Компанія Acer анонсувала вихід нового ноутбука Swift 5, який створено для поціновувачів портативних, продуктивних і стильних пристроїв. Ноутбук має екран із діагоналлю 15 дюймів і елегантний корпус. Його вага становить менше 1 кг (2,2 фунта), тому він ідеально підходить для людей, які проводять багато часу в дорозі. Ноутбук Swift 5 працює на платформі Windows 10 і оснащений новітніми процесорами Intel® Core™. Це забезпечує високий рівень його продуктивності, тоді як ємності акумулятора вистачає на цілий день роботи.
«Ми отримали чудові відгуки щодо надзвичайно легкого ноутбука Swift 5 із діагоналлю екрана 14 дюймів і зараз працюємо над моделлю з діагоналлю екрана 15,6 дюймів», — зазначив Джеррі Хоу (Jerry Hou), генеральний менеджер відділу споживацьких ноутбуків напрямку IT-продуктів компанії Acer Inc. «Щоб утримати вагу в межах 1 кг, ми вибрали надвузьку рамку та ненабагато більший корпус».
 2
Сенсорний екран ноутбука Swift 5 виконано на основі IPS-матриці1. Він підтримує роздільну здатність Full HD і оздоблений надвузькою рамкою із шириною лише 5,87 мм (0,23 дюйма). Завдяки цьому дисплей вирізняється неймовірним співвідношенням площі екрана та рамки (87,6 %), яке забезпечує максимальний комфорт під час роботи з ноутбуком. Ноутбук Swift 5 втілив у собі новітню технологію Acer Color Intelligence™, яка динамічно налаштовує насиченість і здійснює гама-корекцію в реальному часі, оптимізуючи яскравість та відображення кольорів без розривів зображення, а також технологію Acer BluelightShield, що налаштовує випромінювання в синьому діапазоні спектра під час тривалої роботи.
Ноутбук Swift 5 виготовлено з новітніх матеріалів: для верхньої та нижньої кришок вибрано надлегкий магнієво-літієвий, а для передньої панелі — міцний магнієво-алюмінієвий сплав. Клавіатура зі світлодіодною підсвіткою дає змогу плідно працювати в дорозі протягом усього дня і навіть вночі.
Завдяки новітнім процесорам Intel® ноутбук Swift 5 від компанії Acer вирізняється надзвичайно високою продуктивністю та швидкістю реагування, а ємності акумулятора вистачає на цілий день роботи. Ноутбук Swift 5 оснащено адаптером бездротового зв’язку Intel® Wireless-AC 9560, який підтримує стандарт 2x2 802.11ac і технологію Gigabit, забезпечуючи оперативну передачу даних під час потокових відеотрансляцій, конференцзв’язку й ігор.
SSD-накопичувач ємністю до 1 ТБ й оперативна пам’ять DDR4 обсягом до 16 ГБ забезпечують високу швидкість роботи та реакції, а підключення здійснюється за допомогою одного порту USB 3.1 Type C 2-го покоління (швидкість передачі даних становить 10 Гбіт/с; забезпечено підтримку функцій живлення та виводу зображення з екрана), двох портів USB 3.1 Type A (один підтримує функцію зарядки.ю коли комп’ютер вимкнуто), порту HDMI та кардрідера типу SD. Ноутбук Swift 5 підтримує технологію сканування відбитків пальців Windows Hello, тому користувачі зможуть входити до своїх облікових записів швидше та безпечніше.
Ціни та доступність
Характеристики, ціни та наявність у продажу залежать від регіону та будуть анонсовані пізніше.  
Сьогодні на прес-конференції next@acer у Нью-Йорку компанія Acer представила спільноті новий ноутбук Swift 5, а також анонсувала появу низки нових пристроїв і рішень для  гравців, митців, сімей, молоді, що навчається, і професіоналів.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені