28 лютого в студії Громадського телебачення у Києва та в штаб-квартирі ВВС в Лондоні відбувся урочистий запуск програми новин ВВС News УкраїнаВВС News Україна.

О 16:00 відкрився зв’язок по скайпу між Лондонoм та Києвoм. Включення розпочав директор BBC World Service Group Джеймі Енгус, який наголосив на важливості розвитку нових телевізійних проектів у рамках розширення Всесвітньої служби BBC і привітав співпрацю з новим партнером Hromadske TV.

Головний редактор ВВС News Україна Кур'ята сказала, що цей запуск є значною віхою. «Все, що робить BBC News Україна, можна побачити на нашому сайті на сторінках в соцмережах. Також у нас є досвід співпраці з телеканалом ICTV, куди наші журналісти включаються в програму новин. Однак ми ніколи раніше не робили власної телевізійної програми новин в прямому ефірі. Ми дуже раді, що ця програма буде доступною не тільки на сайті bbc.ua та YouTube-каналі BBC News Україна, а і в прямому ефірі Громадського. Ми сподіваємося, що це дасть змогу нашим аудиторіям побачити найкращі зразки журналістики ВВС».

Потім виступила виконавча директорка Громадського Катя Горчинська, яка засвідчила, що співпраця з ВВС дуже важлива для українського мовника.

Із початком співпраці обидва медіа привітала Посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко, яка відзначила виключну важливість якісних та незаангажованих новин.

З українського боку своїми враженнями від запуску програми новинBBC News Україна на Громадському телебаченні поділилися заступниця посла Великої Британії в Україні Хелен Фейзер та редактор Європейського регіону Всесвітньої служби ВВС Артем Лісс.

«Найголовніше, що ми показуємо: Громадське є тим інструментом, який допомагає українській аудиторії почути більше якісних новин. Бо насправді незалежних медіа в Україні не так і багато. Ми створили цю можливість, за якої інші незалежні медійники можуть використовувати наш майданчик, — сказала голова Громадського телебаченняНаталя Гуменюк. — Для мене особисто це – ще одне підтвердження, що ми є справді незалежним мовником, відповідальним мовником, який світоглядно і ціннісно рівний британській ВВС. Ми знаємо, що вони дуже вимогливі у питаннях партнерства. І для нас це теж показник — зовнішня верифікація того, що ми на правильному шляху. І я рада, що ми цього досягли».

Вперше новини BBC NewsУкраїна вийшли в прямомий ефір Громадського 26 лютого. Випуски новин тривають 12 хвилин і виходять в ефіріГромадського ТБз понеділка по п’ятницю, о 22:00 за місцевим часом. Також ці новини транслюються на сайті bbc.uaта на YouTube-каналі BBC News Україна.

Запуск телепрограми українською є частиною глобального розширення Всесвітньої служби ВВС у Європі, Африці та Азії, на яке британський уряд виділив грант у 291 млн фунтів.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені