На 16-му Глобальному аналітичному саміті Huawei компанія представила дані про IT-інфраструктуру. Мен Гуанбінь (Meng Guangbin), президент напряму «Сектори інтелектуальних сховищ та управління даними» компанії Huawei, виступив із промовою та оголосив, що у 2018 році Huawei посів перше місце в світі за темпами зростання на ринку систем зберігання даних типу All-Flash. З 2012 до 2018 року сукупні темпи щорічного зростання інтелектуальних сховищ Huawei збільшилися на 40% завдяки постійним інноваційним вдосконаленням. Інтелектуальні сховища Huawei обслуговують клієнтів та надають їм преміальні інтелектуальні сервіси зберігання даних.

 «Завдяки комплексним можливостям та інноваціям у продуктах і технологіях інтелектуальні сховища Huawei будуть постійно інтегруватися зі ШІ-технологіями, щоб допомогти клієнтам впоратися із стрімким зростанням даних, спростити управління та обслуговування даних, а також прискорити їх аналіз та отримання. Це дозволить клієнтам зробити крок уперед, в еру інтелектуального зберігання даних»,— сказав Мен Гуанбінь.

Для традиційних баз даних підприємств/VDI/OA-додатків у дата-центрах Huawei надає системи зберігання даних для підприємств OceanStor, такі як SAN, NAS і флеш-системи зберігання даних Dorado. Huawei забезпечує інтелектуальні сервіси та просте управління даними для підприємств завдяки ефективній архітектурі апаратного забезпечення та високій продуктивності флеш-систем. Це перший у галузі постачальник, що підтримує архітектуру NVMe для моделей флеш-пам’яті середнього та високого класу. NVMe забезпечує швидший зв'язок між твердотільними накопичувачами (SSD) та головною комп’ютерною системою, що значно зменшує час затримки та надає клієнтам високоякісні сервіси. OceanStor Dorado є найшвидшою флеш-пам’яттю середнього та високого класу, що має провідний у галузі показник затримки у 0,3 мілісекунди. 

Для перспективного напряму аналітики великих даних, мобільних і нативних хмарних додатків підприємств у лютому 2019 року Huaweiпредставила на Всесвітньому мобільному конгресі MWC конвергентне розподілене сховище нового рівня для дата-центрів — FusionStorage 8.0. Це перша у галузі система розподіленого зберігання даних для підтримки ключових робочих навантажень підприємств. FusionStorage використовує провідну у галузі архітектуру для розподілу вихідних баз даних між різними типами сховищ, щоб допомогти підприємствам впоратися з робочими навантаженнями, що постійно зростають, та величезними обсягами даних, а також досягти мети «один дата-центр — одне сховище». FusionStorage 8.0 забезпечує ефективне зберігання та обробку величезних обсягів даних, зменшуючи необхідність у їх переміщенні, та підтримує інтелектуальний контроль над технічним обслуговуванням. Рішення STaaS (зберігання даних як послуга) надає підприємствам хмарні сервіси зберігання даних для прискорення трансформації хмарних рішень. Це перший у галузі сервіс, що дозволяє підприємствам переносити найважливіші послуги на хмару без будь-яких змін. 

Також Huawei забезпечує ефективне використання ресурсів та вільне керування потоками даних як всередині, так і за межами приміщень, що дозволяє підприємствам підтримувати безперервну діяльність у різних хмарних середовищах та зменшувати сукупну вартість експлуатації. Окрім того, сховище Huawei поєднує гіперконвергентну інфраструктуру FusionCube та хмарне рішення для робочого стола FusionAccess, що допомагає клієнтам побудувати універсальну хмарну інфраструктуру.

У звіті дослідницької та консалтингової компанії Gartner інтелектуальні сховища Huawei третій рік поспіль визнані лідерами «магічного квадранта». Сьогодні інтелектуальні сховища Huawei завоювали довіру понад 10 000 клієнтів у всьому світі. Згідно зі статистико Gartner, за четвертий квартал 2018 року флеш-системи зберігання даних від Huawei досягли найвищих темпів зростання на ринку флеш-пам’яті. У Китаї компанія Huawei посідає перше місце за доходами, обсягами поставок та виробничими можливостями.

Перший Глобальний аналітичний саміт Huawei відбувся у 2004 році. Цього року 16-й саміт проходив з 16 до 19 квітня з декількома паралельними сесіями. Форум відвідали експерти галузі з усього світу, які поділилися унікальними знаннями на різноманітні теми та баченням розвитку ринку. 

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені