Ринок Медія

Мобільний додаток  «Радіо Київстар» вже доступний для скачування в PlayMarket та AppStore. Слухати музику завдяки новому додатку можуть всі бажаючі, а абоненти Київстар – без тарифікації мобільного інтернету.  

Мобільний додаток був створений партнером Київстар – «МОРЕ.ФМ». А ідея цілодобового онлайн-радіо виникла під час інтерв’ю президента Київстар Петра Чернишова в ефірі «RADIOMORE.FM».

Зараз в «Радіо Київстар» доступні три канали музики:

-       TOP HITS з найпопулярнішими піснями;

-       LOUNGE з легкою та спокійною музикою для відпочинку;

-       BUSINESS з відомими хітами. 

До 31 січня 2018 року абоненти Київстар можуть слухати музику без тарифікації мобільного інтернету незалежно від умов тарифного плану.  З 1 лютого 2018 року «Радіо Київстар» стане частиною сервісу «Вільна музика», який дозволяє слухати музику без тарифікації мобільного інтернету в додатках «Zvooq», «Fonoteka».

Для прослуховування також доступна web–версія, яка працює за посиланням http://radio.kyivstar.uahttp://radio.kyivstar.ua.

Важливість створeння суспільного мовлeння в Україні обговорили на міжнародній мeдіаконфeрeнції, присвячeній підтримці країн Східного партнeрства з боку Європeйського Союзу, що відбулася 12-13 вeрeсня в Києві.

Учасники говорили про місії суспільних мовників у нeзалeжних країнах, а також про проблeми, з якими їм доводиться стикатися на шляху реформування.

Виконавчий дирeктор "Громадського" Катя Горчинська наголосила на тому, що у випадку з ПАТ "НСТУ" – фінансування з боку дeржави є вeликою пeрeвагою, аджe цe гарантує виділeння пeвної суми грошeй для рeалізації рeформи. Алe зараз, на думку Горчинської, цeй плюс пeрeтворився на мінус, оскільки суспільний мовник нe отримує всіх коштів, пeрeдбачeних законом.

Про проблeму нeдофінансування говорив і члeн Наглядовоі ради ПАТ "НСТУ" Євгeн Глібовицький. Протe, він наголосив, що навіть у таких умовах Суспільнe досягає успіхів.

"Для створeння суспільного мовлeння в Україні вжe зробили стільки, скільки нe було зроблeно за всю історію нeзалeжності країни", – сказав пан Глібовицький. За його словами, цe – заслуга нового кeрівництва ПАТ "НСТУ" та громадянського суспільства. "Попeрeду щe дужe багато роботи, алe ми вжe бачимо нову компанію з новою місією", – додав він.

Під час конференції також говорили про проблeми нeзалeжних мeдіа у країнах Східної Європи та способи боротьби з російською пропагандою.

В обговорeнні взяли участь профeсор Дeржавного унівeрситeту Іллі Грузії Ніно Данeлія, представник суспільного мовника Eстонії Тарму Таммeрк, головний рeдактор проeкту Радіо Свобода в Чeхії "Current Time" Кенан Алієв, а також прeдставники Європeйської комісії, нeурядових організацій та нeзалeжних ЗМІ країн Східної Європи.

Національна суспільна телерадіокомпанія України як мовник-організатор Євробачення-2017 доклала всіх зусиль, щоб Міжнародний пісенний конкурс у Києві пройшов успішно. Якість організації Євробачення-2017 високо оцінили не лише делегації країн-учасниць та глядачі шоу, а й Європейська мовна спілка, про що спілка повідомила ПАТ "НСТУ" в своєму офіційному листі. 
 
Попри це Європейська мовна спілка заявила, що розглядає можливість санкцій проти ПАТ "НСТУ" за те, що мовник-організатор не зміг забезпечити участь співачки з Російської Федерації Юлії Самойлової у конкурсі.
 
Рішення про заборону в'їзду на територію України Юлії Самойлової строком на три роки прийняла Служба Безпеки України у зв'язку з доведеним фактом незаконного в'їзду співачки на територію окупованого Криму.
 
У зв'язку з цим НСТУ повідомляє, що неухильно дотримується законодавства України, виконує рішення уповноважених органів влади і не вбачає можливим порушувати закони держави під жодним приводом. Євробачення як і будь-який інший міжнародний конкурс не може стати винятком і виправданням для порушення законів країн-учасниць конкурсу.
 
Крім того, НСТУ наголошує, що суспільний мовник не є органом, що контролює кордони чи таким, що впливає на законодавство України. Питання правил перетину кордонів та відповідних санкцій за їх недотримання не лежить у площині відповідальності Національної суспільної телерадіокомпанії України.
 
З огляду на вищевикладене, санкції проти НСТУ є необґрунтованими. НСТУ оскаржуватиме такі санкції згідно з правил, що діють в Європейській мовній спілці та Статуту ЄМС.

Интернет-корпорация по присвоению имен и номеров (ICANN) проведет свою 59 открытую конференцию в конференц-центре Sandton Convention Center с 26 по 29 июня 2017 года. Эта конференция станет вторым за всю историю форумом по формированию политики ICANN и будет посвящена работе над формированию политики и информационным усилиям корпорации. Она также станет десятой конференцией ICANN в Африке — на континенте с огромным потенциалом в том, что касается Интернета.

Организатором конференции выступит оператор доменного имени ZA .ZADNA. Этот четырехдневный форум объединит в своих стенах представителей глобальных и региональных заинтересованных сторон, которые примут участие в формировании политики в отношении системы доменных имен Интернета (DNS).

Одной из важных тем конференции ICANN59, вызывающей большой интерес СМИ, станет процедура обновления ключа для подписания ключей (KSK). В настоящее время ICANN находится в процессе обновления ключа для подписания ключей (KSK) расширений безопасности корневой зоны DNS (DNSSEC), в рамках которого 11 октября 2017 года будет выполнена замена криптографических ключей высшего уровня DNSSEC. Это еще одна причина посетить ICANN59 — последнюю конференцию ICANN перед обновлением ключей — в рамках усилий по повышению информированности об этих важных изменениях.

В ходе конференции будет также проведена открытая презентация и представлен итоговый отчет по итогам исследования рынка системы доменных имен Африки, проведенного по заказу ICANN. В этом отчете определены сильные и слабые стороны сектора системы доменных имен (DNS) в Африке и представлены рекомендации в отношении совершенствования отраслевых усилий для оптимального использования представляющихся возможностей и решения определенных проблем. 

Кроме того, ICANN59 станет третьей конференцией после передачи координирующей роли в исполнении функций IANA и платформой для наделенного полномочиями сообщества, взявшего на себя роль по управлению системой уникальных идентификаторов Интернета. Так что еще одной важной темой станет сообщество, наделенное полномочиями. Это механизм, посредством которого глобальное интернет-сообщество через организации поддержки и консультативные комитеты ICANN может в рамках законодательства штата Калифорния правомочно реализовать полномочия сообщества.

Конференции ICANN представляют прекрасную возможность для всех интересующихся узнать о том, как можно присоединиться к усилиям сообщества и внести свой вклад в его работу. Разные структуры в рамках ICANN позволяют услышать голоса важных заинтересованных сторон по всему миру. Здесь, в Африке, такие структуры, как организация AFRALO, объединяющая представителей сообщества индивидуальных пользователей Интернета из африканского региона, представители африканских стран-членов Правительственного консультативного комитета ICANN, в том числе правительство ЮАР, наблюдатели от международных правительственных организаций, таких как ATUATU, а также региональные коммерческие организации, такие как AFICTAAFICTA, помогают должным образом представить все разнообразие мнений и голосов этого региона. Именно это обеспечивает успех модели работы ICANN с участием многих заинтересованных сторон — разноголосый хор участников со всего мира.

ICANN надеется, что по мере того, как Африка продолжает наращивать свое присутствие в Интернете, все больше новых пользователей смогут принимать участие в работе сообщества ICANN, с тем чтобы уникальная точка зрения представителей этого континента была в должной мере отражена в политиках DNS.

Стратегия проведения конференций ICANN также рассчитана на использование этой модели: конференции ICANN проводятся три раза в год в различных регионах мира, чтобы предоставить всем заинтересованным сторонам возможность личного общения с другими представителями сообщества.

Информация о мероприятии:

·         журналисты, не имеющие возможности посетить конференцию, могут принять участие в ней в дистанционном режиме. Информация о возможностях удаленного участия доступна здесь

·         Все посетители конференции ICANN59 (включая журналистов) обязаны зарегистрироваться на месте или по этому адресу

·         Более подробные сведения о конференции ICANN59 см. на странице: https://meetings.icann.org/en/johannesburg59

·         Полное расписание всех мероприятий и встреч в рамках конференции ICANN59 представлено по адресу https://schedule.icann.org/

 

Кроме того, вы можете воспользоваться мобильным приложением конференции ICANN59, которое представлено в магазинах App Store, Google Play, Windows Store и BlackBerry World.

У п'ятницю, 21 квітня, відбулася закрита презентація нового продукту компанії BIG DATA UA. Сама компанія створена Сергієм Бойко, ТОП-менеджером, який має багаторічний досвід роботи на ринку інвестицій і консалтингу, платного телебачення і телекомунікацій.

Компанія надала нову інформаційну систему «BIG DATA RATING», яка дозволяє відслідковувати,  як в поточному так і в історичному проміжках часу перегляд телевізійних передач і телеканалів телевізійною аудиторієюУкраїни.

Продукт, представлений компанією, є інноваційним, оскільки моніторить в реальному часі дані від понад 150 тисяч домогосподарств, які є комерційно привабливою аудиторією.

Передумовами для розробки і запуску нового продукту слугувало те,щосегмент IP-телебачення постійно зростає, а кількість підключених до нього користувачів збільшується в рази з кожним роком, при цьому українці, які вибирають IPTV, - це соціально активна сучасна аудиторія, з великих міст і з досить високим рівнем доходів. Вони є лідерами думок і по ним будують тренди переглядів на майбутнє. Тому так важливо глибоко дослідити саме їх «профіль поведінки» при перегляді телеконтенту, щоб зробити прогнози поведінкивсіх споживачів в майбутньому.

Для провайдерівплатного телебачення BIG DATA RATING буде служити інструментом для ефективного формування пакетів і зміни пакетів телеканалів, а для телекомпаній - дозволить оперативно змінювати свою сітку мовлення для отримання максимальних показників перегляду, а для нішевих телеканалів - нарешті отримати доступну можливість продавати рекламу на підставі цього рейтингу .

Рекламні агентства зможуть користуватися BIG DATA RATING як для перевірки інших джерел вимірювань перегляду, так і для отримання спеціалізованих даних щодо перегляду телеканалів комерційно привабливою аудиторією.

Незалежне рейтингове агентство BIG DATA UA- перша в Україні компанія, продукти якої засновані на сучасних цифрових технологіях, що спеціалізується на вимірюванні поведінки перегляду аудиторії сервісів IPTV (Internet Protocol Television) і OTT (Over the Top, частина технології IPTV). Команда BIG DATA UA має експертні знання і унікальний досвід в проведенні різновекторних досліджень і надання якісного та технологічного сервісу.

З 1993 р Бойко Сергій працював в юридичній компанії помічником юриста, юристом, начальником юридичного відділу. У 1995 р створив власну юридичну фірму.

З 1996 року очолив юридичний відділ у міжнародній інвестиційній компанії SigmaBleyzer, а з 1998 р увійшов до складу ради директорів компанії.

У 1999-2001 рр. входив до складу або очолював наглядові ради підприємств інвестиційного портфеля, серед яких найбільші підприємства України в галузях суднобудування, машинобудування, харчової промисловості, кабельного телебачення.

У 2000 р створив і очолив бізнес-лінію SigmaBleyzer з надання послуг консалтингу щодо підвищення ефективності управління компаніями і персоналом.

З 2002 по 2016 рік - президент компанії «Воля».

З жовтня 2016 року - заснував і очолив Незалежне рейтингове агентство BIG DATA UA.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені