1 Жовтня, 2018 г. –SoftprombyERC, офіційний Google Cloud Partner, оголосив про запуск першої Google G Suite Академії на території країн СНД.

 

Сесії Google G Suite Академії від Softprom by ERC будуть проходити в режимі прямої онлайн-трансляції за участю користувачів сервісу G Suite.

 

Кожен бажаючий зможе стати учасником Академії та почути в прямому ефірі поради від експертів, як використовувати інструменти G Suite для ефективної роботи.

 

Учасники освоять G Suite інструменти та отримають знання як ефективніше використовувати їх з урахуванням бізнес-процесів компанії та професії.

 

На сьогодні вже сформовано попередній графік сесій до кінця 2018 року, і перший запрошений гість - Юлія Евушка, керуючий директор, керівник проектів впровадження мережі клінік "Новий Зір" та фанат G Suite.

"За даними Google, понад мільярд людей знають Gmail як пошту. Але на жаль, значно менша кількість користувачів на "ти" або хоча б знайомі з сервісами, які доступні кожному користувачеві Gmail та Google G Suite. Місія нашої Академії підвищити ефективність користувачів, розповідаючи про інструментарії G Suite на реальних кейсах.

Зверніть увагу на сайт G Suite Академії Softprom by ERC http://google.softprom.com - він створений за допомогою Google G Suite, без залучення девелоперів і головне, в ньому реалізована програма читання з екрану, що важливо для людей з порушеннями зору. Можливостей з G Suite набагато більше, ніж здається на перший погляд, - це не тільки корпоративний Gmail. І наше завдання розповісти про це, "- зазначила Ірина Сташенко, бренд-менеджер напрямку Google G Suite в Softprom by ERC.

 

За словами Павла Ждановича, директора представництв Softprom by ERC, потреба в масштабуванні і розвитку підштовхнули компанію більш 10 років тому перейти на хмарний сервіс G Suite, раніше він називався Google Apps. Можливості сервісу та показники віддачі стали основою в прийнятті рішення стати партнером Google. Softprom by ERC один з перших партнерів Google G Suite в країнах СНД.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені