Ринок Медія

У п'ятницю, 21 квітня, відбулася закрита презентація нового продукту компанії BIG DATA UA. Сама компанія створена Сергієм Бойко, ТОП-менеджером, який має багаторічний досвід роботи на ринку інвестицій і консалтингу, платного телебачення і телекомунікацій.

Компанія надала нову інформаційну систему «BIG DATA RATING», яка дозволяє відслідковувати,  як в поточному так і в історичному проміжках часу перегляд телевізійних передач і телеканалів телевізійною аудиторієюУкраїни.

Продукт, представлений компанією, є інноваційним, оскільки моніторить в реальному часі дані від понад 150 тисяч домогосподарств, які є комерційно привабливою аудиторією.

Передумовами для розробки і запуску нового продукту слугувало те,щосегмент IP-телебачення постійно зростає, а кількість підключених до нього користувачів збільшується в рази з кожним роком, при цьому українці, які вибирають IPTV, - це соціально активна сучасна аудиторія, з великих міст і з досить високим рівнем доходів. Вони є лідерами думок і по ним будують тренди переглядів на майбутнє. Тому так важливо глибоко дослідити саме їх «профіль поведінки» при перегляді телеконтенту, щоб зробити прогнози поведінкивсіх споживачів в майбутньому.

Для провайдерівплатного телебачення BIG DATA RATING буде служити інструментом для ефективного формування пакетів і зміни пакетів телеканалів, а для телекомпаній - дозволить оперативно змінювати свою сітку мовлення для отримання максимальних показників перегляду, а для нішевих телеканалів - нарешті отримати доступну можливість продавати рекламу на підставі цього рейтингу .

Рекламні агентства зможуть користуватися BIG DATA RATING як для перевірки інших джерел вимірювань перегляду, так і для отримання спеціалізованих даних щодо перегляду телеканалів комерційно привабливою аудиторією.

Незалежне рейтингове агентство BIG DATA UA- перша в Україні компанія, продукти якої засновані на сучасних цифрових технологіях, що спеціалізується на вимірюванні поведінки перегляду аудиторії сервісів IPTV (Internet Protocol Television) і OTT (Over the Top, частина технології IPTV). Команда BIG DATA UA має експертні знання і унікальний досвід в проведенні різновекторних досліджень і надання якісного та технологічного сервісу.

З 1993 р Бойко Сергій працював в юридичній компанії помічником юриста, юристом, начальником юридичного відділу. У 1995 р створив власну юридичну фірму.

З 1996 року очолив юридичний відділ у міжнародній інвестиційній компанії SigmaBleyzer, а з 1998 р увійшов до складу ради директорів компанії.

У 1999-2001 рр. входив до складу або очолював наглядові ради підприємств інвестиційного портфеля, серед яких найбільші підприємства України в галузях суднобудування, машинобудування, харчової промисловості, кабельного телебачення.

У 2000 р створив і очолив бізнес-лінію SigmaBleyzer з надання послуг консалтингу щодо підвищення ефективності управління компаніями і персоналом.

З 2002 по 2016 рік - президент компанії «Воля».

З жовтня 2016 року - заснував і очолив Незалежне рейтингове агентство BIG DATA UA.

K.Fund запускає інформаційний ресурс про підприємництво, освіту та книги.

Місія проекту – відкривати нові можливості в галузях освіти та підприємництва в Україні та за кордоном.

Фонд Василя Хмельницького K.FundK.Fund запускає ресурс K.Fund MediaK.Fund Media, який буде знайомити читачів зі світовим досвідом у сфері менеджменту та освіти, актуальними дослідженнями та відкриттями, історіями успіху компаній та їхніх лідерів, а також надавати матеріали для самоосвіти, кейс-стаді та огляди книжок.

Директором K.Fund Media став ініціатор проекту Дмитро Звєрєв, віце-президент K.Fund. Редакцію очолила Дар'я Кутецька, яка раніше керувала спеціалізованим виданням ABCnews.

«Проекти K.Fund працюють на створення нових можливостей для цілеспрямованих, оптимістично та конструктивно налаштованих людей. Наша аудиторія — всі, хто хоче своєю працею й талантом змінити на краще своє життя та простір навколо. Читаючи K.Fund Media, ви заощадите свій час та зможете досягнути поставлених цілей швидше», — зазначив директор K.Fund Media Дмитро Звєрєв.

«Задача K.Fund Media — дати поживу для розуму, показати різні варіанти розв’язання життєвих та робочих проблем. Ми будемо писати про тенденції, ідеї, відкриття та людей, в яких є чого навчитися», — прокоментувала цілі проекту головний редактор K.Fund Media Дар'я Кутецька.

Цінності K.Fund Media – відповідальність за своє життя та вчинки, орієнтованість на конструктивне розв'язання проблем, праця та постійний розвиток, баланс між роботою та сім'єю, здоровий спосіб життя.

Від сьогодні K.Fund Media можна читати українською та російською мовою за адресою kfund-media.com.

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ – 2016» В номінації «Телевізійний журналіст року».

 

Соломія ВІТВІЦЬКА

Журналіст, Ведуча новин ТСН на 1+1

 

Найвагоміші події (здобутки) в Вашій професійній (громадській) діяльності в 2016 році: Презентація у Києві та інших містах України та світу соціального мультимедійного проекту «Переможці», куратором якого я є,

нагородження «Жінка третього тисячоліття».

Ваш життєвий девіз: Ніколи не здаватися, завжди тільки вперед!

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Стюардесою та міліціонером. У старших класах актрисою.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Щоб закінчилася війна, найзаповітніша мрія уже три роки.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте? Публічність та успішністьце відповідальність. І хочеться використовувати успіх заради примноження гарних справ.

Ваш улюблений афоризм? З усіх утрат втрата часу найтяжча.Сковорода.

Кого Ви вважаєте найвидатнішим журналістом в історії? Опра Уінфрі є прикладом журналіста, котрій вдалося свою популярність конвертувати в корисні і потрібні проекти.

Оцініть рівень свободи слова в Україні по 10-бальній шкалі:  7

Як часто Ви дивитесь телевізор вдома? Дивлюся все тільки через інтернет. Вдома чоловік відімкнув  кабельне телебачення, через зловживання оператора)

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Не в грошах. Я щаслива на плечі у коханого.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... Швидше зможу змінити країну».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Лабрадорамвони не злопам′ятні, завжди радіють гостям, ніколи не сердяться і не ображаються)

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Самовразливіть. Схильна приймати близько до серця занадто багато всього, що мене оточує, і що буває не варте уваги.

Яка страва здатна покращити вам настрій? Фрешманго, морква, селера.

Чи є у Вас улюблена книга? Джек Лондон «Біле Ікло».

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Анна Ярославна.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало?ВисячісадиСеміраміди. Любов, якої часто нам бракує. Туди б ходили освідчуватися і миритися закохані)

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?Victoria.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?В Карпати.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Наразі уже рік живу проектом Переможці. Ми намагаємось змінити громадську думку у ставленні до людей з інвалідністю, розвивати протезування в Україні та прагнемо, щоб українські міста стали доступними. Ми бачимо зміни. і нас це надихає не зупинятися і рухатися далі. Готуємо оновлені Переможці.

З помилокєдина, що не встигла допомогти родичцідружина двоюрідного брата зі Львова, котра померла від онко. Так швидко згоріла, що ми не встигли опам’ятатися.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Прогулянки з коханимколи немає гаджетів і є можливість просто побути удвох і поговорити про все на світі.

 

 

Василь ГОЛОВАНОВ

Ведучий проекту «Вечірній Прайм» на телеканалі «112 Україна», володар внутрішньої премії каналу «Ведучий року», за підсумками першого року роботи каналу. Брендвойс телеканалу «112 Україна».

Актор театру імпровізації «Чорний квадрат». Володар внутрішньої премії театру «Кращий актор 2008».

 

Три головних події 2016 року по Вашій версії: Публікація електронних декларацій депутатів і чиновників, перемога України на Євробаченні, вбивство Павла Шеремета.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Космонавтом, актором, телеведучим.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Навколосвітня подорож.

Говорячи слово УСПІХ, який сенс Ви в нього вкладаєте? Досягнення поставленої мети.

Ваш улюблений афоризм? «Тільки дві речі є нескінченнимиВсесвіт і людська дурість, хоча щодо Всесвіту я не впевнений». А. Ейнштейн.

Оцініть рівень свободи слова в Україні за 10-бальною шкалою: 7 балів.

Як часто Ви дивитеся телевізор вдома? Дуже рідко.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Гроші дають свободу, а свобода –  одна зі складових щастя.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я ... зіпруся».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Собі в дитинстві.

Яка риса характеру - Ваш головний недолік? Приходжу завчасно.

Якби в Вашу честь кулінари назвали якусь страву - що це буде? Алкогольний коктейль Голованов сауер.

Чи є у Вас улюблена книга? В дитинстві улюбленими книгами були «Шерлок Холмс і доктор Ватсон» Конан Дойля.

Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали? Аліса, в честь дочки.

Уявіть, що до Вас в гості приїхав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію? Київ, Поділ, Львів.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Ледачий відпочинок, пляж, море, тиша)).

 

 

Олег ПАНЮТА

Журналіст, автор і ведучий програми «Події тижня» на каналі «Україна»

 

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2016 році:У 2016 році ми відсвяткували 5-річчя програми «Події тижня». Нам вдалося домогтися гарних результатів і високих показників телепереглядів і це значить, ми рухаємося в правильному напрямку. Глядач дивиться, глядач довіряє, не втрачає інтересу до програми. Мені здається, найважливіше в нашій справізатребуваність у глядача. Це кращий показник.

Ваше життєве кредо:Порядність, чесність, доброта і легкістьосновні інструменти для досягнення цілей. Правильні якості завжди приведуть до перемоги. Вони надають впевненості в собі і своїх силах і в той же час роблять тебе сильнішим в очах оточуючих.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?Я був дуже різнобічною дитиною. Ким тільки не мріяв бути: і актором, і танцюристом, і водієм. Але в першу чергу, мені завжди хотілося бути хорошою людиною, яка б могла допомагати людям. Робити добрі справи. І в принципі, я здійснив мрію дитинства, ставши журналістом. Адже журналістце саме та людина, яка своїми справами допомагає людям, які знаходяться поруч.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась?Я дуже люблю море, підживлююсь від нього енергією, набираюся сил, спокою, умиротворення. Хотілося б спілкуватися з ним набагато частіше, ніж виходить.

Бути сьогодні успішним - це ...бути затребуваним, бути конкурентоспроможним. Бути прикладом для інших, бути зразком, коли на тебе рівняються. Володіти лідерськими якостями, бути визнаним в суспільстві.

Говорячи про слові «успіх», які властивості ви в нього вкладаєте?Успіх - це коли ти отримуєш задоволення від того, що робиш. Це досягнення поставленої мети і позитивних результатів.

Ваш улюблений афоризм?Людина, яка з самого початку поводиться гідно, позбавлена докорів сумління.

Кого Ви вважаєте найвидатнішим журналістом в історії?Авторитетними журналістами вважаю Боба Вудворда, Опру Уїнфрі, Ларрі Кінга, Анну Політковську. Але насправді, видатним може бути кожен. Успішність журналіста полягає в його працездатності, його впізнаваності. Якщо людині довіряютьйого читають, дивляться. І не має значення в якій газеті або на якому каналі він працює. Він може працювати в малотиражній газеті, але саме заради його матеріалу цю газету купують і чекають з нетерпінням наступного випуску.

Оцініть рівень свободи слова в Україні за 10-бальною шкалою:Поки ще не десять, але вже і не два. Позначимо на цифрі шість.

Як часто Ви дивитеся телевізор вдома?Телевізор обов'язково дивлюся. Справа в тому, що телевізійний ефір можна дивитися в ноутбуці, на планшеті, в телефоні. Дивлюся телевізійні програми, але вже в записі, адже просто не вистачає часу і можливості дивитися їх в прямому ефірі.

Якщо щастя не в грошах, то в чому?А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя не в грошах, щастя в людях, які тебе оточують. Грошіце всього лише елемент, який дозволяє відчувати себе вільним, коли тобі це необхідно. Але, за гроші не купити здоров'я, друзів, молодість, не купити любов і повагу, ставлення близьких і не тільки близьких тобі людей. Грошіце інструмент, який придумали, напевно, нещасливі люди, намагаючись замінити собі те, чого вони не змогли отримати від життя: любов, задоволення, дружбу. І назвали це товарно-грошовими відносинами свого часу.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я ...подивлюся на неї, сфотографую і зроблю біля неї пряме включення».

Кому в цьому житті Ви заздрите?Заздрю своїй домашній собаці, яка може собі дозволити за розкладом стукати лапою в двері і вимагати сніданку або вечері. Синичкам, які безтурботно пролітають повз мого вікна в пошуках свіжого шматочка сала. Насправді, вважаю заздрість одним з найгірших почуттів. І намагаюся максимально не потрапляти в її сіті. Це почуття роз'їдає зсередини і заважає радіти життю.

Яка риса характеру - Ваш головний недолік?Надмірний перфекціонізм, а точніше прагнення до досконалості. Кожен раз задаю собі запитання: «А чи зробив я правильно? А можливо, можна було б зробити ще краще?». Це постійна ревізія того, що ти зробив.

Якби в Вашу честь кулінари назвали якусь страву - що це буде?У мою честь можна назвати будь-який кілограмовий торт ще з двома кілограмами крему зверхуце те, за що я готовий багато чого продати! А блюдо, яке може мені підняти настрій, має бути свіже, домашнє і апетитно пахне. Це можуть бути навіть листя салату, зірвані з домашньої грядки, скроплені цитриновим соком і декількома крапельками оливкової олії.

Чи є у Вас улюблена книга?На жаль, зараз рідко знаходжу час на те, щоб, не поспішаючи почитати класичну паперову книгу в зручному кріслі. Зараз частіше читаю тільки дитячі книжки з дочкою. Це і українські автори і, зарубіжні Ганс Християн Андерсен, брати Грімм, Астрід Ліндгрен і так далі. Я впевнений, що ми доростемо з нею і до Кафки, Ніцше. Сподіваюся, на той час книги ще залишаться. Зараз я знову відкриваю для себе дитячу літературу. І добре, що сучасні українські письменники звертають увагу на дітей. Адже діти, які читають книжки, можуть дозволити собі фантазувати, можуть дозволити собі мріяти, а поруч з ними і дорослі. Дорослі, які можуть собі дозволити мріяти, це велика рідкість. І ось я можу дозволити помріяти, завдяки спільному прочитанню книг з донькою.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником?З тим, хто свого часу так само прагнув справедливості. Це міг би бути якийсь середньовічний британський лицар, який готовий був жертвувати собою заради інших, йти до своїх ідеалів, домагатися добра і справедливості. Такий собі Робін Гуд.

Яке диво світла Ви хотіли б перенести в своє рідне місто? Що б воно символізувало? Чудоце українська мова, яка накрила б все місто Джанкой цієї весни. І від цього б весь Крим став жовто-блакитним. Для мене, як кримчанина, особливо важливо зберегти цілісність нашої країни. Я мрію про те, щоб без найменших перешкод поїхати в рідне місто до рідних і близьких, так як це було раніше.

Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали? Планета «Людина року»! Унікальність цієї планети полягала б у тому, що її щороку можна було б перейменовувати на честь переможця.

Уявіть, що до Вас в гості приїхав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію?Якщо говорити про Київ, то в столиці і дня не вистачить, щоб обійти всі визначні пам'ятки. У нас прекрасний центр, багато історичних місць, неймовірний краєвид на Дніпро, собори на Михайлівській площі! Є на що помилуватися.

І по Україні теж можна провести незабутню екскурсію, показавши не одне красиве місто. У нашій країні є все – гори, річки, моря, поля. Нам потрібно її берегти, любити і пишатися.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Найбільше досягненняпротягом 25 років я займаюся улюбленою справою. Від якої ні разу не хотів відмовитися чи проміняти. Дуже важливо не розлюбити свою роботу, свою справу, не розчаруватися в ній, в собі, в своїх силах. Я отримую задоволення від того, чим займаюся.

Найбільша помилка? Я роблю помилки щодня, десь великі, десь маленькі, якби думав, яка з них найголовніша, то, напевно, залишився в позавчорашньому дні. Головне, не зациклюватися на цих помилках, а робити все можливе, щоб вони тебе не підстерігали попереду. Потрібно завжди знаходити в собі сили виправляти ці недоліки, і розуміти, що за будь-якою помилкоюнова перемога, а за будь-якою поразкою – рух вперед. Так чи інакше, але це все навички та досвід. Бажання виправити помилкунасправді набагато важливіше, ніж сама помилка.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок?Кращий відпочинок для менеусамітнення з природою. Робота в саду, прогулянка з собакою в лісі. І, звичайно, спілкування з родиною.

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

У питанні стосовно місця проведення Євробачення-2017 поставлено крапку. Під час Генеральної Асамблеї Європейської мовної спілки (ЄМС), яка проходила у швейцарській Лозанні 8 грудня, було остаточно підтверджено, що міжнародний пісенний конкурс навесні 2017 року прийматиме столиця України, Київ. Таке рішення було ухвалене, враховуючи звіт виконавчих продюсерів Євробачення-2017 Олександра Харебіна і Вікторії Романової, щодо стану підготовки до проведення конкурсу. Отож надалі не може бути жодних дискусій з приводу місця проведення Євробачення-2017.

Представники України під час Генеральної Асамблеї ЄМС презентували команду Євробачення-2017 і виконану роботу з підготовки до пісенного конкурсу. Було оголошено бюджет на проведення Євробачення у Києві. Він становить 655,7 мільйонів гривень, з яких 455,7 мільйона гривень передбачено в проекті бюджету України, а ще 200 – надає місто-господар пісенного конкурсу Києва. Також виконавчі продюсери Євробачення-2017 відзвітували про готовність нормативно-правової бази для організації та проведення пісенного конкурсу в Україні. Напередодні Генеральної Асамблеї ЄМС, 7 грудня, Президент України підписав закон про внесення змін до прикінцевих та перехідних положень розділу IX Закону України "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення міжнародного пісенного конкурсу. Ці зміни дають можливість НТКУ, як мовнику-організатору Євробачення-2017, проводити необхідні тендери за спрощеною процедурою.

Найближчим часом буде публічно презентована творча концепція Євробачення-2017слоган і лого пісенного конкурсу. Ідеї для оформлення Єврошоу Національній телекомпанії України запропонували 11 найкращих креативних агенцій країни.

Наразі триває відбір офіційних квиткового та туристичного операторів Євробачення-2017. Уже затверджена творча концепція сцени головної арени пісенного конкурсу. А наприкінці грудняна початку січня будуть оголошені ціни на квитки.

Днями також стартує відбір волонтерів на Євробачення-2017 та екскурсійного бюро. Розроблена соціальна програма знайомства іноземних гостей з Києвом. Найближчим часом також будуть оголошені локації для проведення церемонії відкриття, червоної доріжки, місця розташування Євроклубу та Євромістечка.

Нагадаємо, що Євробачення-2017 пройде у Києві. Виконавчими продюсерами події є Олександр Харебін і Вікторія Романова, шоу-продюсеромСтюарт Барлоу. Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр. Півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.
Джерело:   http://1tv.com.ua/news/channel/85359
 
Керівників Національної телекомпанії України Олександра Харебіна й Вікторію Романову офіційно призначено виконавчими продюсерами Євробачення-2017, який відбудеться у Києві. Також частиною основної команди став Стюарт Барлоу, який уже 5 років займається пісенним конкурсом й буде продюсером Євробачення у 2017-му.

«Ми в захваті від того, що Вікторія та Олександр офіційно приєдналися до команди з виробництва пісенного конкурсу Євробачення-2017 у Києві. – говорить виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд. – Вони обоє, безумовно, відіграли визначальну роль у доведенні процесу до цієї точки з моменту перемоги у Стокгольмі раніше цього року. Як Європейська мовна спілка, так і Наглядова рада Євробачення беззаперечно впевнені у них обох. Вікторія, будучи багато років головою делегації від України, має глибоке розуміння складної організації конкурсу, тож ми віримо, що разом із Олександром, який надзвичайно добре розуміється на внутрішньоукраїнських процесах, їм вдасться наступного року в травні створити в Києві три грандіозні шоу».

Виконавчий директор Євробачення також наголосив, що від призначення Стюарта Барлоу шоу надзвичайно виграє: «Стюарт Барлоу, добре відомий усім на пісенному конкурсі своїм безцінним внеском упродовж багатьох років, – ще одне першокласне призначення на посаду шоу-продюсера. Стюарт має великий досвід прямих телевізійних трансляцій та вже багато років є частиною сім’ї Євробачення. Він привнесе надзвичайно багато знань, які будуть корисними Національній телекомпанії України у створенні цьогорічного конкурсу, та вже тісно працює з ЄМС та НТКУ над пошуком необхідного для зведення в єдине ціле того, що стане дивовижним 62-м пісенним конкурсом «Євробачення» у Києві».

 Шоу-продюсер Стюарт Барлоу має більше п’яти років досвіду роботи на Євробаченні впродовж яких він працював на посаді продюсера.

Півфінали Євробачення-2017 у Києві заплановано провести 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені