутні: В. Гройсман, Прем’єр-міністр України, керівництво Державного агентства з питань електронного урядування, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, представники Міністерства юстиції, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а також представники телеком-операторів.

Mobile ID – це сервіс, який дозволяє абоненту використовувати свій мобільний телефон зі встановленою у ньому SIM-картою як засіб для безпечної електронної ідентифікації. Всі даніелектронний цифровий підпис (ЕЦП), ідентифікаційний код, паспортні дані та будь-яка інша особиста інформаціязаписуються на SIM-карту нового покоління. Це спрощує громадянам доступ до адміністративних і комерційних сервісів, дає можливість отримувати документи та ставити на них цифровий підпис без відвідування державних установ. Технологія MobileIDстає ще більш актуальною після запровадження в Україні швидкісного мобільного інтернету 3G.

За словами Володимира Гройсмана, Прем’єр-міністра України, «Ідентифікатор має дати дистанційність, прозорість і якісний сервіс, чого б це не стосувалосябанк, лікарня, освіта, соціальна допомога, державна послугаземля, будівництво, або щось інше. Людина має у своєму мобільному телефоні отримати можливості для того щоб замовити і отримати послугу держави без контакту з чиновниками. Це буде величезний здобуток, у тому числі щодо боротьби з хабарництвом».

Володимир Гройсман також наголосив, що необхідно забезпечити правову підтримку як на рівні законодавства, так і урядових рішень, щоб створити правові можливості для розвитку напрямку нових технологій.

В ході наради Володимиром Гройсманом було сформульовано доручення Уряду щодо формування пакету необхідних законодавчих ініціатив, що дадуть можливість компаніям почати реалізовувати питання мобільної ідентифікації, яка є ключем для розвитку подальших продуктів.

 «Підготовкою до впровадження MobileIDнаша компанія займається вже рік. Ми взяли на себе зобов’язання за підтримки представників уряду запропонувати українцям інноваційні рішення протягом подальших 12-18 місяців. Компанія «Київстар» готова продемонструвати, що ми є надійним технологічним партнером держави. Я дуже розраховую на підтримку телеком-галузі та наших партнерів, адже йдеться про спрощення життя наших громадян», коментує результати нарадиПетро Чернишов, президент Київстар.

 

VimpelCom Ltd. (NASDAQ: VIP), міжнародний провайдер зі штаб-квартирою в Амстердамі, що забезпечує високоякісними телекомунікаційними та цифровими послугами понад 200 млн користувачів по всьому світу, відкривв Україні, у місті ЛьвівГлобальний сервісний центр. Це - один з трьох нових GSSцентрів, які створює Компанія.

 

Глобальні сервісні центри (Global Shared Services, GSS) –частина стратегії VimpelCom з трансформації операційної моделі та перетворення в цифрового оператора світового класу. З відкриттям GSS VimpelCom планує централізувати та спростити робочі процеси з управління закупівлями, фінансами й кадровими ресурсами для операційних компаній Групи. Так, Глобальний сервісний центр у Львові, де буде створено близько 900 нових робочих місць, буде обслуговувани компанії ГрупиVimpelComв Україні, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані та Узбекистані.

 

«Ми продовжуємо реалізацію програми з трансформації та перетворення компанії у більш гнучкого й надійного гравця цифрового світу. Ми глобалізуємо наші операційні процеси для зміцнення сильних сторін і підвищення показників продуктивності Групи. З відкриттям Глобальних сервісних центрів операційні компанії будуть сфокусовані на основних завданнях зі створення платформи для розвитку інноваційних рішень і високоякісних послуг, які поліпшать життя користувачів», – сказав Ендрю Девіс, фінансовий директор VimpelCom.

 

VimpelCom приділив особливу увагу вибору локацій для 3 Глобальних сервісних центрів з метою стандартизації всіх часових зон і мов на всіх ринках присутності Групи, а також щоб звести до мінімуму технічні ризики та ризики, пов'язані з безпекою. Львів і Україна були обрані в якості одного з Глобальних сервісних центрів, що обумовлено фінансово-операційними результатами Київстар, а також якістю підготовки співробітників і величезним потенціалом для інновацій.

 

«Київстар –одна з найбільш успішних і результативних компаній, що входять до складу VimpelCom. Відкриття Глобального сервісного центру у Львові є важливим стратегічним кроком як для міста, так і для країни в цілому. Також це створить нові можливості для наших співробітників,  дозволить їм вивчити світовий досвід та найкращі практики галузі, а також поліпшити свої професійні навички для розвитку кар'єри на міжнародних ринках», – прокоментував Петро Чернишов, президент Київстар.

 

Про VimpelCom

VimpelCom (NASDAQ:VIP) – глобальний провайдер телекомунікаційних послуг, штаб-квартира якого розташована в Амстердамі. Мета компаніїрозкриття нових можливостей у світі цифрових послуг для користувачів. VimpelCom представлена по всьому світу на ринках, що найбільш динамічно розвиваються, і забезпечує більше 200 млн користувачів послугами голосового зв'язку, фіксованої широкосмугової передачі даних і цифровими послугами. VimpelCom є першопрохідцем у сфері технологічного прогресу та сфокусована на наданні найкращих цифрових послуг для кожного користувача. VimpelCom надає послуги користувачам у 14 країнах, включаючи Росію, Італію, Алжир, Пакистан, Узбекистан, Казахстан, Україну, Бангладеш, Киргизстан, Таджикистан, Вірменію, Грузію, Лаос і Зімбабве. VimpelCom представлений такими брендами, як Beeline, Київстар, WIND, Mobilink, banglalink, Telecel і Djezzy.

 

Про Київстар

Київстарукраїнський оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 25 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстарміжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар більше 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені